آن را نه-ning روز — در اینجا چیزی است که ما در حال از دست رفته در مورد بیس بال

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

امروز باید یکی از این روز بزرگ در تقویم ورزشی: روز افتتاحیه در لیگ اصلی بیس بال. اما به جای جوابی نیامد و در تمام کسانی که فوق العاده تازه-شروع/امید-چشمه-ابدی/تابستان-around-the-گوشه vibes ما گیر کرده در داخل (اگر ما خوش شانس هستید) با هیچ ورزشی از هر نوع به نگه داشتن ذهن ما کردن بیماری همه گیر.

MLB مانند هر دیگر لیگ هیچ ایده واقعی هنگامی که آن خواهید بود. آموزش بهار بود ناگهان متوقف شده در مارس 12 و چهار روز بعد از شروع فصل به طور منظم عقب رانده شد حداقل تا اواسط ماه مه. که بهترین سناریو هر چند کمیسر راب مانفرد هنوز هم برای تلفن های موبایل امیدوار (حداقل برای عموم) که راه اندازی مجدد اتفاق می افتد جایی که در محدوده. “من چشم انداز خوش بینانه این است که در برخی از نقطه در ماه مه خواهیم بود دنده عقب,” او گفت: ESPN شب گذشته.

مانفرد اعتراف کرد که کامل 162-بازی فصل است که به احتمال زیاد از پنجره به بیرون بنابراین تمرکز در حال حاضر در محدود کردن چگونه بسیاری از بازی ها از دست داده است. Blue Jays GM راس اتکینز شناور ایده هفت زمین باز یافته doubleheaders که می تواند اجازه می دهد تا تیم به طور متوسط به عنوان بسیاری از نه بازی در هفته و مانفرد گفت: او نمی خواهد حکومت که از. او افزود که MLB مایل به “آزمایش” و “هیچ چیز را از روی میز برای ما در حال حاضر است.” ESPN جف Passan گزارش داد که بیس بال است و با توجه به برگزاری مسابقات جهانی در گرم آب و هوا خنثی سایت که می تواند اجازه می دهد به طور منظم فصل به گسترش به اکتبر و برگشتی به ماه نوامبر است.

دیگر نکته جالب این کمیسیون نشان داد که بیس رسیدگی به Boston Red Sox به اتهام ورود سرقت کامل است. پس از مانفرد کاهش یافته و چکش در هوستون آستروس در ژانویه برای تقلب راه خود را به 2017 جهان سری عنوان کلمه بود که بوستون به زودی خواهد بود برای اجرای یک طرح مشابه در طول اجرا خود را به ’18 قهرمانی. اما مانفرد گفت دفتر او بوده است به طوری که مشغول خرید و فروش با خرید اینترنتی از به تعویق انداختن این فصل که هیچ کس تا به حال زمان برای نوشتن گزارش. یک حاکم (که شامل پتانسیل مجازات برای Sox) منتشر خواهد شد قبل از اینکه فصل شروع می شود, مانفرد وعده داده شده است.

در sunnier توجه داشته باشید بیایید نگاهی به برخی از چیزهایی که ما می تواند به جلو نگاه به هر بیس بال می شود دوباره رفتن:

اولین فصل کامل برای جیز’ اسلحه جوان

تورنتو 67-95 رکورد در سال 2019 بود و بدترین حالت آن در سه سال اما هنوز هم احساس سرگرم کننده ترین جیز فصل در چندی. بود که به دلیل ورود سه داغ چشم انداز: ولادیمیر Guerrero جونیور بو ❄ و کون Biggio.

گرررو ترویج شد و به لیگ برتر برای اولین بار در اواخر ماه آوریل همراه با فوق العاده اعتیاد به مواد مخدره. ضخامت سوم baseman دقیقا نمی, نور, آن, اما 15 homers در 123 بازی و یک OPS+ 106 (100 در نظر گرفته شده است متوسط) هنوز هم بسیار قابل توجه اعداد برای یک مرد بود که تنها 20 سال از زمانی که فصل به پایان رسید. اکثر بازیکنان در این سن هنوز باید چند سال دیگر جزئی-لیگ ادویه جلوتر از آنها.

❄ ورود در پایان ماه ژوئیه ساکت تر بود اما سفت چسبیده shortstop به سرعت به سرقت برده نشان می دهد با وضعیتی وخیم کردن 11-بازی ضربه زدن به خط (از جمله هشت چند ضربه به تلاش های چهار homers و نه دو برابر) برای شروع بزرگ-لیگ حرفه ای. ❄ رسید.311 پنبه حلاجی شده به طور متوسط .571 ضربه زنی در صد (مرد بود دو برابر دستگاه) و یک 144 OPS+. کسانی که آمار فوق العاده برای کسی که فقط تبدیل شده 22 در 5 مارس. همچنین موهای خود را است برای مردن.

Biggio — که مانند گرررو و❄, پسر سابق بزرگ-لیگ star — به نظر نمی رسد به عنوان مقدار حرکت صعودی از آنجا که او در مورد به نوبه خود 25. اما او در 16 homers و 14 پایگاه های دزدیده شده تنها در 100 بازی پس از خود را اواخر مارس callup نشان می دهد Biggio پتانسیل را دارد که یک بازیکن بسیار خوب برای سال آمده است.

هیچ کس انتظار جیز ادعا این سال است. بخش است فقط بیش از حد دشوار است با یانکی ها و اشعه در بالا و حتی (احتمالا به زودی-به-می شود-خوار) Red Sox هنوز جامد تیم با وجود معاملات سوپراستار Mookie بتی به داجرز برای بادام زمینی به منظور صرفه جویی در چند دلار است. اما یک سال کامل از Guerrero ❄ و Biggio — و علاوه بر این از جدید آس در سابق طفره زن Hyun-Ryu Jin — رفتن به بازسازی جیز ارزش تماشای دوباره.

بو ❄ و او فقط تونیک ما باید در این زمان مشکل. (Vaughn ریدلی/گتی ایماژ)

خشم در برابر Astros تور

ورزشی بهتر است با خائنانی. و بیس بال, برای برخی از زمان حال بوده و فاقد قانع کننده شخصیت. در حال حاضر آن است که هر دو در یک مرز-بد Astros تیم. پاشنه خود را به نوبه خود در آغاز سال گذشته آف هنگامی که (پس از اخراج) تیم اجرایی تمسخر یک گروه از خبرنگاران و آن را به اعماق جدید زمانی که آنها گرفتار شده بودند برای یکی از بزرگترین رسوایی تقلب در تاریخ ورزش.

هوستون بی پروا سیستم دزدی سیگنال از مخالفت فو و رله اینتل به خود hitters به طوری که آنها می دانند آنچه در زمین بود در آینده برای همیشه لکه دار تیم 2017 جهان سری برنده شوید. همچنین هزینه درخشان-اما-از خود راضی GM جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch شغل خود را. همان صورت سابق هوستون نیمکت مربی الکس کورا و ex-بازیکن کارلوس Beltran که از دست رفته خود را در مشاغل مدیریتی با بوستون و متس به ترتيب پس از متهم بودن سرکردگان در سرقت.

خوب مطمئن شوید که آن را ایده آل نیست که بیس بال مورد نیاز چیزی از این شرم آور اتفاق می افتد در جهت آن را به نفوذ ورزشی-اخبار چرخه. اما بدون شک وجود دارد که این اضافه کردن آب به 2020 فصل است. آن را به طوری سرگرم کننده برای تشویق در برابر Astros و به تماشای هر تیم دیگر آمده در آنها را هر زمان که آنها می رسند در آینده ballpark.

واشنگتن عنوان دفاع

این تیم که به هر کس لذت slayed به ‘Stros به پیروزی در آن برای اولین بار سری جهانی در تاریخ حق رای دادن در حال حاضر می خواهد ثابت کند که آن را یک بار. راستش اگر آن را احتمالا بود.

اتباع یک تیم بسیار خوب در سال گذشته که قوی تر به عنوان سال رفت و آنها یک قهرمان شایسته. اما آنها لازم نیست که احساس یک نیروی عظیم منهدم کننده در ساخت و آنها خود را از دست داد بهترین hitter وظیفه سوم baseman آنتونی رندن — به فرشتگان در آژانس رایگان. این خواهید بود تا 21 سال phenom ژوئن صوت که آینده یک هیولا 34-هومر دوم فصل به انتخاب کنید تا شل.

داجرز رفتن همه در

L. A. احتمالا بهترین تیم در بیس بال از سال 2013. آنها موفق به کسب هفت عنوان بخش در یک ردیف و اسیر دو لیگ ملی پرچمی که در طول. اما آنها صفر قهرمانی برای نشان دادن آن و سریال های روز دنیا عنوان خشکسالی در حال حاضر در 32 سال.

سال گذشته به خصوص در خرد کردن برای داجرز. آنها موفق به کسب حق رای دادن-رکورد 106 بازی در فصل به طور منظم و به شدت مورد علاقه خود را برای رسیدن به جهان سوم سری در یک ردیف. به جای آنها از دست رفته خود را باز حذفی matchup به واشنگتن است.

خوب داجرز نیست فریب دهد در اطراف این سال است. حتی اگر فهرست خود را در حال حاضر انباشته آنها در زمان استفاده از بوستون ناگهانی (و بدبینانه) تمایل به تخلیه حقوق تجارت برای Mookie بتی — یکی از بهترین بازیکنان بیس بال و مفید استارت دیوید قیمت برای سکه بر روی دلار. بتی می تواند راه رفتن در آژانس پس از این سال, اما داجرز اهمیتی نمی دهند. آنها در حال رفتن برای آن است. شما را دوست دارم به آن را ببینید.

این گزیده ای از زنگ CBC Sports daily عضویت در خبرنامه. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>