است مغلوب ساختن پیشی جستن در مسیر برای یک ماه اکتبر واکسن تعجب ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرط می بندم که ثابت-موثر coronavirus واکسن خواهد بود اکتبر تعجب به او منجنیق به دور دوم مواجه است به طور فزاینده طولانی شانس.

اما این بدان معنا نیست که او نمی خواهد پیدا کردن فقط به اندازه کافی دلیل برای اعلام پیروزی به هر حال.

در حالی که این مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن موثر برای Covid-19 دارای پیامدهای مهم برای کشورهای جهان آن را نیز حمل سیاسی انشعابات در ایالات متحده — با مغلوب ساختن پیشی جستن بانکی به شدت در پیدا کردن یک واکسن برای سرکوب هر دو این بیماری همه گیر و نصب ناخشنودی خود از دست زدن به coronavirus پاسخ.

رو به با یک سری از تشویق های اولیه نتایج آزمایش دولت تخمگذار زمینه را برای مشخصات بالا در اجرای اولیه coronavirus واکسن در عنوان کمی تا سه ماه. این بهترین مورد جدول زمانی که هم آهنگ با هفته های آخر قبل از نوامبر. 3 انتخابات. کاخ سفید عملیات پیچ و تاب سرعت ریخته میلیاردها دلار به توسعه یک واکسن در زمان ثبت بودجه چند تلاش های موازی و خرید دوز تجربی عکس در یک شرطبندی که یکی در نهایت پرداخت کردن.

“ما تا پایان با یک درمان” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در روز سه شنبه. “ما بسیار نزدیک به واکسن — من فکر می کنم ما در حال رفتن به برخی از نتایج بسیار خوب است.”

این یک امید است که رئیس جمهور است و تثبیت شده در میان ماه از گریم اخبار — و یکی که به شدت دستپاچه شده بسیاری از محققان در سراسر کشور که نگرانی کاخ سفید تبدیل خواهد شد ظریف فرایند علمی به دیگری سیاسی نقطه اشتعال.

وجود دارد تقریبا هیچ شانسی برای آمریکا را ثابت واکسن در انتخابات روز چندین بالا واکسن گفته کارشناسان سیاسی. آن را نیز می تواند به خوبی به 2021 به تولید و توزیع صدها میلیون ها نفر از عکس های مورد نیاز برای تلقیح کل کشور است.

در عین حال در همان زمان داروسازان’ با حداکثر سرعت دویدن از طریق اوایل بالینی به معنی پیشرو واکسن نامزدها می تواند شروع به نشان دادن نشانه ای از اثر خود را اواخر ماه اکتبر ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت برای به دست گرفتن آنها را به عنوان یک پتانسیل تغییر بازی.

“من فکر می کنم که کاملا ممکن است” پل Offit مدیر بیمارستان کودکان فیلادلفیا واکسن مرکز آموزش و پرورش گفت: از شانس کاخ سفید نوید یک واکسن به عنوان یک موفقیت صرفا بر اساس اولین نتایج. “اما من فکر می کنم که اشتباه خواهد بود.”

دو گروه یک led توسط شرکت زیست فناوری مدرن و دیگر همکاری بین فایزر آلمان و داروسازی BioNTech — در حال برنامه ریزی برای شروع فاز 3 محاکمات به صورت آینده نگر خود را واکسن تا پایان ماه مارک مرحله نهایی نسبت به تعیین اینکه آیا خود را نامزد خواهد شد هر دو امن و موثر است.

یک سوم نامزد از دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca که دریافت کرده است بیش از 1 میلیارد دلار از دولت فدرال به پیشگیرانه امن 300 میلیون دوز را نهایی دادگاه در ماه آینده. چین CanSino بیولوژیک است که در حال حاضر در فاز 3 اما ایالات متحده نمی باید هر گونه توافق با این شرکت است.

این یک مرحله بحرانی با ثابت زمانی که شرکت ها به دنبال 30,000 سالم داوطلب برای شرکت در هر آزمون و پس از آن نیاز به آمار نشانگرهای اختصاصی برای تعیین چگونگی و اینکه آیا آن را به طور موثر مبارزه با این بیماری است. که می تواند ماه برای تکمیل کارشناسان هشدار بدون هر گونه تضمین واکسن را از تابه خارج. تحت غذا و دارو دستورالعمل های صادر شده در ماه ژوئن یک واکسن باید حداقل 50 درصد موثر را به نفع خود تصویب.

اما در حالی که برگ برنده دولت اصرار داشت که آن را نمی خواهد قطع گوشه و کنار در ایمنی — نذر واکسن گرفته اند به خوبی آن را در سمت چپ درب باز کوتاه-اتصال مراحل قبل از آن آزمایش های کامل هستند. FDA دستورالعمل نشان می دهد که دولت می تواند مسئله اضطراری مجوز به عنوان به زودی به عنوان آن را متقاعد یک واکسن ایمن و موثر برای پاکسازی آن را برای توزیع به مردم است.

در بیانیه کاخ سفید, سخنگوی جاد Deere تاکید کرد که هر گونه واکسن “باید به طور کامل مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود آن را بی خطر و موثر است” خواستار آن تهمت را بالاترین اولویت است. اما او همچنین تبلیغ اداره مهندسی از “سریع ترین-همیشه اندازی یک محاکمه” و به آدرس نیست یک سوال که آیا کاخ سفید پناه هر گونه نگرانی در مورد توزیع واکسن قبل از آن را به طور رسمی تایید شده است.

نتیجه می تواند یک نقطه عطف بزرگ در همه گیر رویکردی روز قبل از انتخابات که تکامل را به یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت بحران فزاینده. آن را نیز می تواند پرش تفنگ در فرایند علمی تضعیف اعتماد عمومی در هر احتمالی واکسن و افزایش خطر که دور اولیه از عکس کار نخواهد کرد — و یا حتی بدتر خواهد شد و منجر به عوارض جانبی غیر قابل پیش بینی.

“این نگرانی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است خود را تقویت نظرسنجی رتبه بندی توسط یک زن و شوهر در صد اما که ما می تواند یک اشتباه فاجعه بار” گفت: John Moore, یک استاد میکروبیولوژی و ایمنی شناسی در کالج پزشکی ویل کورنل. “هر چیزی که در ماه اکتبر در حال رفتن به سیاسی. و آخرین چیزی که این بیماری همه گیر نیاز است بیشتر سیاسی است.”

نگه داشتن تمرکز بر علم و نه سیاست می تواند به خصوص مهم برای یک coronavirus واکسن در میان جستجو در تلاش است که کشیده شدید منافع عمومی و پیشرفت در جهان-رکورد سرعت. سریعترین است که دانشمندان یک واکسن جدید به تاریخ است که چهار سال; اگر موفق دوام coronavirus شات می توان در کمتر از یک.

این یک ادای احترام به میزان بی سابقه ای از شرکت ها و منابع اختصاص داده شده به این موضوع واکسن ، اما آنها همچنین نگران است که سرعت را تهدید می کند به منظور بالا بردن عمومی شک و تردید از نهایی واکسن یک چالش است که دولت در حال حاضر کمک به با صرف ماه امیدوار کننده دستیابی به موفقیت در زمستان.

“من فکر می کنم دولت حق به انجام پیچ و تاب سرعت — من فقط آرزو می کنم آنها آن را به نام چیزی دیگری” Offit گفت و هشدار داد که تاکید بر تولید واکسن به سرعت خطرات مصاحبه شک در آن علمی.

Offit — عضو موسسه ملی بهداشت واکسن گروه که به تازگی ملاقات کرد با پیچ و تاب سرعت رسمی و ارتش سرهنگ ژنرال پل Ostrowski — نیز توضیح داده شده دولت به عنوان درمان پیچ و تاب سرعت مانند یک “سلاح مخفی” و امید بستن به سپر خیلی از فعالیت های خود را از مردم است.

دیگران تاکید کرد که این دور از coronavirus واکسن ممکن است حتی تا پایان بودن موثر ترین ترک ایالات متحده هنوز هم به دور از همه جانبه “درمان” که مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی وعده داده شده است.

“مقدار شگفت انگیز انجام شده است که در فضای کوتاه از زمان و تا کنون نه خیلی اشتباه رفته است,” مور گفت: در شش ماه اول از کار نسبت به واکسن. “سخت ترین مراحل احتمالا هنوز هم آمده تمام جدول زمانی در حال گلگون و در دنیای واقعی همه چیز بسیار کمی سریعتر از برنامه ریزی شده.”

دانشمندان نمی دانند که برای ماه پس از توزیع مورد تایید واکسن را آغاز کرده است که آیا آن را اثبات موثر در دراز مدت و یا اگر وجود دارد چگونه به خوبی از آن محافظت افراد متفاوت است. کودکان برای مثال نمی توان موجود در هر یک از آینده فاز 3 محاکمات است. افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف تر و آنها در میان آسیب پذیر به ویروس. تا حدی موثر واکسن ممکن است برای آنها کار می کنند.

تمام کسانی که عدم قطعیت در تقابل با انگیزه سیاسی به اعلام پیروزی ویروس.

“به وضوح وجود دارد یک هدف سیاسی برای رئیس جمهور می گویند ‘من تحویل واکسن'” گفت: Barry, شکوفه, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد سلامت عمومی در دانشگاه هاروارد. “اما ما نمی خواهد می دانم که در سه ماه یا شش ماه — ژانویه — چه زمانی آنتی بادی گذشته است.”

مشاوران به مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر تاکید کرده اند کسانی که کم شانس است که یک واکسن را در زمان رسیدن به افزایش نامزدی خود را درخواست از رئیس جمهور برای تمرکز بیشتر گام های فوری و یک نقش فعال در رهبری مبارزه با بیماری همه گیر.

“ما توصیه او را در آن و آن را نه مانند او سر خود را در شن و ماسه در آن گفت:” کمپین یک مشاور که با این وجود اظهار تاسف نسبت ناروا را نسبت سردی در روز-به-روز, پاسخ به تلاش است. “او به نظر می رسد در آن مانند مایک پنس آن را کردم — پنس است که دست زدن به آن.”

یکی دیگر از جمهوریخواهان نزدیک به دولت chalked تمرکز بر روی یک واکسن به اختلافات داخلی بر سر نحوه مدیریت با فشار دادن بیشتر جنبه های پاسخ آن را آسان تر برای متحد کردن پشت این ایده که یک شات به پایان خواهد رسید و همه گیر یک بار و برای همه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و پس از بازگشت به اتاق جلسه کاخ سفید پس از هفته کشویی نظرسنجی اعداد و افزایش caseloads به دنبال به دست گرفتن کنترل دولت پاسخ پیام. هنوز هم به عنوان او در زمان سکو در چهار شنبه تهمت بازگشت و به چشم انداز یک راه حل سریع به بحران است.

“که بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند رفتن به بیمارستان و فقط درمان, مردم,” او گفت:. “ما فکر می کنیم در یک دوره بسیار کوتاه از زمان ما, شما قادر خواهید بود به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>