ایران نمی تواند پنهان کردن آن Coronavirus انفجار اما این تلاش سخت و قرار دادن جهان در معرض خطر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

معاون وزیر بهداشت شد خیس عرق در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه که در آن او به شدت تکذیب کرد تهران پوشش تا حدی از شیوع کروناویروس. او نگه داشته و پاک کردن پیشانی خود را با دستمال و قابل مشاهده پریشانی به او گفت: قرنطينه بودند “عصر سنگی” راه برای رسیدگی به این مشکل و ایران نمی کند به آنها نیاز دارید. سپس مطمئن شوید که به اندازه کافی که شب او آزمایش مثبت برای ویروس خود قرار داده و خود را در قرنطینه.

طنز از معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi مورد خواهد بود تقریبا خنده دار بود ایران را آشکار بی مهارت از coronavirus تهدید یک تهدید برای کل منطقه و در واقع به جهان است.

به عنوان روزانه وحش شریک انتشار IranWire نشان داد در یک گزارش اختصاصی روز شنبه, ایران و سپاه تلاش کرده است به آدرس این بیماری همه گیر با گفتن پزشکان برای خاموش کردن در مورد آن, آنجا که مقامات چینی در ووهان انجام فاجعه زمانی که این بیماری تنها با شروع به گسترش در ماه دسامبر گذشته.

این “آمار رسمی” از ایران به بازی دور. در گذشته تعداد 16 نفر فوت کرده اند از COVID-19 اما تنها 95 موارد تاييد شده بود. به عنوان سیمی انگلستان اشاره می کند که می تواند مرگ و میر در حدود 17 درصد زمانی که داده های در دسترس از چین که در آن وجود دارد تعداد زیادی به کار با, نشان می دهد میزان مرگ و میر نزدیک به 2 درصد است. این آمار نمی اضافه کنید. محققان کانادایی ذکر شده توسط سیمی نشان می دهد در ایران شیوع احتمالا شامل بیش از 18000 نفر و شمارش.

خاموش کردن پزشکان

پس از کامل IranWire مقاله نوشته شده توسط آیدا قاجاريه:

IranWire می تواند منحصرا گزارش می دهند که ایران و سپاه پاسداران تهدید کرده است که ایران متخصصان پزشکی با اقدامات تلافی جویانه اگر هر یک از آنها به افشای اطلاعات در مورد گسترش coronavirus در ایران.

یک گروه از پزشکان متخصص در ملاقات با معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi در شنبه فوریه 22, که در طی آن آنها گزارش آخرین یافته ها در مورد گسترش coronavirus در تهران و دیگر شهرهای ایران. اما به زودی پس از نشست انقلاب اسلامی (سپاه پاسداران) با نزدیک شدن به پزشکان از طریق وزارت بهداشت امنیت و هشدار پزشکان به نشت هر گونه اطلاعات از بحث های خود را. پزشکان گفته بودند که اگر هر گونه اطلاعات را نشت آنها خواهد بود برگزار می شود مسئول خواهد بود و عواقب رنج می برند.

با وجود این تهدیدات اطلاعات دریافت شده توسط IranWire نشان می دهد به شدت از شیوع کروناویروس به خصوص در تهران. پزشکانی که در این نشست حضور داشتند ارائه Harirchi ارزیابی خود را از اخبار رسمی و ارقام و به او گفت که آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت مطابقت ندارد واقعیت موجود است.

اگر همه چیز به مانند این … ما باید انتظار یک فاجعه بزرگ در ماه های آینده.

حس کرد پزشک ایران

به عنوان یکی از این پزشکان—که نام نکردن به دلیل تهدید از پاسداران—گفته IranWire: “آمار منتشر شده توسط دولت هیچ ربطی به واقعیت از وضعیت و تعداد عفونت بسیار بالاتر از آنچه که گزارش های رسانه ها. اگر همه چیز به مانند این و اگر جمهوری اسلامی نمی همکاری با سازمان جهانی بهداشت, ما باید انتظار یک فاجعه بزرگ در ماه های آینده و تنها در تهران دهها هزار نفر خواهد بود آلوده coronavirus. این علمی برآورد می کند حتی شامل دیگر در فاصله مثل قم. اگر ما نمی تواند آمد تا با یک چارچوب برای همکاری با سازمان بهداشت جهانی وضعیت ما تبدیل خواهد شد چند بار بدتر از در چین است.”

این پزشک با اشاره به این که در حال حاضر تعدادی از درمانگاه در تهران شده اند قرنطینه و تلاش دولت برای نگه داشتن واقعیت از وضعیت یک راز است که یک “جرم” در معنای کلمه است.

“امتناع از فاش کردن اطلاعات واقعی به ایرانیان و جامعه بین المللی به طور رسمی یک جرم و جنایت به خاطر آن به خطر می اندازد زندگی مردم نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر نیز هست.”

در بسیاری از کشورها از جمله امارات متحده عربی و عمان و کانادا و ترکیه و لبنان اولین موارد عفونت کروناویروس آورده بودند توسط شهروندان ایرانی و یا توسط مسافران که تا به حال به ایران سفر کرده بود. این باعث شده است که بسیاری از کشورها به بستن مرزهای خود را با ایران در هوا و بر روی زمین.

با توجه به این دکتر شیوع کروناویروس در ایران رخ داده است فقط پس از شیوع بیماری در چین است. “اما مشکل زمانی آغاز شد که ما را به رسمیت نمی شناسد که این ویروس همان است که چین coronavirus,” دکتر گفت:. “ما ساخته شده است یک اشتباه زمانی که ما شناسایی آن به عنوان یک نوع از ویروس آنفلوانزا. … اما بعد معلوم شد که آن را به حال شده است یک اشتباه [مقامات] همچنان مانند قبل است و نه افشای حقایق است.”

دولت CLUELESS

دکتر گفت: دولت هیچ برنامه ای برای حاوی بحران است. مقامات “هیچ انتخاب دیگری به جز پنهان کاری,” او اضافه شده است. “این را ننگ جمهوری اسلامی اگر معلوم شود که آن دولت clueless است. اما این می تواند منجر به یک فاجعه انسانی قرار دارد.”

با توجه به این دکتر بعد از جلسه با وزیر بهداشت شد, پاسداران در تماس با هر یک دکتر که شده در این نشست بود. “آنها به ما گفت که ما برگزار خواهد شد مسئول برای حتی کوچکترین نشت. اما من نمی تواند سکوت نمی,” او گفت:.

در روز دوشنبه 24 فوریه دو روز پس از این جلسه و پس از پزشکان تهدید شد, ژنرال حسین سلامی بالا, فرمانده سپاه پاسداران, نام وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید و اعلام کرد که سپاه پاسداران شد و آماده ارائه هر گونه کمک در مبارزه با کروناویروس و جلوگیری از گسترش آن.

در تاریخ 25 فوریه در یک سخنرانی تلویزیونی رئیس جمهور حسن روحانی خواسته مردم فقط به اعتماد اظهارات وزارت بهداشت برای اطلاعات در مورد کوروناویروس.

ایران سایبر پلیس در همین حال گزارش شده است که آنها را بازداشت تعدادی از “يوحنا” در مورد کوروناویروس از روز شنبه, مارس 21. ژنرال حسین رحیمی فرمانده تهران سایبری پلیس اعلام کرد این دستگیری ها.

“افرادی که می خواهید برای ایجاد مشکل برای مردم و با پخش شایعه و دروغ در فضای مجازی باید بدانند که پلیس surveils خود رفتار و عمل می کنند در برابر آنها قاطعانه” او گفت:.

ایران سایبر پلیس در همین حال گزارش شده است که آنها را دستگیر کرده و تعدادی از ‘يوحنا.’

قبل از آن در فوریه 21, غلامرضا جلالی فرمانده مدنی ايران دفاع سازمان را متهم کرد رسانه های خارجی “ایجاد وحشت” توسط انتشارات نادرست یا گمراه کننده آمار و ارقام در مورد عفونت کروناویروس. او تاکید کرد که coronavirus نباید تبدیل به یک “بحران سیاسی است.”

جلالی همان رسمی که پس از سیل به حال هولناک بسیاری از نقاط ایران در اوایل سال 2019 ساخته, اظهارات عجیب و غریب در مورد آب و متهم اسرائیل از “ابر سرقت.” او ادعا کرد که “کمیته مشترک ترکیه و اسرائیل” به سرقت رفته بود رطوبت و برف از ابرها بیش از ایران است.

با جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران تبدیل شیوع کروناویروس به یک مسئله امنیتی, توسط درمان عفونت آمار و ارقام به عنوان اسرار دولتی, با دستگیری مردم برای “شایعه اذهان عمومی” و در حال حاضر با تهدید پزشکان که وظیفه است برای گفتن حقیقت در مورد بیماری های عفونی, به نظر می رسد کارشناسان ممکن است راست ثابت در مورد احتمال بروز فاجعه انسانی.

اگر جمهوری اسلامی همچنان در این راه ما باید انتظار یک فاجعه بسیار بزرگتر است که آنچه در چین نه تنها برای ایرانیان بلکه برای جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>