‘این قیمت درآوردن’: Ontario برتر داگ فورد انتقاد بازدید کننده قیمت پارکینگ در باری Orillia

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

انتاریو برتر داگ فورد ناودان هر دو باری و Orillia, Ont., روز جمعه برای “قیمت-درآوردن” پس از دو شهر خود را مطرح اسکله نرخ پارکینگ برای افراد غیر مقیم در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در اوایل ماه جولای هر دو شهرداری افزایش نرخ پارکینگ برای بازدید کنندگان به دلیل نگرانی از ازدحام بیش از حد در پارک ها و سواحل است.

ادامه مطلب: غیر مقیم اسکله پارکینگ را افزایش می دهد در بری (انتاریو), Ont.

در باری ساکنان نیاز به تصویب در صورتی که می خواهید به پارک در برخی مناطق اسکله در حالی که غیر-ساکنان در حال شارژ 10 دلار در هر ساعت روزانه حداکثر 50 دلار. در Orillia شهرداری مالیات دهندگان می تواند به پارک و راه اندازی قایق های خود را به صورت رایگان اما بازدید کنندگان به طور موقت ملزم به پرداخت 50 دلار برای هر.

“من نمی توانم ایستاده زمانی که شرکت ها و یا دولت را به استفاده از مردم در یک بحران و آنها شروع به درآوردن این افراد” فورد گفت که او می خواهم به صحبت باری–Springwater–Oro-Medonte MPP داگ داونی و Simcoe شمالی MPP جیل Dunlop در مورد چه خبر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز جمعه بری شهردار جف لیمن منتشر شد بیانیه گفته فورد نظرات “ناامید کننده است.”

جمعیت شکستن فیزیکی فاصله قوانین در Wasaga Beach, در روز کانادا

جمعیت شکستن فیزیکی فاصله قوانین در Wasaga Beach, در روز کانادا

“شاید برتر آگاه است از ازدحام بیش از حد مشکل در باری و شهرستان Simcoe سواحل است که منجر شده تا حدودی از این استان تصمیم به ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی” لیمن گفت.

“پارکینگ قیمت هستند و نه تلاش برای سود اما تلاش برای مقابله با عدم فاصله و ازدحام بیش از حد ما را دیده اند و همچنین [به] کمک به جبران برخی از هزینه های مرتبط با این مشکلات است.”

لیمن گفت: او می خواهم به دعوت فورد به باری برای مشاهده آنچه اتفاق می افتد و در مورد این موضوع.

ادامه مطلب: باری ممنوع, چادر, BBQs در اسکله و سواحل و پارک ها با توجه به ازدحام بیش از حد نگرانی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر برای مبارزه با ازدحام بیش از حد نگرانی, شهر باری خواهد بود منع کباب و چادر در آن اسکله و سواحل و پارک ها و مسیرهای پیاده روی شروع شنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اخبار جهانی نیز رسیده به شهر Orillia برای نظر.

بیشتر به آمده است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>