توسط جف بزوس بخشی از راه حل آب و هوا و یا مشکل ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پایداری ویژه یک فرمت جهانی ترجمه عضویت در خبرنامه. هر هفته در حال پیگیری مسائل عمده ای رو به جهان است. ثبت نام در اینجا.

و در روز هشتم جف بزوس ایجاد صندوق زمین!

آن را سخت به حرکت در سراسر اینترنت این هفته بدون bumping به عناوین و مبالغه در اطراف تصمیم ثروتمندترین فرد — شرکت آمازون جف بزوس — اختصاص 10 میلیارد دلار از ثروت شخصی به یک صندوق پرداختن به تغییرات آب و هوا.

در پایان یکی از وب سایت های سیمی فریاد زد با چهره ای راست که “با 10 میلیارد دلار, صندوق, جف بزوس, می توانید کنترل این سیاره در آینده است.” در انتهای دیگر مالیات و آب و هوا فعالان با اشاره به این که بزوس ” آزادی برای اهدای این است که تا حد زیادی برگرفته از آمازون پرداخت مالیات شرکت نرخ به سختی به 1 درصد. پس از آن وجود دارد این سوال را از آمازون مناسب تحویل و گسترده مراکز داده که با هم ساطع شده در مورد 44.4 میلیون تن دی اکسید کربن در سال 2018 است.

جهان باقی مانده بود و شاید اگر بزوس بخشی از مشکل و یا بخشی از راه حل است. پاسخ با توجه به راشل Kyte است هر دو. جدید دین از کلاله دانشگاه فلچر مدرسه و سابق U. N. پایدار انرژی ایران گفت: جهانی که ترجمه آن را یک چیز خوب دیگر اگر آب و هوا-خجالتی خیر می توانند یاد بگیرند از بزوس. در همان زمان Kyte اصرار دارد که انسان دوستی است ناکارآمد مدل برای کاهش تغییر آب و هوا. “این یک گلوله نقره ای طرز فکر است که رفتن به آمریکا وجود دارد” از نظر ثبات آب و هوا, او گفت:. آنچه مورد نیاز است به جای مقیاس توده سبز زیرساخت رانده دراز مدت جهانی سیاست مشوق و برای رهبران مانند بزوس به تغییر خود را به شرکت شیوه: “اگر او تهاجمی او می تواند حرکت کوه,” او گفت: در مورد آمازون وسیله نقلیه ناوگان و خدمات وب سایت آمازون بزرگ برق نیاز دارد.

یکی از عمیق تر legacies of بزوس’ حرکت ممکن است بشردوستانه: ممکن است دروغ در حفاری این ایده که کارمند آب و هوا فعالیت می کند. بزوس بستگی به حسن نیت حدود 800,000 کارکنان. در حالی که آمازون کارمند فعالان خوشحال نیست با بزوس’ اعلام آنها به احتمال زیاد نقش خود را در ساخت آن پس از چند ماه با صدای بلند شکایت در مورد آمازون کربن. همان پویا بوده و رانندگی بسیاری از شرکت های بزرگ پایداری طرح های, از جمله کسانی که از شرکت های بزرگ سیستم عامل مانند مجمع جهانی اقتصاد را در نشست سالانه در داووس.

برای Kyte بخشی او هیجان زده تر با تغییرات پایدار در سرمایه گذاری از در دوستی. سرمایه گذار فشار “شروع به نیش می زنند,” او گفت: “بچه ها بزرگ در حال تقلا. آنها در حال خرید بوتیک شرکت برای دریافت بیشتر شایستگی” برای مقابله با قیمت گذاری آب و هوا خطرات و برای جلوگیری از گیر بودن با رشته دارایی.

در علاوه بر این به درخواست چه بزوس را صرف 10 میلیارد دلار در آن جالب است برای اندیشیدن چگونه سبز آمازون خواهد بود امروز اگر بزوس تا به حال ساخته شده و پایداری به آن مدل کسب و کار طراحی. این رویکرد از کارآفرینان مانند تسلا بحث برانگیز مدیر عامل Elon Musk که شرط می بندم که در حال توسعه بهترین اجرای باتری است تسلا راه به ضرب و شتم دیگر شرکت های خودرو. آمازون به جای تمرکز بر نگه داشتن هزینه های پایین و reinvesting فروش حاشیه سود به رشد کسب و کار.

فراتر از محیط زیست: پایداری است که به طور مداوم در حال تغییر بحث است. ما را به پایداری به منظور ایجاد اثرات بر جامعه (توان آن را از طریق سیستم های سازمان ها و یا حکومت) که شکل چیزی بهتر برای نسل های آینده است. به عبارت دیگر, آن را در مورد تاثیر به جای لفاظی و یا ایدئولوژی و این مورد بیشتر از محیط طبیعی است. توجه داشته باشید که در این هفته ما در حال گرفتن یک نگاه در 24/7 فرهنگ کار و اخلاق کسب و کار.

حق قطع: کارگران باید حق قطع و درمان نمی شود مانند “روبات” اتحادیه اروپا شغل کمیسر Nicolas Schmit گفت: در یک رویداد سیاسی. اگر اتحادیه اروپا می خواهد برای ایجاد یک جامعه پایدار و اقتصاد آن را برای پایان دادن به “وحشت” ناتوانی ما ثبت نام کردن. “حق به قطع یک امر طبیعی است چرا که ما نه روبات,” او گفت:. در حالی که برخی از شرکت ها در حال حاضر اقداماتی برای تضمین حق “متاسفانه همه شرکت ها, هوشمند,” او گفت:. برای تلفن های موبایل مانند بیشتر اتحادیه اروپا سخنرانی و یا قوانین در راه هستند.

چه مسئولیت های اخلاقی می کند یک کسب و کار داشته باشد ؟ آلیسون تیلور مدیر اجرایی برای نظام ارزشی و اخلاقی در دانشگاه نیویورک را استرن دانشکده بازرگانی ضربه شروع یک گفتگو در توییتر و LinkedIn در مورد مسئولیت های اخلاقی کسب و کار. پاسخ ها نشان داد یک حس مشتاق است که شرکت های بزرگ هستند و ریاکارانه در مالیات و لابی مسائل و رفتار اخلاقی است که هنوز هم دیده می شود توسط برخی به عنوان یک انتخاب است و نه ضروری. سبز ناکامی شامل سوء ظن در اطراف چه کسی یا چه چیزی یک شرکت به قربانی کردن به سرعت رشد می کنند و یک “قطع بزرگ” بین چند ملیتی انطباق و پایداری برنامه ها و “هسته های عملیاتی مدل کسب و کار است.” برای مثال یک شرکت ممکن است در نهایت حمایت از کربن کاهش تلاش ها در حالی که بودجه یک انجمن تجارت مسدود کردن تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات. در اینجا بررسی کسب و کار هاروارد در مورد کسب و کار برای اخلاق (و به همین دلیل مورد کسب و کار نیست نقطه).

کمبود — بولیوی جوش-بیش از لیتیوم مبارزه: بولیوی دارای بزرگترین در جهان شناخته شده سپرده لیتیوم به اندازه کافی برای عرضه 20-80 سال جهان به سرعت رو به افزایش مجموع لیتیوم نیاز (لپ تاپ و گوشی های هوشمند اتومبیل های الکتریکی و انرژی های تجدید پذیر باتری). اما می توانید رویاهای دولتی لیتیوم صنعت آسانسور تمام ملت از فقر ؟ و یا خواهد بولیوی پرت باز کردن درب به سرمایه گذاران خارجی ؟ یا آن را همه می آیند به هیچ چیز پروتکل می پرسد ؟

دست چپ دست راست: پایداری آشکار با شرکت های اروپایی و به طور کلی ضعیف: مطالعه. اتحاد برای, شرکت, شفافیت مورد مطالعه از 1000 شرکت و متوجه شد که در حالی که 36 درصد از شرکت ها در حال تنظیم آب و هوا هدف تنها 14 درصد تضمین آنها هم تراز با پاریس آب و هوا مقابله. Filip گرگور رئیس مسئول شرکت در فرانک پررنگ منافع عمومی شرکت حقوقی است که مورد حمایت این مطالعه گفت: “نتایج این تحقیقات نشان می دهد که موجود اتحادیه اروپا قانون است نه رسیدن به اهداف خود.” Valdis Dombrovskis اتحادیه اروپا معاون رئیس جمهور برای سرمایه گذاری خبر داد و گفت: اتحادیه اروپا بود خوشحال به “سرب” در پایداری گزارش به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر برای تبدیل شدن به آب و هوا خنثی تا سال 2050 اما “اتحادیه اروپا نمی تواند این کار را به تنهایی.”

جهانی سبز نگاهها

سبز بودجه های ملی: اتحادیه اروپا Dombrovskis گفت: روز شنبه که اتحادیه اروپا به زودی “روی صفحه نمایش و معیار سبز شیوه های بودجه بندی” برای بخش دولتی است.

نفت و گاز ساطع 40 درصد بیشتر متان (قوی ترین گاز گلخانه ای) بیش از پیش قابل درک است با توجه به مطالعه در طبیعت است.

Coronavirus اختلال باید نصف زغال سنگ چین در مصرف این سال.

شرایط مهرورزی: لیندن اعتماد برای حفاظت از محیط زیست تولید شده در این راهنمای دستی به شرایط بودن اطراف پرتاب شده و در سال 2020 آب و هوا تعهدات.

کربن مختصر پروفایل ایران و جهان هشتم-بزرگترین کربن امیتر.

مجارستان تخفیف رهن سبز: 5-7 درصد تخفیف در سرمایه مورد نیاز برای وام مسکن سبز باعث می شود آنها را بیشتر سودآور برای بانک ها و — در تئوری — وام گیرندگان.

منافق هشدار: ما نمی دانیم که اروپا VIP بود در این کاروان که سفر فقط 100 متری اما ما می دانیم که شما می توانید یک سبز معامله و یا شما می توانید یک حیاط 100-تنها کاروان. اما شما نمی توانید هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>