این 1st بزرگ ورزشی آخر هفته در حالی که

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

آبی جیز در نهایت یک خانه

تنها چند ساعت قبل از فصل خود را بازکن در خلیج تمپا جیز اعلام کرد آنها بازی “اکثریت” از بازی های خانگی خود را در این فصل در بوفالو, n. y. تیم مستقر در Sahlen زمینه است که خانه خود را سه گانه-A وابسته به بوفالو Bisons پس از یک معامله احتمالی با ایران برای به اشتراک گذاشتن Baltimore Orioles’ ورزشگاه از طریق سقوط کرد چرا که مقامات دولتی وجود آن را دوست ندارم. قبل از آن به ترتیب با دزدان دریایی پیتسبورگ فرو ریخت برای همین دلیل. و قبل از آن, دولت کانادا تصمیم گرفت که اجازه می دهد تا جیز به بازی در تورنتو به همین دلیل است که آنها نیاز به یک خانه جدید.

دلیل کلمه “اکثریت” استفاده شده است که بوفالو به ورزشگاه نمی تواند آماده برای میزبانی جیز’ خانه اول سری است که در جولای 29-30 در مقابل واشنگتن است. Sahlen زمینه نیاز به ارتقاء کمی به آن را عمده-لیگ-آماده — مهمتر از همه بهتر روشنایی. بنابراین جیز و اتباع بازی خواهد کرد که سری در واشنگتن است. این امکان جولای 31-Aug. سری 2 مقابل فیلادلفیا می توان در بوفالو اما به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که جیز شروع خواهد شد بازی وجود دارد در اوت. 11 است که خود را در خانه بعدی بازی پس از آن. بیشتر بخوانید درباره جیز آبی جدید (موقت) خانه در اینجا.

ولادیمیر Guerrero جونیور صرف برخی از زمان در Sahlen زمینه قبل از نام گرفتن توسط Blue Jays. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

ورزشی تشدید سرعت

پس از چند ماه از بیماری همه گیر ناشی از تنبلی آن را به طور ناگهانی احساس می کند مانند هر لیگ بازگشته است در یک بار. برخی از آنها شلیک تا فصل آخر این هفته شما در بازی بالاتر-مخاطرات مسابقات بازی ها و آنهایی که در حال ساخت و آماده سازی نهایی برای بزرگ خود را دوباره دهانه هفته آینده.

در اینجا آنچه به دنبال در یک sneakily مربا بسته بندی شده آخر هفته برای ورزش حرفه ای (احساس خوبی به می گویند که دوباره):

بسکتبال

NBA فصل re-راهنمایی در شش روز و تورنتو رپتورز بازی اول خود را از سه بازی داد و بیداد امشب در 7:30 p. m. و در مقابل هوستون در دیزنی جهان حباب. دفاع از شانزه نیز warmups یکشنبه مقابل پورتلند و سه شنبه در مقابل ققنوس. این فصل به طور منظم رزومه شنبه شب با یک جفت از بازی ها (از جمله خیمه matchup بین لیکرز و کلیپرز) و رپتورز باز شنبه شب مقابل لیکرز.

اما شما لازم نیست که به صبر طولانی که برای یک پرتال تخصصی اولی ثابت است. کانادا نخبگان لیگ بسکتبال راهنمایی کردن خود در دو هفته قهرمانی مسابقات روز شنبه با یک جفت از بازی ها و به دنبال آن دو در روز یکشنبه. شنبه افتتاحیه (نیاگارا در مقابل همیلتون در 1:30 p. m. ET; اتاوا در مقابل گوئلف در 3:50 p. m. ET) زنده پخش خواهد شد در CBC شبکه تلویزیون و به صورت زنده در CBCSports.ca, CBC برنامه ورزشی و CBC سنگ. روز یکشنبه بازی (Saskatchewan در مقابل نیاگارا در 1:30 p. m. ET; ادمونتون در مقابل Fraser Valley در 4 p. m. ET) خواهد بود جریان. شما می توانید هر بازی در این مسابقات اینجا زندگی می کنند.

این CEBL تابستان سری مسابقات جای فصل به طور منظم و برگشتی این سال است. مصرف آن را در محل St. Catharines, Ont., که در آن لیگ هفت تیم را از رقابت در دور رابین که از آن بالا شش پیشبرد به تک-حذف مرحله. دو تیم برتر دریافت خداحافظ به مرحله نیمه نهایی که روز شنبه, اوت. 8. نهایی قهرمانی در روز بعد است.

پیچ و تاب و جالب به این مسابقات است که CEBL است که با استفاده از ایلام پایان برای تمام بازی های خود است. در اولین توقف در بازی با چهار دقیقه و یا کمتر باقی مانده در سه ماهه پایانی بازی ساعت خاموش است و این تیم بازی را به نمره هدف. که تعداد مصمم است با اضافه کردن نه امتیاز به پیشرو تیم نمره. به عنوان مثال: توپ می رود خارج از محدوده با 3:57 چپ و آبشار پیشرو همیلتون 80-75. این تیم در حال حاضر بازی به 89. بنابراین نیاگارا نیاز دارد نه امتیاز به برنده شدن در این بازی در حالی که همیلتون نیاز 14. زیبایی این سیستم این است که در هر بازی به پایان می رسد با کسی که در حال غرق شدن یک سبد (یا از کف و یا خط پرتاب آزاد). وجود دارد در حال اجرا ساعت توسط پیشرو تیم و هیچ عمد رسوب برای گرفتن توپ به عقب عقبی تیم. بیشتر بخوانید درباره درخشش ایلام پایان در اینجا و در ادامه 10 دلیل برای تماشای CEBL مسابقات اینجا.

آن را نیز یک آخر هفته بزرگ برای بسکتبال زنان. به WNBA راهنمایی های خود را کوتاه 22-بازی فصل به طور منظم (برش از 36) روز شنبه در آن حباب راه اندازی مرکزی فلوریدا. آن را می تواند به دنبال یک استاندارد حذفی مسابقات به پایان می رسد که در ماه اکتبر. کانادا ملی-تیم ستاره کیا پرستار نیویورک آزادی بازی در فصل بازکن بعد از ظهر شنبه. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او را برای تنظیم به زندگی در حباب اینجا.

فوتبال

حذفی دور از MLS برگشت مسابقات شنبه شروع می شود و هر سه تیم کانادا ساخته است. تورنتو FC برنده گروه خود را در حالی که مونترال تاثیر و ونکوور وایت کپس هر دو از بهبود آهسته شروع به improbably رسیدن به دور 16. این مسابقات تنها-حذف از اینجا. مونترال چهره اورلاندو در شنبه 8 p. m. ET. روز یکشنبه تورنتو در New York City FC در 8:30 p. m. ET و ونکوور در دیدار اسپورتینگ کانزاس سیتی در 11 p. m. ET.

ملی فوتبال زنان لیگ قهرمانی نهایی است یکشنبه در 12:30 p. m. ET. آن را بعید است matchup بین هوستون داش بودند که کشت چهارم برای مرحله حذفی و ششم-کشت Chicago Red Stars. یک قهرمان جدید خواهد بود و تاج پس از کارولینای شمالی, شجاعت, که موفق به کسب این عنوان از دو سال گذشته ناراحت شدند در مرحله یک چهارم نهایی. هوستون چهار کانادا بازیکن: مدافع Allysha چاپمن, هافبک سوفی اشمیت و جلو Nichelle شاهزاده و Maegan کلی. شیکاگو تنها یک مدافع بیانکا St. Georges که به ثمر رساند اولین هدف حرفه ای در ستاره قرمز’ 3-2 نیمه نهایی برنده بیش آسمان آبی FC. جزئیات NWSL کمیسر لیزا بیرد افکار در مورد چگونگی لیگ بود قادر به متوقف کردن آن مسابقات در طول یک بیماری همه گیر و جایی که او آن را می بیند رفتن از اینجا را در این قطعه توسط CBC Sports’ سیگنا ساقی.

روز شنبه نیز در نخستین روز از لیگ برتر فصل که دوباره در اواسط ماه ژوئن. لیورپول مسجل لیگ عنوان حدود یک ماه پیش از آن و برای اولین بار در 30 سال — اما چند چیز هنوز هم در خطر است. منچستر یونایتد چلسی و لستر در حال مبارزه برای آخرین انگلستان دو لکه در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا (لیورپول و منچستر سیتی در حال حاضر در). استون ویلا واتفورد و بورنموث در حال مبارزه برای جلوگیری از باقی مانده سقوط نقاط (نورویچ در حال حاضر تنزل مقام). لستر مهاجم جیمی Vardy است که به دنبال به پرچ اولین بوت طلایی جایزه برای شکوه در لیگ به ثمر رساند (او دو هدف منجر شود). آن خواهید بود یک چرخش سریع به بعد لیگ برتر فصل که آغاز سپتامبر. 12.

بیس بال

کوتاه 60-بازی لیگ اصلی بیس بال فصل گذشته باز شب با یانکی ها, ضرب و شتم جهان سری قهرمان اتباع 4-1 در یک بازی است که به نام در ششمین دور به علت بارش باران. بعد لس آنجلس داجرز که co-مورد علاقه های شما با یانکی ها به برنده سری جهانی, لعنتی, سان فرانسیسکو, 8-1. هر تیم دیگر باز می شود امروز/امشب. جیز صورت Tampa Bay Rays در 6:40 p. m. ET.

فقط قبل از Dr. Anthony Fauci uncorked یک مراسم زمین برای اولین بار شب گذشته بود که juuuuuuuuuuuust کمی خارج MLB و اتحادیه بازیکنان اعلام کرد که آنها موافقت می خواهم به گسترش پس از فصل از 10 به 16 تیم. دو تیم برتر در هر بخش به همراه دو کارت های وحشی در هر لیگ در. در دور اول بالا دانه در هر لیگ مواجه شماره 8 دانه 2 پخش 7 و…. کسانی که سری در حال best-of-سه و بالاتر و دانه میزبان هر بازی. که به دنبال بهترین معمول از پنج بخش سری و بهترین هفت لیگ قهرمانی سری و سریال های روز دنیا.

هاکی

NHL بازیکنان خود می رسند اختصاص حباب (ادمونتون برای کنفرانس غرب تیم تورنتو برای شرق) در یکشنبه. هر تیم نقش یک نمایشگاه بازی (چهارشنبه یا پنجشنبه) قبل از به اصطلاح استنلی مقدماتی جام (اضافی دور یش بر روی استاندارد پلی آف) شنبه آینده آغاز خواهد شد.

شب گذشته NHL منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد حباب. که شامل بسیاری از رویه اقلام مانند چگونه COVID-19 تست اقامت در هتل, وعده های غذایی, سرگرمی و اتاق تناسب اندام و امکانات کار را برای بازیکنان است. اما برای طرفداران جالب ترین مسائل مربوط به چگونه به بازی نگاه کنید و صدا در تلویزیون بدون تماشاگر در این عرصه است. به منظور ایجاد ساختمان خالی کمی بیشتر زیبایی خشنود پایین کاسه صندلی های پوشش داده خواهد شد با tarp. همچنین غول چراغ صفحه نمایش و آگهی خواهد شد قرار داده شده در پشت نیمکت نمایش چیزهای شبیه به آرم تیم و گرافیک و حتی تصویری از تشویق طرفداران. در اینجا یک هنرمند رندر:

(NHL)

به جای آن از حد معمول 20, تلویزیون, دوربین, 32 استفاده می شود برای ضبط بازی — برخی از آنها قرار است در مکان هایی که آنها هرگز قبل از. جمعیت برای تلفن های موبایل عرضه شده توسط تصویری-بازی های شرکت EA Sports خواهد بود لوله کشی به این عرصه به طوری که بازیکن می تواند آنها را بشنود بیش از حد. متاسفانه برای هر کسی که امیدوار به شنیدن برخی از آه رنگارنگ dialogue روی یخ بازی پخش خواهد شد در پنج ثانیه تاخیر به طوری که هر چیزی را زشت و ناپسند می توان ویرایش ، بیشتر بخوانید درباره زندگی در NHL حباب در اینجا.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>