کمیته بین المللی المپیک توماس باخ هشدار در برابر تحریم های المپیک آماده برای اجرا به مدت 2 به عنوان رئیس جمهور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ هشدار داد در برابر تحریم های المپیک روز جمعه در حالی که همچنین تایید او را به دنبال انتخاب مجدد در سال آینده.

باخ به نظر می رسد برخی به چهار سال 2021 پس از تقریبا نیمی از 100 کمیته بین المللی المپیک عضو از سراسر جهان و ستایش او را در نسخه آنلاین خود را در نشست سالانه.

“همانطور که شما می توانید تصور کنید که من می توانم شنیدن این برای همیشه لطفا برای” Bach کنایه آمیز در طول نزدیک به یک ساعت کامل از ادای احترامات خود را به رهبری خود را پس از هشت سال دوره اول آغاز شده در سال 2013 و از اعضای استقبال نامزدی خود را برای دوره دوم.

2022 پکن بازی های المپیک زمستانی خواهد بود اوایل برجسته و بالقوه آزمون باخ دوم و با توجه به زمان IOC قوانین نهایی می گذرد.

اگر چه بحث جدی از تحریم را آغاز کرده و چین و حقوق بشر است و انتظار می رود هدف پیش از بازی های المپیک است. برخی از نمایندگان مجلس و دیپلمات انتقاد چین برای آن بازداشت و درمان آن اقلیت مسلمان اویغوری مردم و معترضان در هنگ کنگ است.

“تحریم و تبعیض به دلیل پس زمینه های سیاسی و یا ملیت یک بار دیگر یک خطر واقعی” باخ هشدار داد در سخنرانی در لوزان سوئیس. “ورزشی تحریم تنها مجازات ورزشکاران از تحریم کشور و محروم کردن مردم از به اشتراک گذاری در موفقیت غرور و شادی خود را از تیم المپیک.”

مسئله این است که شخصی برای باخ که موفق به کسب یک مدال طلا در تیم شمشیربازی در سال 1976 مونترال المپیک, اما نمی تواند دفاع از عنوان زمانی که آلمان غربی پیوست ایالات متحده و دیگران در امتناع از ارسال تیم به سال 1980 مسکو بازی.

“ارتش شوروی باقی ماند و نه طولانی تر سال در افغانستان پس از تحریم گفت:” باخ که به عنوان یک ورزشکار سخنگوی در سال 1980 موفق به تغییر ذهن آلمانی رهبران سیاسی. “به نظر می رسد که امروز برخی فقط نمی خواهید به یاد بگیرند که هر چیزی از تاریخ است.

سازمان دیده بان | Christian Taylor بحث قدرت ورزشکاران صدا:

Christian Taylor, قهرمان پرش سه گانه و رئیس جمهور از تازه تشکیل داد, مذاکرات در مورد قدرت ورزشکار صدای. 8:10

“تنها سیاسی اثر تحریم ها از سال 1980 تا به حال بود به دنبال انتقام تحریم از زیر [لس آنجلس] بازی های المپیک,” او گفت:.

اگر باخ است دوباره انتخاب unopposed به عنوان انتظار می رود احتمالا در آتن در ماه ژوئن یک چالش بزرگ بعدی خود است به احتمال زیاد اقتصادی و اجتماعی بهبود ورزشی از بهداشت جهانی بحران.

کمیته بین المللی المپیک به تعویق افتاد 2020 توکیو المپیک برای یک سال 2022 داکار بازی های المپیک جوانان در سنگال به 2026.

“متاسفانه ما در حال حاضر شاهد پاک کردن نشانه ها در برخی از نقاط جهان است که جامعه و ملت رانده و حتی بیشتر خودخواهی و منافع شخصی” باخ گفت. “این منجر به رویارویی و سیاسی از تمام جنبه های زندگی: فرهنگ, اقتصاد, سلامت, علم, کمک های انسان دوستانه. حتی مبارزه با دوپینگ در حال حاضر هدف قرار داده است.”

این اظهار نظر به نظر می رسد به انتقاد از ایالات متحده پس از یک دولت-بودجه پژوهش در ماه گذشته مطرح شده امکان خودداری پول از سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>