‘آن را کاملا جدی’: سوزان رایس خزانه به بالای VP پشته

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آیا تعداد سوزان رایس از معاونت ریاست جمهوری مسابقه.

در نگاه اول ممکن است آن را آسان به اخراج سابق مشاور امنیت ملی شانس پیوستن به جو بایدن در دموکراتیک بلیط. برنج هرگز برای اجرا انتخاب می شوند ، او نمی آورد و در طول وفاداری از یک نوسان دولت است. او تجربه کار محور تا حد زیادی در اطراف امور خارجه است که می تواند به نظر می رسد کار برکنار داده بایدن تجربه در این مسائل. او پسر یک افتخار و فعال جمهوری خواه در حالی که ایران برای سال ها مورد استفاده خود را به عنوان یک کیسه مشت زدن بیش از بنغازی تراژدی – دلیل اصلی بسیاری از آمریکایی ها که تا کنون حتی نام او را شنیده.

اما بیش از یک دوجین از برنج دوستان و همکاران سابق به تازگی در مصاحبه های سیاسی رد آن. آنها استدلال می کنند که برنج هیچ غریبه ای به مبارزات انتخاباتی حتی اگر او نبود نامزد و علاوه بر این در میان coronavirus گیر چه مبارزات انتخاباتی وجود دارد ؟

آنها توصیف برنج به عنوان یک بسیار قادر دولتی اپراتور نوع است که می تواند به نگه داشتن کمر در سیاست خارجی به عنوان یک رئیس جمهور بایدن تکل مصرف داخلی بحران از یک بیماری همه گیر و یک حفره حفره اقتصاد است. داشتن یک جمهوری خواه پسر صحبت می کند به او open-mindedness, این حامیان می گویند بیشتر این استدلال که بنغازی است صرف یک موضوع است که به احتمال زیاد به نوسان هر رای.

شاید بیشتر مهم است ؟ برنج دارای دیرینه و همه حساب گرم — ارتباط با بایدن.

“او او را دیده و نه فقط در زمان خوب اما واقعا سخت و چالش برانگیز مناسبت گفت:” والری جارت که در خدمت به عنوان مشاور ارشد سابق باراک اوباما رئیس جمهور. جارت تاکید کرد که او صحه گذاشتن نه هر نامزد خاص بیش از دیگران, اما همچنین گفت: برنج: “وجود یک سطح و عمق به تجربه او که خواهد بود یک دارایی واقعی.”

این بایدن کمپین نمی خواهد نظر خود را بالقوه در حال اجرا ميباشد. اما پس از کلمه به بیرون درز کرد که برنج در حال بررسی وزوز در مورد امکان رشد کرده تخم ریزی ستون با عنوان “در مورد سوزان رایس.”

این پچ با صدای بلند به اندازه کافی است که متحدان از دیگران چشم شده برای معاون اول ریاست جمهوری به طور فزاینده ای نگران برنج به خصوص به دلیل روابط نزدیک به بایدن, که, اوباما, شماره 2, تا به حال یک دفتر فقط قدم دور از او.

بخش خصوصی در برخی از ایالت کالیفرنیا کامالا هریس’ جهان نشان داده اند که برنج می تواند هریس’ توانمند ترین رقیب برای معاون ریاست جمهوری حافظه. هریس است که به طور گسترده ای در نظر گرفته نامزدی با بهترین شات در حال بایدن را در حال اجرا mate — او رفت و از طریق مطبوعات wringer زمانی که او زد علیه او در اولیه و مناسب و معقول به رسمیت شناختن نام. مانند برنج و او را نماینده اول زن در یک حزب ریاست جمهوری بلیط.

هیچ یک از قوانین آن, اما کمتر وجود دارد حدس و گمان است که برنج را اجرا برای دفتر بیضی راه هریس تقریبا به طور قطع خواهد post-بایدن. که ممکن است به برنج یک لبه در veepstakes به خصوص اگر بایدن — که اشاره کرده او ممکن است به یک اصطلاح — نمی خواهید برای مقابله با حواس پرتی از یک حاکم شریک چشم دوخته اند ،

هنوز برنج خواهد بود به یک روش غیر معمول را انتخاب کنید. آن را کاملا خاص که برای اولین بار پیشنهاد او به عنوان یک پتانسیل معاون رئیس جمهور اگر چه جیم Clyburn قدرتمند کنگره که حمایت و کمک به ارائه کارولینای جنوبی برای بایدن, ستایش برنج اشاره کرد و در یک مصاحبه کوتاه که او را ارتقا او به عنوان یکی از گزینه های مختلف. تشکر. Cedric ریچموند از لوئیزیانا یک بایدن مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, تایید کرد که برنج در حال بررسی و گفت: در نظر گرفتن به عنوان یک ممکن است همسر در حال اجرا است “کاملا جدی است.”

برنج کشیده شده توجه اضافی بیش از حد بیش از گذشته چند ماه به خاطر او منتشر شد خاطرات – آخرین صفحات که در سراسر بیشتر شبیه سیاسی فراخوان از خودی حساب اوباما در سیاست خارجی است. او را نگه داشته و نام او در اخبار به طور منظم با تلویزیون بازدید و ستون در نیویورک تایمز گاهی اوقات پرداختن به موضوعات فراتر از امنیت ملی از جمله روابط.

افراد نزدیک به برنج می گویند او قرار نیست خودش رو به جلو اما افتخار خواهد بود به خدمت اگر خواسته. “یکی از چیزهایی که او را بیشتر در مورد پرشور است که خدمات عمومی” گفت: گیل اسمیت, یک دوست دیرین و همکار برنج را که منجر آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی تحت اوباما.

***

چند تن از افرادی که صحبت سیاسی مشغول به کار به طور مستقیم با برنج در طول زمان خود را در دولت اوباما زمانی که او به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل و مشاور امنیت ملی.
برخی از اعتراف کرد که آنها تا به حال جدی سیاست اختلاف به خصوص در مسائل مربوط به آفریقا, اما گفت که به طور کلی آنها مورد احترام او بود. بیشتر صحبت از او در درخشان شرایط حتی آنهایی که در ابتدا گرفته شد عقب با استاندارد سخت و لیبرال استفاده از کلمات لعن و نفرین.

“در ابتدا من فکر کردم:” چه کسی این فرد دیوانه?’ اما در پایان من فقط توسعه یافته یکی از عمیق ترین حس احترام من تا به حال برای هر کسی که در دولت” یکی سابق شورای امنیت ملی کارمند گفت. “او همه چیز انجام می شود. او یکی از موثر ترین اداری اپراتورهای من تا کنون دیده ام در دولت است.”

برنج 55 بود این نوع از رئیس که ارزش نظرات متفاوت و به طور مداوم به چالش کشیده او دستیاران به فشار-تست استدلال همکاران سابق گفت. اما آنها نیز ستایش او را برای به تعویق انداختن موضوع-کارشناس کارکنان در جلسات. او همچنین به شدت وفادار و محافظ از افرادی که کار را برای او گفتند.

Meridith وبستر توضیح داد که چگونه در سال 2009 پس از یادگیری مادرش بود مرحله 4 سرطان ریه او را نگه داشته و رفتن به محل کار به عنوان برنج معاون رئیس کارکنان در ایالات متحده در سازمان ملل متحد حتی به عنوان او احساس “غم و درمانده است.” سپس یک روز برنج راه می رفت به وبستر دفتر را بست و به او گفت که او نیاز به رفتن بود ،

“او گفت:,” را به عنوان زمان زیادی به عنوان شما می خواهید. هنگامی که شما دوباره کار خود را در اینجا است. اگر شما نمی شما را پشیمان خواهد کرد این کار را برای بقیه عمر خود را” به یاد می آورد وبستر که در زمان مرخصی. “اگر او تا به حال به من گفت که من فکر نمی کنم من می خواهم شناخته شده به آن را انجام دهد. این اجازه را به من پایان با مادر من. آن را به پایان رسید در راه است که من بسته. به دلیل سوزان من نمی باید تاسف در مورد این زمان وحشتناک.”

در کتاب خود با عنوان “سختی عشق” برنج باعث می شود تعداد نسبتا کمی از اشاره بایدن اما زمانی که او می کند او را توصیف آن را در شرایط دوستانه. او نوشته چگونه در دهه 1990 و پس از آن — سناتور بایدن صحبت را به نفع او به عنوان مجلس سنا در نظر گرفته و در نهایت تایید او برای نقش دستیار وزیر امور خارجه برای امور.

“مورد علاقه من سرزده بازدید کننده بود که جو بایدن که در اتاق بود فقط پایین سالن” برنج نوشت: از سال بعد در کاخ سفید است. “او به بررسی کنید که چگونه ما انجام شد باک ما بگویید یک شوخی شلیک نسیم تا حدی ملایم و یا ارائه یک Bidenism — خانواده پند و موعظه است که هرگز ارزش خود را از دست.”

“در موارد نادر” او افزود: “معاون رئیس جمهور مرا شگفت زده کرد توسط عریان روح خود, های خود را عذاب بیش از پسرش کمال سرطان و بعد از خود گذشت غم انگیز. حتی زمانی که در جو بایدن گرم بود و سخاوتمندانه همیشه ترک من احساس بهتری نسبت به زمانی که او در راه می رفت.”

برنج جریان بایدن و اوباما در مسائل مربوط به امنیت ملی به طور منظم. “بایدن بدیهی است که تا به حال خود را امنیت ملی, کارکنان, اما او صرف زمان زیادی را با او به عنوان فقط در مورد هر کسی که به طور مستقیم بر کارکنان خود را,” دوم سابق شورای امنیت ملی گفت.

بایدن و برنج نیست همیشه در توافق بر سیاست. به عنوان بهار عربی انقلاب های اخیر در خاورمیانه در سال 2011 بایدن خواست آمریکا برای کنار گذاشتن دیکتاتور مصر حسنی مبارک یک مرد او می خواهم مدت طولانی شناخته شده است. برنج طرفه با معترضان که می خواستم مبارک رفته است. او طرف برنده است که استدلال.

برنج بود که اوباما در سازمان ملل سفیر در آن زمان مورد علاقه ایالات متحده به مداخله در لیبی برای جلوگیری از دیکتاتور Moammar Gadhafi از پاک کردن ساکنان شهر بنغازی یک دژ شورشی. برنج که به گفته یک کارمند امنیت ملی در زمانی که نسل کشی در رواندا رخ داده بود و مصمم به جلوگیری از یکی دیگر از جنایات فجیع. اما بایدن و دیگران استدلال می کنند در برابر مداخله و گفت: آمریکا تا به حال هیچ قانع کننده منافع امنیت ملی در لیبی است.

احتمالی آمریکا مداخله ممکن است مانع کشتار جمعی در بنغازی. اما آن را به سرعت بدل به یک نبرد گسترده تر علیه Gadhafi که در نهایت سرنگون شد و کشته شدند. لیبی امروز شکسته خشونت آمیز کشور از رقابت نظامی با چندین قدرت های خارجی تحریک جنگ است.

***

برای برنج و لیبی نیز یک نقطه درد به دلیل دیگری. او اختصاص کامل فصل به بحث در مورد چگونگی مرگ و میر خشونت آمیز از چهار آمریکایی در بنغازی در ضعیف امن پاسگاه در کشور متلاشی شده آنها کمی درک — تبدیل به یک درام سیاسی است که در آن جمهوری خواهان بازیگران او به عنوان یک تبه کار اصلی.
روز پس از 2012 حملات که به کشته شدن سفیر آمریکا در لیبی, برنج به نظر می رسد در روز شنبه را نشان می دهد به دفاع از دولت را پاسخ. جمهوری خواهان تقبیح نظرات او به عنوان عمدا گمراه کننده; برنج مدعی است که او پایبند به صحبت کردن امتیاز به او داده شده توسط مقامات اطلاعاتی خود را بر اساس بهترین اطلاعات در آن زمان — که برخی از آنها بعدا معلوم شد که اشتباه است.

اما با انتخابات ریاست جمهوری بلندی خواهان بودند در هیچ خلقی به خیریه — و در این قسمت به احتمال زیاد از خط خارج برنج به امید موفقیت هیلاری کلینتون به عنوان وزیر امور خارجه. او عوض شد مشاور امنیت ملی یک موقعیت است که نیازی نیست که مجلس سنا تایید در طی دوره دوم ریاست جمهوری اوباما.

برنج هیچ غریبه ای به pugilistic ماهیت سیاست آمریکا و: او به عنوان یک مشاور به هوارد دین در طول سال 2004 دموکراتیک اولیه از آنجا که او می خواهم به مخالفت با جنگ عراق. او سپس پیوست و جان کری در مبارزات انتخاباتی است چرا که او می خواست بد برای سرنگونی جورج دبلیو بوش است. او در ارتباط با اوباما اولین کمپین کاخ سفید اوایل خدمت به عنوان یک جانشین و کمک به جمع آوری کمک های سخنرانی, بحث دبستان و البته توسعه خود را در سیاست خارجی.

اما برنج می نویسد که او به عقب گرفته شد و در بنغازی مربوط به حملات خود را تشدید و حتی پس از اوباما انتخاب خواهد شد. تلفات در خانواده اش شدید بود.

او 8 سال ماریس شروع به شکایت از داشتن توهم. با توجه به برنج کتاب ماریس می بینید که مردم معمولا یک مرد در آینده او گاهی از در و دیوار و صحبت کردن است. این قسمت به طول انجامید تقریبا یک سال. پس از رد دلایل دیگر برنج می نویسد: “پزشکان به این نتیجه رسیدند که ماریس بود تجربه استرس در واکنش به تماشای او مادر بودن هزینههای برای نقش من در توصیف بنغازی حمله کند.”

در میان صدای ناهنجار و خشن برنج در زمان خودش از در حال اجرا برای وزیر امور خارجه, اما او نیز در زمان زمان برای بررسی چگونه او می تواند به کار گرفته اند همه چیز متفاوت است. او به این نتیجه رسیدند که در طول پنج شنبه تلویزیون ظاهر شد “برخی از کلمات و عبارات” که او خواست او می تواند “restate با دقت بیشتر و کمتر اخلاص یا نه باید گفت در همه” اگر چه او اصرار دارد هیچ کدام مادی تغییر ماده ای از نظرات او. او همچنین تصمیم گرفت که او نیاز به پرورش روابط بهتر با اعضای کنگره و مطبوعات است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری کشیده شده است برنج را به یکی دیگر از گرداب: جمهوری خواهان او را متهم تخلف به دنبال هویت برخی از آمریکایی ها اشاره شده در گزارش های اطلاعاتی که تبدیل به برگ برنده همکاران. رایس می گوید او هیچ مشکلی در به دنبال نام خود را — یک فرایند شناخته شده به عنوان “دریدن” – و او را به عنوان یک روال بخشی از کار خود را به عنوان مشاور امنیت ملی.

برنج حامیان برای اکثر رد این ایده است که هر دو بنغازی و یا دریدن ادعا می کند می تواند داد و بیداد یک بایدن-برنج بلیط. آنها می گویند که آنها در حال فرسوده و بی اساس اتهامات این معنی خواهد بود که کمی به رای دهندگان آمریکایی به مراتب بیشتر نگران اقتصاد همه گیر و چالش های دیگر است.

اتهامات قطعا لازم نیست برنج تفنگ ،

آیا در رسانه های اجتماعی و یا سیستم عامل های دیگر, برنج, نمک است-زبان منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان که در حمایت از او. او به نام کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام یکی از رئیس بنغازی و دریدن tormenters یک “قطعه ای از s*** * * * بر محبوب پادکست سال گذشته است. بیش از آخر هفته هنگامی که تهمت حمایت از آینده ظاهر در یک یانکی ها بازی او در توییتی یک عکس از خودش پرتاب زمین برای اولین بار در اتباع پارک در سال 2013 همراه با گونه های برامده نظر “این موضوع چیست آقای رئیس جمهور ؟ نمی توانید آن را دریافت و بر روی صفحه?”

در بنغازی فصل برنج نیز او را توصیف عمیق ناامیدی در چه جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز از مین – یک دولت که در آن برنج قوی, خانواده, روابط – عمومی انتقاد خود را در راه های برنج را دیدم به عنوان ریاکارانه است. در سال 2018 برنج اشاره کرد که او ممکن است اجرا در برابر کالینز برای سنا.

او تصمیم به اما. او گفت: زمان نبود بزرگ برای خانواده او آنها را مجبور به حرکت به مین وقت فقط به عنوان ماریس شد و از ورود به سال سوم دبیرستان در واشنگتن است.

برنج خودش رشد در واشنگتن در یک نسبتا خوبی کردن که باارزش آموزش و پرورش است. او پدر امت برنج در خدمت در هیئت مدیره از فرمانداران از سیستم فدرال رزرو است. مادر او لوئیس Dickson برنج دستاوردهای شامل کمک به ایجاد پل فدرال کمک مالی برنامه. پدر و مادر او ازدواج تلخ بود گرچه پایان در طلاق و برنج را به یاد می آورد در تلاش برای میانجیگری اختلافات خود را — اوایل درس در دیپلماسی است.

برنج را جیک یکی از جذاب ترین شخصیت در زندگی او است. او در توصیف او به عنوان یک متفکر و مستقل و مشتاق مرغدار که سیاست چرخش از چپ به راست به دلایلی که هنوز ناشناخته به او و شوهرش, سابق, ABC News, تهیه کننده اجرایی ایان کامرون. او به رهبری کالج جمهوری خواهان در دانشگاه استنفورد — مادرش مادر آلما نیز — حتی هل دادن به “استنفورد بزرگ دوباره” با توجه به گزارش های رسانه ها.

برنج تاکید می کند که او همراه می شود بسیار خوبی با پسرش, اما در کتاب خود او اذعان می کند که “این می تواند عمیقا دردناک به عشق کسی تا قدرت من با آنها اختلاف نظر دارند بنابراین عمیقا.”

***

در سمت چپ برنج الهام بخش احساسات مخلوط.

او روشن می سازد در کتاب او است که او مقدار زیادی از نمایش ها در سیاست داخلی و حتی اگر که شده او اولیه حرفه ای تمرکز می کنند. “من به نفع عملی progressive solutions” او می نویسد: تند کردن یک مجموعه ای از نمایش که جای او را به خوبی در داخل دموکراتیک جریان اصلی. او طرفدار انتخاب معتقد است دولت نقش مهمی بازی است و “عمیقا متعهد به حصول اطمینان از کیفیت مراقبت های بهداشتی برای همه در دسترس است.” تغییر آب و هوا, او می افزاید: “فوری وجودی تهدید.”

ترقی خواهان مانند او چرا که او یک زن است و یک زن از رنگ با مقدار زیادی از سیاست لغو احکام صادره ی و تجربه و کسی که شور به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن مسابقات خود را. اما بخش خصوصی آنها می گویند او پشتیبانی برای برخی از اوباما-دوران حرکت می کند از جمله چه شد تمدید مداخله نظامی در لیبی که فراتر رفت و جلوگیری از قساوت باعث می شود برخی از تهوع.

برنج نیز به مدت طولانی با آن مواجه انتقادات در مورد او سابقه در آفریقا مسائل.

او متهم شده است از رفتن بیش از حد آسان بر روی برخی از رهبران آفریقایی به خصوص در رواندا مستبد پل Kagame. او حامیان این اخراج چه آنها را به عنوان ساده انتقادات و آنها می گویند او به مراتب سخت تر بر مردم مانند Kagame در خصوصی از بسیاری از ناظران ممکن است متوجه.

برنج نیز مواجه انتقاد از مصرف بیش از حد طولانی به توافق برسند به دنبال ملل تحریم تسلیحاتی در سودان جنوبی; که نمی رفتن را از طریق تا در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که گرفته شده بیشتر سخت لبه رویکرد به برخی از جنبه های آفریقا سیاست.

در کتاب خود برنج به کنکاش عمیق به او زمان برخورد با طیف گسترده ای از آفریقا سیاست مسائل از جمله زمانی که او دستیار وزیر امور خارجه برای این قاره است. او در دفاع از خود استدلال در موقعیت های مختلف از نظر ایالات متحده منافع ملی و همچنین زمین واقعیت اما اذعان می کند او محاسبات نیست همیشه کامل است.

برای مثال او می گوید: او به اشتباه بر این باورند که با حمایت از تحریم های ایالات متحده می تواند به اندازه کافی حفظ اهرم فشار بر سودان جنوبی دولت برای کاهش رفتار خود آن را به عنوان مبارزه با شورشیان در باطل, جنگ داخلی.

“شاید از سابقه شخصی غیر واقعی امید برای مردم جنوب سودان و در حد برآورد ایالات متحده نفوذ, من بیش از حد آهسته به این نتیجه که نه طرف تا به حال خواهد برای پایان دادن به جنگ و نه به یک توافق حکومت وحدت” او می نویسد.

سابق آمریکا گفت: یکی از نگرانی های برخی که با برنج و بایدن در گذشته است که بسیاری از مردم در اطراف آنها هستند همان افرادی که فرار کاخ سفید قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن. سوال این است که آیا آنها آموخته است که از گذشته خود اشتباهات این فرد گفت.

“من فقط امیدواریم که که آنها می تواند باز بودن برای دیدن هر دو اشتباهات خود را در گذشته و آن این است که در حال حاضر 2021” این مقام سابق گفت. “این است که در سال 2008 و آن را اوباما II حتی. جهان تغییر کرده است و سیاست ما باید تکامل است.”

در نوشته های اخیر, برنج نشان می دهد او به خوبی آگاه از گسترده تر از چالش های پیش روی ایالات متحده سال پس از او گذشته مشغول به کار در کاخ سفید است. در ستون او را درگیر مسائل سیاسی فراتر از امنیت ملی از جمله استدلال به نفع استقلال برای واشنگتن و گفت: این بیماری همه گیر را نشان می دهد آمریکایی ها باید بالاتر از تفاوت های خود را.

“برای بهبود یافتن از این بحران کافی نیست برای جلوگیری از قتل عام بازگشایی اقتصاد ما و بازگشت به حالت عادی است.” او نوشت: در ماه آوریل است. “”طبیعی” است که بیش از حد پرهزینه و مرگبار برای همه آمریکایی ها است.”

نهایی صفحات از کتاب خواندن یک بیت مانند یک کمپین گفتار. او میسازد برخی از ایده ها برای ترویج وحدت اجتماعی گفت: به عنوان مثال که “یک سال از اجباری خدمات ملی آمریکایی ها را وادار به شناختن یکدیگر و با هم کار کنند.”

او همچنین می نویسد که او “اساسا خوش بینانه در مورد امریکا است.”

“هیچ کس تا به حال برنده شرط بندی در برابر امریکا را در دراز مدت ظرفیت برای رشد و تغییر و تجدید.”

جان Bresnahan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>