این لامپ کم مصرف آخرین بریده بریده نفس کشیدن و یا پول گرفتن ؟

آن را در اواخر ماه نوامبر در کلگری و خاکستری فنجان جشنواره بود در نوسان کامل است.

خلق و خوی در اطراف لیگ فوتبال کانادا شد, خوش بین, مثبت و تقریبا teetering در لبه بودن متظاهر در مورد چقدر خوب همه چیز داره.

لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie به دولت سالانه خود را از لیگ آدرس – شعار بزرگ موفقیت از لامپ کم مصرف در داخل کانادا ورزشی چشم انداز و فراتر از آن.

او در مورد لامپ کم مصرف 2.0 به طور عمده تمرکز بر روی لیگ بین المللی استراتژی برای جذب بازیکنان جهان است.

“من هرگز نمی خواهد عذرخواهی تفکر بزرگ برای این لیگ است. من همیشه فکر می کردم ما پانچ زیر وزن ما. ما باید به فکر می کنم بزرگتر و ما خواهد شد” Ambrosie گفت: CBC Sports تنها چند روز قبل از 2019 خاکستری جام.

“وقت آن است که برای برخی از خوب قدیمی از مد افتاده لامپ کم مصرف با تکبر راه رفتن.”

سازمان دیده بان | لامپ کم مصرف کمیسر پر از تکبر راه رفتن در طول 2019 دولت از لیگ آدرس:

لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie آدرس های آینده از لامپ کم مصرف در دولت خود را از لیگ جلسات در کلگری. 2:37

ظرف شش ماه کوتاه است که با تکبر راه رفتن همه اما ناپدید شد و لیگ شده است به زانو در آورده COVID-19. در روز پنج شنبه Ambrosie لحن تغییر کرده بود به عنوان او ساخته شده یک درخواست از جان گذشته به دولت برای نقدی, درخواست برای تا $150 میلیون دلار از دولت است.

او نشان داد CFL تیم خونریزی شد پول سرسام آور نرخ در مجموع از دست دادن هر نقطه از $10 به $20 میلیون در فصل گذشته.

“من از ذهن نیست و به شما این است که فروتنی. اما واقعیت این است که ما نیاز به حمایت شما” Ambrosie گفت.

“محصول ما فوتبال است. اما آنچه ما واقعا انجام شده است را کانادایی ها با هم.”

سازمان دیده بان | لامپ کم مصرف کمیسر به مجلس عوام: لیگ ‘بسیار در معرض خطر’:

شهادت قبل از مجلس عوام ایستاده کمیته امور مالی در پنجشنبه لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie اظهار داشت: لیگ می تواند نیاز به 150 میلیون دلار از دولت فدرال اگر فصل خود را محو میشود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. 4:47

Ambrosie سپس به میدان فرستاد سوالات از طریق ویدئو کنفرانس از نگرانی و تردید اعضای پارلمان اروپا با بسیاری از درخواست چگونه بازیکنان را بهره مند از میلیون ها لیگ برای درخواست.

“چرا این صاحبان ثروتمند نه پله تا در طول این زمان؟” MP پیتر Julian پرسید.

برای مثال Maple Leafs, ورزش و سرگرمی, چند میلیارد دلاری, شرکت, صاحب و عمل تورنتو Argos برگها رپتورز و تورنتو FC.

سازمان دیده بان | نمایندگان مجلس کوره لامپ کم مصرف کمیسر Ambrosie:

لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie به نظر می رسد در ویکیانبار کمیته مالی در روز پنج شنبه. Ambrosie شد, سوال نمایندگان مجلس از جمله لیبرالها آنی Koutrakis و پیتر Fragiskatos. 2:36

زمین می افتد تخت

آن را به نظر می رسد لامپ کم مصرف بود امید خود را احساساتی زمین خواهد طنین انداز با کانادایی ها و دولت — موشه کاوشگر ورزشی اقتصاددان در دانشگاه کونکوردیا در مونترال می گوید آن سقوط تخت.

“من فکر می کنم آن را بسیار بد اپتیک آنها درخواست پول و تلاش به لباس آن را به عنوان برخی از کانادا موسسه” او گفت:. “اگر شما مجبور به توسل به آن خود را به عنوان توجیهی برای پول, پس از آن نشان می دهد که شما واقعا نمی نیاز به پول است.”

کاوشگر همچنین می خواهد بداند که چگونه به لیگ برتر آمد با 150 میلیون دلار رقم است.

“من فکر می کنم این تنها فرصت طلبی. من اصلا این را به عنوان یک کمک مالی. اگر این یک طرح نجات او می خواهم آن را یک نجات,” او گفت: CBC Sports.

“این یک مورد از همه آنها در اینجا یک شانس برای گرفتن ماست. بیایید لباس آن را در پرچم و بیایید ببینید که چه ما می توانیم و چه واکنش عمومی است.”

کاوشگر می گوید این هیچ راز لیگ شده است “muddling” در طول دهه های گذشته با یک درب گردان مالکیت گروه تیم های تاشو و لامپ کم مصرف به طور کلی فقط برگزاری یک موضوع.

“اگر شما به من گفتن که Ambrosie را صادق بودن در مورد از دست دادن 20 میلیون دلار در سال گذشته, پس از آن 150 میلیون دلار است که هفت سال از دست می دهد,” او گفت:.

“چرا شما نیاز به یک دهه ارزش از دست دادن در حال حاضر؟”

کاوشگر می گوید اگر که مورد سپس وجود دارد هیچ راهی لامپ کم مصرف نیاز به پول نقد در حال حاضر برای زنده ماندن – که آیا آنها بازی یا نه, آنها هنوز هم در حال از دست دادن پول او می گوید و شاید فقط همان مقدار.

فراتر از سوال در مورد مقدار از لامپ کم مصرف را بپرسید وجود دارد و حتی بیشتر شک در مورد لیگ نیت به آن پرداخت.

“حتی اگر آن را به فروش می رسد به عنوان یک وام آن را نمی خواهد” گفت: پروفسور کریگ Greenham از بخش حرکت شناسی در دانشگاه ویندزور.

“ما دیده ایم این تاریخی که آیا آن را به مالیات abatements یا اجاره می شکند و یا صاف کردن وام است که هرگز نمی پرداخت و یا ببخشند. ما دیده ایم این در گذشته و هیچ راهی وجود دارد که لامپ کم مصرف در حال رفتن به پرداخت 150 میلیون دلار است. هیچ راهی وجود دارد در جهنم.”

در آن نقطه Ambrosie اصرار دارد لیگ می خواهد پاسخگو به مالیات دهندگان به کسب پول و پرداخت آن را به عقب. اما دقیقا چگونه است مبهم است.

“ما می توانید با ما به اشتراک بگذارید در ورزشگاه پخش آنلاین و دارایی بنابراین دولت می تواند در ارائه اطلاعات مهم” Ambrosie گفت: نمایندگان مجلس است. “و ما می توانیم در سابقه ما را از خدمت به جامعه است.”

Greenham نیز شگفتی در مورد چگونگی لامپ کم مصرف با درخواست از 150 میلیون دلار است.

“من فکر می کنم در نهایت وقتی که می آید به چیزهای شبیه به این, آنها در حال رفتن به بخواهید برای یک مقدار پول که آیا یا نه آنها آن را,” او گفت:.

“آنها در حال رفتن به بخواهید مقدار زیادی از پول به دلیل من فکر می کنم آنها با قرار دادن انگشت خود را به باد برای دیدن اگر دولت فدرال مایل به کمک به صنعت است.”

Greenham می گوید این چیزی جدید به عنوان لامپ کم مصرف قبلا خواسته عمومی و بودجه دولت برای زنده ماندن. او با اشاره به اواسط-90s وقتی NFL و پس از آن کسب و کار در کانادا کشیده لیگ خاموش لبه صخره.

“این لامپ کم مصرف اتحاد آمدن به کانادا, آیا آن را دولت فدرال استانی دولت مدنی دولت را با دست خود و درخواست پول و, دولت ها همواره وجود دارد,” او گفت:.

“و من احساس دولت خواهد بود وجود دارد دوباره برای آنها فقط بر اساس تاریخ. هیچ دولت می خواهد مسئول مرگ از لامپ کم مصرف.”

سازمان دیده بان | پتانسیل بودجه فدرال برای لامپ کم مصرف ممکن است معیار برای ارزش زنان در ورزش:

سابق CWHL GM سامی جو کوچک و سابق CWHL دروازه بان لیز ناکس بحث بودجه فدرال از ورزش حرفه ای در یک بیماری همه گیر و آنچه که به معنی برای بقیه کانادا ورزشی جامعه است. 7:40

لامپ کم مصرف مبارزه در شهر بزرگ بازار

با وجود این به جای تصویر تلخ شده و به موفقیت در غرب به طور خاص برای جامعه متعلق به تیم از ادمونتون, Saskatchewan و وینیپگ.

CBC Sports بررسی هر سه جامعه متعلق به تیم تازه ترین صورتهای مالی که ساخته شده هر سال.

آنچه در آن نازل شده است یک مدل اقتصادی با محوریت مردم حضور در بازی.

برای مثال در لیگ موفق ترین حق رای دادن, Saskatchewan, ارسال شده سود بیش از 1.5 میلیون دلار در سال 2018 – نیمی از تیم درآمد به دست آورده بود از طریق مردم حضور Roughriders صفحه اصلی بازی.

“ممنوعیت اجتماعات بزرگ به معنی درآمد بدون کسب و کار ما است. ما می خواهیم برای اطمینان از آن را نیز بدان معنی نیست هیچ لامپ کم مصرف برای آینده” Ambrosie گفت.

این لامپ کم مصرف دارای مشکلات جدی رو به آن زمانی که آن را می آید به این کشور بزرگترین بازار. با وجود منابع مالی خود را در دسترس بودن نیست, این هیچ راز B. C. تورنتو و مونترال بوده است خونریزی پول – یک واقعیت به ظاهر تایید توسط Ambrosie.

حضور و غیاب در ادامه به شاقول در این مکان است. فصل گذشته تورنتو Argonauts به طور متوسط 12,493 طرفداران هر بازی.

دیوید Cynamon متعلق به Argos از سال 2003 تا 2010 و پایدار اقتصادی شکست برای نزدیک به یک دهه.

“در تورنتو آن شور و شوق و عشق است. این یک چالش بزرگ است. و آن را یک مبارزه” او گفت:.

Cynamon می گوید لیگ برتر بوده است در نزدیکی لبه سقوط و حتی بدون COVID و در حال حاضر چهره خود را بزرگترین چالش و در عین حال از آنجا که برای بسیاری از تیم ها بیش از نیمی از درآمد خود را از دروازه فروش.

“این یک فن رانده لیگ در دروازه امتیازات چیزهایی مانند آن. تلویزیون معاملات گسترده چون ما نه یک بازار تلویزیون,” او گفت:.

“هنگامی که شما در حال زندگی بر روی لبه به هر حال از نظر مالی و سپس شما را به دور یک ماده مقدار از درآمد خود را و خود را در ورزشگاه تبلیغات و همه چیز می آید که با آن نمی تواند تابع و آن کار نمی کند.”

Cynamon می گوید او می تواند قبول این لیگ در حال مرگ به دلیل نسل جدیدی از طرفداران نمی خواهید برای رفتن به بازی و یا تماشای در تلویزیون اما یک زمان سخت پذیرش است که این امر می تواند یک بیماری همه گیر وادار لیگ به شاتر.

“من نمی توانم قبول گلوله, که به ضرب گلوله از تفنگ چیزی از یک بیماری همه گیر مانند این است که هیچ کس نمی خواست” او گفت:.

“این است که نامرئی دشمن است که ما با اتکا بر دولت برای محافظت از ما و من باور ندارم که هیچ اقتصادی در خط کشیده هنگامی که آن را هیچ کس تقصیر.”

به همین دلیل Cynamon معتقد است دولت باید به کمک لامپ کم مصرف و ناچار خواهد شد. او همچنین می گوید در حالی که تیم, بازیکنان, مربیان و مدیریت هستند که تحت تاثیر آن بسیار بیشتر از تاثیر بر کانادایی به کار برای کمک به حمایت از لیگ.

“آن دسته از افرادی که مشغول به کار بودند امتیاز و یا نیوجرسی فروشگاه یا آبجو یا امتیازی فروش مجلات و آنها افرادی هستند که تحت تاثیر” او گفت:.

“این همه فقط به ما کانادایی ها در پشت آن و این که واقعی ناگوار رنج می برند که می رود و این بخشی است که واقعا مرا ناراحت می کند بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر