DES MOINES — جو بایدن دوام در نهایت آزمایش می شود — به عنوان میزان برنی ساندرز’ موج و اثر الیزابت وارن و پیت Buttigieg را از زمین بازی.

Ctq را پیدا خواهد کرد اگر دیر حرکت او ادعا واقعی است.

آیووا قفقاز لمس کردن در 7 p. m. مرکزی روز دوشنبه با نتایج است که می تواند تنظیم مجدد اولیه قبل از آن مسابقه به جلو به آینده نامزدی مسابقه در نیوهمپشایر در هفته آینده.

نتیجه در آیووا آغاز خواهد شد برای پاسخ به یک سوال در میان دموکرات ها در مورد اهمیت electability — و آنچه آنها فکر می کنم این بدان معناست که — به عنوان یک رای دهندگان به نظر می رسد تصمیم می گیرید چه با نام تجاری از حزب دموکرات است که بهترین موقعیت را برای ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شبح جمهوری خواه رئیس جمهور آویزان به شدت بیش از آیووا که در آن فعالان اظهارنظر محله و صحافی بالن برای مبارزات انتخاباتی احزاب شنبه حتی به عنوان برگ برنده را استیضاح دادگاه باز شدن در برنامه های زنده تلویزیونی.

ساندرز مترقی و مردمی است تحت فشار قرار دادند به جلو در آیووا با توجه به جدید ترین Real Clear Politics رای گیری میانگین, روش سوارکاری, موج جدید حرکت پس از نزدیک به سرنگونی هیلاری کلینتون در وزارت امور خارجه در سال 2016.

در یک ویدیو ارسال شده در یکشنبه در توییتر, او گفت:, “شما می توانید بگویید که چقدر خوب من احساس می کنم چقدر عصبی ایجاد شدن است.”

اما ساندرز است که رقابت برای مترقی حمایت وارن که قرار دادن کارکنان در دولت بسیار زودتر از بسیاری از مخالفان او و ساخته شده است گسترده سازمان در اینجا. نظرسنجی همواره نشان داد که در این مسابقه تقریبا غیرممکن نزدیک است.

حداقل چهار نامزد — و احتمالا پنج — به احتمال زیاد قابل دوام رفتن به خارج از دولت است. و مایکل بلومبرگ است که رقابت انتخاباتی در آیوا با آنها برخورد خواهد شد و بلافاصله پس از چهار نامزد متحده است. سابق شهر نیویورک شهردار صعود به 14 درصد حمایت در سراسر کشور در یک صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در دوشنبه بستن وارن سوم.

بلومبرگ انتخاباتی است که هزینه های به شدت در تلویزیون در سه شنبه متحده با ارسال یک ایمیل به هواداران در روز دوشنبه با موضوع خط: “این است که یک ایمیل در مورد آیووا.”

صحبت به کمپین canvassers در وست دس موینس در صبح روز دوشنبه Buttigieg ادعا کرد “ما دقیقا همان جایی که ما باید به مبهوت سیاسی جهان امشب.” و او به آن نیاز دارید. Buttigieg انجام می دهد تا ضعیف با رای دهندگان از رنگ است که چشم انداز را شیب خطرناکی علیه او پس از آیووا و نیوهمشایر در هنگام نوادا و کارولینای جنوبی رای خواهد داد.

بایدن که در حد متوسط باقی مانده حزب سوسیالیست در سراسر کشور. اما یک فقیر در آیووا می تواند تضعیف او به طور قابل توجهی به خصوص اگر آن است که به دنبال از دست دادن هفته آینده در, New Hampshire. اگر, از سوی دیگر, بایدن قادر است به یکی شدن پشتیبانی از دوشنبه شب او ممکن است نه تنها خود را نگه ثابت اما انتخاب کنید تا بخار. مبارزات انتخاباتی خود را به طور گسترده ای انتظار می رود به نفع دوشنبه دوم-انتخاب آرای میانه که نامزدها موفق به دیدار با 15 درصد زنده ماندن آستانه.

بایدن در عین حال مبارزه بوده است معتدل انتظارات در آیووا و ادامه داد: برای انجام این کار در روز دوشنبه ساعت قبل از انجمن سایت افتتاح شد.

“هر نامزد یک کمی متفاوت سهام خاص این جلسه گفت:” سابق آیووا رژیم صهیونیستی است. تام Vilsack یک بایدن حامی و وزیر سابق کشاورزی در دولت اوباما.

او گفت که او انتظار می رود به ساندرز “احتمالا به خوبی انجام دهد.” و اگر Vilsack گفت: بایدن “بسیار رقابتی” او افزود: “بر خلاف برخی از دیگر نامزدها در این مسابقه آن را مانند یک باید برنده وضعیت. این یک وضعیت که در آن شما را در درک این یک فرایند طولانی است.”

اجرا به قفقاز در حال حاضر حذف شده چه بود یک بار گسترده اولیه زمینه است. عدم به دست آوردن کشش سنسور. کامالا هریس و Cory Booker و سابق تشکر. Beto o’rourke, در میان دیگران, همه انصراف از مسابقه طولانی در پیش است.

شاید بیشتر در معرض خطر از پیوستن به آنها است Klobuchar این سناتور از همسایه مینه سوتا اگر او را به ردیف بالا.

پس قوی بحث اجرای پاییز گذشته Klobuchar درو پشت سر هم از توجه و پول و مبارزه کرد و به شدت در آیووا روستایی بیشتر می رسد. اما او همچنان در تک رقمی در دولت است.

Klobuchar گفت: در MSNBC را “صبح جو” در روز دوشنبه که وجود دارد این است که “هیچ سناریو” که در آن او نمی خواهد در ادامه به نیوهمشایر که در آن او شده است تایید شده توسط وزارت امور خارجه این سه کشور از بزرگترین روزنامه ها.

اما اگر Klobuchar پس از اتمام دور پشت بایدن و Buttigieg – و یا اگر هم بایدن یا Buttigieg قابل توجه شب – بسیاری از فعالان کمپین باور آن دشوار خواهد بود برای او برای ادامه به جمع آوری پول و یا متقاعد کردن رای دهندگان او هر حرکت در کنار او.

النا اشنایدر و Caitlin Oprysko کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im