IRS به اشتباه می فرستد محرک چک به کارگران خارجی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

هزاران نفر از کارگران خارجی از بسیاری از زندگی در خارج از کشور, در حال دریافت محرک چک تعیین شده برای ساکنان ایالات متحده به دلیل پیش بینی نشده ای قطعی است که قریب مالیات دهندگان دلار به کشورهای دیگر با توجه به مشاوران مالیاتی و دریافت کنندگان خود را.

کالج-سن کارگران که زمان صرف شده در ایالات متحده در دو سال گذشته — که برخی از آنها به خانه بازگشت طولانی قبل از coronavirus همه گیر شده است تعجب برای پیدا کردن $1,200 چک سپرده به حساب های بانکی خود را. و با هیچ پاک از راهنمایی در مورد چگونه به آن بازگشت آنها در حال برگزاری بر روی پول یا مسابقه به صرف آن را قبل از سرویس درآمد داخلی متوجه اشتباه است.

نادرست پرداخت شد و به احتمال زیاد به توزیع هزاران نفر از اتباع خارجی در ماه آوریل گفت: دونا Kepley رئیس جمهور از مالیات شرکت بین المللی قطب شمال است که صحبت با ده ها تن از مشتریان بیش از دو هفته گذشته. این خطا ناشی از یک مشترک مالیاتی-تشکیل پرونده اشتباه به خصوص برای کسانی که در F-1 و J-1 ارز ویزا. این کارگران مشغول به تحصیل در دانشگاه ها و کار شغل تابستان اغلب به نوبه خود به TurboTax و دیگر e-filing systems بدون دانستن است که سیستم طراحی شده فقط برای ساکنان ایالات متحده.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از کارگران موقت خارجی در هر سال فایل اشتباه فرم های مالیاتی. IRS به ندرت جلب خطا به دلیل غیر مهاجر کارگران شماره امنیت اجتماعی را به همان تعداد ارقام به عنوان کسانی که از شهروندان ایالات متحده و در نتیجه به نظر می رسد یکسان حسابداران می گویند.

معمولا خطا نمی کند بسیار مهم اما در این سال آن را باعث IRS به فکر می کنم برخی از کارگران خارجی واجد شرایط برای یک بار محرک پرداخت. قطعی تاثیر می گذارد هر دو کارگران در آمریکا و کسانی که اخیرا از کشور است.

IRS و TurboTax نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

وجود دارد 1.1 میلیون دانش آموزان خارجی در آمریکا در سال گذشته با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش و دولت اعطا حدود 400,000 J-1 ویزای موقت. حسابداران با تجربه و تخصص در غیر ساکن مالیات می گویند اکثریت این کارگران یا اصلا فایل یا فایل های نادرست و در روزهای اخیر آنها بوده ام با تماس آب گرفتگی در مورد اشتباه پرداخت.

“ما تماس گرفته شد و توسط بسیاری از مشتریان ما ناگهان در یک روز زمانی که آنها شروع به ضربه زدن به حساب های خود و یا که چک شروع به رفتن پرسیدن چه به” Kepley گفت. “و بنابراین ما تا به حال سعی کنید به شکل از چگونه به بازگشت به آن است که آسان نیست.”

سه دارندگان ویزای دانشجویی که خطاب به سیاسی گفت: آنها تا به حال موفق به دریافت پرداخت های این ماه اما تا به حال شده است قادر به تماس با IRS. همه آنها با انگیزه به بازگشت پول از ترس آنها خواهد بود ممنوع از دریافت ویزا در آینده — و یا حتی بدتر تبعید — اگر دولت آموخته بودند مرتکب تقلب مالیاتی.

“یک روز من فقط دیدم حساب من و من تا به حال از 1200 دلار حتی بدون درخواست چیزی” گفت: یک شهروند فرانسوی که به اتمام برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه تولدو در سال 2018 است. “من می دانستم که آنها برنامه ریزی برای محرک پرداخت اما من نمی دانم وقتی که آن اتفاق می افتد.”

دانشجویی چپ در ایالات متحده در ماه ژانویه 2019 و در حال حاضر در زوریخ زندگی می کند. پس از تمیز کاری انجمن آنلاین برای دیدن اگر دیگران را دارا بودند همین مشکل دانش آموز آموخته است که او تا به حال ثبت اشتباه فرم 1040 به جای 1040-NR — از طریق TurboTax. IRS باور او را به ایالات متحده مقیم یا شهروند واریز پول به حساب خود را در 15 آوریل.

همان روز دانشجو گفت: به نام او و فرستاده IRS حداقل سه بار در, اما هرگز از طریق.

“من هرگز تلاش برای ارتکاب تقلب و یا هر چیزی” دانش آموز گفت. “من تماس IRS به آنها بگویید که من در آمریکا دیگر و که من باید در دریافت این محرک را بررسی کنید و من می خواستم برای پیدا کردن یک راه را به پول است.”

“من واقعا نمی خواهید به استفاده از این پول چرا که واقعا متعلق به من,” او اضافه شده است.

در یک ایمیل از یک دانشگاه تولدو سخنگو گفت: این دانشگاه به تازگی به اطلاعات بیشتر به دانش آموزان در مورد چگونه آنها می تواند فایل اصلاح شده اظهارنامه مالیاتی به ارسال خود محرک چک.

مشکل این است که مشترک میان دانشگاه. در یک نظرسنجی از بیش از 500 مدرسه در هفته گذشته 43 درصد گفت: آنها تا به حال دانشجويان و محققان معتقد بودند که آنها دریافت یک پرداخت در خطا.

“وجود دارد بسیاری از مردم که به بررسی کنید که می توانید از آن استفاده کنید و هنگامی که شما ببینید افرادی که نبودند در نظر گرفته شده آن را نگرانکننده” گفت: Enda کلهر معاون رئیس جمهور برای Sprintax مالیات شرکت است که انجام این بررسی.

عواقب misfiling فراتر از محرک بازپرداخت. غیرمهاجرتی کارگران که ادعا می شود ساکنان نیز دریافت $2,000 استاندارد کسر. که باعث برخی از دانشجویان و کارگران برای ارسال فرم اشتباه را عمدا و نه درک است که آن را می تواند به خطر اندازد خود را از وضعیت مهاجرت و نیاز به آنها را به پرداخت جریمه به دولت است.

“آنها فکر نمی کنم آنها لزوما همیشه گرفتار شود و یا آنها فکر نمی کنم واقعا وجود دارد که یک مشکل بزرگ” گفت: Kepley قطب شمال بین المللی رئیس جمهور.

اما بسیاری دیگر بودند گرفتار کردن گارد. رابرت ژنگ از چین که به تازگی فارغ التحصیل از دانشگاه روچستر در ایالت نیویورک کشف 1200 دلار در حساب بانکی خود در هفته گذشته سپرده پس از یک دوست به او گفت که او تا به حال به اشتباه دریافت کرده و بررسی کنید. ژنگ که یک کار امور مالی در نیویورک گفت که او تابیده IRS سایت و انجمن آنلاین برای پیدا کردن چگونه به بازگشت چک. اما او هنوز هم نمی داند که چگونه او آن را انجام دهد.

یک دانش آموز از نیوزیلند تحصیل در یک دانشگاه پنسیلوانیا گفت: او دیوانه وار او را به نام بانک هنگامی که او متوجه شد او محرک چک برای دیدن اگر او می تواند ارسال آن را به عقب — و گفته شد نادرست است که او باید فقط آن صرف شده است.

شک و تردید از مشاوره او به نام IRS اما کارگردانی شد به طور خودکار خط.

“من قطعا نگران است که این یا رفتن به تحت تاثیر قرار وضعیت من در حال حاضر و یا آن را تحت تاثیر قرار اگر من تا به حال سعی کنید به درخواست برای ویزای متفاوت در آینده” دانش آموز گفت.

اما در حال حاضر او و دیگران که اشتباه پرداخت باید کمی صبر کنید.

“آن را در حساب پس انداز در حال حاضر,” او اضافه شده است. “اگر آن نشسته وجود دارد برای مدتی حداقل من یک زن و شوهر دلار از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>