وجود دارد هیچ چیز مانند یک داخلی تروریستی در این کشور است. چرا ؟ زیرا مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم شما را بکشند ضرب و جرح و یا حتی منفجر کردن شما را نمی توان تحت تعقیب تروریسم داخلی در آمریکا

در حالی که قانون پاتریوت از سال 2001 را گسترش تعریف تروریسم شامل “تروریسم داخلی” آن را یک جرم به توان داخلی تروریستی است. قانون گسترش راه های که در آن دولت می تواند تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در مورد تروریست های بالقوه داخلی با روابط, اما آن را متوقف کوتاه از جرم واقعی اعمال تروریستی در خاک ما.

این واقعیت ساده است که شهروندان ایالات متحده مرتکب شده اند اعمال داخلی و ترور علیه شهروندان در خاک ما. به جز 9/11, مرگبارترین حملات تروریستی در خاک آمریکا شده اند توسط آمریکایی ها, Oklahoma City bombing بودن مرگبارترین. اما حتی تیموتی مک وی نبود دیده می شود به عنوان یک داخلی تروریستی در چشم قانون است.

و در عین حال ما می دانیم که تهدید تروریسم داخلی در حال رشد است. در سال های پس از 9/11, اف بی آی به طور مداوم هشدار داد افزایش تهدید از خود عبارت “به طور فزاینده افراد رادیکال” که “ارتکاب خشونت اعمال مجرمانه در پیشبرد اهداف ایدئولوژیک ناشی از داخلی را تحت تاثیر قرار مانند تعصب نژادی و ضد دولتی شدند.” اف بی آی می گوید که این وطنی افراد “مطرح حاضر و مداوم تهدید به خشونت و اقتصادی آسیب به ایالات متحده است.”

ما یک ملت مملو از یادآوری از “موفقیت” این رادیکال افراد است. در سال 2017 حمله در Charlottesville, Virginia, که در آن یک supremacist یک کشته و 19 مجروح پس از رانندگی ماشین خود را از طریق جمعیت از مردم معترض یک نئو نازی ها تجمع نشاندار شده به عنوان “تروریسم داخلی” توسط دادستان کل جف جلسات.

کسانی که اعمال خشونت متهم شدند به عنوان حمله و قتل است. پس چرا زحمت ضمیمه در یک تروریسم داخلی شارژ?

اول به این دلیل که FBI و دیگر اجرای قانون فدرال عوامل که اطلاعات آهنگ در به طور بالقوه رادیکال افراد موفق برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با دولت محلی و قبیله ای حوزه های قضایی قبل از اینکه این افراد مرتکب جنایات ترور. آژانس های فدرال نیست پنهان کردن توپ زیرا آنها می خواهند به فریبکارانه اما از آنجا که هیچ قانون وجود دارد در برابر تروریسم داخلی.

دوم هر دادستان ارزش نمک خود را می خواهد کامل vulture از اتهامات موجود به او هنگامی که تلاش برای استخراج اطلاعات از یک متهم در دست نیست. در این پست کلیدی دستگیری ساعت یک دادستان می خواهد قادر به مقابله با یک متهم با تهدید واقعی است که او را رو به چند فقره از تروریسم داخلی. در برخی موارد که تهدید ممکن است یک متهم رها کردن اطلاعات در مورد یک شرکت conspirator و یا دیگر برنامه ریزی حملات به امید داشتن آن هزینه گرفته شده است.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا باید صورتحساب را قبل از آنها را که دستور است که اف بی آی و دیگر آژانس های فدرال به اشتراک اطلاعات با دولت و مقامات محلی در مورد پتانسیل داخلی تروریسم تهدید. اما صورتحساب آن نیست که بدان معنی است که ما محلی و دولت مأموران اجرای قانون نیست و باید در سراسر کشور دسترسی به بانک اطلاعاتی اف بی آی در این به اصطلاح رادیکال افراد است.

ما در سمت چپ ما اجرای قانون ایالتی و محلی رشته بدون برنامه به طور بالقوه اطلاعات حیاتی آنها ممکن است نیاز به جلوتر از منحنی در ساری—من نام آن را مانند آن است—داخلی تروریستی قبل از او اعتصاب!

این Unabomber نبود به اتهام تروریسم داخلی. چنین اتهام وجود داشته در سال 1996. و آن را نمی کند امروز وجود دارد.

آن را مانند تروریسم داخلی جدید به این کشور است. شناخته شده به عنوان Unabomber, Ted Kaczynski ممکن است یکی از اولین. پر از سوراخ در یک کابین در مونتانا Kaczynski مغز متفکر یک کمپین تصادفی ترور و قتل و نقص عضو مردم از طریق بمب فرستاده شده در untraceable بسته است. صدها نفر از محققان toiled برای سال در آنچه احساس بی پایان و بی ثمر جستجو برای شک دارم. این بود تنها پس از دو دهه که خود را “مانیفست” منتشر شد که Kaczynski شد و در نهایت دستگیر شده.

این ایده که ما نمی تماس Kaczynski داخلی تروریستی امروز ژرف به من. Kaczynski بود درجا wunderkind با یک پیچ خورده جهان که متد کشته شدن مردم با استفاده از ایالتی به معنی. هدف او این بود که به مختل دولت—کشتار مردم فقط لازم وثیقه.

در عین حال حتی Unabomber نبود به اتهام تروریسم داخلی. چنین اتهام وجود داشته در سال 1996. و آن را نمی کند امروز وجود دارد.

عدم ارتباط بین محلی و فدرال اجرای قانون است که به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان یکی از دلایل اصلی این Unabomber قادر به دوری کردن ضبط برای نزدیک به دو دهه است.

در سال 2020 ما هنوز هیچ قانون در برابر تروریسم داخلی قانون و هیچ اجباری ارتباطی بین دولت های فدرال و محلی اجرای قانون در مورد پتانسیل های داخلی تروریست ها. پس از حملات وحشیانه هدف مردم یهودی در نیویورک فرماندار ماریو کومو آماده است تا اولین فرماندار برای مطبوعات داخلی و تروریسم قانون که تعقیب به عنوان داخلی تروریست ها و کسانی که قصد ایجاد جرم آسیب جرم و خشونت و ایجاد ترس بر اساس نژاد و رنگ و یا عقیده. نیویورک باید سرعت عمل برای تصویب چنین قوانین و ما باید تشویق کشورهای دیگر به سرعت به دنبال کت و شلوار.

“رادیکال افراد” بدست خیلی پیچیده تر از روز از Unabomber. ما نیاز به شروع به گرفتن اشتراک گذاری اطلاعات بین تمام سازمان های اجرای قانون و با عبور از دولت و قوانین فدرال برای تماس با این افراد چه آنها عبارتند از: داخلی تروریست ها.

کتابداری و اطلاع رسانی Wiehl نویسنده شکار سری. کتاب دوم از این مجموعه, شکار Unabomberمنتشر خواهد شد در ماه آوریل توسط توماس نلسون کتاب یک بخش از HarperCollins.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de