پورنوگرافی می تواند یک موضوع حساس در یک رابطه — به خصوص اگر وجود ندارد یک بحث در مورد مرزها و چه هر شریک با راحت است.

اما به گفته کارشناسان پورنوگرافی نیست ذاتا “بد است.”

در واقع آن حتی می تواند مفید باشد بسته به وضعیت و چگونه آن را استفاده می شود گفت: جسیکا’ o’reilly یک تورنتو مبتنی بر رابطه کارشناس و مجری برنامه با دکتر جس پادکست.

ادامه مطلب: آیا تماشای پورنو تعداد به عنوان تقلب? کارشناسان بحث دیجیتال خیانت

“وجود دارد این اسطوره که خطر بهداشت عمومی … اما واقعیت این است, اثرات رابطه هنگامی که شما در واقع مطالعه این اثر به عنوان مضر به عنوان ما می خواهم به این باور” او گفت:.

اسطوره های اطراف انجمن مصرف از جمله آن اثرات روابط ما و مختل تک همسری زندگی جنسی نادرست هستند او گفت: میزبان در اخبار جهانی’ صبح نشان می دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که در گذشته تحقیقات با اشاره به رابطه به عنوان یک دلیل برای یک رابطه مرگ کنونی مطالعات ادعا می کنند که کسانی که محققان تا به حال مفروضات نادرست در مورد اینکه چرا مردم فیلم در وهله اول.

آیا تا کنون میکرو فریب خورده ” در شریک زندگی خود را?

آیا تا کنون میکرو فریب خورده ” در شریک زندگی خود را?

مطالعات از چند سال گذشته پیدا جنسی همراه است با افزايش رضايت جنسي و باز بودن همکاری میان زنان است. اما این واقعا بستگی دارد چرا کسی است که با استفاده از پورنوگرافی محققان در دانشگاه ایالتی میشیگان توضیح دهد.

داغ می کند تبدیل به یک مشکل اگر یک شریک می شود دغدغه با آن و نادیده خود را در “رمانتیک, خانوادگی, کار و زندگی” از آنجا که از این محققان توضیح داده شده است.

“مردم می گویند آنها معتاد به پورنو, اما واقعیت آن است که اغلب نشانه ای از مشکل” گفت: o’reilly. “اگر رابطه یک موضوع در رابطه شما وجود دارد احتمالا چیز دیگری در زیر سطح باعث این مسائل است.”

آیا رابطه منجر به تقلب?

پورنوگرافی مشترک بخشی از زندگی بسیاری از مردم را با حدود 46 درصد مردان و 31 درصد زنان تماشای هفتگی. محققان نشان می دهد نرخ پایین تر برای زنان زیرا آنها ممکن است به عنوان علاقه مند به محتوای آن را به عنوان معمولا به بازار عرضه شده نسبت به جنس مخالف مرد.

اما رابطه است که معمولا تنها باعث از کسی خیانت در یک رابطه گفت: o’reilly.

ادامه مطلب: میکرو-خیانت’ و کاهش تک همسری: دوستیابی روند برای سال 2020

“این است که یک قربانی چیزی. ما می گویند: “انجمن ساخته شده من آن را’ که در واقع این خودشیفتگی رابطه کسری بودجه و مسائل اطراف جنسی شخصیت و سازگاری” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“همه چیز را ما می بینیم ما لزوما تقلید از” او گفت:.

چگونه خنده می تواند به نفع خود عشق زندگی

چگونه خنده می تواند به نفع خود عشق زندگی

فیلم بدون شریک زندگی خود را دانستن یک مشکل نیست در خود را دارد اما این بستگی به نیت خود گفت: ناتاشا Sharma, تورنتو مبتنی بر ارتباط ،

“اگر مشاهده می شود یک جایگزین برای رابطه جنسی و یا تحریک توسط خود را شریک این است که در آن این است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک مشکل” او گفت: در گذشته جهانی اخبار گزارش.

فیلم مسئولانه در حالی که در یک رابطه

با تکیه بر جنسیت به عنوان یک راهنمای به جنسیت و تلاش برای تقلید از آن است که یک مشکل آن را به عنوان واقع بینانه نیست گفت: o’reilly. “هنگامی که ما انجام این کار, ما اغلب در پاییز کوتاه,” او گفت:.

ادامه مطلب: یک امر عمومی: زمانی که متقلب گرفتار طریق رسانه های اجتماعی

“استفاده از آن در حد اعتدال و خیلی صادقانه با شریک زندگی خود را در مورد آن,” او گفت:. “اگر شما را قبول ندارند, در, انجمن, سپس شما احتمالا سازگار نیست.”

“بیشتر در باز از آن است که زن و شوهر خود را به احتمال زیاد برای بهره مندی از آن استفاده کنید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پورنوگرافی و روابط تماشای جسیکا o’reilly در ویدئو بالا.

—با فایل های از اخبار جهانی’ آرتی پاتل

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im