کمیته بین المللی المپیک مجموعه اواسط ماه آوریل آخرین مهلت برای تصمیم گیری در توکیو 2020: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کمیته بین المللی المپیک داده است خود را یک ماه در نظر بگیرید تعویق انداختن این رویداد پس از نشست اضطراری روز یکشنبه CBC Sports تایید کرده است.

امروز اعلام می آید در پی رشد کر از صدای از ورزش بین المللی سازمان ها و مشخصات بالا در ورزشکاران خواستار به تعویق افتادن توکیو 2020.

کشورها در سراسر جهان بسته اند مرز و اجرا دقیق مستندات تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر. COVID-19 کشته شدن حدود 13000 نفر پس از جوشکاری در چین ماه پیش.

فشار به تاخیر توکیو 2020 نصب شده در طول هفته.

در روز سه شنبه کانادایی هاکی بزرگ هیلی Wickenheiser عضو کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران کمیسیون و شش-زمان المپیک به نام کمیته بین المللی المپیک گفت: در بیانیه ای که در توییتر که بحران کنونی بزرگتر است از هر المپیک است.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین محکومیت غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است. ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در 24 ساعت آینده, اجازه دهید به تنهایی سه ماه آینده” Wickenheiser گفت.

پس از Wickenheiser صحبت کردن هم شروع به سقوط.

در روزهای پس از آن که کمیته بین المللی المپیک جلب سنگین انتقاد نمی تعویق انداختن بازی. ایالات متحده آمریکا شنا به نام برای 12 ماه به تعویق افتادن یک حرکت پشتیبانی شنا کانادا.

“گفتن ورزشکاران برای آماده سازی برای بازی های المپیک در جهانی همه گیر جدی در مسائل مربوط به” شنا کانادا مدیر عامل Ahmed El-Awadi در بیانیه ای گفت.

“ما نظرات برادران و خواهران ما در ایالات متحده آمریکا شنا کردن در مورد بالا و به اشتراک گذاری بسیاری از نگرانی ها در مورد ایمنی و بهداشت. که شامل ایمنی و رفاه ورزشکاران ما — هر دو جسمی و ذهنی — و ایمنی جامعه ، هر روز که می رود بدون یک تصمیم باعث ایجاد استرس و اضطراب برای ورزشکاران ما که نگران هستند که نه تنها در مورد خود بلکه در مورد جوامع خود.”

و سپس در روز شنبه و ایالات متحده آمریکا و میدانی گفت: همچنین پشتیبانی از به تعویق افتادن. به زودی پس از نروژی کمیته ملی المپیک تکرار این مسئله گفت: برای المپیک باید صبر کنید تا COVID-19 وضعیت تحت کنترل است.

فاقد همدلی

بعد در شنبه AthletesCAN — سازمان که نشان دهنده تمام کانادا تیم ملی ورزشکاران — سوال کمیته بین المللی المپیک را در سطح همدلی به عنوان جهان می پردازد COVID-19 بیماری همه گیر.

CBC ورزشی به دست آمده و یک کپی از ایمیل داخلی ارسال به تمام AthletesCAN اعضای. ایمیل مطرح شک و تردید بیش از حرکت رو به جلو با بازی های المپیک و به طور فزاینده ای گل آلود مقدماتی برنامه.

“در حالی که ما به شدت می خواهم به این باور است که سلامت و ایمنی از همه درگیر در بازی است که بیشترین اولویت را برای کمیته بین المللی المپیک, IPC (بین المللی پارالمپیک, کمیته) و TOC (توکیو کمیته برگزاری) در زمان ارتباط است فاقد همدلی در شناخت ورزشکاران به عنوان انسان و ورزشکاران دوم” AthletesCAN نوشت.

با تنها 57 درصد از بازی های المپیک نقاط در حال حاضر تصمیم و مقدماتی حوادث ادامه به لغو کانادا ورزشکاران باقی مانده در برزخ. اضطراب بیش از ناشناخته بود و رسیدن به یک تب زمین. داخلی نامه پیشنهاد ورزشکاران در حال پاره شده.

این سازمان می گوید که آنها درک کنند که “ورزشکاران در حال حاضر بسیار غیر قابل پیش بینی و موقعیت دشوار است به خصوص که امکانات تمرین و مراکز آموزشی در سراسر کشور مجبور شده اند به نزدیک است.”

کمیته بین المللی المپیک ساخته شده و تعدادی از تماس های تلفنی در روز چهارشنبه به اطمینان وحشت زده و عصبی همکاران از جمله یکی با بیش از 200 ورزشکار-نمایندگان از سراسر جهان است.

“این سازنده در راه است که همه متوجه شدم که ما هنوز هم بیش از چهار ماه برود و ما به آدرس این اقدام گفت:” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ.

“ما گفت: ما بودند رفتن به ادامه بود بسیار واقع گرایانه در تحلیل ما.”

باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد به فشار به سمت توکیو در حالی که “حفظ سلامتی ورزشکاران و کمک به مهار این ویروس است.”

در طول تمام این باخ بوده و مصمم است که لغو بازی های المپیک یک گزینه نیست.

“لغو این بازی خواهد بود که حداقل راه حل منصفانه. لغو خواهد نابود المپیک رویای 11,000 ورزشکاران از 206 المپیک کمیته های” باخ گفت: آلمان SWR پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>