کمیته بین المللی المپیک منتشر بازنویسی مسیر توکیو در حال حاضر واجد شرایط ورزشکاران هنوز هم در

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در مورد 6,500 ورزشکاران که در حال حاضر به دست آورده لکه های خود را برای توکیو بازی ها برای 2021 تحت دوباره ترسیم مقدماتی مقررات شنبه منتشر شده توسط کمیته بین المللی المپیک.

کمیته بین المللی المپیک منتشر شد آن را بازنویسی نقشه راه برای واجد شرایط برای این بازی که موکول به دلیل coronavirus. آنها خواهید بود برگزار جولای 23 طریق Aug. 8 سال آینده است.

جدید آخرین مهلت برای مقدماتی است 29 ژوئن 2021 و ورود به لیست ها به دلیل یک هفته بعد. فردی ورزشی بین المللی فدراسیون هنوز مسئول مقدماتی خود را روش.

بسیاری از ورزش ها اجازه می دهد تا ورزشکاران واجد شرایط با گردآوری نتایج بیش از یک سری از وقایع است. کمیته بین المللی المپیک خواست فدراسیون برای پیدا کردن یک تعادل “بین حفاظت از آن دسته از ورزشکاران که نزدیک به واجد شرایط بر اساس قبلی 2020 مهلت و همچنین حصول اطمینان از بهترین ورزشکاران در بازی های المپیک” با توجه به اجرای برنامه در 2021.

سازمان دیده بان | سیمون Biles عاطفی پس از یادگیری از به تعویق افتادن:

چهار بار قهرمان المپیک شکست سکوت او در سال تعویق افتادن 2020 توکیو المپیک ظاهر می شود در ان بی سی ‘امروز’ نشان می دهد در روز یکشنبه است. 0:33

کمیته بین المللی المپیک اعلام تایید گزارش های هفته گذشته که ورزش موافقت کرده اجازه دهید به ورزشکاران نگه داشتن لکه های آنها در حال حاضر به دست آورده است. آن را روشن تعدادی از نقاط از جمله نیاز به بوکس برای استراحت یک قانون است که مجموعه بالا و سن در این ورزش در 40. آن را نیز نیاز به ورزش هایی مانند ژیمناستیک به تصمیم می گیرید که آیا اجازه می دهد تا ورزشکاران که بوده ام بیش از حد جوان برای رقابت در سال 2020 به تلاش برای واجد شرایط برای 2021.

کمیته بین المللی المپیک همچنین گفت: “ورزشکار سلامت است که اصل هدایت در برنامه ریزی از هر گونه باقی مانده المپیک صلاحیت حوادث است.” آن خواست های ورزشی به تایید تغییر زمان تا اثرات COVID-19 را می توان مورد بررسی قرار گرفت.

در امتداد آن خطوط جهانی دو و میدانی اعلام کرد که بستن تمام مراحل مقدماتی از طریق Nov. 30. پنجره جدید خود را برای واجد شرایط اجرا خواهد شد از دسامبر. 1 تا 29 ژوئن 2021.

جهانی دو و میدانی اعلام تغییرات

زودتر سهشنبه جهانی دو و میدانی گفت: به حالت تعلیق در المپیک صلاحیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و به تعویق افتادن توکیو بازی به 2021.

بدن حاکم از مسیر می گوید هیچ اجراهای بین 5 آوریل و نوامبر. 30 تعداد دفعات مشاهده شده نسبت به المپیک صلاحیت حتی اگر یک ورزشکار مطابق با استانداردهای.

این دوره جدید را اجرا خواهد کرد از دسامبر. 1 از طریق به هم 31 مه یا ژوئن 29.

این سازمان تصمیم به دلیل آن ترس مسابقات از سر گرفته خواهد شد بسیار زودتر در برخی از نقاط جهان بیش از دیگران و که را ترک خواهد کرد برخی از ورزشکاران با فرصت های بیشتر برای واجد شرایط بودن از دیگران است.

جهانی دو و میدانی نیز گفت: آن را با قرار دادن 50 درصد از کارکنان خود را در موناکو ستاد در کردند. آنها را از دریافت پرداخت کامل تحت موناکو طرح به دولت.

جهانی دو و میدانی جمهور سباستین کو می گوید: بدن “را تنها به تمرکز بر روی کسب و کار حیاتی برای فعالیت های کوتاه مدت است که به ما کمک خواهد کرد ما را مدیریت cashflow به طور موثر و محافظت از مشاغل در دراز مدت است.”

بازدید تاثیر کانادا marathoners

Marathoners سخت ترین ضربه به دلیل تعداد نژادها که به طور سنتی برگزار شد و در پاییز مانند Scotiabank تورنتو اسکله ماراتن در Oct. 18 و یا مسابقات بودند که به تعویق افتاد سقوط با توجه به COVID-19 از جمله ماراتن بوستون بود که تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. 14 و ماراتن لندن که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اکتبر. 4.

“من نمی بینم در آینده گفت:” رید Coolsaet.

دو بار المپیک برنامه ریزی شده بود به اجرا در تورنتو, اما ممکن است به جای مسابقه در هر دو فوکوئوکا, ژاپن, که در آن او فرار سریع ترین زمان کار خود را — دو ساعت 10 دقیقه 55 ثانیه — در سال 2016 و یا در والنسیا, اسپانیا. هر دو مسابقه در حال Dec. 6.

فوکوئوکا والنسیا و ژان. 17 ماراتن در هوستون باید بسته بندی شده پر از marathoners با هدف واجد شرایط.

“در اینجا چیزی است. اگر من احساس می کنم مثل من می توانید اجرا کنید 2:11.30 [کانادا مردان واجد شرایط استاندارد] من تقریبا نمی خواهید به انجام آن در ماه اکتبر یا نوامبر” Coolsaet گفت. “من قصد ندارم به عقب می آیند در یک یا دو ماه و دوباره آن را انجام دهد.

“من دوست دارم به اجرا تورنتو و اگر من احساس می کنم مانند آموزش در یک محل که در آن من می خواهم در واقع اجرای 2:13 یا 2:14 چیزی که پس از آن من فقط اجرا تورنتو است. اما اگر من واقعا احساس می کنم من باید یک شات خوب در بازی های المپیک پس از آن که همه چیز را تغییر دهید.”

Coolsaet گفت: این تصمیم تاثیر می گذارد حدود نیم دوجین کانادا مردان marathoners.

کانادا دونده ماراتن رید Coolsaet گفت جهان دو و میدانی تعلیق مقدماتی المپیک می تواند بر شش نر ملی اعضای تیم است. (جف مک اینتاش/کانادا مطبوعات)

تیم زنان سخت تر به کرک. Dayna Pidhoresky قفل شده است و تا نقطه با پیروزی در کانادا عنوان در ماراتن تورنتو در پاییز گذشته در حالی که مالیندی Elmore و راشل صخره هم زد سریع بار در چند ماه گذشته است که دشوار خواهد بود به ضرب و شتم از جمله آلاباما در کانادا رکورد 2:24.50 مجموعه در ماه ژانویه است.

کینزی میدلتون که تعقیب کانادا بالا زنان ارسال شده در توییتر در روز سه شنبه: “من امیدوارم که خواهد بود که اگر آن را به اندازه کافی امن برای قرار دادن در یک مسابقه (در پاییز) و سپس ورزشکاران باید داده شود این فرصت را به زمان که در آن مسابقه دفعات مشاهده شده است. اگر آن را امن نیست به مسابقه در همه تا دسامبر 1st, سپس این حکم را حس می کند. اگر نژادها هنوز هم رخ می دهد به نظر نمی رسد عادلانه است.”

نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که سقوط مسابقات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

“هنگامی که آنها به تعویق افتاد بوستون گفتم که خوب ما بوستون در ماه سپتامبر” Coolsaet گفت. “در حال حاضر من فکر مثل ما رفتن به قادر به بسیاری از مردم جمع در یک منطقه ؟ آن را نگاه نمی کند بزرگ است.”

تعلیق مقدماتی را فشار دو و میدانی ورزشکاران که می خواستم به مسابقه در این تابستان اگر ممکن است اما نتوانسته اند به قطار در میان جهانی همه گیر.

“اما زمانی که من فکر می کنم آنچه که من می خواهم به سعی کنید برای به انجام رساندن [یک سوم المپیک ظاهر]… اگر مردم می تواند آموزش در اکتبر نوامبر و آن را بی خطر به نژادها حتی اگر آنها مشارکت توده نژادها پس از آن که شرم آور خواهد بود اگر شما می توانید چیزی را انجام دهید و آن را نمی خواهد اجازه” Coolsaet گفت.

“اما همه چیز خیلی سفته بازی در این نقطه من حدس می زنم من واقعا احساس می کنید که احساسات زیاد در مورد این تصمیم به دلیل آن ممکن است یک مسئله به هر حال سپتامبر اکتبر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>