آیووا حزب دموکرات امروز گفت: صبح روز سه شنبه که در آن قصد دارد به انتشار حزبی نتایج “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است امروز” نسبت به قبل از شب بریدن از انتشار حزبی داده ها به یک “برنامه نویسی موضوع” است که پس از ثابت شده است.

عدم به موقع نتایج به خشم ریاست جمهوری مبارزات scuttling دقیق روایت اول-در-این-ملت های پارلمانی دولت و وادار کردن نامزدها به حرکت به نیوهمپشایر بدون وضوح بیش از که دقیقا برنده آیووا و به چه منظور.

مبارزات بودند apoplectic دوشنبه خواستار پاسخ از حزب به عنوان زمان علامت دور و آنها می ترسید هر لحظه از دست خواهد تضعیف اعتبار و تاثیر نتایج.

مسائل ناشی از قطعی با یک گزارش برنامه که حوزه صندلی گله و شکایت بود و نه به درستی. حزب در روز سه شنبه گفت: این برنامه بود گزارش تنها به اطلاعات جزئی.

“ما باید مشخص شد که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی. این موضوع مشخص شد و ثابت” این حزب در بیانیه ای گفت. “نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.”

کارکنان پس از آن مجبور به وارد کردن داده ها به صورت دستی. “در این زمان طولانی تر از انتظار می رود. به عنوان بخشی از تحقیقات ما ما تعیین می شود با اطمینان گفت که در این زمینه اطلاعات جمع آوری شده از طریق نرم افزار بود صدا” بیانیه ای گفت:.

در حالی که این حزب گفت: این امر انجام همه چیز ممکن است به انتشار نتایج بعد سه شنبه بیانیه خود همچنین تلاش برای مدیریت انتظارات است.

“در حالی که طرح ما این است که انتشار نتایج در اسرع وقت امروز هدف نهایی ما این است که اطمینان حاصل شود که صداقت و دقت از این روند همچنان ادامه دارد به تایید” آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت در بیانیه ای گفت:.

در حال حاضر در شب دوشنبه مبارزات بودند و پرسش از صحت داده های جمع آوری شده. جو بایدن مشاور عمومی با ارسال نامه ای به حزب و گفت هیچ نتیجه باید منتشر شود قبل از “حاد شکست” در گزارش خطاب شد.

“ما بر این باورند که مبارزات سزاوار کامل توضیحات و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت به پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند” کمپین وکیل دانا ریموس نوشت. “ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما بی درنگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im