یکی از اپستین Co-توطئه گران تحت پیگرد خود و مستغلات ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یکی از جفری اپستین همدستان متهم تحت پیگرد املاک خود را برای خسارت?

در اوایل این ماه اپستاین را متهم خانم Ghislaine ماکسول واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دلار خود را به 600 میلیون املاک و گفت که او از دریافت تهدید به مرگ و این که سرمایه وعده داده شده برای همیشه او را با ارائه حمایت های پولی.

در حال حاضر یک راز که زمان صرف شده در اپستاین مدار است و همچنین به دنبال یک مورد علیه و مستغلات گفت: شهرت خود شده است از بین برد و او را “عملا ورشکسته” از داشتن برای دفاع از خودش در برابر “اتهامات واهی” مربوط به اپستین جنایات جنسی.

شاکی که تنها به “جین سازمان حفاظت محیط زیست” بی سر و صدا واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در 17 مارس است. او مدعی اپستاین مورد آزار جنسی او شروع شد زمانی که او 22 سال در اوایل 2000s و او را نابود شهرت و چشم انداز حرفه ای.

شکایت ثبت شده در منطقه جنوبی نیویورک “به دنبال عدالت برای جنسی جنایات مرتکب شده علیه او توسط جفری اپستاین در طی چندین سال و برای سوء استفاده و دستکاری و استثمار رنج می برد او در دست خود را.”

“این طرح دعوی در دادگاه است که در مورد جین سازمان حفاظت محیط زیست مدعی قدرت تبدیل شدن به یک بازمانده یک قربانی و جبران برای تداوم جنایات جنسی علیه او” شکایت متحده است.

سازمان حفاظت محیط زیست است که توسط شرکت حقوقی از قیصر Saurborn & Mair که همچنین نشان دهنده جنیفر

Araoz که می گوید: اپستاین شروع به سوء استفاده جنسی او در زمانی 14. یکی از اپستاین را تسهیل استخدام Araoz خارج نمایشی-هنرهای دبیرستان در منهتن.

این وکلا که در زمینه سازمان حفاظت محیط زیست شکایت, Daniel J. قیصر و William H. قیصر نه بازگشت پیام های چپ روزانه وحش.

سازمان حفاظت محیط زیست شکایت را شامل نمی شود یک دولت یا کشور محل اقامت.

هنوز هم برخی از جزئیات در مورد سازمان حفاظت محیط زیست است طرح دعوی در دادگاه در حال بالا بردن ابرو—به ویژه به دلیل اتهامات به نظر می رسد برای مطابقت با حداقل یکی از اپستاین را به اتهام شرکت در توطئه گران.

اگر این شکایت ثبت شده توسط یکی از شرکت خود توطئه گران که “بازی یک outsized در نقش جفری اپستین ویرانگر سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی برای بیش از یک دهه و سود سخاوتمندانه از جمله داشتن یک شرکت وابسته به اپستاین آن است که یک بی پروایی نشان دادن سوء استفاده از مدنی ما سیستم عدالت” گفت: Sigrid McCawley یک شریک در Boies شیلر Flexner LLP که نشان دهنده چندین قربانیان اپستاین.

“اما مهمتر از همه آن است که یک بی حیا و عمل ننگین توهین به قربانیان است.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه Doe استخدام شد به اپستین جنس قاچاق عملیات تقریبا 19 سال پیش. “جین سازمان حفاظت محیط زیست بود ساده و منحصر به فرد آسیب پذیر 22 ساله که اپستاین و ماکسول اولین صید او” شکایت می گوید.

حداقل یکی از شناخته شده شرکت conspirator شده اند که 22 در سال 2001 و او نیز در دفاع از خودش در برابر اتهامات از اپستین قربانیان برای سال. او شده است به عنوان یک متهم در چندین قربانیان پرونده های حقوقی از سال 2008 زمانی که او اعطا ایمنی در اپستین غیر پیگرد قانونی قرارداد امضا با باراک اوباما در میامی.

در این سند محرمانه که فدرال توافق به دنبال اتهامات “در برابر هر گونه بالقوه co-توطئه گران از اپستاین از جمله اما نه محدود به سارا Kellen, Adriana راس, Lesley Groff یا نادیا Marcinkova.”

سازمان حفاظت محیط زیست را به اتهام سوء استفاده عمیقا نگران کننده است.

طرح دعوی در دادگاه متحده اپستاین را بارها و بارها “را وارد کنید [Doe] در اتاق و به تخت او در حالی که او خواب بود و سپس نوازش کردن و یا نفوذ او را با انگشتان دست خود را.”

“جین سازمان حفاظت محیط زیست بود در بخش پرداخت می شود به بیماریهای موجود به اپستین” شکایت می افزاید.

اپستاین کنترل هر جنبه ای از زندگی خود” و “تحت سلطه او روانی” طرح دعوی در دادگاه می گوید. این الگوی سوء استفاده جنسی در محل جزایر ویرجین ایالات متحده, نیویورک شهرستان, لندن, پاریس و پالم بیچ فلوریدا و همچنین اپستاین در مرتع پرورش احشام در نیومکزیکو و هواپیما.

با توجه به کت و شلوار “اپستاین غالبا به کارگردانی جین سازمان حفاظت محیط زیست به نوبه خود سر خود را به عقب در طول برخوردهای جنسی خود گفتن او را که او نمی خواست برای دیدن چهره او.”

اپستاین گفته خندید سازمان حفاظت محیط زیست پس از انجام یک عمل جنسی در او در اوایل سال 2012 در منهتن خانه شهری.

اپستاین غالبا به کارگردانی جین سازمان حفاظت محیط زیست به نوبه خود سر خود را به عقب در طول برخوردهای جنسی خود گفتن او را که او نمی خواست برای دیدن چهره او.

“و یا در مورد ماه ژانویه و یا فوریه 2012 اپستاین برداشت شاکی به دست در حالی که در شهر نیویورک اقامت و او را به یک اتاق کوچک در طبقه سوم” شکایت می گوید. “این یک اتاق با دو صندلی در آن است. او نشسته و او را پایین کشیده و شلوار خود را پایین پوشش داده شده و با استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان در او. اپستاین خندید پس از آن.”

پس از بحث ایمنی معامله اپستاین را به اتهام شرکت در توطئه گران به نظر می رسد باید نقل مکان کرد و با زندگی خود را.

Kellen, 40, در حال حاضر ازدواج و سفر در جهان با شوهرش 36 ساله راننده نسکار برایان Vickers. ویکرز’ Instagram صفحه نشان می دهد که این جفت ارز در, ایتالیا, یونان, ژاپن و اتریش در سال های اخیر است. این زن و شوهر که گره خورده گره در سپتامبر 2013 است که مربوط به آدرس در کارولینای شمالی شهر نیویورک و میامی ،

سارا و برایان Vickers نمی بازگشت پیام به سمت چپ برای نظر. نه دارن K. Indyke یکی از مجریان اپستین و مستغلات است که همچنین نشان سارا زمانی طراحی داخلی کسب و کار. (به عنوان هیولایی روزانه که قبلا گزارش شده Indyke همچنین انجام کار برای زنان دیگر در ارتباط با اپستاین.)

Kellen 22 بود که او پیوست اپستاین جهان تریسی Schmaler سپس یک سخنگوی Kellen گفت: سی سال گذشته است. زمانی که او ملاقات اپستاین Kellen ازدواج کرده بود در 17 طلاق و “بیرون از شاهدان یهوه جامعه که در آن او تا به حال متولد شده است و مطرح” Schmaler گفت.

Schmaler گفت: اپستاین مورد آزار جنسی Kellen برای سال است که او “همچنان به مبارزه با تروما از تجربیات او و انتخاب کرده است و نه به صحبت علنی در این زمان است.”

در چهارشنبه Schmaler گفت: روزانه وحش او دیگر به نمایندگی از Kellen با وجود گفتن ساعت قبل از آن که او می خواهم بررسی در با Kellen تیم حقوقی.

Marcinkova, 35, مجوز خلبان و مربی پرواز. سابق-مدل اجرا می شود یک حمل و نقل هوایی کسب و کار مشاوره ای به نام Aviloop است که ثبت نام به منهتن ساختمان که در آن اپستاین زنان قرار دارد. او قبلا مدل برای MC2 سازمان تاسیس شده توسط Jean-Luc برونل که متهم از گرداندن مراکز فساد قربانیان برای اپستاین.

در حالی که Marcinkova (که در حال حاضر می رود Marcinko) نبود شارژ پالم بیچ پلیس شناسایی او به عنوان یک اپستاین کارمند که بارها و بارها در شرکت جنسی با دختران زیر سن قانونی. یک قربانی گفت: پلیس که اپستاین ادعا را خریداری Marcinkova از خانواده او و که او “bragged او به ارمغان آورد او را به ایالات متحده آمریکا به یوگسلاوی برده.”

در سال گذشته Marcinkova وکلا سی ان ان گفت که “مانند دیگر قربانیان نادیا Marcinko است و به شدت آسیب دیده اند. او نیاز به زمان برای پردازش و ایجاد حس از آنچه او بوده از طریق قبل از او قادر به صحبت کردن.”

یکی از وکلای اریکا T. Dubno گفت: روزانه وحش در یک ایمیل: “نادیا مشتاق به پیوستن به دیگر قربانیان در صحبت کردن در مورد آنچه که او تحمل کرده است. او می خواهد به بیان او شفقت و حمایت از کسانی که نیز کاهش یافته طعمه به جفری اپستین پاتولوژی کنترل و رفتار توهین آمیز. متاسفانه او هنوز رتبهدهی نشده است قادر به اظهار نظر publicly.”

Lesley Groff, 53, خدمت به عنوان اپستین وزیر پس حداقل 2001. سخنگوی Groff گفت: روزانه وحش که Groff است طرح دعوی در دادگاه علیه اپستین و مستغلات و نه او یک قربانی اپستین سوء استفاده جنسی.

در سال 2009 رسوب اپستین خلبان گفت Groff کار می کرد از شرق 66 خیابان منشی—همان ساختمان که در آن اپستاین نگه داشته و زنان جوان است. امروز او ازدواج با مادر زندگی در کنعان, کانکتیکات و رد تسهیل Epsten سوء استفاده.

“به عنوان معاون اجرایی به اپستاین, Lesley مشغول به کار به عنوان بخشی از کارکنان حرفه ای است که شامل خانه وکلای حسابداران دفتر مدیر و دیگر کارکنان دفتر. Lesley کار شامل قرار ملاقات برای آقای اپستاین به عنوان کارگردان او را گرفتن پیام خود را و راه اندازی جلسات در سطح بالا با مدیران, مدیران کسب و کار, دانشمندان سیاستمداران و مشاهیر” Groff وکیل مایکل Bachner در بیانیه ای گفت:. “در هیچ زمان و در طول Lesley اشتغال با اپستاین او تا کنون از شرکت در هر گونه سوء رفتار.”

برایانت متهم Kellen از ارسال او به اپستاین اتاق به آزار جنسی در طول سفر به این جزایر ویرجین ایالات متحده.

اما چندین قربانیان—از جمله جنیفر Araoz که نام Groff, به عنوان یک متهم در یک طرح دعوی در دادگاه علیه اپستین و مستغلات — می گویند Groff به طور معمول برنامه ریزی شده خود را “ماساژ.” کت و شلوار مدنی توسط آناستازیا سازمان حفاظت محیط زیست بود که در 14 هنگامی که اپستاین شروع به سوء استفاده از او مدعی Groff بود: “یکی از جفری اپستین مورد اعتماد ترین کارکنان” و می روم آناستازیا بازدیدکننده داشته است به اپستین نیویورک عمارت.

در همین حال یکی دیگر از جین سازمان حفاظت محیط زیست مدعی “Kellen و Groff اغلب خواسته سازمان حفاظت محیط زیست به همراه دختران دیگر با او به اپستین خانه” و این که هر دو دستیاران به طور معمول پرداخت می شود. سازمان حفاظت محیط زیست است اعتقاد به جزئی قربانی-1 در نیویورک کیفرخواست علیه اپستین.

ژولیت برایانت بود که 20 زمانی که اپستاین بهره برداری او اشاره Groff و Kellen در خود طرح دعوی در دادگاه بیش از حد. Groff “کمک ژولیت دریافت ویزا پاسپورت و بلیط هواپیمایی” بنابراین او می تواند ترک آفریقای جنوبی برای تبدیل شدن به یک نیویورک ، برایانت متهم Kellen از ارسال او به اپستاین اتاق به آزار جنسی در طول سفر به این جزایر ویرجین ایالات متحده و وادار کردن او به عکس برهنه برای اپستاین” در پاریس.

برای او بخشی راس نگه داشتن مشخصات پایین در فلوریدا با شوهرش. 36 سال مدل سابق که رفت آدریانا Mucinska آمد به آمریکا از لهستان در سال 2002. زمانی که رسوب گرفته شد در سال 2010 او گفت که او به دنبال مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه بین المللی فلوریدا در میامی. سیاهههای مربوط به پرواز نشان می دهد راس بود در اپستین هواپیما خصوصی با بیل کلینتون.

راس هرگز صحبت علنی در مورد اپستین جنایات. هنگامی که ایمیل های روزانه نزدیک شدن او در خارج از کلیسا او در ماه اوت گذشته یک مرد اعتقاد به شوهرش گفت: “شما نمی دانید هر چیزی. آن را برای شما به قضاوت. شما نمی دانید هر چیزی در مورد آن.”

اپستین ساقی, Janusz Banasiak ادعا کرد “آدریانا” حذف کامپیوتر از سرمایه نخل ساحل عمارت قبل از پلیس اعدام یک حکم جستجو در 2005. با توجه به 2010 رسوب Banasiak همچنین گفت که او مسئول پرداخت دختران گاهی اوقات. “من دریافت یک تماس تلفنی از سارا یا آدریانا و آنها ذکر نام است که یک دختر را نشان می دهد تا در خانه و من باید به آنها پول” او شهادت دادند.

من دریافت یک تماس تلفنی از سارا یا آدریانا و آنها ذکر نام است که یک دختر را نشان می دهد تا در خانه و من باید به آنها پول است.

به عنوان پالم بیچ پلیس بررسی اپستاین آنها نیز آماده به اتهام Kellen, بیش از حد. یک علت احتمالی استشهاد ثبت در مارس سال 2006 اظهار داشت: Kellen می توانست مواجه چهار فقره درجه اول غیر قانونی فعالیت جنسی با یک جزئی و یک تعداد از هرزه و شهوت انگیز و منحرف. هر دو از کسانی که به اتهام جنایات بودند.

محققان گفت: Kellen نگه داشته اپستین rolodex از دختران زیر سن قانونی و نام آنها را هر زمان که اپستاین خواهد بود در شهر. او گفته ملاقات دختران در آورده و سپس آنها را به طبقه بالا یک اتاق با یک میز ماساژ. او در سمت چپ دختران به تنهایی با اپستین که و حمله جنسی به آنها.

در استشهاد اواخر پالم بیچ کارآگاه جو Recarey اظهار داشت: “سارا Kellen هماهنگ و کمک در استخدام افراد زیر سن قانونی به مکرر اپستین خانه به طوری که خدمات جنسی ارائه شد به Epstein, برنامه ریزی گفت: افراد زیر سن قانونی برای بازگشت به کار برای اپستاین امن قرار ملاقات خود را به منظور فعالیت جنسی و هرزه و شهوت انگیز عمل می کند و مرتب برای اتاق خواب گفت: افراد زیر سن قانونی…”

زمانی که یک دختر زیر سن قانونی به نام جین سازمان حفاظت محیط زیست و مادرش شکایت کرد اپستاین (همراه با Kellen و نوجوان همکاران هیلی Robson) در مارس 2008, شکایت توصیف Kellen به عنوان “یک جدایی بازیکن در اپستین فلوریدا طرح است.”

قربانی که قرار بود 14 هنگامی که اپستاین آزار او در سال 2005 اظهار داشت: Kellen “گذاشته روغن های ماساژ و گفت [او] که اپستاین خواهد بود در مدت کوتاهی.”

قربانی دیگری, L. M. گفت: Kellen شد اپستین “ستوان” که به ترتیب برای حمل و نقل برای دختران “را به عنوان آنها اغلب بیش از حد جوان به درایو خود را به و از عمارت” با توجه به دسامبر 2008 اصلاح شکایت در پالم بیچ. طرح دعوی در دادگاه خاص Marcinkova بیش از حد.

“نادیا Marcinkova نیز به عنوان یک خدمت همکاران و کمک کرد [اپستاین] خود را برآورده جنایی تمایلات جنسی توسط در مواردی به طور مستقیم شرکت کننده در سوء استفاده جنسی” شکایت متحده است.

اپستین سابق ساقی آلفردو رودریگز شهادت در سال 2009 رسوب که Kellen دستور او چقدر پول نقد به پرداخت دختران که “ماساژ” اپستاین. “سارا خواهد به من بگویید که برای پرداخت و چقدر که راه ما کار” رودریگز گفت.

در سال 2010 قربانی به نام M. J. ادعا اپستین و همکاران فرار یک جنایتکار سازمانی و شامل یک ریکو مورد بیانیه با طرح دعوی در دادگاه. اپستاین Kellen و Marcinkova “تمام گام خود را برای دلسرد کردن دختران از گزارش این جنایت به اجرای قانون از جمله ساخت پرداخت های نقدی به دختران است.”

در ژانویه 2017, سارا Ransome شکایت کرد اپستاین و اعضای حلقه درونی خود: Kellen, ماکسول, Groff و کسی به نام ناتالیا Malyshev.

یک اصلاح شکایت واصل تحت نام مستعار Jane Doe 43 به نام Groff “بخشی جدایی ناپذیر از غیر قانونی سرمایه گذاری و سرمایه گذاری” که هماهنگ بازديد بین اپستاین و “مختلف زنان جوان استفاده می شود برای رابطه جنسی.”

Ransome را با توجه به نام Kellen همکاران که “حفظ اپستاین را برنامه به منظور اطمینان حاصل شود که او بدون زنان جوان برای هر مدت زمان طولانی.” در حالی که اپستاین و ماکسول توسعه “sophisicated سیستم” سوء استفاده جنسی, Kellen و Groff “انجام آن را برای سال در ارز قابل توجهی برای پرداخت مزایا و حفاظت از محاکمه” شکایت مدعی.

در پاسخ به Ransome را شکایت Groff و Kellen التماس پنجم.

پس از اپستاین کشته های خود را در یک فدرال قفل آخرین ماه اوت ، بیشتر قربانیان شروع به فایل ادعا خسارت وارده علیه خود و مستغلات.

یک طرح دعوی در دادگاه ظ توسط مری سازمان حفاظت محیط زیست شکایت کرد اپستین و مستغلات و Kellen (تحت نام Sarah Vickers). Kellen است در پاسخ به شکایت سوابق نشان می دهد.

مری سازمان حفاظت محیط زیست مدعی اپستاین شروع بهره برداری از او در زمانی 16 و زندگی در نیویورک به عنوان یک پناهنده از یک کشور جنگ زده. مری سازمان حفاظت محیط زیست اقدام به خودکشی چندین بار به عنوان یک نتیجه از اپستین سوء استفاده جنسی او طرح دعوی در دادگاه متحده است.

Kellen شکایت می گوید که “احضار مریم به منهتن شهری سفارش او را به او را ماساژ داده و سپس موضوع خود را به اعمال جنسی به شدت افزایش یافته است که در طول زمان.” Kellen همچنین گفته خریداری مریم لباس زیر جدید از راز ویکتوریا.

Kellen یک بار شاهد اپستاین مجبور به انجام در دهان او” این پرونده همچنان ادامه دارد. “در اواخر سال 2005 پس از آزار جنسی توسط اپستین دوباره او شنیده اپستاین فریاد به Kellen که مریم ‘بهترین دکتر.’ مریم میگردند و شرمنده و در آن لحظه ناگهان دیدم حقیقت: او بود و نه حتی یک انسان به اپستاین او یک شی.”

طرح دعوی در دادگاه—که مدعی حمله به باتری و عمدی از پریشانی روحی—می گوید: Kellen است “مسئول کمک و معاونت در جرم اپستین اقدامات است.”

Kellen نام نیز تا دو بار در طول فدرال شنوایی در ماه اوت گذشته زمانی که ایالات متحده در منطقه قاضی ریچارد برمن مجاز بیش از یک دوجین قربانیان به صحبت می کنند قبل از او بسته مرحوم اپستین پرونده جنایی.

“جفری است که دیگر در اینجا و به زنان کمک کرد که او گفت:” هنگامی که قربانی ترزا راس. “تجربه من این است با Ghislaine ماکسول و سارا Kellen, و آنها قطعا باید پاسخگو برای کمک به او کمک به خود و کمک به یکدیگر انجام این … سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>