‘آن را اجباری’: Calgary Stampede لغو for 1st time تقریبا در یک قرن با توجه به همه گیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Calgary Stampede نمی خواهد رفتن به جلو در این سال به دلیل COVID-19 گیر مقامات پنج شنبه اعلام کرد.

این رویداد را سال برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 3-12 اما تلقی شد بیاستفاده با توجه به ممنوعیت اجتماعات بزرگ و نیاز به صورت فیزیکی فاصله.

“این بسیار دشوار است. رمیدن است چنین بخش مهمی از کسانی که ما به عنوان یک جامعه و آن سخت است برای من حتی تصور کنید که یک ماه جولای بدون رم خواهد بود” کلگری شهردار ناهید jasper de valk گفت. “اما در این سال با این خطر ما به سادگی نمی تواند همچنان به انجام این کار است.”

تام Sampson, رئیس کلگری مدیریت اضطراری آژانس گفت: این نوع تصمیم گیری اجباری با توجه به وضعیت پاندمی در آلبرتا.

“من فکر می کنم من در انکار. اما وجود دارد هیچ چاره ای اینجا” Sampson گفت. “آن اجباری بود. این یک تصمیم گیری است که نیاز به محل.”

تاثیر اقتصادی

لغو یک ضربه عمده به شهرستان و استان در حال حاضر وضعیتی وخیم از تاثیر اقتصادی این COVID-19 مستندات همراه با سقوط قیمت انرژی است.

به طور متوسط بیش از پنج سال گذشته این رویداد تابستان به ارمغان آورده است در $79.2 میلیون دلار در درآمد ناخالص و سود $21.4 میلیون پس از هزینه های.

Calgary Stampede تساوی با بیش از یک میلیون بازدید کننده به این شهرستان هر سال و با توجه به این کنفرانس هیئت مدیره از کانادا, آن پمپ $540 میلیون به استانی اقتصاد در سال.

رم را در طول سال رویدادهای کمک در مورد $110.9 میلیون به کلگری تولید ناخالص داخلی هیئت مدیره می گوید.

دیده بان: مسئولان شهرستان بحث در مورد لغو 2020 Calgary Stampede:

‘بزرگترین آهنربا’

Jasper de valk گفت: هر چند این شهر در حال حاضر با تمرکز بر سلامت جسمی و روانی ساکنان محلی کلگری جاده به بهبود اقتصادی خواهد بود یک چالش است.

“نفت و گاز بسیار زیادی کمک کننده به اقتصاد ما. [اما دیگر همکاران] شامل خرده فروشی. کسانی که شامل سفر و گردشگری. شما فقط شنیده های ما لغو بزرگترین آهنربای برای سفر و گردشگری در شهر” jasper de valk گفت. “استان آلبرتا و دولت کانادا نیاز به فکر می کنم در مورد کلگری متفاوت است.

“یک اندازه متناسب با همه برنامه ها کار نمی کند برای کلگری.”

سازمان دیده بان | چگونه به مبارزه برای بازپرداخت خود را لغو پرواز:

اکثر شرکت های هواپیمایی تنها ارائه اعتبار و بدون هزینه rebooking برای پروازهای لغو شده به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. هواپیمایی مسافری مدافع گابور Lukács ارائه می دهد راهنمایی در مورد چگونه به مبارزه برای بازپرداخت. 4:29

کسب و کارهای محلی نیز تکیه بر گردشگری در طول این رویداد سالانه از جمله رستوران ها و هتل ها و خرده فروشان و بیشتر.

“ما می دانستیم که این تصمیم رفت و فراتر از خودمان” رمیدن رئیس دانا همسالان گفت. “این یک مقدار بزرگتر از تصمیم خود ما و نه برای سود.”

همسالان و گفت: این سازمان ادامه خواهد داد به برنامه ریزی برای پاییز و زمستان رویدادها در رم پارک و همچنین 2021 اند.

“جهنم یا آب بالا’ شعار

حتی پس از مخرب 2013, سیل, سازمان هنوز موفق به متوقف کردن این رویداد سالانه فقط چند هفته پس از فاجعه به عنوان خسته Calgarians بسیج به شعار “جهنم یا زیاد آب است.”

اما بهداشت جهانی و اقتصادی اضطراری ایجاد شده توسط COVID-19 ثابت غیر قابل عبور.

ماه گذشته میلادی اعلام شد تخمگذار کردن 80 درصد از کارکنان 890 نفر به طور موقت با توجه به اثرات این بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به خود توابع رم میزبان حدود 1200 حوادث از گروههای خارجی در هر سال که شامل کسب و کار, گردشگری ورزشی, مهمان نوازی و جامعه توابع برگزار کرده است اما هیچ یک از این استان اجرا ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر است.

اولین Calgary Stampede بود در سال 1912. از سال 1923 بعد از آن شده است یک رویداد سالانه در این شهرستان است.

مقامات در ادمونتون پنج شنبه اعلام کرد که K-روز است که شهرستان را 10 روز نمایشگاه برگزار خواهد شد در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>