این مرحله مقدماتی فصل برای بازی های المپیک 2020 — در اینجا چگونه کانادا تیم می تواند در

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا خواهد بود به خوبی در تیم های مختلف ورزشی در بازی های المپیک در تابستان امسال است. هشت کانادا جوخه های واجد شرایط تا کنون: مردان و زنان راگبی نفره زنان, فوتبال زنان, بسکتبال زنان, واترپولو, زنان بیسبال دارای توپ نرم, والیبال مردان و مردان هاکی روی چمن.

ترین تیم های کانادا تا به حال در بازیهای المپیک تابستانی است که نه. اما آن اتفاق افتاد و در سال 1976 مونترال, بازی بنابراین نباید آن را واقعا به حساب (کشور میزبان بسیاری از خودکار اسکله). کانادا واجد شرایط هشت تیم برای سال 1984 لس آنجلس, بازی های المپیک, اما وجود دارد یک ستاره وجود دارد بیش از حد. کسانی که بازی را تحریم شد توسط بلوک شوروی.

بنابراین آن را عادلانه می گویند که بازی های المپیک 2020 خواهد بود که اوج تیم-ورزشی نمایندگی برای کانادا. و پنج تیم هنوز هم شانس خود را برای پیوستن به حزب. در اینجا نگاهی گذرا به آنها چه کسانی هستند و چه آنها نیاز به انجام برای رسیدن به توکیو:

مردان 3-در-3 بسکتبال

کانادا آخرین فرصت خواهد آمد در جهان مقدماتی در هند شروع مارس 18. بیست تیم در حال رقابت و آنها را به چهار گروه تقسیم. دو تیم برتر هر گروه به پیشبرد به مرحله یک چهارم نهایی. از وجود آن تک حذفی. سه تیم برتر در پایان (به طوری که هر دو فینالیست ها و برندگان سوم-محل بازی) رفتن به توکیو. تیم های دیگر در کانادا گروه هلند لتونی, کرواسی و هند است.

وجود دارد یکسان زنان 3-در-3 مقدماتی اتفاق می افتد در همان محل در همان زمان, اما کانادا نیست که یک تیم در آن است و نمی خواهد که یکی در توکیو.

مردان فوتبال

کانادا منطقه ای مقدماتی شروع می شود مارس 20 در مکزیک است. هشت کشور وجود خواهد داشت. آنها به دو گروه تقسیم شدند و دو تیم برتر از هر پیشبرد به مرحله نیمه نهایی رسید. برندگان کسانی که نداد گرفتن نقاط در بازی های المپیک است. هر کس دیگری است.

کانادا رتبه 73 در جهان است. تیم های دیگر در گروه خود هستند هندوراس (شماره 62) السالوادور (69) و هائیتی (86).

اگر کانادا و پیشرفت آن خواهد شد به احتمال زیاد باید به ضرب و شتم یا میزبان مکزیک (رتبه 11 در جهان) و یا ایالات متحده (22) در این نیمه به پایان رسید برای یک نقطه در بازی های المپیک است. که می تواند یک چالش برای تیم کانادا که نیست واجد شرایط برای بازی های المپیک سال 1984.

بیس بال مردان

پس از نوسانی و از دست رفته در لیگ برتر 12 مسابقات بازگشت در ماه نوامبر در کانادا پایین است به نهایی آن دو اعتصاب. برای اولین بار در عرشه آمریکا مقدماتی در آریزونا شروع مارس 22. تنها برنده یک بلیط به توکیو. که می تواند دشوار با بیس قوی کشورهایی مانند کوبا دومینیکن و ایالات متحده آمریکا در میان هشت تیم رقابت.

اما دوم و سوم جای مانكن را کسب خواهد کرد آخرین شات در شش نهایی-تیم المپیک مقدماتی. که مسابقات شروع می شود در تاریخ 1 آوریل در تایوان است.

مردان واترپلو

المپیک نقطه بود تا برای grabs در Pan Am, بازی تابستان گذشته, اما, کانادا فقط از دست رفته آن را با از دست دادن به آمریکا در طلا-مدال مطابقت. وجود دارد یکی از شانس بیشتری در جهان مقدماتی در هلند شروع مارس 29. چهار المپیک نقاط در دسترس هستند وجود دارد. کانادا مردان گذشته از آن ساخته شده در سال 2008.

بسکتبال مردان

پیش بینی ترین مسابقات مقدماتی المپیک همراه آخرین. شروع ژوئن 23, کانادا مردان تیم بسکتبال مواجه نگردند (امیدوارم) با بازیکنان NBA — نقش خود را در آخرین لحظه مقدماتی در ویکتوریا. این شش تیم مسابقات و تنها برنده می رود به بازی های المپیک است. کانادا را باید از طریق حاکم NBA MVP Giannis Antetokounmpo هر چند که یونان تیم ندارد دیگر ستاره NBA. همین کار را برای سایر تیم ها: جمهوری چک و ترکیه و چین و اروگوئه.

کانادا گروه بندی می شوند با یونان و چین برای دور رابین بازی. دو تیم برتر از هر دو گروه عبور بیش از به بازی بازی های نیمه نهایی و برندگان آن بازی برای المپیک نقطه

این گزیده ای از زنگ CBC Sports daily عضویت در خبرنامه. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>