بنابراین به نظر می رسد مانند برنی ساندرز در حال رفتن به برنده شدن در آیووا. نظر سنجی هنوز هم بسیار نزدیک اما او بوده است افزایش در اواخر و به نظر می رسد آماده است. اگر تعجب من حدس می زنم آن را می شود به این دلیل کل دوم-انتخاب چیزی که آنها انجام می دهند. که شما حزبی برای Cory Booker, او دریافت نمی کند 15 درصد و سپس شما را در حرکت به دوم خود را انتخاب کنید. ساندرز احتمالا بسیاری از دموکراتها انتخاب دوم. اگر جو بایدن و یا یکی از دیگران می کشد این است که احتمالا چگونه است.

اگر او برنده آیووا ساندرز برنده خواهد شد, New Hampshire. پس از آن می آید نوادا که مردم اشاره نمی کند اما بسیاری که ممکن است تعیین کننده باشد. بایدن آگهی در حال حاضر وجود دارد, اما آن را نزدیک و دولت شناخته شده است به عنوان سخت به نظر سنجی. علاوه بر این یکی دیگر از کمیته های پارلمانی و ساندرز را به خوبی انجام داد و در آن مسابقات در سال 2016 (هر چند کلینتون لبه او را در نوادا).

در این مسابقه وجود دارد و همه چیز درباره لاس وگاس آشپزی اتحادیه. هری رید بسیاری از کشیدن با این اتحادیه است. آن را نیز به شدت لاتین. هر دو این عوامل نشان می دهد این اتحادیه را رسما, تایید, خواهد, ناب سوی بایدن اما تمام است که ممکن است تغییر کند پس از دو ساندرز برنده است. و اگر ساندرز برنده نوادا است که بسیاری از حرکت. او می تواند برنده نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de