یکی بالا مدعی است در تلاش برای تاخت و تاز با آمریکایی های آفریقایی تبار. دیگر تأسیس حزب سوسیالیست است که در تلاش برای قرار دادن او را دور. میشیگان می تواند دفن یک کمپین و یا احیای آن است. کثیف کنوانسیون ملی بافندگی در فاصله.

2020 دموکراتیک اولیه بازگشته است که در آن در سال 2016.

جو بایدن است که هیلاری کلینتون و برنی ساندرز در حال پخش خود را. این تفاوت چشمگیر بین مراحل اولیه این دو شرکت در حال حاضر کمرنگ شده و به عنوان این مسابقه سال گذشته حرکت فوق العاده سهشنبه, آن است که مصرف یک آشنا احساس می کنید.

برای برخی از دموکرات ها هنوز هم سخت به این باور. پس از سه سال از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به midterms و ریاست جمهوری است که در یک زمان درگیر بیش از 20 رقیب حزب باقی می ماند خالی از سکنه فوری آن گذشته است.

“این دو در اواخر 70 [سال] مردان مبارزه بین یکدیگر — یکی از آنها فقط به حال یک حمله قلبی” گفت: Mathew Littman یک استراتژیست دموکرات و سابق بایدن speechwriter. “این برای تلفن های موبایل دیوانه, در واقع. اما این است که در آن حزب است.”

آغاز هفته آینده این مسیر است که بایدن و ساندرز را به دنبال خواهد داشت به نظر می رسد شبیه به سال 2016 با یکی از تفاوت های مهم — وجود ندارد نماینده-غنی چپ متمایل کالیفرنیا برای ساندرز به نقطه به جلو به. او در حال حاضر برنده وجود دارد اما بدون فراری حاشیه مبارزات انتخاباتی خود برای امیدوار بود.

تمرکز در روز سه شنبه خواهد بود میشیگان که در آن ساندرز ناراحت کلینتون در سال 2016 و جایی که او تقریبا به طور قطع به نفع خود دوباره. بایدن رهبری یک ائتلاف میانه رو است کشیدن آینده با آمدن نقشه بالا بردن چشم انداز مانع نماینده مزیت است. ترقی خواهان دوباره در حاشیه فقط به عنوان چهار سال پیش و شکسته رای دهندگان هر دو گرم آن و تبدیل شدن به قطب ترس از چگونه آن را ممکن است در نهایت.

ساندرز در حال اجرا پشت بایدن نزدیک به 7 درصد در میشیگان با توجه به آخرین اخبار دیترویت/WDIV-تلویزیون نظرسنجی. اما او این است که تبلیغات به شدت وجود دارد و اضافه کردن متوقف می شود به یک آخر هفته کمپین نوسان است. اگر او می تواند نگه دارید میشیگان و پیروزی واشنگتن و آیداهو روز سه شنبه او می تواند تغییر حرکت به عقب به نفع خود.

“این همه بستگی دارد در روز سه شنبه گفت:” علامت گذاری Longabaugh ارشد مشاور ساندرز’ 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. “اگر برنی برنده سه از پنج هفته آینده — به خصوص میشیگان و واشنگتن … روایت را از رفتن به, ‘برنی است.”

او گفت: “اگر برنی می توانید برنده سه شنبه این است برای رفتن به یک راه طولانی است.”

آن است که بایدن که در بسیاری از راه هایی است که بعید است شرکت کنندگان در این دو فرد مسابقه. بر خلاف کلینتون که برنده دو از سه در اوایل متحده سابق معاون رئیس جمهور آمده بود به پایین قبل از صعود. قبل از کارولینای جنوبی در زمان ریاست جمهوری مدعی بود هرگز برنده یک دولت است. او تا به حال کمی سازمان و تا به حال نزدیک به اجرا از پول است.

“تکان دهنده ترین چیزی که در روز سه شنبه است که بایدن برنده تمام این کشورها [که] او تا به حال هیچ منابع روی زمین هیچ زمینه عملیات به صحبت می کنند در هر نقطه” گفت: sfmoma سابق ویرجینیا و استاندار سابق کمیته ملی حزب دموکرات صندلی که تایید بایدن پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی است. “ما هرگز دیده می شود این در تاریخ سیاست آمریکا است.”

اما McAuliffe که بررسی بایدن را رای گیری با رای دهندگان آمریکایی در میان دیگر حوزه, قبل از تصمیم گیری خود را به اجرا نمی گفت او پیش بینی کرد بیش از یک سال پیش که بایدن بود “خیلی غیر قابل عبور.”

در سال 2016 کلینتون ثابت غیر قابل عبور در اولیه ، و وجود دارد یک تفاوت قابل توجهی بین او و بایدن: او نمی خواهد سهم خود را بالا نامطلوب رتبه بندی.

هنوز بایدن مانند کلینتون است که مصرف یک کبودی از سمت چپ. ساندرز در این هفته شروع به پخش تبلیغ این برنامه شامل یک اتحادیه autoworker تمجید ساندرز برای مخالفت خود را معاملات تجاری و انتقاد بایدن برای حمایت خود را برای آنها. او با استفاده از یک شبیه استدلال در برابر کلینتون حق را به زبان خود را در تبلیغات است.

“جو در حال رفتن به مجبور به توضیح به مردم اتحادیه کارگران در میانه چرا او را پشتیبانی فاجعه موافقت نامه های تجاری,” ساندرز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ورمونت یک روز پس از شنبه. “جو در حال رفتن به مجبور به توضیح به مردم آمریکا چرا به او رای دادند برای یک دیوار خیابان نجات چیزی است که من به شدت مخالف است.”

اخبار کنفرانس — در آن زمان و محتوای آن — بود شبیه به ساعت بعد از سوپر سهشنبه در سال 2016 زمانی که کلینتون پیروزی تحت فشار قرار دادند ساندرز به آستانه. ساندرز اشاره کرد در آن زمان که 35 متحده هنوز به رای گفت: “ما در حال رفتن به مبارزه ما برای عدالت اقتصادی برای عدالت اجتماعی برای محیط زیست و سلامت عقل برای یک جهان صلح به هر یک از این کشورها است.”

ساندرز است سیگنالینگ مشابه تلاش در این سال او به جمع آوری کمک به آن را انجام دهد. او همچنین ترسناک متوسط دموکرات به عنوان او را پس از آن.

“بایدن است پس بسیار شبیه مسیر به هیلاری است که در آیووا و نیوهمشایر و نوادا رک و پوست کنده فقط انبوه عجیب و غریب مسابقات که در همه واقعا نماینده امریکا” یکی از استراتژیست دموکرات گفت. “آنها ایدئولوژیک چپ و شما را به درهم و برهم کردن از طریق آنها. و سپس شما شروع به پیروزی در کارولینای جنوبی و سه شنبه. و بایدن به حال به دنبال همان راه است.”

او گفت: “سوال رفتن رو به جلو می کند برنی انتخاب اساسا impugn بایدن شخصیت به عنوان یک وسیله کشیدن جلوتر است.”

در روز پنج شنبه, روز الیزابت وارن رها مبارزات انتخاباتی او — از بین بردن آخرین جایگزین معتبر به بایدن و ساندرز — اد Bruley رئیس حزب دموکرات در میشیگان Macomb County گفت: یا بایدن یا ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما Bruley که پشتیبانی وارن و که مشهور نوسان شهرستان در حومه دیترویت دو بار رای دادند برای باراک اوباما قبل از کوه در می رم برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها نیاز به کاهش لفاظی. هنگامی که شما تا به حال نه مردم … کمی تفاوت بین هر یک از آنها آن را به عنوان تلفظ می شود.”

در حال حاضر او گفت: “ما باید مراقب باشید.”

“درام است که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر یک داخلی, خانوادگی, درام, و من فکر نمی کنم که آن را واقعا مفید به آنچه که ما نیاز به آماده برای در نوامبر,” او گفت:.

علاوه بر منفی اطراف کلینتون و حزب دموکرات را مشاهده آنچه در حال آمدن است در ماه نوامبر است که دیگر از تفاوت های عمده ای از سال 2016. در حالی که تعداد کمی از مردم در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جدی در این زمان چهار سال پیش به نگرانی در مورد چگونه به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن قاب دموکراتها کل نامزدی مسابقه این سال است.

در سه شنبه شب, پل mls australia بالا دموکراتیک ناظر انتخابات که مشغول به کار در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جیمی کارتر و هوارد دین در تلاش بود برای ایجاد حس چگونه حزب در بر داشت خود را در یک روز موش خرمای کوهی امریکا وضعیت رفتن به botched آیووا قفقاز.

“ایستگاه در یک صلیب است. آیووا f— است. دولت از اتحادیه. استیضاح. New Hampshire. بحث است. نوادا است. برنی می رود در 60 دقیقه و گفتگو کرد. بحث است. Clyburn. بایدن فوران چاه نفت. حمایت یکشنبه. Joementum,” او نوشت: در پایان از طولانی متن پیام. “هیچ کس جرات امشب به این می گویند انجام می شود. اما از آن است. در حال حاضر آن را یک تهمت خواب آلود جو جهانی برای بخشی بهتر از هفت ماه یک بار برنی است مورد ضرب و شتم. چه کسی می توانست thunk این؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de