‘آن را فقط به شانس’: داخل بایدن مبارزه حاوی ویروس H1N1

آن را آوریل سال 2009 و سه ماهه دولت اوباما به شدت دست و پنجه نرم کردن با بدترین سقوط اقتصادی پس از رکود بزرگ زمانی که میهن مشاور امنیت جان برنان وارد در دفتر بیضی برای هشدار دادن به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور جو بایدن از یک بحران جدید: H1N1 به “آنفولانزای خوکی” به نشان دادن نشانه هایی از گسترش سریع در مکزیک در حالی که موارد ظاهر شد در کالیفرنیا و تگزاس.

برنان با اشاره به اینکه آنفلوآنزای اسپانیایی — مرگبارترین بیماری همه گیر در تاریخ ایالات متحده بود یک H1N1 فشار است. “از آن ساخته شده ابروهای خود را بالا برو” برنان می گوید: در حال حاضر با یادآوری بایدن واکنش خاص است.

“گوش ما نیاز به تهاجمی در اوایل این'” بایدن اعلام کرد با توجه به Brennan.

هفته آینده بایدن خوب ساخته شده در خود تعهد و تنظیم کردن یک سیل از انتقاد. در یک مصاحبه با ان بی سی “امروز” بایدن گفت که او نمی خواهد توصیه خانواده اش به پرواز در هواپیما و یا سوار مترو.

“من نمی خواهد به هر نقطه در محدود مکان در حال حاضر می شود.” “این است که آن را برای رفتن به مکزیک این است که شما در یک محیط محدود ، هنگامی که یک فرد عطسه آن را در همه جا می رود از طریق هواپیما.”

شرکت های هواپیمایی با عصبانیت متهم بایدن از fearmongering. گزارش های رسانه ها اشاره کرد که بایدن را بدبینی به شدت در تضاد با اطمینان باراک اوباما رئیس جمهور داده بود یک روز زودتر زمانی که او گفت: وجود دارد بدون نیاز به وحشت حتی به او اعلام ملی بهداشت و درمان اضطراری. در یک ماده از ساعت, حمل و نقل, منشی, Ray LaHood, امنیت میهن, منشی, جانت ناپولیتانو و معاون وزیر امور خارجه, جک لو, احضار شدند به کاخ سفید و اختصاص به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر بایدن ساخته شده است: “آن سرمازدگی در باد” LaHood گفت: یادآوری دستورالعمل های خود را.

4 بعد از ظهر سه مقامات میزبانی یک کنفرانس خبری و پشتوانه دور از معاون رئیس جمهور بود ،

این حذف شد و برای اولین بار از بسیاری از تصدیق و شکست دولت اوباما در پاسخ اولیه به آنفولانزای خوکی. سیاسی مصاحبه تقریبا دو ده نفر از جمله مقامات دولت و اعضای کنگره و غیر خودی که مخالفت با دولت را به واکنش آنها به شرح مناجات متاسفانه آشنا موانع: کمبود واکسن دعوا بیش از بودجه و گاهی اوقات متناقض پیام.

“این صرفا یک fortuity که این یکی از بزرگ توده تلفات حوادث در تاریخ آمریکا” ران Klain بود که بایدن رئیس کارکنان در آن زمان گفت: از H1N1 در سال 2019. “آن را به حال چیزی برای انجام با ما انجام هر کاری درست است. آن را فقط به شانس. اگر کسی فکر می کند که این نمی تواند اتفاق می افتد دوباره آنها را مجبور به بازگشت به سال 1918 آنها فقط مجبور به بازگشت به سال 2009 ، 2010 و تصور کنید که یک ویروس های مختلف کشنده و شما فقط می توانید انجام محاسبات ریاضی است.”

در طی یک سال آنفلوآنزای H1N1 آلوده 60 میلیون آمریکایی اما ادعا کرد که تنها 12,469 زندگی, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Klain می گوید: در حال حاضر نظرات خود را که ساخته شده در امنیت زیستی اجلاس اشاره تنها به دولت مشکلات در تولید به اندازه کافی از یک واکسن H1N1 برای پاسخگویی به تقاضای عمومی. اوباما و تیم او می گوید: به سرعت به وضعیت اقتباس ساخت انتخاب شد که کاملا متفاوت از کسانی که تهمت و دولت را 11 سال بعد مانند سرعت توزیع تجهیزات اضطراری از فدرال ذخایر, تعویق انداختن, برای کارشناسان بهداشت عمومی و داشتن آنها را با سرب در پیام.

در حال حاضر به عنوان بایدن آماده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده اند به مراتب کشنده تر گیر Klain و دیگر بایدن همراز کشف و ضبط کرده اند بر اساس این ایده که معاون سابق رئیس جمهور است و برای این لحظه. داشتن نقش محوری در دولت در پاسخ به H1N1 و ابولا بایدن خود اصرار او منحصر به فرد مجهز به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اوباما هم مورد تحسین قرار گرفته بایدن مشارکتهای.

“جو به من کمک کرد تا مدیریت H1N1 و جلوگیری از شیوع بیماری ابولا از تبدیل شدن به این نوع از بیماری همه گیر ما شاهد در حال حاضر” اوباما گفت: در حمایت از یمن.

اما یک بررسی گسترده از دست زدن به H1N1 از جمله بررسی سوابق عمومی و کنگره شهادت نشان می دهد این پاسخ بود نه نوش دارو به تصویر کشیده شده توسط بایدن اردوگاه و مدافعان آن: بایدن نقش, در حالی که قابل توجه بود و نه معادل منجر به پاسخ. او دولت را اصلی رابط به فرمانداران و کنگره موفقیت در تامین بودجه از شک و تردید رهبران. بایدن تلاش در پیام رسانی از طریق “امروز” مصاحبه ثابت کرد که او حداقل در زمان تهدید از یک بیماری همه گیر بسیار جدی است. اما با صدور هشدارهای که دیگران در دولت آماده نیست به تایید او به کمک یک پیام مبهم.

بایدن به نظر کاهش یافته اما مقامات سابق توصیف کاخ سفید هنوز در مراحل ابتدایی پایین گرفتار لرزه ای چالش های اقتصادی و تلاش برای حفظ آن امضای وعده برای جهانی بهداشت طرح است. با یک Health and Human Services Department هنوز هم بیبهره از بیش از یک دوجین از مقامات از جمله وزیر کابینه — اوباما تیم در حال حاضر به حال یک حرکت سریع همه گیر با ناشناخته مرگبار تحمل کردن بر روی آنها.

پس از اولیه اجرا از مشکلات از جمله عدم توانایی حاوی ویروس و کندتر از حد انتظار توسعه یک واکسن — آنها می گویند که آنها به سرعت یاد گرفت و تولید یک پاسخ بهتر هر دو در مراحل بعد از H1N1 و سپس پنج سال بعد در مواجهه با خیلی بیشتر مرگبار ویروس ابولا.

آنها گوش به دانشمندان. آنها کنگره در هیئت مدیره. آنها کارشناسان در مقابل ، و آنها righted پیام اتخاذ یک مخفف است که در خدمت به عنوان یک رکن اصلی در جلوگیری آینده snafus: PTFOTV —قرار دادن تونی Fauci در تلویزیون.

یک قاتل کودکان

H1N1 وارد جمعیت ایالات متحده در پایان مقابل از طیف سنی به عنوان رمان coronavirus: آسیب پذیر ترین مردم بودند زير 30 تحقق است که خواهد آمد به نگرانی پدر و مادر در سراسر کشور است.

در یکی CDC مطالعه کودکان بین سنین پنج تا 14 به ترتيب 14 برابر بیشتر احتمال دارد آلوده از کسانی که 60 ساله یا مسن تر.

مورد اول ظهور در مارس 15, وقتی 10 ساله در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای یک ویروس ناشناخته “به انسان” با توجه به CDC تجزیه و تحلیل. دو روز بعد هشت سال در بخش دیگری از کالیفرنیا آزمایش مثبت برای همین ویروس. دو فرزند به حال شناخته شده تماس بگیرید.

در حالی که CDC شروع به ارزیابی اهمیت این توسعه و اوباما در مکزیک ساخت یک مراسم حسن نیت ارائه میدهد تماس بگیرید و سپس رئیس جمهور Felipe Calderón. برنان بخشی از اوباما همراهان. در یک نقطه اوباما و برنان و دیگران در بازدید از حزب رفت و به شهر مکزیک مشهور انسان شناسی موزه برای یک تور خصوصی توسط مدیر.

یک هفته بعد, موزه,مدیر, فلیپ Solis درگذشت آنفولانزا مانند علائم. در حالی که در ابتدا تصور می شود H1N1 پزشکان بعد از آن گمان که او رنج می برد از یک نامربوط شکل پنومونی. اما این تصور که معروف بود که فقط به صرف ساعت با رئیس جمهور ممکن است انجام داده اند رمز و راز ویروس در خدمت به تاکید خطرات آن.

CDC به سرعت شروع به تلاش برای تکثیر ویروس در راه است که می تواند منجر به یک واکسن یک فرایند است که به مراتب پیشرفته تر برای آنفولانزا از Covid ویروس ها. در آوریل 25, فقط چند روز پس از برنان به دفتر بیضی جلسه به اوباما و بایدن سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی. یک روز بعد اوباما همین باعث انتشار از منابع ملی ذخایر از جمله داروهای ضد ویروسی, شخصی, تجهیزات حفاظتی و ماسک. در آوریل 28, دو روز پس از اوباما اعلام اورژانس FDA تایید یک H1N1 آزمون.

که همان روز اوباما در سلامت تیم در نهایت یک رهبر به مجلس سنا تایید کاتلین گشاید به عنوان HHS ،

60 سال می گشاید تا به حال برنده این کار پس از اوباما برای اولین بار انتخاب پیشین بهداشت ، تام دشل خارج از در نظر گرفتن در اوایل فوریه به دلیل مسائل مالیاتی. فرماندار سابق کانزاس گشاید به اعتقاد او اولین چالش خواهد بود به طور چشمگیری گسترش پوشش بیمه سلامت یک وظیفه است که نیاز به هر دو سیاسی زره و فراست.

اما پس از او در مجلس سنا تایید وزیر بود, همراهی, به کاخ سفید, وضعیت اتاق که در آن برنان و کاخ سفید رئیس ستاد رام امانوئل در انتظار او است. آنها تا به حال بیشتر از چالش فوری در ذهن: شکست H1N1.

“نگران نباشید در مورد قانون مراقبت های بهداشتی نگران نباشید در مورد هر چیزی [دیگری],” امانوئل گفت: او گفته می گشاید. “این است که هدف شماره یک است.”

هر دو برنان و امانوئل تاکید کرد به گشاید که “ما برای گرفتن دست خود را در اطراف” به شدت از ویروس “برای به حداقل رساندن خطرات بهداشت عمومی و بالقوه از دست دادن زندگی” با توجه به Emanuel.

برای اولین بار در ایالات متحده مرگ آمد و در روز بعد, مارس 29. آن 23-ماه-کودک در تگزاس است.

اوباما و بایدن در کاخ سفید به رویداد مطبوعاتی جشن تصمیم پنسیلوانیا جمهوری خواه سناتور آرلن اسپکتر به سوئیچ احزاب است. قبل از پیوستن به بایدن در آید تپه ستایش در شبح رئیس جمهور تبدیل به H1N1 موضوع است.

اوباما اعلام کرد که او درخواست کرده بود 1.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری و گفت آن را “اطمینان حاصل شود که ما را کافی تامین واکسن و تجهیزات برای رسیدگی به پتانسیل شیوع.” او در حال حاضر خواست مدارس در نظر گرفتن بسته شدن اگر آنها تا به حال تایید و یا موارد مشکوک از H1N1.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که ما را هوشیار در نظارت بر پیشرفت این آنفولانزا” اوباما گفت: “و من را هر قضاوت بر اساس بهترین علم در دسترس است.”

اوباما به دنبال یادگیری از پیشینیان خود را تجربه دعوت از اعضای فورد دولت برای بازدید از کاخ سفید و بحث خود را سرنوشت ساز رقص با آنفولانزای خوکی در سال 1976 زمانی که یک نوع H1N1 شکست در یک پایگاه نظامی ایالات متحده و رئیس جمهور جرالد فورد دستور داد در سراسر کشور برنامه واکسیناسیون.

داخل روزولت اتاق پنجره گستره با میز کنفرانس برای جلسات دیوید Mathews فورد وزیر بهداشت و ویلیام تفت IV که در خدمت به عنوان مشاور کل وزارت بهداشت برگزار شد جلو. تفت بزرگ-نوه 27 رئیس جمهور گفت که او به اوباما گفت این مهم به کنگره در هیئت مدیره اولیه “و به نگه داشتن آنها را در هیئت مدیره به دلیل آن بوده است بسیار مفید به ما در ’76.”

Mathews ارائه مشاوره های اضافی: “زمانی که مردم بیمار آنها می خواهند به صحبت کردن با پزشک است. اجازه دهید که سلامت مردم را با سرب در این” Mathews گفت: او به اوباما گفت. “شما حمایت کردم اما تو خوب پزشکان شما رو یک سیستم خوب در اینجا تکیه بر آنها.”

Mathews و تفت شد تا تثبیت شده بر روی رئیس جمهور جدید است که آنها نمی تواند به یاد داشته باشید که آیا معاون جدید رئیس جمهور بود که در حال حاضر آشنا واشنگتن دست در فورد روز در جلسه حضور داشتند. اما بایدن چهار دهه از مخاطبین را به اثبات مفید در اجرای تفت مشاوره به کنگره در هیئت مدیره.

اوباما در مواجه با فریب آمیزی دشوار مبارزه با کنگره است. چند در خانه و یا مجلس سنا درک خطرات ناشی از بیماری های همه گیر. رهبران دموکرات داشتن عظیم به پایان رسید محرک دو ماه زودتر شد تنظیم مناظر خود را در اولویت مانند اصلاح نظام سلامت و کاهش انتشار کربن. جمهوری خواهان در ضمن بودند انبوه در مخالفت با دولت را صرف برنامه احساس کبود با آنچه که آنها را دیدم به اوباما تلاش خودرا برای امتحان اماده نامربوط دموکراتیک اولویت به محرک لایحه که قرار بود به ارائه یک کوتاه مدت تکان خوردن به اقتصاد است.

برای این کار پیچیده او می دانست که به اعزام: معاون رئیس جمهور است.

بایدن اطمینان فرمانداران و سناتور

حتی پس از خود نظر در “امروز” را منفجر کرد بایدن باقی مانده است توجه به H1N1 موضوع حضور تقریبا تمام جلسات برای اوباما و مقامات برنان به یاد می آورد.

یکی از دستیاران درگیر در H1N1 در پاسخ گفت: حتی اگر بایدن نبود حاضر در جلسات منافع خود بودند ساخته شده شناخته شده است. “این بود که اغلب: ‘معاون رئیس جمهور می خواهد به دانستن X, Y و یا Z'” دستیار گفت.

اما به طور معمول خوش برخورد بایدن بود فعال ترین پشت صحنه, وعده اوباما به عنوان سفیر به رهبران سیاسی در سراسر کشور است. فرمانداران به خصوص نگران H1N1 به عنوان آنها شروع به دنبال به جلو به یک مدرسه جدید سال و چند ماه از این رو. Klain به یاد می آورد که گشاید ارجاع خواهد مقامات محلی بودند که بی تاب و یا نا امید با برخی از جنبه های دولت در پاسخ به بایدن برای پپ صحبت کنید.

در واقع معاون رئیس جمهور بود بر شاخ هر زمان محلی شخص مهم و برجسته نیاز به “صحبت می کنند برای کسی مهم در کاخ سفید” Klain گفت. بایدن بود فعال و همچنین ارائه یک H1N1 جلسه به یک همایش فرمانداران در آن او در زمان پرسش و ارائه راهنمایی از CDC.

“این ترسناک بود من فکر می کنم بسیاری از مردم نگران” گفت: سابق فرماندار ایلینویز پت کوئین که به یاد می آورد بایدن به جلسه. “او این نوع از شما به او بگویید آنچه شما نیاز دارید و او بسیار پذیرای با شخصیت است. او همیشه در دسترس است. اگر شما نیاز به چیزی است که شما همیشه می تواند او را.”

در ماه ژوئن را اعلام کرد H1N1 جهانی آنفولانزای همه گیر اولین اعلامیه در 41 سال.

Fauci که شده بود این کشور را بیماری های عفونی و رئیس پس از دولت ریگان پیش بینی خطرناک افزایش عفونت های پس از مدرسه بازگشت در جلسه نیاز به پول بیشتر برای واکسن لوازم پزشکی و به طور کلی آمادگی.

اوباما خواسته بایدن که در حال حاضر به عنوان دولت غیر رسمی ارتباطی به سنای آمریکا برای دیدار با رهبران کنگره به لابی برای نزدیک به 9 میلیارد دلار.

“در این جلسه چیزی آمد کسی که شنود گذاشته اوباما بر روی شانه خود را و او مجبور به ترک” به یاد می آورد و سپس-رهبر اکثریت سنا هری رید (D-Nev.). “بایدن زخم در حال اجرا در این جلسه و این مورد برای پول بیشتر. از آن نقطه به او اساسا بر روی آنفولانزای خوکی معامله است.”

بایدن گذاشته پتانسیل خطرات پیش رو تأکید کرد که باید به سرعت تا سطح شیب دار در توسعه واکسن با توجه به یک دستیار در اتاق در زمان. دموکرات پذیرا شد. جمهوری خواه مخالف بود و نقش مهمی در مسدود کردن دولت درخواست برای pandemic بودجه در لایحه محرک قبل از H1N1 حتی به نظر می رسد. در حال حاضر با کودکان آسیب پذیر به عفونت است که مخالفان ذوب دور.

این مکمل لایحه بودجه آمد از طریق به لحن نزدیک به 8 میلیارد دلار است.

این کابوسی جاده به یک واکسن

حتی به عنوان پول فدرال شد و جریان را به توسعه واکسن دانشمندان دولت بودند شروع به دیدن یک مشکل: ویروس H1N1 در نظر گرفتن دیگر به رشد در تخم مرغ — روش تولید یک نسخه جهش یافته از ویروس برای واکسن از آنفولانزای فصلی.

این بدان معنی است که وجود خواهد داشت و تاخیر در آماده سازی بذر سهام از ویروس است که تولید کنندگان مورد نیاز برای شروع تولید. اما دولت اوباما ساخته شده قابل اشتباه: می گشاید تیم در HHS با اینحال اعلام کرد که اگر تمام رفت و به عنوان برنامه ریزی شده آنها باید 100 میلیون دوز آماده برای استفاده توسط اواسط ماه اکتبر. بود که مطابق با وعده های ساخته شده توسط تولید کنندگان واکسن که در واقع قراردادی برای 120 میلیون دوز در اکتبر اما قبل از تاخیر در دانه سهام.

همه را نه به عنوان برنامه ریزی شده.

کندی در حال رشد ویروس مورد نیاز برای واکسن مرکب طیف وسیعی از دیگر موانع از جمله تکرار اشکالات در ساخت و تولید دارو.

نیز وجود دارد اشتباهات در ایجاد یک دوز مناسب با اولیه پروتکل خواستار دو دور از این واکسن استفاده کنند. معلوم شد که تنها برای کودکان توصیه می شود از 10 و کوچکتر.

گشاید به نظر کاهش یافته اما نیکول Lurie که در خدمت به عنوان HHS دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ گفت: وجود دو مولفه به تاخیر: “یکی بود واکسن نورد به آرامی به دلیل برخی از مسائل مربوط به تولید. مسائل همیشه اشتباه می رود. دیگر مردم می خواستند آن را سریع تر از آنها می تواند آن را دریافت کند.”

در واقع فصل آنفولانزا نزدیک شد و مقامات محلی — نه به ذکر است پدر و مادر بودند که با فرستادن فرزندان خود به شلوغ کلاس های درس — خواستار حمایت می کند.

دولت اوباما حمایت کردن وعده 100 میلیون دوز در اکتبر اما ثابت شماره 40 میلیون.

توسط اواسط ماه اکتبر هنگامی که تقاضا برای واکسن بود که در آن بالاترین عرضه کاهش یافت و به طور چشمگیری کوتاه با عنوان چند به عنوان 11 میلیون دوز در دست با توجه به یک گزارش.

در این مرحله حدود 22 میلیون آمریکایی شده بود مبتلا به H1N1 540 کودکان مرده بود و 36,000 کودکان بستری شده بود با توجه به CDC تخمین می زند ،

HHS نورد دستورالعمل و گفت که مردم آسیب پذیر باید در اولویت برای دریافت واکسن.

ترکیبات عرضه موانع بود به شکل اولیه واکسیناسیون حمل و نقل: تقریبا همه آن را اسپری بینی است که می تواند توسط برخی در بالاترین گروه های در معرض خطر مانند کودکان مبتلا به آسم و زنان باردار است.

زمانی که گزارش منتشر شده از قریب الوقوع کمبود عرضه و تقاضا افزایش یافت. پدر و مادر با عجله خود را به کودکان به مطب. به زودی خطوط برای واکسن کشیده برای بلوک در شهرستانها در سراسر کشور از جمله لس آنجلس و نیویورک.

“وجود خطوط طولانی” لوری گفت. “اگر وجود دارد کمبود چیزی به نظر می رسد مردم واقعا آن را می خواهم. پس از آن بود که به طور گسترده ای در دسترس وجود دارد کمتر مورد علاقه. که یکی از آن چیزهایی است.”

مقامات بهداشتی دولت و پزشکان رشد برافروخته به عنوان سفارشات خود را شکست خورده به در آمده ، کالیفرنیا به عنوان مثال گزارش شده است که در ماه نوامبر آن را دریافت کرده بود تنها نیمی از این تعداد واکسن آن دستور داده بود و می ترسید آن را نمی تواند پوشش حتی جمعیت های آسیب پذیر.

تداوم کمبود بودند متحده مانند نیویورک که مورد نیاز همه از آن سلامت کارگران برای دریافت عکس. به عنوان لوازم عقب مانده, اما, نیویورک برداشته نیاز.

در اکتبر. 23 CDC مدیر تام فریدن عذرخواهی برای snafus: “آنچه که ما آموخته اند که بیشتر در چند هفته گذشته است که نه تنها ویروس را غیر قابل پیش بینی اما واکسن تولید بسیار کمتر قابل پیش بینی تر از ما می خواهید. ما هیچ جا در نزدیکی جایی که ما فکر می کنیم می شود در حال حاضر. ما در نزدیکی جایی که تولید کنندگان واکسن پیش بینی ما خواهد بود. ما به اشتراک گذاری سرخوردگی از افرادی که انتظار در خط و یا به نام یک شماره و یا بررسی یک وب سایت شده اند قادر به پیدا کردن یک محل برای دریافت واکسن.”

در نهایت این آمریکا بود غرق با واکسن H1N1. اما بسیاری از آن وارد و پس از فصل آنفولانزا به حال به اوج خود رسید و تقاضا کرده بود درگذشت.

“ما تا به حال بزرگ دانشمندان در حال کار بر روی واکسن. ما تا به حال همه نوع از افراد مشغول به کار در تدارکات. اما در پایان این واکسن نمی رسند در زمان” Klain توضیح داد. “اکثریت قریب به اتفاق H1N1 موارد ما تا به حال در امریکا اتفاق افتاده است قبل از واکسن در دسترس بود.”

شهادت در برابر کنگره پانل در نوامبر 2009 Fauci اذعان کرد که دولت ایجاد کرده بود غلط انتظارات اما سرزنش تعجب آور کندی از این ویروس رشد.

“شرکت های مواد مخدر در ایمان خوب قرارداد با دولت برای به دست آوردن یک مقدار مشخصی از دوز برای فصل آنفولانزا,” Fauci گفت: در Nov. 4, 2009 در کنگره شنوایی که در آن مقامات خواست تا توضیح دهد که کمبود واکسن. “با که می آید معیار زمانی که شما فکر می کنید آنها به شما تحویل داده می شود. این واقعیت است که آنها با آنچه ما گفته ایم بارها و بارها … که این ویروس رشد نمی کند خیلی خوب است. این فقط طبیعت, زیست شناسی, ویروس است که ایجاد یک انتظار است که ما فکر وجود دارد خواهد بود یک مقدار مشخصی که انتظار بود مشترک با آمریکا و این ناامیدی است.”

درس های آموخته شده در درس اعمال می شود

توسط اوباما در دوره دوم H1N1 بحران بود یک حافظه دور. Klain حال ترک کاخ سفید در سال 2011 به یک کار در مورد منابع مشاوره AOL بنیانگذار استیو در مورد کسب و کار خود و خیریه ، اما پس از آن در سال 2014 شبح از یک بیماری همه گیر بود دوباره.

ابولا یک ویروس کشنده گسترش از خفاش به انسان به نظر می رسد در غرب آفریقا است. به مراتب کمتر عفونی از H1N1 ابولا بود و اعتقاد بر این گسترش از طریق مایعات بدن ، آن را نیز به مراتب کشنده تر از H1N1. در ایالات متحده, ترس, رشد, زمانی که یک دالاس که به تازگی مشغول به کار در لیبریا درگذشت این ویروس در اوایل اکتبر و دو نفر از پرستاران او آلوده شد. اوباما در حال حاضر مبارزه با کم favorability اعتبار مواجه شد طوفان نقد خود از دست زدن به ابولا است.

که در آن نقطه با بسیاری از عفونت ها هنوز هم در آفریقا اوباما شنود گذاشته Klain برای تبدیل شدن به خود را جهانی مبارزه با ابولا در مدیریت هر دو بخش بهداشت عمومی و پاسخ دیپلماتیک چالش در ساخت مطمئن شوید که دولت های خارجی را به اندازه کافی برای مهار این ویروس در مرزهای خود.

مدت کوتاهی پس از بازگشت به کاخ سفید Klain در بر داشت خود را شکستن ظریف به اوباما. یک پزشک به نام کریگ اسپنسر که به طور داوطلبانه برای درمان بیماران ابولا در کشور آفریقایی گینه حال آزمایش مثبت برای این بیماری در شهر نیویورک است.

“این در حال رفتن به آزمون” Klain گفت: او گفت: اوباما در آن زمان است. “این خواهد بود یک نمایش-من حاضر است.”

آزمون در Klain را مشاهده نه مربوط به بهداشت عمومی و دیپلماسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک تاجر در حال ظهور به عنوان یک پیشرو سیاسی provocateur ساختمان زیر توسط خواهان تا کنون-بیشتر شواهد که اوباما تا به حال متولد شده در هاوایی نمی کنیا به عنوان برگ برنده ادعا کرد. در حال حاضر ابولا قابل توجه بود مغلوب ساختن پیشی جستن وطن و او تازه به مناسبت تقاضای سفر بان کی مون در سازمان ملل که در آن این بیماری در حال حاضر. او دامن زد شعله های آتش فقط به عنوان دولت اوباما در تلاش بود برای tamp پایین وحشت و اطمینان عمومی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضای تمدید به پزشکان و کارکنان پزشکی — اگر آنها تصمیم به رفتن به این کشورها برای درمان بیماران او استدلال آنها نباید اجازه بازگشت.

در اوت. 1 او در توئیتر خود نوشت: “آمریکا نمی تواند اجازه می دهد افراد مبتلا به ابولا به عقب. مردم که به دور از مکان به کمک بزرگ هستند-اما باید عواقب رنج می برند!” روز بعد نوشت: “ایالات متحده باید بلافاصله توقف همه پروازها از ابولا آلوده کشور یا طاعون شروع خواهد شد و گسترش در داخل ما” مرزها.’ عمل سریع!” و در اوت. 8 او در توئیتر خود نوشت: “همان CDC است که آوردن ابولا به ما نابجا نمونه از سیاه زخم در اوایل این سال… مراقب باشید.”

برای ماه ها در اجرا تا 2014 midterms تهمت اجازه نمی کردن. در ماه اکتبر او رفت و پس از اوباما شخصا. “من شروع به فکر می کنم که وجود دارد این است که چیزی به طور جدی اشتباه با رئیس جمهور اوباما در سلامت روان. چرا نمی خواهد او توقف پرواز. روانی!”

Klain به یاد می آورد که تهمت حملات موثر بودند: “بسیاری از ترس است که گریبانگیر این کشور به طور خاص در اکتبر و نوامبر سال 2014 شد هم زده تا با مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. اگر ما قادر به موفقیت منزوی و درمان دکتر اسپنسر و هیچ کس مریض شدم در این روند و این بیماری نیست انتقال در نیویورک این کار بیش از هر چیز دیگری خواهد پایان دادن به تهمت پیام در آن است.”

به خاطر ابولا از گسترش بیشتر فراتر از آفریقا و دولت که در حال حاضر اعزام 3,000 نیروهای نظامی به غرب آفریقا برای کمک به مهار گسترش تا به حال به ارسال بهداشت عمومی کارگران به این کشورها را تحت تاثیر قرار بیش از خطوط هوایی تجاری است. این می تواند خطرناک باشد مگر اینکه فرد در معرض تماس با خون یا دیگر مایعات بدن از یک بیماری ابولا. اما خلبانان مسافران فرودگاه کارگران و دیگران در شهرهای آمریکا از آن کارگران آمد و رفت تا به حال برای قرار دادن در سهولت مورد ممکن است گسترش از سرایت.

رفته از طریق اداره مبارزه با H1N1 Klain درک چگونه اطمینان Fauci می تواند در تلویزیون.

“همه در دفتر من می دانستم که چه PTFOTV ایستاده برای: قرار دادن تونی Fauci در تلویزیون” Klain گفت. “ما فقط به حال کسی که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مورد اعتماد عمیق ما می دانستیم که او در یک رابط است که مردم آمریکا اعتماد کرد.”

Fauci اعزام شد تا به کابل خبر می دهد. به کارگیری یک درس دیگر از H1N1 روز Klain استخدام CDC را فریدن به پیوستن به او در جلسات به اضافه پزشکی اعتبار به دولت است اظهارات.

بایدن Klain مربی, بازی های برگزار شده حتی بزرگتر در نقش ابولا از H1N1 استفاده شخصی خود را به اجبار به اطمینان خلبانان و کارکنان خطوط هوایی, Klain به یاد می آورد. بایدن همچنین با فرمانداران در پنج کشور که در آن فرودگاه به طور منظم استفاده می شود به حمل و نقل ایالات متحده پرسنل و تجهیزات به کشورهای درگیر با ویروس ابولا.

یک بار دیگر بایدن به عنوان یک مجرا به کنگره کمک به فشار از طریق $5.4 میلیارد دلار بودجه اضطراری. این بود که سخت تر کار نسبت طول H1N1. خانه تحت جمهوریخواه کنترل و خیلی از ابولا پول رفتن به خارج از کشور برای کمک به مهار این ویروس در آفریقا است.

لیزا موناکو که در خدمت به عنوان اوباما امنیت داخلی و مبارزه با تروریسم مشاور به یاد قابل توجه ارز بین بایدن و سپس-رئیس جمهوری نیجریه که آفریقایی, رهبر, بازدید کاخ سفید در طول شیوع بیماری ابولا.

“معاون رئیس جمهور بود و بسیار پرقدرت با او برای سرعت بخشیدن به [خود] پاسخ” موناکو گفت. “پیام این بود:” ما نیاز شما و دولت شما واقعا به گام تا و بیشتر در تشخیص و نظارت و ردیابی.'”

جاناتان موظف, او گفت:.

در نهایت دکتر اسپنسر بهبود و ابولا هم بیشتر در ایالات متحده است. پزشکی داوطلبان که شده است آلوده در آفریقا اجازه داده شد پشت در و با خیال راحت درمان در ایالات متحده بیمارستان بدون گسترش بیشتر. Klain و بقیه اوباما تیم در نظر گرفته مهار ابولا به یک تیز ملامت به مغلوب ساختن پیشی جستن ایده های.

اما در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را غافلگیر و در عین حال دوباره.

یک جنگ همه گیر پاسخ

او به عنوان چهره های روزانه انتقاد از خود و پاسخ به کروناویروس — شدید ترین بیماری های همه گیر در یک قرن — مغلوب ساختن پیشی جستن سعی شده است که به نوبه خود کانون توجه اوباما و بایدن دولت دست زدن به آنفولانزای خوکی.

در توییت, کابل, اخبار, مصاحبه ها و جلسات مطبوعاتی تهمت پیشنهاد کرده است که اوباما و بایدن به طور کامل bungled پاسخ.

در مارس 12, هنگامی که وجود دارد تنها حدود 40 ثبت coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “خواب آلود جو بایدن به اتهام H1N1 آنفلوآنزای خوکی بیماری همه گیر که به کشته شدن هزاران نفر از مردم. پاسخ یکی از بدترین شرایط رکورد. پاسخ ما این است که یکی از بهترین و با اقدام سریع از مرز تعطیلی و 78% تایید رتبه بالاترین در تاریخ ثبت شده. او بود پایین!”

واقعیت-چکرز اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات و اشاره کرد که این دو نظر سنجی اندازه گیری عمومی تصویب این تیم اوباما در پاسخ به H1N1 تا به حال به طور متوسط نسبتا قوی 67 درصد است.

اما روز بعد از اولیه خود را صدای جیر جیر تهمت تقویت این ادعا بیان کرد دوباره در توییتر: “پاسخ خود را به H1N1 آنفلوآنزای خوکی شد یک مقیاس فاجعه هزاران نفر در حال مرگ است و هیچ چیز معنی دار انجام می شود برای رفع این تست مشکل تا به حال. تغییرات شده اند ساخته شده و تست خواهد شد و به زودی اتفاق می افتد در یک مقیاس بسیار بزرگ بر اساس. تمام نوار قرمز قطع شده است و آماده برای رفتن!”

هفت هفته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صورت نقد برای unkept وعده در مورد سطح آزمون و خود را بیش از حد خوش بینانه پیش بینی در مورد میزان عفونت و مرگ و میر در حالی که دموکرات ها ادعا می کنند که اوباما و بایدن بودند سریعتر به درک جدی از این بیماری همه گیر و بسیج ملی ذخایر و گسترده تست.

“آنچه واقعا اتفاق افتاده بود که در پایان این دوره از یک سال 14,000 آمریکایی از H1N1, این چیزی است که ما می بینیم هر هفته از Covid,” Klain گفت. “ما آماده برای H1N1 ما اجرای یک پاسخ از H1N1. که پاسخ شامل خیلی بیشتر تست سریع تر از آنچه که ما در حال دیدن با Covid و خیلی بیشتر شتاب و حرفه ای و پزشکی مبتنی بر پاسخ.”

با وجود تهمت به اظهارات چند از ناظران اوباما و بایدن در پاسخ به H1N1 در نظر آن را یک “مقیاس کامل فاجعه است.” و بایدن با وجود اولیه خود را, پیام, مشکلات نقش مهمی در بسیج اجرایی و حصول اطمینان از منابع کافی اختصاص داده شده بود به شکست همه گیر.

اما مشکلات در نصب یک پاسخ موثر به H1N1 ترین توافق هنوز ایستاده به عنوان یک داستان احتیاطی برای آینده دولت: مغلوب ساختن پیشی جستن — و بایدن را باید او تا کنون مقابله با چنین وضعیتی دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر