ایتالیایی مالیات تف نشان می دهد بزرگ تنباکو را نفوذ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رم — به دولت ایتالیا است که حفاظت از گرم تنباکو را ممتاز وضعیت مالیاتی.

اما آن را نیز رسم آتش در پی coronavirus همه گیر آورده که به گره اضافی خطرات بهداشتی که افراد سیگاری در صورت.

در موضوع یک پیشنهاد است که می باید پیاده مالیات بر گرم توتون و تنباکو — که بیش از Philip Morris International (PMI) است نزدیک به انحصار — به طوری که این امر می تواند به رقابت با سیگار معمولی. در ایتالیا مالیات بر گرم توتون و تنباکو هستند و تنها یک چهارم از نرخ استاندارد در سیگار معمولی.

بهداشت سازمان های غیر دولتی و قانونگذاران در سراسر احزاب پشتیبانی می کند اندازه گیری که کانال درآمد به خانه مراقبت های پرستاری. که ثروت باد آورده در برآورد €60 میلیون در سال 2020 و €120 میلیون دلار در سال 2021 با توجه به Raffaele پشت بام این نماینده مجلس که ریاست کمیسیون امور مالی در مجلس که به بررسی متمم.

اما دولت کاهش یافته و هفته گذشته به پشتوانه آن باعث نمایندگان مجلس به برداشت از اصلاح. در حال حاضر منتقدان می پرسند چرا چپ ائتلاف در قدرت چنین دنج روابط به توتون و تنباکو.

کمتر معاون ؟

از تخفیف های مالیاتی به طور عمده مزایای فیلیپ موریس تولید کننده بهترین فروش محصول IQOS.

با 98 درصد سهم بازار IQOS برخوردار عملا وضعیت انحصار و شاهد فروش دو برابر در سال در سال. در این سال آن انتظار می رود به حساب برای 9 درصد از توتون و تنباکو فروش محصول.

حامیان درمان مالیاتی ترجیحی می گویند که گرم محصولات توتون و تنباکو جلوگیری از سوختن توتون و تنباکو و در نتیجه کاهش میزان مواد شیمیایی مضر منتشر شد. (سیگاری ها گرما یک باطری دستگاه تا 350 درجه سانتیگراد به جای 600 درجه سانتیگراد است که به طور معمول برای سیگار برای تبدیل نیکوتین به ذرات معلق در هوا به طوری که این محصول است که اغلب به نام “گرما نمی سوزاند.”)

این نظر گرفته شده توسط فیلیپ موریس گفت: یک سخنگوی ایتالیایی بخش از شرکت در یک بیانیه نوشته شده است. او در ضمنی که پیشنهاد اصلاح تبعیض آمیز است چرا که افزایش مالیات مجرد را گرم تنباکو و مانع از سیگار و دیگر محصولات سیگار کشیدن.

سازمان غذا و دارو داده است برخی از پشتوانه به این استدلال اعلام کرد در جولای 7 که گرم توتون و تنباکو است که در واقع کمتر مخاطره آمیز است. شاخص مدیران خرید محصولات عرضه شده با اطلاعات صحیح “می تواند کمک به معتاد بزرگسالان سیگاری انتقال دور از combusted سیگار و کاهش قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر, اما تنها اگر آنها به طور کامل تغییر گفت:” میچ Zeller, مدیر مرکز FDA برای محصولات توتون و تنباکو, در بیانیه ای.

اما ایتالیا با وزارت بهداشت کاهش یافته است برای رفتن به مراتب گفت که داده ها در دسترس است بیش از حد محدود به رسم هر شرکت نتیجه گیری.

روبرتا Pacifici مدیر مرکز ملی اعتیاد در ایتالیا Istituto Superiore di Sanità — فنی-علمی بدن که توصیه وزارت بهداشت به رهبری یک تیم از کارشناسان که تجزیه و تحلیل مطالعات ارائه شده توسط PMI.

“این ممکن است به این طبقه بندی به عنوان یک کاهش خطر محصول” او گفت: POLITICO. “ما نیاز به مطالعات طولانی مدت دلیل این که شما نمی توانید تعیین [ایمنی] برای یک محصول است که در بازار برای چهار تا پنج سال است.”

این مشکل برای Pacifici است که گزارش او را دیدم هرگز نور روز. سابق وزیر بهداشت Giulia گریلو ادعا کرده است که هرگز از آن فرود آمد روی میز او. به پایان رسید در ماه دسامبر 2018 خلاصه ای ساخته شده بود تنها در ماه گذشته.

Pacifici اعتراف کرد که او مشکل با این روند نسل بعدی محصولات در حال رشد در محبوبیت است.

“وجود دارد یک کاهش آگاهی از خطر” او گفت:, و اضافه کرد که سال ها از توتون و تنباکو مبارزه را ناشی از “یک گام به عقب.”

هنوز این پیشنهاد نیست کاملا مرده است. حامیان آن برنامه به آن را دوباره در ماه اوت و یا در پاییز بودجه.

اروپا ‘Marlboro کشور’

ایتالیا است که اتحادیه اروپا بزرگترین توتون و تنباکو تولید کننده و پی در پی دولتها را محافظت صنعت منافع داشته باشیم که توتون و تنباکو تولید می شود ارزان تر در جای دیگر.

“یک سیاستمدار اولویت است که برای جلوگیری از ضرر و زیان کار” گفت: MP Erasmo Palazzotto, از, ایتالیایی, حزب چپ. “اگر توتون و تنباکو تولید کننده بسته در ایتالیا آن را تبدیل به یک عامل بازدارنده به دیگر شرکت های چند ملیتی.”

با حمایت از تولید حدود 50,000 شغل مدیران خرید نیز مهم است به اقتصاد ایتالیا. ماه گذشته آن را وعده داده €500 میلیون دلار سرمایه گذاری بیش از پنج سال است.

برای آن بخش چپ حزب دموکرات (PD) است که در ائتلاف حاکم با پوپولیستی 5Star حرکت تاریخی روابط توتون و تنباکو.

در سال 2016 به عنوان مثال شاخص مدیران خرید بخش انتخاب امیلیا رومانا قلب سمت چپ به عنوان سایت برای بزرگترین گرم کارخانه توتون و تنباکو. سپس-ماتئو رنتسی نخست وزیر باز حضور داشتند. و PD منطقه ای فرماندار استفانو Bonaccini بارها اشاره فیلیپ موریس در هنگام بازی کردن منطقه اقتصادی قرعه کشی.

آن را نیز تحت PD ملی به رهبری دولت در سال 2014 زمانی که IQOS اول آمد به بازار و با توجه به تخفیف های مالیاتی بر اساس آن کمتر مضر تر از سیگار است.

همانطور که برای 5Star حرکت آن را نیز ثابت کرده است که یک دوست به گرم تنباکو: این افزایش مالیات تخفیف ویژه هنگامی که آن را به قدرت رسید در سال 2018 است.

و از نفوذ

جیووانی Fattore استاد اقتصاد بهداشت در دانشگاه Bocconi استدلال تصمیم به درمان مالیاتی ترجیحی به گرم محصولات توتون و تنباکو نیست و بر اساس هر قطعه جامد از علمی یا سیاست استدلال است. به جای آن تنها مشوق رفتارهای پرخطر و می تواند منجر به حتی بیشتر خطرناک عادات نظیر سیگار معمولی.

آن را “نمادین” حرکت می کند و همچنین, او گفت:.

“گفت: شما مالیات آن کمتر است مانند یک تمبر است که سیگنال های ایمنی و پذیرش رفتار” توضیح Fattore که همچنین به عنوان عضو کمیته علمی در برابر سیگار در Fondazione امبرتو Veronesi تحقیقات و وکالت موسسه.

اقتصادی تحقیقات گسترده نشان داده است که افزایش مالیات بر دخانیات dampens مصرف.

با توجه به آنتونیو Gaudioso که منجر Cittadinanzattiva این گروه حمایت است که آمد تا با این پیشنهاد به این دلیل آنها را گرم توتون و تنباکو بود که آنها می تواند هدف قرار دادن آن به عنوان “undertaxed.” گسترده تر هدف این بود برای پیدا کردن پول برای خانه مراقبت های پرستاری — “یک موضوع بسیار مهم است در طول COVID-19 بحران” او اشاره کرد.

Gaudioso گفت: او هنوز هم در حال انتظار برای یک توضیح از وزارت اقتصاد و مقامات ارشد در چرا آنها scuttled اندازه گیری — اما در حال حاضر وجود دارد رادیویی سکوت.

“فیلیپ موریس را دنبال منافع خود,” او گفت:. “اما من می خواهم انتظار دولت ایتالیا به منافع گسترده تر در قلب — است که،”

دیگران باقی می ماند پاچه حرکت می کند.

“ما نمی دانیم چرا هر زمان وجود دارد نیاز به منابع این بخش از گرم توتون و تنباکو به نظر می رسد نجس” گفت: پشت بام این نماینده مجلس.

نقش 5Stars تاسیس به عنوان یک ضد استقرار جنبش نیز تحت بررسی.

نیکولا Biondo سابق 5Star ارتباطات کارمند معتقد است این حزب کاهش یافته است تحت تاثیر از توتون و تنباکو. آن مات ساختار باعث می شود آن را آسان تر برای صنعت گروه به خوب بکار بردن قدرت پشت صحنه, در نظر او.

برای مثال رسانه های ایتالیایی ادعا کرده اند که فیلیپ موریس پرداخت Casaleggio Associati— وب سایت شرکت مشاوره است که راه اندازی این پورتال آنلاین — €500,000.

هر دو شاخص PMI و Casaleggio Associati حاضر به تایید نماید.

“وجود فشارهای همه جا گفت:” لورنزو Fioramonti سابق 5Star MP که حمایت با افزایش مالیات. “وجود دارد تصمیمات گرفته شده در سطح بالا و سپس این تصمیمات در حال اجرا در هر سطح.”

نمایندگان مجلس تمایل به پیدا کردن بیشتر سودآور لابی کار پس از سیاست نیز می تواند نقش, او گفت:. حزب محدودیت قانونگذاران به برگزاری دو دوره است.

Biondo موافق است: “پس از به ارمغان آورد بسیاری از مردم به مجلس بدون تعریف حرفه ای این خطر وجود دارد که آنها را تبدیل به لابی.”

به طور گسترده تر, اما, انتشار شاخص های مدیران خرید نفوذ سیاسی در ایتالیا تاسیس می رود فراتر از فرد و احزاب سیاسی.

مارکو Hannappel فیلیپ موریس ایتالیا با مدیر عامل شرکت صحبت می کند و در رویدادهایی مانند Ambrosetti همایش در دریاچه کومو — ایتالیا معادل داووس با حضور امثال هنری کیسینجر و جو بایدن. شرکت مگس در سرآشپزها بالا و دی جی برای مهمانی برای نخبگان از جمله در ایتالیا, موزه ملی هنر مدرن است.

این شرکت همچنین دارای روابط نزدیک با قدرتمند Agnelli خانواده از طریق حمایت از آن فرمول یک تیم است.

“سنگین لابی بخشی از آنچه در صنعت دخانیات را — و در صورت امکان حقوقی و سیاسی کمک مالی می رویم به اتفاق می افتد گفت: Anca تما Friedlaender از SmokeFree مشارکت.

او مقصر نقاط ضعف در قوانین و مقررات اجازه داده است که این فعالیت ها به اتفاق می افتد با وجود محدودیت های قرار داده شده توسط سازمان بهداشت جهانی را در چارچوب کنوانسیون کنترل دخانیات که در ایتالیا به تصویب رساند.

در حال حاضر اصلاح حامیان قول داده اند که به دوباره سعی کنید در اولین فرصت.

پس از همه گیر “سیاستمداران نمی توانند به نوبه خود به دور از وظیفه خود را به بهبود سلامت سیستم. ما شاهد تاثیر COVID در آسیب های دستگاه تنفسی” Palazzotto گفت. “این یک نبرد در برابر PMI اما برای سلامت شهروندان است. ما نیاز به انتخاب شجاع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>