است بحران قرار دادن جمهوری خواه سنا در معرض خطر?

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این یک سوال به عنوان آشکار به عنوان آن بسیار مهم است: چه خواهد شد به سه نفر از بحران—گیر اقتصاد, تقاضا برای عدالت نژادی—تاثیر 2020 رقابت برای کاخ سفید. اما در واشنگتن وجود دارد مفهوم دیگر است که می تواند موضوع تقریبا به همان اندازه به جهت سیاست ملی رئیس در میان آنها سنا.

از بسیاری جهات این است که یک سوال در برابر اهمیت به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری. فقط تصویر تهمت بدون جمهوریخواه سنا به مهر لاستیکی مهر کردن خود دیوان عالی کشور میدارد—و یا یک رئیس جمهور بایدن مجبور به مبارزه با میچ مک کانل برای هر اینچ از زمین است.

چه این مشکلات متنوع بوده برای سنا? آن را به عنوان معلوم تاریخچه برخی از قدرتمند پاسخ به این سوال — و آنها را ترک جمهوریخواه پارتیزان با یک مورد قوی از agita.

به عنوان یک گزاره کلی زمانی که کشور در حالت بحران همه چیز را به خوبی برای رئیس جمهور ، هنگامی که یک جنگ تبدیل به یک باتلاق (جنوبی و ’52 و ویتنام در ’68) زمانی که اقتصاد چاله (1980, 2008) رای دهندگان به دنبال یک رهبر متفاوت. به دور از یک “عقب نشینی به ایمنی” یا “تجمع گرد پرچم” احساسات وجود دارد غریزه به مردم و مسئول راه را به خروج. (جورج دبلیو بوش در انتخابات 2004 ممکن است یک مثال نقض اما آن را در محل وسیعی از خواب بیدار اضطراب بیش از 11 سپتامبر—سه سال قبل از انتخابات و قبل از عواقب غم انگیز از جنگ عراق به طور کامل روشن است.)

این روند نیز روشن عواقب سنا. زمانی که همه چیز به خوبی و آرا دوباره انتخاب رئيس جمهور سناتور از طرف دیگر اغلب احساس می کنید هیچ تاثیر در همه. در سال 1972 ریچارد نیکسون شد بازگشت به کار در یک تاریخی لغزش برنده 49 متحده و 60 درصد از رای مردم. اما نبود یک مسئول جمهوری خواه رفت و برگشت از کنگره; در واقع دموکرات ها برداشت دو کرسی سنا. در سال 1988 در یک کشور رو با خیط و پیت کردن اقتصاد ریگان سال George H. W. Bush برنده با یک انتخابات لغزش از 442 رای—اما دوباره دموکرات ها را به دست آورد بسازید. در سال 1996 بیل کلینتون glided برای آسان مجدد انتخابات بود اما جمهوری خواهان که برداشت دو کرسی سنا.

کسانی که در اصل “احساس خوب” انتخابات که در آن ملت بیشتر بود یا کمتر و راحت با همه چیز به عنوان آنها, و است که به راحتی تمدید به کدام حزب برگزار شد کنگره اکثریت. در مقابل نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است به مجلس سنا گذشته دو بار رای دهندگان بودند ثروت اقتصادی گلایه. در سال 1980 هنگامی که رونالد ریگان ضرب و شتم جیمی کارتر با 10 امتیاز از دست دموکرات ها قابل توجه 12 کرسی سنا—و با آنها کنترل مجلسی. در سال 2008 زمانی که باراک اوباما انتخاب شد در میان یک بحران مالی جمهوری خواهان از دست داد و هشت مجلس سنا صندلی تا حد زیادی تقویت دموکراتیک اکثریت. (در سال 2012 اوباما انتخاب مجدد تنها دو کرسی سنا را تغییر داد و در سال 1984 ریگان در انتخابات مجدد 49 دولت لغزش دموکرات برداشت دو.)

در این سال مجلس سنا خواهان برگزاری یک اکثریت دوباره آنها را در معرض هر رای به بازی شیر یا خط کردن وضع موجود. اما آیا رای دهندگان را به گزینه های مختلف زمانی که آنها رای برای رئیس جمهور و سپس سناتور? Once upon a time, بله.

به طور بالقوه افتضاح اخبار برای نامزدهای جمهوریخواه یکی دیگر از روند تاریخی: افزایش ارتباط بین آرای انتخابات ریاست جمهوری مدعی و رای برای سناتورها که باعث می شود آن را سخت تر برای ایجاد فاصله از منفور وقت.

این نبود که مدتها پیش که بلیط-تقسیم امری متداول بود. در سال 1992 10 سنا نامزد انتخاب شدند از ایالات متحده است که تا به حال داده شده انتخاباتی خود رای به حزب دیگر. اما به عنوان حزب شناسایی شد و بیشتر و بیشتر شاخص های کلیدی از نحوه رای ریخته شد این ضربه همه از بین رفته. در سال 2016 پیروز هر کاندیدای سنا از دولت که ریاست جمهوری رای رفته بود به همان ، روزهایی که جمهوری Al d’amato می تواند حفظ خود در نیویورک در مجلس سنا صندلی در پی یک میلیون رای کثرت برای بیل کلینتون در سال 1992 به نظر می رسد یک حافظه دور.

در حال حاضر به نوبه خود به سنا نقشه و روشن است که چگونه این عوامل به تولید ترکیب میگرن برای هر استراتژیست به دنبال برگزاری سنا برای جمهوری خواهان. نه که مدتها پیش خواهان بودند شرط بندی خوبی برای برگزاری سنا حتی اگر آنها برگزار شد 23 از 35 رقابت صندلی. تنها دو کوری گاردنر از کلرادو و سوزان کالینز از مین—در ایالات متحده است که هیلاری کلینتون انجام شده در سال 2016. حتی با آریزونا و کارولینای شمالی به عنوان بالقوه ریاست جمهوری battlegrounds که چپ در اکثر چهار آسیب پذیر خواهان. و با Alabama, دموکرات, Doug Jones بسیار به احتمال زیاد بازنده وجود دارد کمی فضای تنفس برای دموکرات ها انتخاب کنید تا به سه net صندلی های آنها می خواهم نیاز به تصرف خود در سنا با فرض بایدن برنده در ماه نوامبر.

در حال حاضر — حداقل اندازه گيري سنجی—گروه کثیر متحده در حال حاضر به نظر می رسد در بایدن را در رسیدن به بسیاری از آنها با وقت سناتور جمهوریخواه برای انتخابات مجدد. او حتی در گرجستان که در آن هر دو وقت سناتور جمهوریخواه را در انتخابات; او حتی در آیووا که در آن جونی ارنست است تا برای انتخاب مجدد. و اگر بایدن در حال رفتن به یک مبارزه واقعی در گرجستان و آیووا, که به معنی get-out-the-رای تلاش است که خواهد شد بسیاری از دموکرات ها به پای صندوق های رای وجود دارد.

و نه آن است که لازم برای بایدن در واقع به نفع دولت به ارائه کمک های اولیه به یک کاندیدای سنا: در مونتانا دموکراتیک فرماندار استیو بولاک برنده انتخابات مجدد در سال 2016 در حالی که برگ برنده برنده شد و دولت با 20 امتیاز. تازه ترین نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد که تهمت پیشرو در مونتانا تنها پنج امتیاز; یک حاشیه که به بولاک در حال حاضر دموکراتها در مجلس سنا نامزد واقعی در unseating استیو Daines و کوه در می رم که صندلی به Dems. یک مسابقه نزدیک در کارولینای شمالی—که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط 3 1/2 امتیاز از چهار سال پیش و مسیرهای پیاده روی که در آن او توسط چهار در تازه ترین نظرسنجی—روشن است و در حال حاضر خطر به سناتور تام Tillis. (تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سقوط بیشتر پشت بایدن در پی او فاجعه رهبری در جورج فلوید مورد—هر چند اگر کار شماره ادامه این هفته را آشکار چرخش مغلوب ساختن پیشی جستن و اقبال می تواند بهبود بخشد.)

در حال حاضر خودتان را در این موقعیت یکی از این در معرض خطر امتیازهای به خصوص در کشورهای که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است به خصوص محبوب مانند کلرادو یا مین. اگر شما وسوسه برای ایجاد برخی از راه دور از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به دفاع از استقلال خود شما در مواجهه با یک مزاحم مانع: حزب جمهوری خواه است که به طور موثر در حال حاضر تماما متعلق به شرکت تابعه از Trumpworld و استقلال از رئیس جمهور این است که یک صفت که همه اما حداقل تضمین های دادرسی فوری و گسترده پوش بک از خود ،

شما باید تنها به زل زل نگاه کردن در اطراف سنا مجلسی که در آن سابق سناتور دین هلر سابق سناتور جف پوسته پوسته شدن و سابق سناتور باب والیبال نشسته برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است به همکاران که زحمت کاکل کافی با شور و شوق. اگر شما گاردنر یا کالینز وسوسه برای مقابله با رئیس جمهور رفتار به وزن برابر به احتمال زیاد خشم و انزجار از دستگاه حزب که به کمک شما نیاز در یک انتخابات می گویند هیچ چیز از مردمی رسانه ها که متحرک رتبه خود را-و-فایل رای دهندگان.

این انتخابات البته در حال وقوع است با حتی کمتر “شناخته شده knowns” بیش از حد معمول. قبل از همه گیر قبل از کشتن جورج فلوید, ما می خواهم از “بایدن است نان تست” به “می ساندرز بود متوقف شد ؟” به “رقابت کنوانسیون!” به “بایدن را نامزد” در حدود 10 روز است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکسته است تقریبا در هر حکومت در مورد انتخابات ریاست جمهوری سیاست تا کنون او به خوبی ممکن است قادر به سرپیچی از تاریخ و به نوبه خود بحران فعلی را به نفع خود. (همچنین ممکن است که اگر تهمت قطره بیشتر در این نظر سنجی ایران امتیازهای ممکن است نتیجه گیری کرد که شانس خود را برای بقا در حال بهتر است اگر آنها را ترک سوزاندن کشتی از دولت و کشف برخی ایمنی در اعداد.)

اما اگر شما در حال بازی درصد شانس می گویند که اگر رئیس جمهور نمی تواند متقاعد کردن لرزاند, fretful رای دهندگان می گویند با او را جمهوریخواه کردن با او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>