این چین بود که از سرقت اطلاعات 150 میلیون آمریکایی توسط نرم Equifax می گوید: DOJ

Category: دیلی بیست Comments: No comments

وزارت دادگستری ایالات متحده است تحت تعقیب چهار نفر از اعضای ارتش چین در ارتباط با یکی از بزرگترین نقض داده در تاریخ هک خطر بیافتد که اطلاعات نزدیک به نیمی از شهروندان آمریکایی است.

گزارش اعتبار غول Equifax آن سیستم به خطر بیافتد در یک سال 2017 نقض امنیتی است که به هکرها دسترسی به اطلاعاتی مانند شماره امنیت اجتماعی, تاریخ تولد و آدرس. در مجموع اعضای نظامی چینی هستند متهم به سرقت اطلاعات شخصی از 145 میلیون آمریکایی و همچنین رانندگی مجوز شماره ده میلیون و شماره کارت اعتباری در حدود 200,000.

نه تعداد کیفرخواست رونمایی دوشنبه متهم چهار, چینی, اعضای نظامی از هک کردن شرکت شبکه های کامپیوتری, حفظ دسترسی غیر مجاز به آنها و سرقت اطلاعات حساس است. چهار عنوان Wu Zhiyong وانگ کیان خو Ke, و لیو لی—همه از آنها گفت: برای انجام این هک به عنوان بخشی از افراد ارتش آزادی بخش را 54 موسسه تحقیقات یک جزء از نظامی چینی.

“این بود که عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا” دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت. “این یک روش سازمان یافته و قابل ملاحظه ای بی پروایی نشان دادن جنایی دزدی اطلاعات حساس نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها و همچنین به عنوان کار سخت و مالکیت معنوی از یک شرکت آمریکایی توسط یک واحد نظامی چینی.”

Barr افزود: “متاسفانه Equifax هک متناسب با نگران کننده و غیر قابل قبول الگوی دولت-حمایت کامپیوتر رسوخ و دزدی توسط چین و شهروندان آن است که باید هدفمند اطلاعات شناسایی شخصی, اسرار تجاری و اطلاعات محرمانه است.”

چهار نظامی چینی اعضای متهم در حال اجرا هزاران نفر از نمایش داده شد در Equifax است سیستم قبل از به دست آوردن دسترسی به و دانلود میلیون ها قطعه از اطلاعات بین آوریل و جولای 2017. آنها همچنین متهم به سرقت با ارزش تجاری اطلاعات محرمانه از جمله Equifax داده های تلفیقی و شرکت پایگاه داده طرح است.

هنگامی که آن را فاش هک باعث خشم عمومی بیش از این شرکت آسیب پذیری و قرار گرفتن در معرض انبوه اطلاعات مربوط به مشتری و در نهایت منجر به استعفای Equifax اجرایی ریچارد اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>