است وجود دارد یک تفاوت واقعی بین کرم ضدآفتاب و کرم CC? ما خواسته کارشناسان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این که آیا شما محصولات مراقبت از پوست گاومیش یا تازه کار, ما همه در یک نقطه و یا دیگر مجبور به شروع روزمره ما از ابتدا از آنجا که ما با استفاده از این محصول اشتباه—و به خصوص حلقه درست زمانی که ما آرایش کیف و کابینت دارو پر به لبه با معجون و محصولات است که نگاه کنید و صدا به طور یکسان مانند یک کرم ضدآفتاب و کرم CC.

“اگر چه CC کرم و کرم BB می تواند معمولا اشتباه شما باید سعی کنید مارک های مختلف از آنجا که تنوع زیادی در بافت و کدورت می گوید:” میشل سبز, M. D., هیئت مدیره گواهی متخصص پوست andRealSelf مشارکت کننده. برای بهینه سازی روال خود را—و کیفیت پوست شما—نگاهی به در چگونه آنها متفاوت است.

آنچه که یک کرم BB دقیقا ؟

کرم BB کوتاه برای لکه دار کردن بالم که با این نسخهها کار به عنوان یک ترکیب بین یک مرطوب کننده و لکه دار کردن اصلاح یا بنیاد به تیرگی تغییر رنگ در طبیعی انجام نگرفته توجه به دکتر گرچن Frieling, M. D., هیئت مدیره گواهی dermatopathologist در GFaceMD. معمولا حاوی آنتی اکسیدان ها و اسیدهای هیالورونیک اسید و SPF پس از آن دو برابر به عنوان یک نور نوع پوشش و یا پایه و اساس فوق العاده با sunblock حفاظت ساخته شده است در. این باعث می شود آن را به خصوص انتخاب عالی برای روز زمان استفاده (اشعه ماوراء بنفش هستند هنوز قدرتمند در طول ماه های پاییز و زمستان, بنابراین BB کرم مفید است در طول سال).

کرم BB بسته بسیاری از مواد مفید را به یک محصول (فکر می کنم اسید و گلیسیرین و یک رنگ به رنگ صحیح پوست, SPF, ویتامین ها و عصاره) به طوری که آنها می تواند یک کمی ضخیم تر از محصولات دیگر مانند مرطوب کننده رنگی و یا حتی برخی از سبک پایه به گفته دکتر Freiling.

چگونه می توانم به شما استفاده از یک کرم BB?

دکتر گرین می گوید شما بهترین کردن استفاده از SPF 50 به عنوان اولین لایه با SPF-تزریق ژل ، این راه شما تضمین شده است به اندازه کافی حمایت می کند. “من پوشیدن من کرم های ضد آفتاب هر روز قبل از استفاده از آرایش و شاهد کاهش خطوط ریز و چین و چروک بر روی صورت من است که تولید شده توسط خورشید است. همچنین مانع جدید لکه های خورشیدی و از تشکیل چین و چروک,” او می گوید.

دکتر Freiling می افزاید که برخی از کارشناسان ترجیح می دهند به استفاده از کرم ضدآفتاب به شما به عنوان یک پرایمر—اعمال قبل از پایه و اساس و یا کرم مرطوب کننده رنگی—از آنجا که بعضی از کرم ها ممکن است در حال حاضر حاوی سیلیکون-بر اساس مواد تشکیل دهنده است که عمل به عنوان یک پرایمر. اما نه همه محصولات مراقبت از پوست کارشناسان معتقدند می گوید دکتر Freiling. “من تمایل به سمت با سابق نیست چرا که تمام کرم BB هستند. شما می توانید تمیز کردن صورت خود را و انجام خود را به طور منظم بهداشتی روال درخواست خود را آغازگر و پیگیری با کرم BB,” او می گوید.

که نباید استفاده از کرم BB?

اگر شما مستعد آکنه یا پوست حساس دکتر گرین می گوید به دقت و توجه در هنگام استفاده از محصولات جدید مانند کرم BB. اگر چه یک کرم BB یک شکل از یک فندک پوشش بنیاد که برای تلفن های موبایل بسیار بی ضرر, “به طور معمول قرار دادن هر نوع محصول ناشناخته در یک صورت می تواند منجر به گرفتگی منافذ پوست که ممکن است منجر به بدتر شدن آکنه یا دیگر شرایط پوست می گوید:” دکتر سبز. پس از کرم ضدآفتاب نیز حاوی مرطوب کننده و یادداشت های او آن را به ویژه مهم است به دنبال نوع مناسب از مواد مرطوب کننده به طور خاص کسانی که غیر comedogenic (یا غیر گرفتگی منافذ).

ما را انتخاب کنید:

Maybelline رویای تازه BB کرم

“هر چند پایان محصولات آرایش به نظر می رسد به طور معمول ستایش بیشتر از من پیدا کرده اند که یکی از خاص BB کرم شگفتی های کار کرده برای من—Maybelline رویای تازه BB کرم” می گوید: دکتر Freiling. “نور بافتی محصول مناسب برای تقریبا همه انواع پوست می باشد و می تواند بی وقفه به پوست اعمال می شود.”

آنچه که یک ضدآفتاب دقیقا ؟

CC کرم ترمیم کننده رنگ پوست است که کاملا به معنای واقعی کلمه “تصحیح” قرمزی و یا لکه های تیره بر روی صورت خود, به گفته دکتر سبز. این به طور معمول ساخته شده از آب cycopentasiloxane تیتانیوم دی اکسید دایمتیکون, بوتیلن گلیکول و مواد تشکیل دهنده دیگر بسته به نام تجاری. در حالی که آن را نمی کند به طور مستقیم در درمان آکنه, آن می تواند فوق العاده, مرطوب کننده, که در خود و برای خود می تواند به جلوگیری از پوست خود را از تولید اضافی نفت برای جبران خشکی. بله افراد با پوست چرب هم نیاز به مرطوب.

CC کرم ها معمولا بیشتر از یک نور بافت کرکی و کمتر مات از کرم ضدآفتاب, یادداشت, دکتر, سبز, اما آن را متفاوت با نام تجاری و مواد تشکیل دهنده.

چگونه به استفاده از یک ضدآفتاب?

دکتر گرین می گوید: اعمال خود را از ضدآفتاب بعد از خود را SPF هنگامی که پوست شما prepped و در ابتدا به صورت نرم افزار آرایش. پس CC کرم به عنوان یک پایه و اساس برای دیگر آرایش اعمال می شود قبل از آن پودر به پودر است یک راه عالی برای تعیین مایع آرایش او اشاره می کند.

نه برای به دست آوردن حتی بیشتر گیج کننده است اما نگاهی سخت در بافت و قوام خود را از ضدآفتاب قبل از اینکه شما برنامه ریزی کردن منظور از روال خود را.این قاعده کلی این است که به درخواست محصولات خود را از باریکترین برای ضخیم قوام” می گوید: دکتر جوئل Schlessinger, M. D., هیئت مدیره گواهی جراح پوست و RealSelf کمک کننده. “اگر شما به طور منظم مرطوب کننده و ضد آفتاب شما لذت بردن از اعمال ضدآفتاب پس از شما درخواست آن دسته از محصولات. اگر شما استفاده از ضدآفتاب به عنوان یک مرطوب کننده, شما می توانید درخواست خود را ضدآفتاب به دنبال خود SPF.”

که نباید با استفاده از یک ضدآفتاب?

شبیه به کرم BB توجه به مواد تشکیل دهنده قبل از اعمال, به خصوص اگر شما پوست حساس یا مستعد آکنه پوست است. “این واقعا وابسته به فرمول. متاسفانه خط بین سی سی و کرم ضدآفتاب بسیار نازک است و هر شرکت می توانید با قرار دادن این برچسب بر روی بسته بندی خود می گوید:” دکتر Schlessinger. نگاه به جای آن مواد خاص است که سازگار با خود را منحصر به فرد نوع پوست. و اگر شما مطمئن نیستید بپرسید متخصص پوست خود را و یا در یک نقطه تست در دست خود را قبل از ارتکاب به یک کامل چهره نرم افزار.

علاوه بر این اگر شما به دنبال برای درمان مسائل مربوط به پوست در منبع شما بهتر است با استفاده از “محصولات پیشرفته تر مانند سرم و retinols می گوید:” دکتر Schlessinger از ضدآفتاب بیشتر از یک محصول آرایشی و بهداشتی که پنهان تیرگی و عیوب. (برای یک سرم Rodan + Fields فشرده تجدید سرم با شبکیه ارائه یک بوم صاف پایان بر خلاف دیگر هیچ).

ما را انتخاب کنید:

این لوازم آرایشی پوست شما اما بهتر CC+ کرم

“آن را می دهد پوست من یک airbrushed اثر است که من می دانم که مورد نظر است و توسط بسیاری از. همچنین نه خشک پوست من یا به من داده هیچ گونه عوارضی مانند جوش یا دانه های سرسیاه می گوید:” دکتر سبز

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Sephora, CVS, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>