دموکرات ها در حال کالایی که آن را در زمان یک روز کامل برای کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به صدور یک بیانیه در جلسه افتضاح در آیووا — و سه روز برای او را به رفتن قبل از ملی به بینندگان توضیح دهید که چه خبر است.

بدتر از افزایش تعداد دموکرات ها هر دو در آیووا و خارج شروع به انگشت اشاره در پرز گفته او شانه به اشتراک گذاری از سرزنش برای آیووا رای شمارش فاجعه با برخی از رفتن تا آنجا که به تماس خود را برای خروج.

“اوه بله” پرز باید گام پایین به عنوان رئیس حزب گفت: Rep. مارسیا فاج (D-اوهایو). “ما یک حزب در هرج و مرج است.”

برای بسیاری از هفته آیووا حزب دموکرات و صندلی خود Troy قیمت گرفته اند فشار از مقصر شکست خورده گزارش برنامه و شکست مفتضحانه آن ایجاد شده برای روز دوشنبه برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز.

عینک از محاصره و رها دولت رهبر حزب اتحاد نا امید تعدادی از همکار خود دولت صندلی پیشرو برخی از آنها به این نتیجه پرز به دنبال دور کردن خود از بحران و قربانی قیمت در این فرآیند است.

“بارهای از دولت صندلی عصبانی است که او را درمان یکی از همسالان خود بود گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی آشنایی با بحث های مداوم.

در روز چهارشنبه تماس از دولت صندلی و DNC مقامات تینا Podlodowski صندلی از واشنگتن دولت دموکرات خواستار پاسخ در مورد چرا پرز غایب از انظار به عنوان آیووا درون منفجر و به همین دلیل ملی رئیس نبود ایستاده سمت-توسط-جانبی با قیمت به عنوان او خطاب عمومی در مقابل دوربین.

“است که در آن تام؟” Podlodowski گفت: در مصاحبه روز شنبه با یادآوری احساسات را در تماس است. “این بسیار نا امید کننده به نه شنیدن از DNC برای 48 ساعت به جز برای آنها پرتاب Troy زیر اتوبوس.”

یک DNC رسمی که کاهش یافته است به شناسایی شود, عقب رانده بر خصوصیات که پرز و کمیته ملی رفته بود AWOL اشاره کرد که DNC فرستاده کارکنان برای کمک به آیووا ایالتی حزب در سراسر ساعت و ارائه منابع.

پرز منبع گفت که ساعتی به روز رسانی.

در روز پنج شنبه اما رابطه بین ایالتی آیووا و DNC دیگری به خود گرفت به عنوان پرز حیرت زده دموکرات آیوا توسط علنا خواستار recanvass از آیووا قفقاز در حالی که آنها هنوز در تلاش برای پایان شمارش آرا.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” او هنوز توییتی. “با توجه به مشکلاتی که پدید آمده در اجرای این نماینده انتخاب طرح و به منظور اطمینان از اعتماد عمومی به این نتایج من هستم و خواستار آیووا حزب دموکرات به بلافاصله شروع یک recanvass.”

با توجه به آیووا دموکرات با دانش, یک پرز دستیار به قیمت یک دقیقه سر تا قبل از ارسال صدای جیر جیر.

که از حزب دموکرات بود که درگیر در آماده سازی برای این سال قفقاز به نام پرز حرکت شفاف خود خدمت حرکت در هزینه های خود را.

پرز خواسته برای recanvass در زمانی که برای اولین بار تعداد تا به حال حتی به این نتیجه رسیدند; DNC و خوب میدانستند که راه به ماشه یک recanvass بود از طریق گسسته روند که آغاز زمانی که یک نامزد ریاست جمهوری درخواست آن را. دیگر دولت منابع شکایت کرده است که DNC به طور مداوم اعمال قوانین جدید در یک سازمان است که تا حد زیادی داوطلب-اجرا و ارائه کمی و مالی و یا کمک های حرفه ای در اجرا به قفقاز.

“او در تلاش برای محافظت از خود” فرد گفت. “او آنچه را که او می خواستم که پایان آیووا قفقاز.”

ظاهر می شود برای اولین بار قبل از ملی بینندگان سه روز پس از آیووا مسابقه پرز گفت: MSNBC پنج شنبه شب که او را درک چرا مردم ناراحت شدند اما تکرار تماس خود را برای یک recanvass از حوزه که گزارش بی نظمی.

و او دو برابر در انتقاد از آیووا حزب را از دست داده و این جلسه بدون داشتن تا به هر حزب ملی مسئولیت: “این شد یک لیگ شکست [قیمت] متعلق به آن است. و ما شده است وجود دارد با او بوده است.”

در اواخر روز پنجشنبه و پس از پرز ظاهر در MSNBC صندلی از انجمن ایالتی دموکرات کمیته Ken Martin, ارسال ایمیل به تمام دولت صندلی و گفت: آنها هنوز هم در حال انتظار برای DNC برای پاسخ به یک درخواست که “آنها ارائه پیام هدایت” در “وضعیت در حال تحول با آیووا قفقاز.”

مارتین مشترک صحبت کردن امتیاز برای حزب صندلی که وارد شده بودند توسط تعدادی از دولت های ارتباطی مدیران. پیام نقاط ایستاده بود در تضاد به پرز رویکرد بیش از دو روز گذشته: اکسپرس “قدردانی” را به مردم آیووا نمایندگان شان توجه داشته باشید که Hawkeye دولت نیاز به زمان برای شمارش را سرزنش نمی کند آیووا و اشاره می کنند که یک recanvass است تا به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

“آن زمان برای مردم به نقطه انگشتان دست, جای سرزنش و یا سعی کنید فاصله خود را از آنچه اتفاق افتاده است در آیووا” یک نقطه صحبت بخوانید, با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط سیاسی. “اگر نیاز به بازشماری یا recanvass تنها افرادی که می توانید تماس بگیرید برای یکی هستند 2020 نامزد خود را دارند.”

چند آیووا دموکرات ها که صحبت سیاسی در وضعیت آنها نمی توان گفت که حتی اگر یک recanvass صورت گرفت که نتایج را تقریبا به طور قطع از طریق آمده تا پس از نیوهمپشایر اولیه. در حالی که آنها واگذار محلی حزب است که مقصر آن اشتباهات آنها ابراز سرخوردگی که DNC را کمی به لحن به مسائل اطراف این تکنولوژی قبل از قفقاز.

DNC ادعای آن هشدار داده آیووا ایالتی حزب در مورد مسائل امنیتی با نرم افزار اما این حزب را رد کرده است اتفاق افتاده است. DNC همچنین می گوید این کمک تست نرم افزار امنیت, اما برنامه نویسی آزمون از اشکالات این است که چیزی تحت آیووا حزب اجراء.

پرز فقط در مواجهه با مقاومت از دولت حزب عدالت. در نشست روز چهارشنبه از کنگره, سیاه, انجمن, اعضای, بود, free wheeling 45 دقیقه تخلیه جلسه در مورد DNC و پرز. CBC وزن که آیا به ارسال نامه ای به پرز مثال نارضایتی خود را با رهبری, با توجه به منابع متعدد با دانش مستقیم و رو به رشد تعدادی از نمایندگان مجلس در حال خارش برای پرز ایران پس از آیووا.

“من نگران که متعلق به سایه [شرکت در پشت شکست خورده برنامه] که سرمایه گذاران در حال [و] اگر آنها دموکراتیک عملیات پس از آن که احتمالا رفت سمت فشار را انتخاب کنید که برنامه” گفت: تشکر. Bennie تامپسون (D-Miss.).

پرز رهبری است “عملا وجود ندارد” تامپسون ادامه داد. “این فقط یک ماده از زمان قبل از او را به رفتن به.”

DNC سخنگوی Xochitl هینجسا گفت: “DNC تمرکز برای انتخاب دموکرات ها و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کمیته ساخته شده است “بی سابقه سرمایه گذاری در دولت احزاب و برنده هر ماه نوامبر گفت:” هینجسا با استناد به قوانین تصویب به مقدماتی در دسترس تر و یک بحث روند که بیشتر است “فراگیر” از در گذشته است. “ما کار خود ادامه خواهد داد چرا که آن را مهم تر از همیشه است و بیش از حد در معرض خطر به پریشان هر چیز دیگری.”

آیووا است آخرین نقطه اشتعال در CBC را دشمنی با پرز. بسیاری از اعضا در نشست روز چهارشنبه نیز ابراز تحریک بیش از DNC تصمیم به تغییر ریاست جمهوری بحث صلاحیت ساخت این امکان را برای یک نامزد مانند سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را به مناظره مرحله. بسیاری از CBC, اعضای, بود, خواست پرز به تغییر شرایط هر چه زودتر اجازه می دهد تا Cory Booker و جولیان کاسترو به مرحله اما او کاهش یافته است.

یک DNC رسمی گفت: این کمیته از آن ساخته شده شناخته شده در ماه نوامبر است که آستانه تغییر خواهد کرد هنگامی که مردم شروع به رای دادن. الزامات انتظار می رود که به احتمال زیاد تغییر دوباره به حساب نتایج این مسابقات گفت: DNC رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im