‘آن را در یک ظرف غذا’: کنگره آماده به تلو تلو خوردن بیش از بیکاری کمک صخره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ناکارآمد کنگره در مورد رفتن careening خاموش و در عین حال یکی دیگر از صخره مالی — اما این صدمه دیده خواهد شد جهنم خیلی بیشتر از بیشتر.

ده ها میلیون بیکار آمریکایی ها در مورد از دست دادن اقتصادی خود را در راه نجات در بدترین رکود اقتصادی در 80 سال با اخراج حمایت مجموعه به پایان می رسد در همان زمان.

به عنوان نهایی بیکاری چک تنظیم شده برای پردازش این آخر هفته کاپیتول هیل شروع به احساس ضرورت. هنوز این احتمال وجود دارد خیلی دیر با دو طرف دور از هم در coronavirus تسکین قانون. خانه دموکرات تصویب طرح خود را از دو ماه پیش که تمدید مزایای آن. اما جمهوری خواهان مجلس سنا فقط شروع به تهیه پیش نویس لایحه خود را در این هفته و چهره واقعی بخش های درون صفوف خود را.

بدون اقدام سریع از کنگره هنوز هم در حال رشد صفوف امریکا بیکار خود را دریافت خواهید کرد در آخرین دور اضافی 600 دلار سود در روز با یقین در مورد زمانی که به کمک بیشتر ممکن می رسند. و که منجر به انگشت اشاره و سرخوردگی در کاپیتول هیل.

“این است که یک ظرف غذا” گفت: تشکر. Raja Krishnamoorthi (D-lll.), و اشاره کرد که دفتر کار خود را آغاز کرده است به میدان تماس از خانواده ها از جان گذشته. “ما یک مشکل که در آن ما بسیار یک نوع بحران محور فرهنگ در کنگره که در آن همه است و برگزاری هر چه می توانید آنها را به گروگان گرفتند.”

“من فکر می کنم آن را مرور? آره من چون سنا قصد ندارم به آن عمل هم در زمان” Rep. فرد آپتون (R-Mich.) اضافه شده پنج شنبه.

قانونگذاران — به خصوص دموکرات — گفت: آن را به سختی تعجب آور در یک ساختمان که در آن بلندی مهلت معمول هستند و حتی تهدید به تعطیلی دولت کافی نیست به زور عمل کنه.

اما آنها می گویند آن را به مراتب بیشتر دیوانه کننده در این صورت همه گیر مرگبار مجبور است که 30 میلیون آمریکایی از روی بیکاری است.

“من فکر می کنم این نشان دهنده ضعیف است که ما نمی توانیم به نظر می رسد در کنگره ایالات متحده قادر به دریافت میچ مک کانل به انجام هر کاری” گفت: یک مشخصه نا امید Rep. بن Ray لوخان (D-N. M.), شماره 5 دموکرات در خانه.

“او رو ضرورت است که ما دانستند یک ماه پیش, بنابراین من درک سرخوردگی مردم آمریکا. آن را بسیار واقعی” لینکلن گفت: بیرون کشیدن روی تلفن همراه خود را به نشان می دهد پیام های متنی از افرادی که به دنبال کمک به پس از از دست دادن شغل خود و بیمه بهداشت و درمان.

جمهوری خواهان در خصوص پیدا کردن خود را در یک اتصال. خانه گذشت یک جارو از 3 تریلیون coronavirus بسته امداد در مه, که می تواند تمدید مزایای بیکاری از طریق ژانویه. اما ایران با رهبران بلافاصله رد این پیشنهاد به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو” و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) مورد علاقه یک مکث در محرک جدید در پول در حالی که قانونگذاران ارزیابی اثربخشی قبلی چند تریلیون دلار بسته به تصویب رسید در ماه مارس است.

جمهوری خواهان نیز گفت اضافی 600 $در هر هفته ایجاد یک عامل بازدارنده برای مردم به بازگشت به کار از آنجا که بسیاری از آمریکایی ها در حال ساخت پول بیشتر در بیمه بیکاری از آنها را در کارهای عادی خود بپردازند. اما آنها به نفع گسترش منافع در برخی از فرم و اشاره کرد که کشورهای مختلف باید دیده شود موج coronavirus موارد پیشگیری از بسیاری از مردم از بازگشت به کار.

“شما نمی تواند چشم پوشی از تعداد زیادی از کسب و کار است که آمده اند به ما گفت که آن را است که با داشتن یک تاثیر بر توانایی خود را برای استخدام کارگران” سنا کسب و کار کوچک رئیس کمیته مارکو روبیو (R-Fla.) به خبرنگاران گفت:. “این آسان نیست سوزن به موضوع است.”

“من می خواهم برای کمک به مردم, اما شما نمی توانید آنها را پرداخت بیشتر به کار از آنها زمانی که آنها مشغول به کار بودند” سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) اضافه شده است. “اما با این که آن را در ماه جولای به پایان می رسد, بنابراین من می خواهم مایل به ایجاد یک فرمت است, اما من می خواهم به تغییر مدل.”

هر دو جمهوریخواه و دموکرات رهبران دو کشور برای حفاظت اضافی فدرال مزایای بیکاری در برخی از راه با دموکرات ها مبارزه برای تجدید آن در حالی که جمهوری خواهان تقاضای برخی از اصلاحات. و کسانی که مزایای بیکاری در میان اولویت های بالا به عنوان شروع مذاکرات این هفته در دور پنجم از coronavirus کمک.

این مجموعه برای اولین بار از آینده مذاکرات در ماه هر چند قانونگذاران از هر دو طرف اذعان کرد که آنها شناخته شده برای برخی از زمان است که آنها می تواند خیره کردن دقیق این مهلت در این تابستان.

دلیل روشن است قانونگذاران می گویند. کنگره باید فقط اینچ از لبه صخره قبل از مصرف هر گونه اقدام در آن است.

“آن است که اغلب سخت به حرکت به هر چیزی انجام می شود تا زمانی که وجود دارد یک بلندی مهلت” سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), یک دانشجوی سال اول مجلس گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “من فکر می کنم آن را تا حدودی با طراحی صادقانه به شما بگویم. شما ببینید رهبری در هر دو طرف صبر کنید تا زمانی که آنها می توانید پیدا کردن یک نقطه عطف و سپس سعی کنید به فشار سخت است.”

“این یک ناکارآمد سنا” اضافه شده سن. کریس ون Hollen (D-Md.). “این فقط ظالمانه است که مک کانل سناتور. خودداری کرده است به آن و یا هر بخشی از آن را برای از بین بردن اضطراب است.”

سنا توافق رهبران در روز چهارشنبه ارائه شده رتبه خود را-و-فایل کاربران با یک پیش نویس از آخرین امداد پیشنهاد. این طرح انتظار می رود عبارتند از موقت, تخت, پرداخت برخی از مجموع بیمه بیکاری به مدت دو ماه در نظر گرفته شده به متحده زمان برای تنظیم سیستم های خود را.

مک کانل گفت انتظار ندارد دو حزبی برای مقابله با آن را از طریق کنگره برای حداقل دو هفته — یک چارچوب زمانی که حداقل یکی فدرال بیکاری بررسی و احتمالا بیشتر خواهد بود به تعویق افتاد.

مردم از بیکاری هنوز هم قادر به دریافت مزایای دولتی هر چند کسانی که میانگین هفتگی مزایای حدود 300 دلار در هر هفته.

تهدید قریب الوقوع به بیشتر سخاوتمندانه فدرال مزایای برنامه باعث شد چندین اوباما در روز چهارشنبه برای شروع بحث در مورد چگونه به کنگره برای انجام آن — زدن توپ مشکل است.

سنسور. راب پورتمن (R-اوهایو) و جان Barrasso (R-Wyo.) تایید اوایل روز چهارشنبه اولیه که بحث شد در جریان تمدید موقت از بیکاری کمک برنامه که مانع از مرور در مزایای بیشتر و خرید زمان برای مذاکره.

“اگر ما می توانید آن را تمام انجام می شود هفته آینده ما می توانیم اجازه می دهد وجود دارد به یک صخره در, بیمه بیکاری, بیمه” پورتمن گفت: تند کردن وخیم آمار مانند 11 درصد نرخ بیکاری است.

اورگن ایالت Ron Wyden بالا دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا را رد کرد و این ایده از یک کوتاه مدت پچ روز چهارشنبه به طور موثر توقف این ایده در آهنگ های خود را.

“آنها متوقف شده و متوقف شده و متوقف شده و در حال حاضر زمانی که مردم در حال رفتن به صدمه زدن به این آخر هفته آنها منحرف توجه” Wyden گفت.

بسیاری از رتبه بندی-و-فایل دموکرات ها می گویند که آنها در حال حاضر به سازش اضافی $600 در این هفته گفت: آنها می شود به کمتر پول را به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد بدون گذشت در منافع. دیگران می گویند که آنها نمی خواهد به پایین بر روی این تعداد است.

“ما نمی توانیم اجازه دهید آن را به مرور به طور کامل. ما در حال حاضر در یک اقتصادی سقوط آزاد. ما خواهد بود در بدترین اقتصادی سقوط آزاد تا کنون اگر ما اجازه این گذشت” گفت: Rep. سوزان وحشی (D-Pa.), و اشاره کرد که بسیاری در سخت دستمالی پنسیلوانیا منطقه در حال تماس با دفتر او بپرسید در مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد.

“من وحشت زده در مورد آن,” او گفت:. “پایین می افتد به این دلیل است.”

جان Bresnahan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>