منf شما عشق روزانه وحش سلطنتی پوشش, پس از آن ما امیدواریم که شما لذت بردن از Royalist, یک عضو فقط سری برای جانور داخل. تبدیل شدن به یک عضو به دریافت آن را در صندوق پستی خود را در روز یکشنبه.

کودکان آمریکایی تنظیم به Netflix امروز جمعه به دیگری منتقل می کند بی پایان بعد از مستند را ارائه جدید برای سرگرم کردن آنها—نسخه ویژه ای از بریتانیا نشان می دهد توماس موتور تانکمعرفی شده توسط یکی از بزرگترین طرفداران هری پاتر و شاهزاده.

کلیپ تبلیغاتی از ویژه Thomas & Friendsمنتشر شده در این هفته نشان داد هری که نشان داد تا برای روز اول خود را از مهد کودک و مدرسه در سال 1987 ورزشی توماس کیسه حل و فصل پایین پای بخاری به خواندن داستان. هری نگاه در خانه و راحت در کلیپ, فیلم برداری در انگلیس در ماه ژانویه قبل از او و مگان چپ انگلیسی, سواحل برای خوب است.

آن بود که خود آگاهانه انگلیسی تنظیم; یک پیچ و تابدار به جای ظریف صندلی تحت پوشش در سست چک چاپ توده ای از hardbacks در یک سمت جدول کنار او و مجموعه ای از آتش انبرک معمولی لبه پنجره رساند تا در برابر سنگ مرمر شومینه را احاطه کرده است.

آن را سخت به منعکس کننده که در چند ویدئو کلیپ های او فیلم برداری از آن پس از اجاره یا قرض خانه Sussexes را اشغال کرده اند در کانادا و در حال حاضر در لس آنجلس هری دنبال کردن ناشناس سیما یا جنبه بخصوص پس زمینه مبادا ما یاد بگیرند که هر چیزی را از محل خود.

حتی هری وفادار ترین هواداران آزادانه اجازه می دهد که مگان و هری پیدا کرده اند تطبیق با استرس های زندگی تحت مستند به عنوان چالش به عنوان هر کس دیگری اما آنها ضربه به عقب پنج شنبه در ادعا می کند که هری همه در دریا احساسی و به شدت از دست رفته, پیر بگیرید و یاد دهید و ارتش رفقای استفاده می شود که برای حفظ او.

“زندگی بسیاری از افراد شده اند متزلزل بسیار کمی در چند ماه گذشته” یک دوست گفت: روزانه وحش.

این گزارش روز شنبه توسط روزنامه دیلی تلگرافیکی از معدود انگلیسی, روزنامه اند قطع Sussexes که هری در حسرت حداقل برخی از قطعات قدیمی خود زندگی با آنچه که شرح داده شد به عنوان به خوبی قرار داده شده منبع گفت: “هری گفته دوستان او واقعا از دست رفته ارتش و همچنین نظامی خود را ملاقات. او نتواند رفاقت بودن در نیروهای.

“او شده است گفتن دوستان که او هنوز هم نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است. او نمی تواند باور زندگی خود شده است وارونه.

“او در یک مکان شاد زمانی که او به خدمت در ارتش و سپس او ملاقات Meghan و از آن پس زندگی بوده است. اما من فکر نمی کنم او گیراندم چیز تبدیل کاملا به آنها انجام داد.”

این تلگراف اضافه شده که هری, 35, نیست “سرزنش Meghan” اما نمی توانید یک “حس که او ممکن است شده اند بهتر محافظت می شود اگر او هنوز هم در ارتش.”

هری تیم نیست که اظهار نظر در این تلگراف‘s داستان به The Daily Beast. با این حال, یک دوست گفت: روزانه وحش است که “هر گونه مفاهیم است که این احساسات باید چیزی برای انجام با دوشس به طور کامل نادرست است.”

دوست گفت: روزانه وحش که هری “نظامی عناوین همیشه مهم خواهد بود به عنوان خواهد شد از دوستان است که او ساخته شده در حالی که او خدمت کرده است” اما اشاره کرد اما “او در سمت چپ سرویس چند سال پیش.”

آن است که هیچ راز که یکی از سخت ترین ضربات برای هری که آن را به کناره گیری از زندگی سلطنتی بود و نیاز به ترک خود نظامی رسمی انجمن. او مبارزه دندان و ناخن به آنها را نگه دارید اما سلطنتی استقرار نمی خواهد در نهایت آن را اجازه می دهد.

شما می توانید از گوش تلخ تانگ از تجربه شخصی صدای او هنگامی که او گفت یک پادکست دو هفته پیش از “خمیازه” که “حلق آویز کردن” نظامی برگ در سابق squaddies مانند خودش.

قابل توجه این است که سازمان های خیریه که هری به دنبال واقعا در تلاش برای ادامه به درگیر با آنها نظامی هستند. او پیام های ضبط شده برای این رقابت ها; با توجه به مصاحبه به یک نظامی متمرکز پادکست; و فقط این هفته خوی راه اندازی یک وب سایت HeadFIT طراحی شده در درجه اول با سلامت روان نیازهای دفاعی جامعه در ذهن است.

در حالی که هری بود گفت: به به لذت بردم وحشی و زیبایی ناهموار و همچنین جداسازی کانادا از راه دور جزیره ونکوور زندگی در L. A. بسیار متفاوت است. فرار از فضا و آزادی از زندگی روستایی در یک بیماری همه گیر برای محدود اطراف عمده آمریکایی شهری مرکز به نظر می رسد عجیب و غریب انتخاب است.

با نوعی از مستند در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به ادامه در لس آنجلس برای چندین ماه به چند خواهد غبطه خوردن هری گاه به گاه در حسرت زمان صورت (چهره واقعی این است که) با او پیر آمپول و یک نگاه اجمالی از سبز چمن در منزل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de