آیووا دموکرات: Buttigieg لبه ساندرز برای نمایندگان

پیت Buttigieg تا به دقت لبه برنی سندرز برای نمایندگان از هفته گذشته آیووا قفقاز با توجه به اعلام دیر یکشنبه توسط دولت حزب دموکرات است.

به روز شده در نتیجه از حزب نشان می دهد Buttigieg با 26.2 درصد از هيئت دولت معادل نسبت به 26.1 درصد برای Sanders. الیزابت وارن (18 درصد) بود و سوم و جو بایدن (15.8 درصد) چهارم بود.

با توجه به دولت حزب دموکراتیک Buttigieg پیش بینی شده است برای برنده شدن 14 نمایندگان به کنوانسیون ملی این تابستان در میلواکی در حالی که ساندرز را دریافت 12 نمایندگان. وارن دریافت هشت نمایندگان جو بایدن را دریافت شش و ctq را دریافت خواهد کرد یک نماینده.

ساندرز بود که پشتیبانی از بیشتر حزبی را برانگیخت هر دو در اول و آخر صف. اما به دلیل حزبی قوانین او را دریافت خواهد کرد کمی کمتر داشت.

این اطلاعیه پس از بررسی توسط حزب از حوزه با اشتباهات آشکار در نتایج خود را. از 95 نمونه پرچم مبارزات دولت گفت: 55 تا به حال تغییرات کوچک در 36 حوزه مشابه آنچه در گزارش حوزه رهبران در جلسه شب و چهار تکراری بودند.

اعلام به ارمغان می آورد پایان به ناکارآمد و فاجعه حزبی بسیار نزدیک تر است. نامزدها باید تا ظهر مرکزی روز دوشنبه به درخواست یا کامل recanvass یا بازشماری. آن را بلافاصله روشن نیست چه نامزدهای’ طرح بودند اما پیش از آن در هفته هر دو ساندرز و Buttigieg را در مبارزات نشان داد که آنها علاقه مند به دنبال بازشماری.

آسوشیتد پرس کاهش یافته است به تماس در این مسابقه پس از به روز رسانی نتایج منتشر شده در پنج شنبه شب به نقل از, از حاشیه و هنوز هم برخی از برجسته تناقضات آشکار در نتایج.

“هنوز هم وجود دارد برخی از شواهد این حزب ممکن است با دقت در جدول برخی از نتایج آن از جمله کسانی که منتشر اواخر روز یکشنبه پس از یک سری از تجدید نظر” یک هشدار از خدمات سیم بخوانید.

نقطه عمده ای از مشاجره این است که آیووا حزب دموکرات معتقد است که نمی توان آن را تصحیح اشتباهات در حوزه math worksheets, حتی اگر وجود دارد آشکار اشتباهات در آنها.

“این است که قانونی رای گیری رکورد حزبی مانند یک رای” Shayla McCormally یک وکیل برای دولت نوشت: در یادداشت ارسال توسط دولت صندلی Troy قیمت به مقامات حزب که به دست آمده توسط نیویورک تایمز. “جدیت ضبط شده است توسط زبان در پایین بیان کرد که هر گونه ارائه اطلاعات نادرست از اطلاعات جرم است. بنابراین هر گونه تغییر و یا دستکاری با ورق می تواند در نتیجه یک ادعا از انتخابات دخالت و یا سوء.” این یادداشت ادامه داده است که تنها راه به چالش برگه است که برای مبارزات انتخاباتی به دنبال بازشماری یک مقدار فرایند فشرده تر از یک recanvass با توجه به بار.

قیمت ساخته شده مشابه استدلال در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه آیا به عنوان مقامات حزب در یک پس زمینه تماس با خبرنگاران در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر