جزایر’ Boychuk ‘خوب’ پس از 90 بخیه به تعمیر برش از اسکیت به صورت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

New York Islanders defenceman جانی Boychuk رود که بهبودی کامل را پس از دریافت یک اسکیت نزدیک چشم خود را در طول بازی روز سه شنبه برابر Montreal Canadiens.

جزایر مدیر کل لو Lamoriello به خبرنگاران گفت: روز شنبه که Boychuk مورد نیاز 90 بخیه برای بستن زخم پس از او زده بود درست بالای پلک.

“جانی Boychuk خوب است. وجود دارد بدون آسیب به چشم” Lamoriello گفت. “خوشبختانه (اسکیت تیغه) فقط پلک. در آن زمان 90 بخیه برای رفع. یک جراح پلاستیک در زمان مراقبت از آن است. اما او خوب خواهید بود.”

Boychuk چک شد مونترال به جلو Artturi Lehkonen از پشت در حالی که هر دو در مقابل نشینان’ خالص در دوره سوم در روز سه شنبه. Lehkonen کاهش یافت و به جلو و پاشنه خود را راست اسکیت تیغه آمار Boychuk بود که خم شد کمی.

سازمان دیده بان | Boychuk مجروح اسکیت تیغه:

جزایر defenceman جانی Boychuk قطع شده است وقتی که او رسید در اسکیت مونترال Artturi Lehkonen. 0:49

Boychuk بلافاصله به یخ و چنگ در چهره اش آشکار در درد. پس از یک لحظه Boychuk به سرعت رو تا skated کردن یخ و رهبری مستقیما به رختکن با پرسنل پزشکی.

“من اسکیت بازی آمار او را در چهره” Lehkonen به خبرنگاران گفت: پس از آن. “من واقعا امیدوارم که آن را نمی ضربه او را در چشم و یا هر چیزی شبیه به آن. اما این ترسناک بود برای اطمینان حاصل کنید. من احساس آن را حق دور است که این آمار جایی بالا است. بنابراین من فقط در اطراف تبدیل شده و من نمی دانم واقعا چه باید بکنید.”

Boychuk, 36, دو اهداف و نه پاس گل در 64 بازی در این فصل.

Boychuk صرف شش سال گذشته با نشینان پس از بازی قبلی شش با بوستون برونز. او 54 اهداف و 152 کمک در 725 بازی های حرفه ای با, کلرادو, بهمن, برونز و جزیره نشینان.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>