در مواجهه با شواهد و مدارک است که فدرال مهاجرت عوامل در نیویورک به طور معمول زندانی تقریبا همه آنها دستگیر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک قاضی دستور داد آنها را روز شنبه به انجام فردی پیوند نظر قانون نیاز دارد.

تصمیم قاضی آلوین Hellerstein در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن امر تنها در نیویورک اما این تماس به سوال که آیا اداره مهاجرت و گمرک در حال برگزاری است مردم به ناحق در سراسر کشور در زمانی که COVID-19 همه گیر تق تق تا از خطر زندانی.

پس 2013, ICE تکیه به شدت در یک ابزار کامپیوتری نام طبقه بندی خطر ارزیابی برای ارزیابی اینکه آیا به آزادی کسی انتظار شنیدن. نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی و برانکس مدافع متهم در پرونده ای که “تا اواسط سال 2017, یخ تا به حال تغییر ابزار الگوریتم برای جلوگیری از, توصیه که مردم منتشر می شود در اوراق قرضه و یا تعهد خود را دارند.”

مقامات فدرال انکار کرد که یخ کرده و در چه پرونده ای به نام “بدون آزادی سیاست” اما Hellerstein اعطا دستور مقدماتی بر این اساس دولت خود داده ها. اعداد نشان داد که با شروع در ماه ژوئن 2017, وجود دارد, عمده فروشی اسامی در نیویورک حتی از مردم طبقه بندی سیستم در نظر گرفته می شود کم خطر پرواز و یا خطر به جامعه—تغییر از آزادی نزدیک به نیمی از کسانی که دستگیر و به زیر 4 درصد است.

“دولت فدرال گسترده بازداشت تور یا دام بدان معنی است که افرادی که مطرح پرواز و یا ایمنی در معرض خطر هستند که آمریکا به عنوان یک ماده البته” طرح دعوی در دادگاه ادعا میکند شارژ است که این نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “تحمل صفر” سیاست.

ایالت نیویورک تأکید فوری خطر سلامت از این عمل در اچ-of-the-دادگاه سند دولت دادستان عمومی ظ روز دوشنبه. “غیر ضروری بازداشتگاه های اداره مهاجرت تنها بار بیشتر از جمعیت مهاجر و دولت های ایالتی و محلی است که در حال حاضر اختصاص تمام منابع در دسترس برای مبارزه با جریان عمومی-بهداشت بحران” آن را گفت.

در موارد کیفری متهمان باید arraigned قبل از یک قاضی در عرض 48 ساعت. اما اخراج یک ماده مدنی و تحت قانون مهاجرت فدرال یخ عوامل نه یک قضاوت اولیه را تعیین ظرف 48 ساعت در مورد اینکه آیا به زندان یا آزادی کسی.

سپس آن را طول می کشد هفته قبل از این مورد می رود قبل از یک قاضی مهاجرت و اغلب به اندازه کافی است که بررسی نتایج در انتشار یخ را مربوط به زندانیان. با توجه به روزانه یک جانور بررسی موارد اخراج آغاز در دادگاه مهاجرت خدمت توسط ICE دفتر نیویورک مهاجرت قضات منتشر شد 827 مردم یخ بازداشت در سال مالی 2019 یا حدود 36 درصد از این موارد است.

آنها بازداشت شدند ميانه 41 روز قبل از گرفتن یک جلسه اولیه قبل از یک قاضی با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط وزارت دادگستری را اجرایی اداره مهاجرت بررسی اجرا می شود که این دادگاه مهاجرت.

در جلسه برگزار شده توسط تلفن در اواخر بعد از ظهر دوشنبه دستیار آمریکا وکیل براندون Waterman رد اتهامات که یخ کرده بود تقلب الگوریتم خود را برای ارزیابی افراد به زندان برده شد. او گفت که در هر صورت تصمیم نهایی ساخته شده بود توسط یک افسر تبعید و سرپرست نمی الگوریتم و آن را منحصر به فرد.

همچنین او گفت: یخ شده است دوباره ارزیابی تصمیمات آن در نور COVID شیوع و منتشر شده بود حدود 100 تن از بازداشت شدگان در 11 روز.

اما دولت نمی تواند توضیح تیز تغییر در این شماره به قاضی رضایت. “تعداد افرادی که نتوانسته اند آزادی آیا با گذاشتن وثیقه یا تعهد تبدیل شده است به طوری infinitesimally کوچک نسبت به آنچه در وجود است که برای نشان دادن چنین اساسی تغییر ماهیت برنامه,” او گفت:. “و این که آیا آن است که با انجام این خطر طبقه بندی ارزیابی … و یا با اقدامات دستگیری افسران و یا سرپرست خود را واقعا نمی توانید تفاوت را. شده است وجود دارد تغییر یک تغییر مشخص شده و شده است وجود ندارد اخیر توضیح برای حمایت از آن است.”

او دستور داد ICE نیویورک در زمینه دفتر مدیر به استفاده از هر “دقیق تر و یا بیشتر طاقت فرسا” ارزیابی شده اند ممکن است به تصویب رسید در ماه ژوئن 2017 و نیاز دولت به گزارش به او در پیشرفت آن توسط مارس 17.

در حالی که منظور فقط به نیویورک مورد اتحاد ملی و پیامدهای پس از یخ بوده و با استفاده از آن خطر طبقه بندی ارزیابی از سال 2013. در 2015, نقد و بررسی وزارت امنیت داخلی بازرس کل توصیه می شود تجدید نظر در آن گفت که “این ابزار زمان مصرف منابع فشرده و موثر در تعیین که بیگانگان به انتشار و یا تحت چه شرایطی.” و در سال 2018 یک یخ سخنگوی تایید کرده بود به دنبال این است که از سال گذشته یخ تا به حال تغییر طبقه بندی خطر ارزیابی به طوری که آن را دیگر نمی تواند یک مسئله “آزادی” توصیه—اما گفت: یخ مقامات همیشه می تواند نادیده گرفتن یک توصیه به بازداشت کسی.

رابرت هاجسون یک وکیل شاکیان گفت که در این مورد بود بر اساس اطلاعات به نیویورک بازداشت که یک قاضی یخ مورد نیاز برای آزادی تحت قانون آزادی اطلاعات. “قطعا این مورد که ابزار ارزیابی ریسک را تحت تاثیر قرار مردم در سراسر کشور و برگ برنده دولت اجرای اولویت… قرار دادن بیشتر و بیشتر مردم در خطر بازداشت غیرقانونی” او گفت:.

نیکلاس Biase سخنگوی آمریکا وکیل جفری برمن کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است. در اسناد دادگاه نیویورک یخ رسمی ویلیام جویس گفت: این سازمان در نیویورک اجرای دفتر “هیچ سیاست انکار آزادی به تمام بیگانگان.” او گفت که پس از “فردی بازداشت نقد و بررسی” اکثر مردم برگزار شد چرا که آنها متهم شده بود و یا محکوم به جرایم و یا تا به حال قبل از دستور اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im