‘بد است’: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل دستورالعمل های جدید برای بنیادی coronavirus گسترش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اذعان کرد گرانش بیماری همه گیر کوروناویروس انتشار دقیق دستورالعمل های جدید برای محدود کردن مردم در تعاملات به طور فزاینده ای فوری پیشنهاد به سرعت ویروس در دو هفته قبل از ایالات متحده بیمارستان ها غرق می شوند.

“این بد است. این بد” رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس خبری پس از انتشار دستورالعمل ها که به نام مردم برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر و به هدایت و روشنی از خوردن و نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی.

دستورالعمل — از جمله سخت توصیه که هر کسی با حتی علائم جزئی در خانه بمانند — اجباری نیست. اما آنها صادر شد با حس زنگ و صداقت که مغلوب ساختن پیشی جستن است قبلا نمایش داده می شود.

رئیس جمهور همچنین اذعان کرد که این بحران — که در حال حاضر به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان و راه سقوط را از بازارهای جهانی — می تواند آخرین ماه. هیچ کشوری از جمله آمریکا است آن را تحت کنترل او گفت:.

“هر یک از ما دارای نقش اساسی در توقف گسترش و انتقال ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس و ما در حال رفتن به یک جشن بزرگ در دسترس نباشد. با چند هفته متمرکز عمل ما می تواند به نوبه خود گوشه ای و تبدیل آن به سرعت.”

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در حالی که برخی از مردم ممکن است درک این دستورالعمل به عنوان ناخوشایند و یا رفتن بیش از حد آنها منعکس کننده رو به وخامت ارزیابی مهار تلاش و باید جدی گرفته شود.

“هنگامی که شما در حال برخورد با ظهور بیماری های عفونی شیوع شما همیشه پشت سر که در آن شما فکر می کنم شما هستند اگر شما فکر می کنم که امروز منعکس کننده که در آن شما واقعا می باشد. که کلمه صحبت می کنند. این بدان معنی است اگر شما فکر می کنم شما در اینجا” Fauci گفت: قیافه برای نشان دادن نقطه “شما واقعا در اینجا دلیل این که شما تنها گرفتن نتایج. آن را همیشه به نظر می رسد که بهترین راه برای مقابله با آن خواهد بود به انجام چیزی است که به نظر می رسد مانند آن را ممکن است یک واکنش افراطی. آن را یک واکنش افراطی.”

کاخ سفید به این کشور 15 روز پنجره پهن افزایش منحنی از عفونت است اما برخی از بیماری افسران دیدن یک مسیر است که می تواند ایجاد یک بحران مشابه به ایتالیا که شروع به پایمال کردن مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم در حدود 10 روز.

دستورالعمل جدید بر روی پاشنه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد جمعه شب که توصیه می شود لغو و به تعویق افتادن تجمعات از 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته. همچنین پس از پرسنل مدیریت اعلام ادارات فدرال در واشنگتن دی سی منطقه باز اما با حداکثر انعطاف پذیری برای telework.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق شد در این جلسه توسط کلید سلامت مشاوران از جمله Fauci, دبورا Birx و معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری دولت را پاسخ.

تعداد فزاینده ای از فرمانداران اوایل روز دوشنبه به دنبال رهبری همکار مدیران اعلام تعطیلی از میله, رستوران ها و مکانهای دیگر در کشورهای در سراسر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار جداگانه تصویری teleconferences با G-7 رهبران و فرمانداران در صبح روز دوشنبه برای بحث در مورد پاسخ به کوروناویروس.

“خوب,” او توییتی پس از صحبت با فرمانداران.

در طول مکالمه با این حال تهمت فرمانداران خواست به سعی کنید برای دریافت ماسک هواکش و سایر تجهیزات خود را.

“ما خواهد بود با حمایت شما اما سعی کنید آن را به خودتان” رئیس جمهور گفت: آنها با توجه به یک منبع در اتاق. “نقطه از فروش خیلی بهتر و خیلی بیشتر به طور مستقیم اگر شما می توانید آن را به خودتان.”

نیویورک تایمز اولین گزارش رئیس جمهور به اظهارات فرمانداران.

جراح عمومی جروم Adams با سی ان ان گفت در صبح روز دوشنبه که ایالات متحده “در بحرانی عطف نقطه” اشاره کرد که امریکا در حال حاضر به همان تعداد از موارد که ایتالیا تا به حال دو هفته پیش. ایتالیا در حال حاضر در مستند آن را به عنوان معاملات با بیش از 27,000 موارد از coronavirus انتهایی تنها در چین که در آن شیوع آغاز شد.

“ما باید یک انتخاب را: آیا ما خواهید واقعا لاغر به اجتماعی فاصله و استراتژی کاهش و پهن کردن منحنی یا ما فقط می خواهم به نگه داشتن کسب و کار به عنوان معمول و در نهایت ایتالیا؟” آدامز گفت.

از بعد از ظهر دوشنبه به بیش از 4100 موارد تایید شده اند در ایالات متحده هر چند کارشناسان انتظار دارند که تعداد به افزایش به عنوان تست بیشتر در دسترس می شود. بیش از 70 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>