‘من آن را قانون اساسی ناجور حق”: آمریکایی های سیاه و سفید خود را در پاسخ به همه گیری تظاهرات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

زمانی که coronavirus مستندات گسترش در سراسر کشور در ماه مارس میلیون ها نفر از آمریکایی ها رفتند به محلی فروشگاه های مواد غذایی و عمده فروشی بازار به سهام تا برای تبدیل شدن به ماه در خانه گیر کرده. آمریکایی های سیاه و سفید همان, اما برخی به حال یک ضمیمه به لیست خرید خود را: یک اسلحه گرم.

از زمان شروع این بیماری همه گیر شده است وجود دارد علاقه رو به رشد در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در مسلح کردن خود به عنوان توسط اثبات افزایش عضویت در تفنگ صاحب سازمان.

که علاقه ballooned در پی جورج فلوید مرگ که پرسیده بحث درباره ایمنی عمومی و نقش پلیس در جوامع است. Sensationalized کلیشه ها در مورد سیاه و سفید آمریکایی و اسلحه, اما, نیز در حال استفاده توسط منتقدان ضد نژادپرستی تظاهرات برای توجیه امنیتی و سرکوب در مناطق شهری بسیاری با بزرگ سیاه و جوامع است.

با عجله به خرید سلاح و مهمات منحصر به فرد است به یک نژاد — بیشتر آمریکایی ها در سراسر هیئت مدیره در حال مسلح خود را در این سال از جمله کسانی هستند که نه از نظر قانونی واجد شرایط. با این حال, جدید, سیاه, تفنگ صاحبان دیدن سلاح گرم به عنوان یک ابزار از هر دو توانمندسازی و دفاع از خود.

فیلیپ اسمیت رئیس جمهور از ملی آفریقایی آمریکایی صاحبان اسلحه’ انجمن گفت: سازمان عضویت سالانه افزایش یافته تا 2000 عضو جدید در هر روز — یک شکل از او استفاده می شود برای دیدن سالانه است. سازمان خود را رشد کرده است به بیش از 30 ، 000 اعضای این سال و آنلاین است پس از نزدیک به 90000 نفر است.

هجوم علاقه به تفنگ داشتن و به دنبال عضویت در تفنگ صاحب سازمان — شروع به محض این که این بیماری همه گیر در مجموعه. ترس از آسیب دیده اقتصاد مختل زنجیره تامین و آهسته در حال حرکت فدرال پاسخ الهام گرفته از مردم دست به اسلحه ببرند.

“اگر شما یک نصف مغز در سر خود را حتی گفت: ” این ممکن است جدی, اجازه دهید من بر این اساس طرح” اسمیت توضیح داد.

این فلوید اعتراضات او اضافه شد “خط در شن و ماسه” برای بسیاری از اعضای جدید. رهبران دیگر سیاه مالکیت اسلحه سازمان اکو این پاسخ گفت: سنبله مدیون به طیف وسیعی از نگرانی های بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید اند.

“این که آیا آن ترس از کمبود مواد غذایی و کمبود یک فروشگاه مواد غذایی در کوتاه زمان پاسخ برای اجرای قانون و یا اینکه مردم فقط از ترس رفتن آنها حمله شود من نمی دانم” گفت: دریک مورگان ملی, فرمانده, سیاه, Gun Owners Association. مورگان گفت: بهره خود را در گروه رشد بسیار سریع است که وب سایت خود را سقوط از افزایش ترافیک آنلاین.

“بسیاری از مردم در حال رسیدن به ما عمدتا جدید صاحبان اسلحه و افرادی که نمی خواهد باید در نظر گرفته شود داشتن یک تفنگ یا اسلحه برای حفاظت از آنها شده است تا پوشش به خرید اسلحه و دسترسی به اطلاعات از وب سایت ما.”

استدلال خود را تبدیل شده است بسیار سخت تر به چشم پوشی از آن به عنوان سایت های رسانه های اجتماعی و تلفن ویدئوها تبدیل به ابزار گرفتن و پاسخ به موارد خشونت پلیس. فلوید مرگ کاتالیز اعتراض بین المللی در بخشی به این دلیل. تصویری از Ahmaud Arbery که کشته شد سفید اوباش در گرجستان حومه به دست آورد سطوح مشابه توجه می کردند که از آتلانتا Rayshard بروکس بود که به ضرب گلوله در پشت توسط یک افسر پلیس پس از یک رویارویی است.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق معترضان در سراسر آمریکا در این تابستان شده اند غیر مسلح برخی به دنبال ایجاد یک بیانیه با اسلحه های خود را. در کوه سنگ, گرجستان, باز, حمل, دولت, حداقل 150 آفریقایی-آمریکایی ها ادعا خود را متمم دوم سمت راست به عنوان ابزاری برای اعتراض. با لباس سیاه و مسلح به اسلحه خودکار گروه راهپیمایی از طریق سنگ کوهستان پارک در اعتراض به آن تصویر مؤتلفه ژنرال.

مشابه مارس برگزار شده توسط سیاه و سفید صاحبان اسلحه صورت گرفت در Oklahoma City, Okla. در ماه ژوئن به پایان رسیده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در نزدیکی تولسا. اسمیت گفت: سازمان وابسته نیست و با این گروه اما همدردی با اعضای خود است.

“هر زمان و هر جامعه رانده شده و تحت فشار قرار دادند و مانند ما شده است تحت فشار قرار دادند من ممکن است موافق است با آنچه شما را به عنوان یک سازمان دیگر, اما من قطعا درک که در آن که ناشی از” او گفت:, و اضافه کرد که تلاش های خود را انجام داده بودند از “بقا و قادر به محافظت از خود و جامعه است.”

خود را در تظاهرات و دیگران کشیده اند خشم برخی از محافظه کاران است. گرجستان سن. کلی Loeffler تقبیح “حکومت اوباش” در آتلانتا در طول 24 ژوئن مصاحبه با فاکس نیوزبه عنوان کابل شبکه همچنین تصاویری از معترضان حمل نیمه اتوماتیک سلاح. “ما یک ملت از حکومت قانون و این دقیقا همان چیزی اتفاق خواهد افتاد اگر ما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” Loeffler هشدار داد.

او شعارهای پژواک که از کاخ سفید و دیگر جمهوری خواهان در واشنگتن که گرفته اند به طور فزاینده ای متضاد تن نسبت به معترضان و اعضای Black Lives Matter جنبش در ماه گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به این جنبش به عنوان یک “نفرت” و تکرار صحبت کردن امتیاز به نفع سختی انجام ندادی. رئیس جمهور و حامیان او در ضمن, دفاع, سفید, سنت لوئیس, زن و شوهر دستگیر شده در ویدئو با اشاره اسلحه در سیاه و سفید تظاهرات و راهپیمایی ، با توجه به فاکس نیوز این زن و شوهر پلیس گفت آنها برگرفته سلاح گرم خود را پس از لکه های مسلح داعش است.

دیگر اعضای دایره خود را گرفته اند به تماس Black Lives Matter معترضان “مارکسیست” شده اند که “برنامه ریزی برای از بین بردن پلیس برای سال.”

تلاش برای فن ترس از مسلح نظامی آمریکایی های سیاه و سفید است نه سیاسی جدید تاکتیک. FBI مدیر J. Edgar Hoover توصیف حزب پلنگ سیاهکه حمایت برای آفریقایی-آمریکایی را به اسلحه به عنوان یک شکل از دفاع از خود به عنوان “بزرگترین تهدید برای امنیت داخلی کشور” در سال 1969. نگرانی در مورد این گروه در اواخر دهه 1960 و حتی باعث National Rifle Association, هیچ فن تفنگ محدودیت به همکاری با آن-فرماندار کالیفرنیا رونالد ریگان به تصویب قانون کنترل اسلحه که محدود باز حمل در دولت کاپیتول.

در حال حاضر به عنوان برگ برنده دولت آماده به گسترش حضور نظامی به شهرهای بزرگ خود صحبت نقاط در حال تبدیل شدن به سیاست. پس از یک هفته از خشونت سرکوب تظاهرات در پورتلند رئیس جمهور تهمت خود را اعلام کرد قصد دارد برای استقرار صدها نفر از اجرای قانون فدرال عوامل به شیکاگو و آلبوکرک به “کمک به درایو پایین جرم و جنایت خشونت آمیز.”

دولت فدرال نیز تهدید به اعزام نیروهای فدرال در بالتیمور, دیترویت, New York, اوکلند و فیلادلفیا — که همه باید از بین جمعیت.

کاخ سفید به طور خاص ذکر شده خشونت اسلحه در آفریقایی-آمریکایی جوامع و خطر آسیب به اموال فدرال به عنوان بهانه ای برای افزایش حضور نظامی. و این اولین بار نیست که رهبران دولت ارائه کرده اند مسلح آفریقایی-آمریکایی به عنوان یک تهدید: هنگامی که حزب پلنگ سیاه رسیده ارتفاع آن در اواخر 1960s, National Rifle Association, در همکاری با آن-فرماندار کالیفرنیا رونالد ریگان تصویب قانون کنترل اسلحه که محدود باز حمل در دولت کاپیتول.

سیاه, تفنگ صاحبان این دوران اما حفظ آن خود اسلحه گرم مالکیت است نه شواهد چیزی شوم و نه آن را خشونت آمیز نشان می دهد از نیروی است که برخی از محافظه کاران را ساخته اند آن را.

“این قانون اساسی ناجور حق” گفت: Kat Traylor یک استراتژیست سیاسی و مجوز تفنگ مالک مستقر در آرورا کلرادو. او شهر است خانه را به یکی از خشن ترین تیرباران های دسته جمعی در تاریخ آمریکا است.

Traylor گفت که او احساس قدرت داشتن اسلحه گرم. در همان زمان او یک عضو از Moms Demand Action که طرفداران کنترل اسلحه قانون. در سال 2018 او کمک کرد از طریق فشار دولت پرچم قرمز قانون است که به قضات قدرت برای به دست گرفتن یک فرد اسلحه گرم اگر آنها به اثبات می شود یک خطر برای خود و یا فرد دیگری.

“ما tussled با ایده داشتن اسلحه در خانه ما چون ما به حمایت بسیاری از تفنگ حقوق قانون,” او توضیح داد. “ما مثل آره ما نیاز به این قانون از آنجا که ما لازم نیست اسلحه در دست مردم است که به وضوح خواهید به صدمه زدن به خود و یا دیگران است.”

Traylor نیست تنها کسی که تلاش کرده است با پیامدهای داشتن یک تفنگ به عنوان یک سیاه آمریکا. با تیراندازی به افزایش در چندین شهرهای آمریکا طرفداران با احتیاط از این روند گفت وجود ندارد شواهد کافی برای اثبات که اسلحه را سیاه و سفید آمریکایی ها هر امن تر است.

“آنچه که من واقعا می خواهید مردم را به فکر می کنم در مورد تاثیر حضور اسلحه در جوامع و چگونه وجود دارد چالش ذاتی و متنوع تر به چالش گفت:” هر کس باید خود را مسلح گفت: کهربا Goodwin, بنیانگذار و مدیر اجرایی جامعه عدالت عمل صندوق که با هدف جلوگیری از خشونت اسلحه در جوامع از رنگ. “نه هر کس دسترسی به تفنگ ایمنی. ما نمی دانیم که چگونه اسلحه را در واقع می تواند مردم سیاه امن تر در خانه یا خارج از خانه.”

سیاه مالکیت اسلحه طرفداران که اولویت بندی ایمنی و آموزش مناسب بیش از عجله و به طور بالقوه خطرناک تلاش برای تضمین این سلاح ها می گویند که رشد خود را در اعداد می فرستد یک پیام قدرتمند فراتر از کسانی که از سنگ کوه, Oklahoma City, شفق قطبی یا هر فرد شهرستان.

“این روز بیش از آمریکایی های آفریقایی تبار نشسته آواز Kumbaya و امید و دعا که کسی خواهد آمد و آنها را ذخیره کنید. ما میخوایم نجات خودمان” اسمیت گفت. “و هر سیاستمداری که می خواهد رای ما حرکت رو به جلو آنها بهتر بود در کنار تفکر ما در غیر این صورت شما نمی کنه رای ما. ما نه میخوام گوسفند دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>