‘آن را فقط باز کردن یک بزرگتر زخم’: F. I. T. دانش آموزان واکنش نشان می دهند به مدرسه ‘نژادپرستانه’ باند جنجال

Category: دیلی بیست Comments: No comments

نزدیک به سه هفته پس از یک مدل سیاه و سفید حاضر به پوشیدن آنچه او به عنوان نژادپرستانه و لوازم جانبی در طول یک باند سازمان در شهر نیویورک مد موسسه فناوری دانشگاه مدیران خطاب وضعیت در “تاون هال” جلسه برای دانش آموزان است. اما بسیاری از آنها تعجب اگر آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

در فوریه. 7 ده جوان از فارغ التحصیلان مدرسه در برنامه کارشناسی ارشد در صحنه خود را در هفته مد ارائه در Pier59 Studios در چلسی. دانشگاه رهبران از جمله مدرسه جمهور دکتر جویس قهوه ای نشسته ردیف جلو و به تماشای مدل های قدم زنی با تبختر کردن باند فرودگاه.

عکس های گرفته شده از این رویداد نشان می دهد یکی از آنها امی لفور, پوشیدن مرجان و سفید چاپ لباس نامتقارن ایجاد شده توسط F. I. T. آلوم Junkai هوانگ. این تصویر به عنوان لفور بعد گفت: New York Post, می کند را شامل نمی شود پشت صحنه درام که سمت چپ او را “تکان دادن” و ترک نشان می دهد تقریبا در اشک.

هوانگ 27 ساله طراح از چینگدائو, چین, برنامه ریزی برای بازیگران خود را به پوشیدن پروتز لوازم جانبی خریداری شده از آمازون از جمله اندازه لب و گوش. لفور, که سیاه و سفید داشت که سبک تهاجمی.

“من ایستاده بود تقریبا آماده برای شکستن گفتن کارکنان که من احساس فوق العاده ناراحت کننده با نیاز به پوشیدن این قطعه که آنها به وضوح نژادپرستانه” مدل گفته شده در این پست. “به من گفته شد که آن را خوب به احساس ناراحت کننده برای تنها 45 ثانیه است.”

یک مقام ارشد در دانشگاه, تاریخ هنر و موزه حرفه ای برنامه که نمیخواستند فاش شود گفت: روزانه وحش خارج امروز تاون هال که او ناراحت شد که دکتر براون در زمان اقدام تنها پس از نمایش دست آورد های منفی را فشار دهید.

“او واکنش نشان نمی دهند تا نیویورک پست در مورد آن نوشت” دانش آموز گفت. “The New York Post ساخت خود را اخلاقی تصمیم گیری برای شما ؟ این مسخره است.” دانشجویی که سیاه و سفید اضافه شده است که او احساس می کند از مدرسه قهرمانان تنوع “تنها در صورت با ارزش است.”

“ما شده است صحبت کردن در مورد سیاهی و مد سال. ما سال برنامه نویسی در مورد این موضوع و پس از آن این اتفاق افتاده است. چیزی نیست چسبیده.”

شاهدان گفته پست که ریچارد Thornn خلاق و مدیر یک شرکت انگلیسی تولید شده است که نشان می دهد به نظر می رسید به خصوص سبک پشت صحنه و تحت فشار لفور به پوشیدن به سبک.

در یک ایمیل به The New York Times, Thornn گفت: خانم لفور آورده بود موضوع به توجه خود را درست قبل از نمایش “در یک متمرد پشت صحنه محیط زیست است.”او افزود: “من در وسط شدت بالا نشان می دهد و آن زمانی است که من ساخته شده یک قضاوت است که من در حال حاضر می دانم که یک قضاوت و که برای من بسیار متاسفم.”

ناشناس دانش آموزان همچنین گفت که روز قبل از آنها تا به حال گفت: وزارت امور خارجه مد طراحی صندلی Jonathan Kyle کشاورز که آنها در مورد لوازم جانبی.

دکتر براون است که در خدمت به عنوان کالج رئیس جمهور از سال 1998 که انتشار یک بیانیه طولانی و 11 ماه بعد در فوریه. 18. او عذرخواهی کرد برای “ناگوار و نگران کننده واکنش نشان می دهد.”

“این است که من موقعیت که همه دانش آموزان باید فراهم شود که فضای امن و آزادی برای یادگیری و توسعه صدای خود را حتی اگر صدای تحریک آمیز به برخی از” او رفت. “در همان زمان من عمیقا متعهد به ایجاد یک آموزش و محیط یادگیری است که در آن مردم جرم نیست و یا مرعوب.”

دکتر براون وعده داده است که در روزهای بعد او را برگزاری جلسات با مدرسه تنوع شورای دانشکده سنا UCE و دولت های دانشجویی انجمن “برای قرار دادن در محل پادمان به اطمینان حاصل شود که یک وضعیت مانند این را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

فقط سه روز بعد دفتر ریاست جمهوری فرستاده دیگری جدی تر ایمیل. همراه با استخدام شرکت حقوقی پیوند Schoeneck, & King برای بررسی حادثه مدرسه نیز گام خود را برای تبرئه هوانگ ترین مسئولیت در انتخاب لوازم جانبی.

“به نظر می رسد. . .که یک ظاهر طراحی شده و accessorizing مورد استفاده در این نمایش ارائه شد [Huang] به جای انتخاب در اختیار او” دکتر براون نوشت. “با در نظر گرفتن این که این تحقیقات آشکار ما را از جامعه ما را—به جای Junkai—پاسخگو باشد.”

به نیویورک تایمز گزارش داد که هوانگ می خواستم نشان می دهد خود را به “کشف زیبایی در بدن است که ما درک نیست.” او می خواست به “جشن” و “آغوش” به طور سنتی “زشت” ویژگی های.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی, او ادعا کرد که درک نمی کنند حتی زشتتر پیامدهای blackface. با توجه به بارکشاورز فرستاده هوانگ آمازون لینک کلیک کنید برای پروتز نشان می دهد او خرید قطعات به جای استفاده از آنهایی که او خود را به ایجاد.

از آنجا که این کشاورز و مری دیویس دانشکده تحصیلات تکمیلی قرار گرفتند در مرخصی اداری. (کشاورز دیویس و هوانگ پاسخ نمی دهند به روزانه وحش درخواست برای نظر.)

دکتر براون همچنین اعلام کرد او را بیشتر نگه مذاکرات با رهبران دانشجویی “برای آماده شدن برای تاون هال نشست با همه مناسب دانش آموزان است.” مدرسه نیوز و ماموران امنیتی کاهش یافته است به اجازه می دهد یک Daily Beast خبرنگار برای نشستن در سالن شهر یا دکتر براون در دسترس برای مصاحبه.

از طریق مدرسه مطبوعات, دکتر براون ارسال یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که روی آن نوشته شده “ما صحبت های زیادی در روزهای اخیر در مورد شفافیت و صداقت و مسئولیت پذیری. است که چرا امروز فروم بود که توسط سازمان های مناسب دانش آموز دولت و رهبری, سیاه, دانشجو, اتحادیه اروپا بسیار مهم بود. دانشگاه های ما باید یک محل که در آن دانش آموزان را به صحبت کردن به صورت جمعی و بالا بردن خود به پرسش ها و نگرانی. ما می رویم به نگاهی به آنچه که ما امروز آموخته و آنچه ما شنیده می شود به طور مستقیم از دانش آموزان و تبدیل آن به عمل است.”

Loretta لارنس کین معاون ارتباطات و روابط خارجی نمی خواهد صحبت می کنند و در طول. او گفت که اعضای F. I. T این اتحادیه دانشجویی برگزار, برگزار شد و این رویداد و می خواستم آن را به بسته به فشار به خاطر حفظ حریم خصوصی و ایجاد یک فضای امن.” (این BSU پاسخ نمی دهند به روزانه وحش درخواست برای نظر توسط مطبوعات زمان.)

در یک روز باد می وزد در خارج از مدرسه در هفت تئاتر دانش آموزان گفت: Daily Beast این حادثه صحبت کرد به یک موضوع بزرگتر از فرهنگی کوردلی در محوطه دانشگاه از جمله آنچه آنها را به عنوان گاهی اوقات-بدون کنترل بازی گاه به گاه نژادپرستی که از اساتید.

“این اولین نمونه ای که در آن یکی از ما احساس ناراحت کننده در محوطه دانشگاه به خاطر چیزی که استاد گفته یا مجاز” مرسدس Delbrune ارشد گفت. “این فقط باز کردن یک بزرگتر زخم شده است که گروه به کمک. همه ما باید احساس نوعی از [شب] که ما فقط دور خار به دلیل آن بود که یک نمونه کوچک.”

به عنوان معاون رئیس جمهور از دانشگاه سوره از خرده فروشی اقدام گروه (رجز خوانی), Delbrune نشسته در جلسات اولیه با دکتر براون در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“آنها از ما خواست که چگونه آنها می توانید بهتر انجام دهید و اجازه نمی دهد اشتباهات بود که به اتفاق می افتد دوباره” Delbrune توضیح داد. “آنها در واقع به ما گفته شد وجود دارد برای رفتن به تحقیقات در جریان است و آنها واقعا نمی تواند خلاص شدن از استاد [کشاورز] در آن زمان است. در آن زمان ما خواسته برای اثبات چیزی در رفتن از کسی که در واقع مراقبت. ما خواسته که استاد بود برداشته شده از کلاس درس.”

با توجه به Delbrune آنها نیز “به ایده های برای روش برای مد نشان می دهد آینده بعدی و روش های بهتر در استخدام اساتید.” آنها به نام “تنوع بیشتر در هیئت رئیسه برای هر کس که تصمیم گیری چه باید رفتن. نه فقط کسی که از رنگ اما یک فرد آسیایی با تمام تنوع و اقوام باید در اتاق پس از این اتفاق برای هر کسی در محوطه دانشگاه.”

شما نمی دانم اگر آنها در حال مصرف آن را به در نظر گرفتن. آنها فقط تکرار همان چیزهایی بسیار اظهارات تعمیم. آنها واقعا پاسخ دادن به سوالات

یک عضو از دولت وجود دارد “نوشتن چیزهای پایین” و یا یادداشت برداری با توجه به Delbrune. “شما نمی دانید که اگر آنها در حال گرفتن آن را به توجه عمیق” او گفت:. “آنها فقط تکرار همان چیزهایی بسیار اظهارات تعمیم. آنها واقعا پاسخ دادن به سوالات.”

اسکندریه سفید یک دوم و خزانه دار از لاف زدن بود نیز در این نشست است. او بعد از حضور در بخشی از شهر که دانش آموزان می تواند در داخل و خارج از طی سه ساعت است.

“در ابتدا من فکر نمی کنم آنها مصرف شد [آنچه ما گفت:] به نظر, اما [پس از تاون هال] من فکر می کنم آن شروع به مولد” سفید گفت. “آنها را ببینید که چگونه صدمه دیده مردم چگونه توهین آمیز آن, چگونه مهربان. من فکر می کنم آنها در حال گرفتن اقدامات به گوش ما داشتن رئیس جمهور بود بیشتر درگیر زیرا ما می خواهیم به شنیدن از او به خصوص پس از او یک آفریقایی-آمریکایی به فرد است. او مسئول مدرسه. در ابتدا من نمی موافقت با اظهارات و احساس آن را می تواند قوی تر شده اند اما او در واقع گوش دادن او مراقبت [و] است که باعث می شود من احساس می کنم بهتر است.”

با توجه به سفید “وجود دارد ترکیبی از همه” در مخاطبان از سالن شهر. “تمام انواع از مردم آمد و به انتقادات و پیشنهادات خود را,” او گفت:. “دانش آموزان سیاه پوست, سفید پوستان آمریکای لاتینی. شما تا به حال یک فرد سفید [صحبت] تا او اذعان کرد او امتیاز [و] صحبت در مورد چگونه او را تحت تاثیر قرار. [آن را] جالب است که به چشم انداز. آمریکای لاتینی صحبت کردن در مورد نقطه نظر آنها. تنوع است و نه فقط یک نژاد این همه نژادها با هم.”

دانش آموزان به نظرات چگونه مدرسه می تواند “اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد دوباره” و “بهتر [خود را] به عنوان یک نهاد.” با توجه به ثبت نام آمار از سال 2017 F. I. T اتحاد 7,341 دانش آموزان است و به شدت سفید. چهل و چهار درصد زوج های 19% Latinx 11 درصد آسیایی و 9 ٪ سیاه و سفید هستند. در تاون هال تقویت تنوع مدیره بورس تحصیلی برنامه مورد بحث قرار گرفت.

Delbrune که از دور Rockaway کوئینز یاد می شود به عنوان مثال در طول سال اول خود را زمانی که یک استاد می خواستم به بحث در مورد, پس از جنجال های اخیر از Marc Jacobs قرار دادن سفید مدل راه رفتن NYFW در dreadlocks.

“من تا به حال یک استاد بپرسید واقعا اگر هر یک از ما احساس ناراحت کننده در مورد وضعیت” Delbrune گفت. “این بود که من و یکی دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار فرد در کلاس درس. [دیگر دانشجو] گفت: آن را خوب بود و من ماندم و آرام. من احساس من تا به حال شجاعت به صحبت کردن و گفتن که خوب نیست.’ که چیزی است که الهام بخش من برای پیوستن به لاف زدن. من احساس خارج از آب است.”

“ما باشگاه های بزرگ مانند لاف زدن و BSU که در آن شما احساس می کنید مانند شما باید یک صدا و فضای امن” سفید موافقت کرد. “BSU آیا این [ماه تاریخ سیاه] نمایشگاه و سپس شما باید چیزی شبیه به این [بحث] آمد. آن را می سازد ما را به پنج گام به عقب. آن را احساس می کند مانند یک سیلی.”

ناشناس تاریخ هنر و موزه مشاغل دانش آموز گفت: “من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی به فقط به یک پلت فرم برای مکالمات شما باید به تصویب این مکالمات می گویند به عمل واقعی. چرا که آنها نه انجام شده است که پس از آن این چیزها اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>