کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور تلاش می کند برای افزایش المپیک روحیه در ژاپن صحبت می کند به رسانه ها

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

امید به افزایش روحیه در ژاپن اطمینان مردم است که بازی های المپیک توکیو برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ برگزار شد یک کنفرانس تلفنی محدود به سه نفر از ژاپن اصلی رسانه ها — روزنامه آساهی و Yomiuri و Kyodo news agency.

باخ در پاسخ به نظرات قبلی در این هفته توسط کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند در مصاحبه با آسوشیتد پرس. پوند گفت: تصمیم گیری در توکیو بازی های المپیک رو سریع گسترش ویروس از چین — که نیاز به ساخته شده است در پایان ماه مه.

استرالیا عضو John Coates که سران کمیته بین المللی المپیک تیم بازرسی برای توکیو پیشنهاد زمان مشابه. هر دو پوند و Coates در حال سابق کمیته بین المللی المپیک و نایب رئیس.

بازی های المپیک باز در جولای 24, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 25.

کمیته بین المللی المپیک ارائه AP با یک رونوشت از روز پنجشنبه تماس بگیرید. سوال شده کوتاه برای ظهر و وضوح. پاسخ کامل دارند.


باخ را باز گفته: “آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 ادامه دارد و با توجه به داشتن موفق بازی های المپیک در تابستان امسال در توکیو و برای اطمینان دادن به ورزشکاران و تشویق آنها را به جلو بروید کامل بخار با توجه به آموزش و آماده سازی خود را برای آنچه که ما انتظار داریم به بسیار موفق بازی های المپیک توکیو 2020.”

س: بسیاری از گزارش ها در رسانه ها به خصوص در اینترنت با استناد به آقای دیک پوند مصاحبه. او مجموعه ای از یک تاریخ و زمان محدود برای تصمیم گیری که آیا برای انصراف از بازی ها. کلمه “لغو” است و در همه جا حتی در مجلس. او همچنین نسبت به گسترش ویروس به زمان جنگ وضعیت. پاسخ شما رئيس جمهور ؟

باخ: “من فکر می کنم که حقایق برای خود صحبت می کنند و ما نیز نباید فراموش کرد که دیک پوند همچنین گفت که کمیته بین المللی المپیک به طور کامل متعهد به مراسم افتتاحیه وجود دارد در 24 جولای در توکیو. و این در واقع آنچه که ما در حال کار برای ما بزرگ وحدت و همبستگی جنبش المپیک با توجه به این که برای آماده سازی برای بازی ها و به طور خاص به مدرک تحصیلی. این چیزی است که من باید بگویم من بسیار افتخار: برای دیدن چگونه بسیاری از کمیته ملی المپیک کشورها و فدراسیونها در حال همکاری با یکدیگر برای مقابله با این چالش ویروس. سپس از آنجا که شما ذکر این مقایسه با یک جنگ است. من فکر می کنم هر مقایسه با یک جنگ جهانی است که از همه نسبت.”

س: در تئوری چه مدت می تواند شما صبر کنید تا تصمیم نهایی برای ارائه بازی ؟ وجود دارد هیچ گزینه ای برای لغو و یا شاید تعویق تا سال آینده است.

باخ: “شما به خود را پاسخ دهد. می گفت: “از لحاظ تئوری و شما را درک خواهد کرد که من آماده برای اضافه کردن سوخت به شعله های آتش از حدس و گمان وجود دارد در هر راه. این مورد در حال حاضر نه در مورد حدس و گمان است. آنچه در آن است در حال حاضر آن است که برای اطمینان از صلاحیت روش و حفاظت از ایمنی از ورزشکاران در همان زمان. این چیزی است که ما انجام می دهند در همکاری با مقامات ژاپنی. در همکاری با سازمان بهداشت جهانی نیز در همکاری با کمیته المپیک چین و مقامات و با بسیاری از کد بندی مشاغل ملی. اجازه دهید من به شما برخی از نمونه های. در حال حاضر چینی تیم کشتی است که آموزش در صربستان و مسافرت از آنجا به متفاوت صلاحیت مسابقات. تنیس روی میز تیم چین در قطر. زنان چینی تیم بسکتبال در کرواسی. ما موفق شده اند به حرکت صلاحیت مسابقات و مسابقات در هفته از چین به کشورهای دیگر که در آن ایمنی از ورزشکاران می تواند تضمین. پس بر این اساس ما واقعا می توان گفت ما به دنبال به جلو به موفقیت آمیز بازی های المپیک در توکیو است.”

س: من فقط می خواهم به تایید کمیته بین المللی المپیک موضع. وجود دارد در حال حاضر یک گزینه برای یک طرح جایگزین و یا داشتن مکان های مختلف. همچنین یک سال تاخیر یک گزینه واقع بینانه?

باخ: “شما می توانید از من بپرسید در بسیاری از راه های اطراف; من نمی خواهد اضافه کردن سوخت به شعله های آتش از حدس و گمان است. کمیته بین المللی المپیک در همکاری با تمام مقامات و کد بندی مشاغل ملی است به طور کامل متعهد به موفق بازی های المپیک در توکیو شروع در 24 جولای.”

س: چه چیز شما فکر می کنم مهم است که برای انجام شرایط ایمن که برآورده IOC برای برگزاری این بازی ؟

باخ: “ما را دیده اند مقامات ژاپنی در نظر گرفتن بسیار مهم اقدامات فقط هم امروز. ما قدردانی از همکاری نزدیک با کمیته سازماندهی که انجام شده است همه چیز را برای اطمینان از ایمنی از ورزشکاران و همه بازدید کنندگان به ژاپن است. ما همچنین در این رابطه دوباره بزرگ همبستگی جهانی برای کمک به ایمنی بازی و کمک به بازی های موفق. من به شما برخی از نمونه های در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از بیشتر. ما می بینیم به عنوان مثال کمیته المپیک چین در حال حاضر برنامه ریزی برای تقریبا همه — اگر نه کل تیم المپیک — خارج از کشور به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و پس از آن برای دریافت در نهایت واجد شرایط ورزشکاران در اسرع وقت به ژاپن به منظور تطابق با هر پزشکی مقررات وجود دارد ممکن است در محل. این تصمیم توسط ژاپن و این همبستگی با ورزش جنبش و فراتر از ورزش جنبش ما را در یک موقعیت دوباره می گویند ما در ادامه آماده سازی ما اینها بازی های موفق به عنوان برنامه ریزی شده.”

س: بسیاری از حدس و گمان را ایجاد کرده اشتباه بزرگ در ژاپن است. پس چه هستند پیام های خود را به مردم ژاپن و مردم در سراسر جهان که به دنبال به جلو به این بازی های المپیک ؟

باخ: “کمیته بین المللی المپیک به طور کامل متعهد به موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020.”

س: آقای John Coates یک هماهنگی رهبر برای توکیو بازی. او گفت: به محلی استرالیا روزنامه که به عنوان آقای دیک پوند گفت: ما نیاز به تصمیم گیری در سه ماه. اما به نظر می رسد که این موضع رسمی کمیته بین المللی المپیک در حال حاضر. من فقط می خواهم برای تایید آن است.

باخ: “موضع رسمی کمیته بین المللی المپیک است که ما به طور کامل متعهد به موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020 و ما در حال حاضر در حال انجام همه چیز را به اطمینان حاصل شود نه تنها موفقیت این بازی بلکه برای اطمینان از صلاحیت و آماده سازی ورزشکاران جهان است. از آنجا که ایمنی از هر شرکت کننده در بازی های المپیک بود این ورزشکار رسمی تماشاگر اولویت کمیته بین المللی المپیک و همچنین برای کمیته سازماندهی توکیو 2020.”

Q: بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم که نهایی معیار برای اطمینان از بازی های المپیک در برنامه ؟

باخ: “آنها در برنامه. تهیه و صلاحیت روش رفتن با تلاش زیاد دوباره در حال ساخته شده توسط همه. توسط کمیته برگزاری, توسط, ژاپن, چین, توسط کمیته بین المللی المپیک با تعداد زیادی از کد بندی مشاغل ملی. و این همه دوباره با توجه به پس — بله یک چالش است اما با این وجود موفق تحصیلی دوره — سپس به دنبال به جلو به جشن مردم ژاپن هم موفق بازی های المپیک توکیو 2020.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>