DES MOINES, آیووا — پیت Buttigieg و برنی ساندرز در حال قفل شده است و در یک مسابقه برای آیووا قفقاز با 62 درصد از حوزه, گزارش, پس, آیووا, حزب دموکرات عرضه شده در اولین جزئی شمارش آرا از شنبه شب قفقاز پس سنگین به تاخیر می اندازد.

از مقدار پیش بینی نتایج ارائه اولین نگاه اجمالی به چگونگی شدید ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در شکل دادن به دموکرات ها سر به نیوهمپشایر این هفته است.
Buttigieg به 27 درصد از هيئت دولت تعداد تا کنون در حالی که ساندرز تا 25 درصد است. الیزابت وارن شرح زیر است با 18 درصد و جو بایدن در حال حاضر در چهارم با 16 درصد است.

اگر منجر نگه می دارد Buttigieg را انجام فوق العاده شاهکار با داشتن یکباره از کمی شناخته شده شهردار با یک نام غیر معمول به توانمند ملی شکل که می رفتن به لبه برخی از قابل تشخیص ترین نام های دموکراتیک در سیاست است.

هنوز نامزدها در روز سه شنبه شد و وضعیتی وخیم بیش از یک تاخیر در نتایج از آیووا, شکایت که در هر ساعت که گذشت در خدمت به تضعیف اعتبار از نتایج. فنی و برهم بود mucked تا سیستم در دوشنبه ترک نامزدها به حرکت به نیوهمپشایر بدون وضوح که شانس خوبی در اول-در-این-ملت های پارلمانی دولت که به طور سنتی به شکل خطوط ریاست جمهوری نژادها.

صحبت با خبرنگاران در اینجا پنج شنبه, آیووا, دموکراتیک, دولت, حزب, صندلی Troy قیمت نمی خواهد می گویند زمانی که باقی مانده نتایج منتشر خواهد شد.

“کامل و شفاف و بررسی مستقل از آنچه دیروز رخ داده است را به دنبال خواهد داشت. اما اجازه دهید من روشن شود من اولویت شماره 1 بوده است و در حصول اطمینان از دقت و یکپارچگی نتایج” قیمت گفت. “ما کار کرده اند در تمام شب به در بهترین موقعیت برای گزارش نتایج. … خط پایین این است که ما به یک سد در پشت پایان گزارش داده اما یک چیز آنها می خواهند شما را به می دانم این است که ما می دانیم که اطلاعات دقیق است. و ما نیز باید دنباله مقاله و مستندات شده اند که قادر به استفاده از برای ارائه اطلاعات برای کمک به بررسی نتایج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im