سنا استیضاح محاکمه نیست دقیقا خوب را فشار دهید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما جمهوری خواهان مجلس سنا می گوید آن را نیز صدمه زدن به معاون سابق رئیس جمهور و 2020 امیدوار جو بایدن.

دومین روز از استیضاح دادگاه در زمان به نوبه خود تیز زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای Pam باندی و اریک Herschmann صرف بخش قابل توجهی از وقت خود را در کف مجلس سنا با این استدلال که بایدن باید مورد بررسی قرار گیرند.

باندی در درجه اول متمرکز بر بایدن پسر هانتر بایدن و نقش خود را در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور و مسئول اوکراین مهم است. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ارائه هیچ مدرکی که بایدن با استفاده از نقش خود به عنوان معاون رئیس جمهور به نفع پسرش و نه گفته هر چیزی نادرست دیگر از “ظاهر از یک جنگ است.”

اما جمهوری خواهان مجلس سنا مورد استفاده در این حمله هماهنگ در بایدن به منظور بالا بردن سوال در مورد زنده بودن سیاسی خود.

“آیووا قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان کسانی دموکراتیک حزبی را برانگیخت آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه پرسید:” از سوی دیگر ، جونی ارنست (R-Iowa).

“من از تماشای الیزابت [وارن] و برنی [ساندرز] و مایکل [بنت] و امی [Klobuchar] و آنها واقعا چشمان باز در طول که بخشی از آن گفت:” از سوی دیگر ، جان Barrasso (R-Wyo.), با اشاره به چهار سناتور رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را نشسته به عنوان هیئت منصفه در trial. “من فکر می کنم آن را به تواند مضر باشد. آن را می توان مثبت است. قطعا در ماه نوامبر اگر او نامزد و من فکر می کنم حتی در نظر گرفتن نامزدی.”

در طول دوره از بعد از ظهر باندی سابق فلوریدا دادستان عمومی و Herschmann ویژه کلیپ از سالمند بایدن صحبت کردن در مورد کار خود را در اوکراین و همچنین به عنوان فیلم از پسرش اخیر مصاحبه تلویزیونی در مورد Burisma.

دموکرات استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به اتهام که او تحت فشار اوکراین به بررسی بایدن و دیگر دموکرات ها به منظور بهره مندی خود را از سال 2020 گشتند. مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان می گویند علاقه خود را در به دنبال یک بایدن پروب بود واقعی بازتابی از نگرانی های خود را در مورد فساد و که آنها بازدید بایدن به طرز مشکوکی به دنبال حذف اوکراین دادستان که قرار بود بررسی Burisma.

اما شاهدان گفت: این خانه در طول پاییز است که این تصور ایجاد شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نادرست بود-که در واقع بایدن تلاش برای حذف اوکراین بالا دادستان بود در حمایت از سیاست خارجی هر گونه حمایت جامعه بین المللی است. به دور از بررسی Burisma آنها گفت: دادستان بود sidestepping تحقیق و تفحص از این شرکت و حذف او از آن ساخته شده مردها که Burisma را مشروع شد.

این بایدن مبارزات انتخاباتی و حزب دموکرات را به عقب رانده شدت در برابر تهمت دفاع تیم استدلال و مدت طولانی استدلال کرد که حملات علیه معاون رئیس جمهور سابق هیچ پایه و اساسی در واقعیت است.

اندرو بیتس یک سخنگوی بایدن گفت: در مدت کوتاهی پس از باندی را ارائه که او انجام شده بود, چیزی بیشتر, اما, پخش كردن, تئوری های توطئه شده اند که افشا و خنثی عمده سازمان های خبری از جمله نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست.

“ما درک نمی کنند که Breitbart شد گسترش به بحث Ted knockoffs. در اینجا در سیاره زمین به تئوری توطئه است که باندی تکرار شده است, قطعی, رد,” بیتس در بیانیه ای گفت. “جو بایدن بود و کلام به دو حزبی و بین المللی مبارزه با فساد ، این هیچ جای تعجب است که چنین چیزی آناتما به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در سنا محاکمه باندی استدلال کرد که او صرفا در پاسخ به استدلال از خانه استیضاح مدیران که او گفت با اشاره به بایدن خانواده در طول باز خود استدلال بیش از 400 بار. اما حزب دموکرات دیدم چیزی بیش از یک سیاسی تلاش برای صدمه زدن به معاون سابق رئیس جمهور.

“بخش اول فقط به نظر می رسید به یک سال 2020 کمپین تجاری لیست رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی برجسته و هجوم به Bidens” گفت: سناتور. کریس مورفی (D-Conn.). “از همان ابتدا به نظر می رسد به عنوان اگر رئیس جمهور شد تا با تمرکز بر جو بایدن تا حدودی به این دلیل او می دانست که جو بایدن بود که یک نامزد قوی.”

“نگاهی به ساعت زمانی که آنها آن را” اضافه شده بهداشت ، جان تستر (D-Mont.) “آن را به حال چیزی برای انجام با آنچه که رئیس جمهور انجام داد.”

هر دو مورفی و تستر گفت: معلوم نیست که آیا این حملات آسیب خواهد بایدن.

حزب دموکرات گفت که انتقاد بایدن از مدتها انتظار و توجه داشته باشید که تا کنون او شده است انعطاف پذیر. در بحث در اطراف اینکه به شهود به استیضاح محاکمه برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا گفته اند سنا را باید در هانتر بایدن اگر دموکرات ها از طریق در دنبال خواسته های خود را به حکم سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی John Bolton. یا نه سنا تصمیم به آوردن شاهد باقی مانده است دیده می شود. حزب دموکرات هنوز هم نیاز به حمایت از جمهوری خواهان را در بولتون.

سناتور. برایان Schatz (D-هاوایی) گفت که او مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نیست صرف تمام روز حمله بایدن.

“آنها جایگزین بین ساخت های جدی حقوقی و انطباق رئیس جمهور تمایل به انتقام دقیق,” Schatz گفت. “من انتظار داشتم که آن را به بیشتر دیوانه کننده و بیشتر مواد منفجره.”

جمهوری خواهان مجلس سنا با این حال در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و استدلال آنها صرفا در پاسخ به این, ارائه, از خانه استیضاح مدیران.

“از آنجا که دموکرات ها آن را مطرح و یا خانه مدیران مطرح شده در آن, من فکر می کنم رئيس جمهور در دفاع از تیم فکری به حال برای ذخیره کردن رکورد به واقع فقط نشان می دهد یک دلیل وجود دارد به سوالات” گفت: سناتور. ران جانسون (R-Wis.) “مشروع وجود دارد سوال باقی می ماند که برجسته است. من فکر کردم آن را کاملا مناسب است.”

بورگس اورت, Kyle Chandler, هدر Caygle و جان Bresnahan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im