DES MOINES, آیووا — امشب ما یاد بگیرند که چگونه خوب الیزابت وارن زمینه سازمان است. و یا چگونه راحت آیووا دموکرات ها خواهد بود با یک سوسیالیست در کاخ سفید است. و یا اینکه آیا آنها واقعا اعتماد به نفس جو بایدن می تواند شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن و نمرات از دیگر سوالات طولانی در نهایت جواب داد شروع 7:00 p. m., Central, زمان دوشنبه شب زمانی که دموکرات ها در آیووا 99 شهرستانهای جمع آوری در حوزه قفقاز به اولین گام به سمت چیدن یک نامزد به رئیس جمهور در سال 2020 است.

بسته شدن رزین ساخته شده اند دهها میلیون نفر بوده است صرف شده در تبلیغات نامزدها باید اجرا خود را پاره پاره — همه به تصمیم ویکتور یک دولت است که در نهایت تنها ارائه می دهد 41 نمایندگان. که فقط 2 درصد از مقدار لازم به ادعای این حزب نامزدی در کنوانسیون دموکراتیک در میلواکی در این تابستان.

ما خواهید بود با ردیابی تمام اخبار و لحظات کلیدی در آیووا انجمن و تیم ما از خبرنگاران بر روی زمین در اینجا شما را حفظ خواهد کرد ارسال شده در آنچه اتفاق می افتد دوشنبه در اولین اوایل دولت برای رای دادن.

بررسی کنید در طول روز به عنوان ما به روز رسانی این داستان با گزارش های خبری و تصویری و عکس ها از مبارزات انتخاباتی.

10:10 صبح

بلومبرگ انتخاباتی بدون مرز در مورد پرش آیووا

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ است مدیر کمپین گفت: صبح روز دوشنبه بود که او حق تماس به مبارزات انتخاباتی در آیوا با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به نفع دولت در ماه نوامبر بدون در نظر گرفتن.

“ما تا به حال یک روند از سال 1976 آیووا و نیوهمپشایر را انتخاب کرده اند ما میدهد. آن را تولید برخی از روسای جمهور است. آن را به خوبی ممکن است به کمک این چرخه برای کمک به انتخاب رئيس جمهور” گفت: Kevin Sheekey بلومبرگ را مدیر کمپین در مصاحبه با MSNBC.

اما Sheekey گفت این بود: “سخت حقیقت” برای رای دهندگان در ایالات آیووا و نیوهمپشایر که بلومبرگ متمرکز منابع خود را در ایالات متحده هستند که مردها تصمیم می گیرید انتخابات مانند ویسکانسین فلوریدا و کارولینای شمالی و آریزونا.

در حالی که Sheekey گفت که او امیدوار است این کمپین اخراج از اوایل متحده در حمایت از شنبه متحده نیست توهین به رای دهندگان وجود دارد “کاملا رک و پوست کنده من فکر می کنم هر حزب دموکرات در جاوا جو و یا در سراسر کشور موافق با مایک بلومبرگ که مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در ماه نوامبر است حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید,” او گفت:.

-Caitlin Oprysko

9:45 صبح

بنت به دنبال گذشته آیووا

Underdog بهداشت ، مایکل بنت (D-Colo.) گفت: او باید به جای در سه صفحه در نیوهمپشایر داشتن سمت چپ تا حد زیادی آیووا پشت در اجرا به قفقاز با توجه به کمبود منابع.

“ما سخت در حال کار کردن وجود دارد. من آرزو می کنم من در آیووا” بنت گفت: در MSNBC صبح روز دوشنبه. “…ما فقط باید از این منابع به رقابت در آن حالت فوق العاده پس از من در وسط 50 سالن شهر در سراسر ایالت نیوهمشایر.”

بنت شده است در نیوهمپشایر بیش از هر نامزد دیگر از دسامبر و او را حفظ تلاش های خود را در دولت از طریق Feb. 11 اولیه.

و وقتی پرسید که چگونه خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی نامزد مانند بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) ممکن است تاثیر حزب دموکرات در ماه نوامبر بنت گفت: این امر آن را “سخت تر” برای حزب به موفقیت است.

“وقتی که من سفر آیووا و نیوهمشایر آنچه من می شنوم مردم می گویند تعداد آنها یک هدف است که به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بنت گفت. “برای انجام این کار, من فکر می کنم ما نیاز به کسی است که می تواند به نفع خود و نه فقط در آبی عمیق متحده اما بنفش متحده در سراسر کشور است.”

-Myah بخش

8:27 صبح

Klobuchar رفتن به نیوهمپشایر بدون توجه به آنچه

سناتور. Ctq (D-Minn.) روز دوشنبه گفت که “هیچ سناریو” که در مبارزات انتخاباتی او نمی کند در ادامه به نیوهمپشایر ابتدایی مسابقه هفته آینده بدون در نظر گرفتن که در آن او پس از اتمام در آیووا برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز.

“وجود دارد هیچ سناریو که در آن من رفتن نیست,” او در مصاحبه ای گفت: صبح روز دوشنبه در MSNBC را “صبح جو.” Klobuchar استناد تاییدیه او متصلب در نیوهمپشایر اولین اولیه دولت که شامل اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی رهبری به عنوان به خوبی به عنوان سرمقاله تخته سه تا از بزرگترین روزنامه در دولت است.

Klobuchar همواره نظرسنجی در پشت مایع ردیف بالا از دموکرات ها در شلوغ اولیه میدان, اما با این حال به آرامی افزایش یافته است در این نظر سنجی در ماه های اخیر به عنوان اصلی فصل و نزدیک به خود جلب کرد و به عنوان دموکراتیک زمینه winnowed. مینه سوتا سناتور بارها تبلیغ او electability نسبت به دیگر 2020 دموکرات, ریخته گری خودش را به عنوان یک عملگرا متوسط انتخاب کنید.

-Caitlin Oprysko

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر