دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برخی از چیزهایی که او می خواست به خاموش قفسه سینه خود را.

برای یک ساعت در روز پنج شنبه به تازگی آزاد رئیس جمهور اجازه دهید شل از کاخ سفید فرار از teleprompters که به طور معمول عرضه اسکریپت برای تلویزیونی در سراسر کشور آدرس و excoriating خود را “باطل به جهنم” دشمنان شده توسط یکی پس از تبدیل شدن به فقط سوم رئیس جمهور در تاریخ آمریکا به زنده ماندن وخیم تهدید به استیضاح.

وجود دارد هیچ ندامت هیچ تاسف.

در عوض او را در خلق و خوی برای جشن مغلوب ساختن پیشی جستن ، و این بدان معنی است که شناور, کمپین سبک بیانات در مجلل شرق در کاخ سفید.

“این واقعا یک کنفرانس خبری در آن نیست یک سخنرانی. آن را به هر چیزی آن را فقط — ما در حال مرتب کردن بر اساس — آن را یک جشن” مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت سیاه مخاطبان است.

فقط یک روز قبل از آن عمدتا در پارتی-خط رای آورده بود به خانه دموکراتها چهار ماه تلاش برای بررسی و استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام خودداری ایالات متحده کمک های نظامی از اوکراین به فشار رهبران آن به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقبا.

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه چیزی اشتباه است. هیچ چیز اشتباه است. من انجام داده ام همه چیز اشتباه در زندگی من, من اعتراف خواهد کرد. نه به عمد اما من انجام داده ام همه چیز اشتباه است. اما این چیزی است که نتیجه نهایی این است,” او گفت: نگه داشتن یک کپی از واشنگتن پست مزین با تیتر: “تهمت تبرئه شد.”

“عسل شاید ما قاب آن” او کنایه آمیز به بانوی اول نقشه کشی خنده از مخاطب. “تنها خوب تیتر من تا به حال در واشنگتن پست.”

او روشن به antagonizers, lobbing کلامی حملات در هر کس از مجلس نانسی پلوسی به مظنونان حمله به دانشگاه آدام شیف (D-کالیفرنیا.) و جری Nadler (D-n. y.) و تماس با آنها را “بسیار بد و افراد بیمار.”

او به طور خاص ایالت یوتا میت رامنی بود که تنها جمهوریخواه در هر مجلسی, کنگره به شکست حزب خود در استیضاح و هانتر بایدن پسر معاون سابق رئیس جمهور خارجی که معاملات کسب و کار در قلب تحقیقات مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال از رهبران بین المللی.

“شکست خورده ریاست جمهوری نامزد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد رامنی به عنوان او خود را تمدید حملات از شب قبل.

در بسته اتاق تهمت و تیم حقوقی خود را استقبال قرار گرفتند مانند قهرمانان درآمد ایستاده او ابراز احساسات کردند و تمدید تشویق در طول سخنرانی.

رئیس جمهور cracked, جوک ترغیب تکرار می خندد از جمعیت است. او آشغال hourlong stemwinder با حکایات و ستایش برای متحدان خود از جمله در یک نقطه reenacting در سال 2017 تیراندازی از خانه اقلیت شلاق استیو Scalise و منطبق بر ظاهر فیزیکی از ایران مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن و الیز Stefanik.

اما در اعلام پیروزی در پنجشنبه تهمت می خواستم برای شروع از ابتدا.

“شما باید درک کنند که ما برای اولین بار رفتم از طریق ‘روسیه, روسیه, russia,’,” او توضیح داد, اشاره به اتهامات خود در کمپین 2016 هماهنگ با روسیه را به دخالت در آن سال انتخابات است.

“این همه مزخرف. ما سپس از طریق مولر گزارش” وی در ادامه با اشاره به ویژه وکیل رابرت مولر دو سال پروب به آن اتهامات علاوه بر اینکه تهمت مسدود عدالت در تحقیقات.

رئیس جمهور آمار تعدادی از شخصیت های آشنا در یک سخنرانی که صدا در زمان مانند یک redux از نظرات خود را در پی او پس از مولر پیروزی دامان بهار گذشته و یا خود را از بیخ و بن سخنرانی در تجمعات انتخاباتی فقط گاهی پرداختن به حوادث است که او را تا آستانه حذف از دفتر.

او reprised پیر حملات سابق دشمن James Comey تصریح می کند که او را از کار اخراج “sleazebag” مدیر سابق اف بی آی “این ممکن است من حتی نمی تواند ایستاده در اینجا در حال حاضر است.”

و دموکرات ها تهمت ادعا شده بود مصمم به استیضاح او بدون توجه به آنچه که او انجام داد و او پیش بینی کرد چند بار که آنها می خواهم سعی در نگه داشتن. او پیشنهاد یک backhanded تعریف در کنگره دموکراتها عدم defections پیشنهاد حزبی بود به طوری که واحد آن می تواند استیضاح جورج واشنگتن است.

“اگر آنها پیدا کردن من اتفاق افتاده است به راه رفتن در سراسر خیابان و شاید در برابر نور و یا چیزی” بیایید استیضاح او را!” مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد. “بنابراین من احتمالا باید دوباره آن را انجام دهد چرا که این افراد رفته اند stone cold crazy.”

او سپس چرخد و با تشکر از نمایندگان مجلس وجود دارد برای مناسبت ستایش آنها را به عنوان “رزمندگان بزرگ.”

“من به آنها تماس بگیرید دوستان چون شما می دانید شما ایجاد دوستی و روابط هنگامی که شما در نبرد و در جنگ” او اشاره کرد.

در حالی که تشکر ارشد سناتور از ایالت یوتا مایک لی مغلوب ساختن پیشی جستن را دامنگیر در رامنی عیب روز قبل از.

“سلام به مردم یوتا و به آنها بگویید من متاسفم در مورد میت رامنی” او پکتیا میباشد. “من متاسفم. خوب؟”

در یک سخنرانی احساسی و عاطفی در طبقه سنا روز گذشته رامنی اعلام کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن “به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” اعلام او خواهد رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش نمایش برخی از حملات خود را در اوایل روز پنج شنبه در صبحانه ملی نماز, ضربه زدن پلوسی و رامنی در یک ضمنی اما با اشاره به حمله خود به استادانی تکیه بر ایمان به راهنمای آنها.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در به طور سنتی حزبی صبحانه. “نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که این طوری نیست. بسیاری از مردم صدمه دیده اند و ما نمی توانیم اجازه دهید که بر روی بروید. و من بحث که کمی بعد در کاخ سفید است.”

فقط به عنوان تهمت و طعنه بعد در کاخ سفید با او حفر شده است. رامنی وی تصریح کرد: صرفا با استفاده از ایمان خود به عنوان یک “چوب زیر بغل” یک خط کشید که نسبتا خاموش و واکنش خشن و بی ادب جمعیت.

و او را رد پلوسی اصرار که او نماز می خواند برای او اغلب: “او ممکن است دعا می کنم اما او دعا برای مخالف است.”

“من تا به حال نانسی پلوسی نشسته چهار صندلی های دور و من در گفتن چیزهایی که بسیاری از مردم نمی خواهد که گفت: — اما من به معنای هر کلمه,” او گفت: مونتاژ جمعیت توصیف پلوسی به عنوان یک “فرد وحشتناک.”

از رامنی مانع شکستن رای روز قبل از تهمت استدلال کرد که آن را می تواند در نظر گرفته شود تنها با “نیم رای” در برابر چرا که رامنی تنها رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از دو استیضاح مقالات. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اخراج سناتور به عنوان یک “شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به حوادث در قلب اوکراین رسوایی حدود 20 دقیقه به سخنرانی خود دوباره رقیب که او هیچ کار اشتباهی انجام داده.

“آنها در زمان این تماس تلفنی بود که کاملا مناسب تماس بگیرید — من اسمش را کامل تماس به دلیل آن بود — و آنها به من به ارمغان آورد به مراحل نهایی استیضاح,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما که زرق و برق دار کلمه. من هرگز فکر نمی کردم یک کلمه را صدا خیلی خوب است. آن را به نام کل تبرئه. مجموع تبرئه.”

در حالی که او اذعان اجماع رو به رشد در میان برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا که گفته ام و رفتار او اشتباه بود اگر نه impeachable رئیس جمهور chalked این موضوع به تفاوت نظر.

“من تا به حال برخی که گفت:” من آرزو می کنم شما نمی توانید یک تماس “و این خوب است اگر آنها نیاز دارند که” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد. “این نادرست است. آن را کاملا نادرست است.”

با وجود تهمت را ملتهب فشار به حرکت گذشته این موضوع اوکراین رسوایی بارها ثابت خود را به مراتب بیش از.

آیات جدید به ادامه دریبل کردن حتی پس از انعقاد مجلس بررسی و سنا محاکمه. و پتانسیل برای bombshells باقی مانده است با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مجموعه به انتشار خاطرات از زمان خود را در کاخ سفید است.

در ضمن قبلا کشف کاخ سفید اسناد و مدارک نیز در ادامه به چکه کردن به عنوان آنها در زیر منتشر شد باز ثبت درخواست. دموکرات ها نیز قول داد تا برای ادامه نظارت تحقیقات و دادخواهی در برابر رئیس جمهور است.

این یک واقعیت ناخوشایند مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد استعفا داد.

“من مطمئن هستم که آنها را امتحان کنید و طبخ تا چیزهای دیگر که از طریق وزارت امور خارجه از نیویورک و جاهای دیگر” او استدلال کرد. “آنها هر آنچه آنها می توانند. به جای تمایل به درمان در کشور ما و ثابت کشور ما همه آنها را می خواهید به انجام, به نظر من, آن را تقریبا مانند آنها می خواهند برای نابود کردن کشور ما است.”

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im