‘آن را’ غیر قابل قبول’: Maple Leafs در آینه نگاه کنید اخیر پس از اجرای زشت تلاش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

میچ Marner می توانید ببینید چیزی گم شده است.

ستاره جناح و استعداد خود را لود تورنتو افرا برگها هم تیمی های دارای توانایی سرعت, دست, چشم انداز — نگاهی به پایین هر حریف در NHL.

این چیزهای دیگر — تلاش فوریت میل — که اغلب شده است وجود ندارد.

“همه ما می دانیم که ما باید مهارت” Marner گفت. “اما ما نمی اخلاق کار هر شب [با] هر مرد خرید در. مهارت تنها به شما طول می کشد تا کنون و پس از آن اخلاق کار شما طول می کشد به یک سطح کاملا دیگر. این چیزی است که ما باید همواره بهتر است با.

“ما آن را مدیون به خودمان و به هر یک از دیگر در این اتاق است.”

و در صورتی که تغییر نمی کند, یک تیم تورنتو که در آغاز سال با جام استنلی آرمان به زودی می تواند به پیدا کردن خود را به فکر آنچه که می توانست در طول یک agonizingly طولانی تابستان.

برگها به دنبال زیر پر تلاش در یکشنبه 5-2 جاده از دست دادن به Buffalo Sabres با یک تکان دهنده عملکرد روز سه شنبه در پیتسبورگ.

سیدنی کرازبی و پنگوئن شمردن تورنتو برای اولین 35 دقیقه ساختمان 5-0 منجر قبل از سرازیری به یک 5-2 پیروزی در اولین بازی از یک خانه-و-خانه مجموعه.

سازمان دیده بان | کرازبی قلم له برگها:

سیدنی کرازبی غیر قابل کنترل بود او به عنوان ثبت یک گل و سه پاس گل در پیتسبورگ 5-2 برنده. 1:28

برگها تا به حال ساخته شده است-در بهانه خستگی برای بوفالو نشان پس از ضرب و شتم سناتورهای اتاوا 4-2 های این کشور در 24 ساعت زودتر, اما وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کردن در فولاد شهر.

بازیکنان نمی نگه دارید در پست های خود را-بازی نظرات. نه سر مربی شلدون Keefe که خشم و انزجار قابل لمس بود. تیم های ویژه شد و آخرین مقصر — پیوستن آهسته شروع می شود و در اواخر فرو می ریزد — پس از پیتسبورگ به ثمر رساند سه بار با استفاده و تورنتو قدرت بازی چیزی برای ایجاد شتاب اولیه.

همه آرام بود زمانی که برگها reconvened برای روحیه تمرین روز شنبه یک جلسه با مقدار زیادی از یک در یک نبرد دریل اما طعم ترش از خجالت درنگ.

“به عنوان دیگر تیم های بالا ما بدیهی است که نمی” برگها مرکز Auston ماتیوز گفت. “ما نیاز به بالا بردن ما به عنوان یک تیم است.”

حذفی چشم انداز

تورنتو شنبه سوم در اقیانوس اطلس بخش با 70 امتیاز از 61 بازی به عنوان چهار عمل اما می تواند از خواب بیدار شنبه از حذفی تصویر اگر Florida Panthers شکست Anaheim Ducks.

فلوریدا با 68 امتیاز از 59 بازی قبل از آن matchup در سواحل غرب نیز 26 مقررات پیروزی — اولین tiebreaker در جدول رده بندی — در مقایسه با تورنتو 23.

برگها در حال 7-8-3 بیش از گذشته خود را در 18 بازی فقط با چهار 60 دقیقه پیروزی بیش از آن span زیر 15-4-1 شروع به Keefe تصدی.

تورنتو می شود یکی دیگر از نرم افزار در پیتسبورگ در خانه پنج شنبه و چیزهایی که نمی توانید هر گونه آسان تر با Carolina Hurricanes, Tampa Bay Lightning و پلنگ در عرشه.

“ما در این بازی ها در اوایل و پس از آن ما فقط به و ترک ما دروازه بان [آویزان] برای خشک” Marner گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در رقابت سطح بالا. ما باید راه بهتر است.

“این غیر قابل قبول است.”

Keefe گفت که او انتظار دارد به یادگیری چیزی در مورد تیم خود را پنج شنبه و با اشاره به پاسخ خود گروه در اوایل ماه دسامبر و پس از اخذ کوبید.

تورنتو بود دمیده 6-1 در فیلادلفیا توسط آگهی, اما با شروع دروازه بان Frederik اندرسن خواستار از بین بردن چروک زیر شب در Scotiabank عرصه در برابر استراحت Colorado Avalanche.

برگها از دست داد که یکی 3-1 اما Keefe نام آن را “یکی از رقابتی ترین بازی که من دیده ام از گروه ما.”

“که واقعا به من نشان داد زیادی در مورد تیم ما و آنچه ما قادر به,” او گفت:. “ما فقط نیاز به تصمیم گیری است که زمان در حال حاضر و که آن را مهم است.

“ما نیاز به افزایش به مناسبت.”

اندرسن مشتاق برای پاسخ

اندرسن نمی تواند گسله برای هر یک از اهداف در برابر در پیتسبورگ, صرفه جویی برای یکی که در آن او تبدیل جن بر پشت خود را خالص و دریافت تماس دوباره پنج شنبه.

“این درس ها بسیار لذت بخش نیست اما آنها مهم است,” او گفت:. “هیچ کس واقعا در مورد آنچه اتفاق افتاده است [سهشنبه] اما من فکر می کنم ما رو به هیجان زده [با] راه ما می توانیم.”

اندرسن است 0-3-0 پس از بازگشت از گردن آسیب است که کنار او چهار بازی ارسال زشت .835 صرفه جویی در صد و یک 4.42 اهداف-برابر متوسط است. جک کمپبل که به دست آورد در تجارت با لس آنجلس کینگز در اوایل این ماه است 3-0-1 در چهار شروع می شود برای تورنتو با .919 صرفه جویی در صد و یک 2.40 GAA.

“او ما مرد” Keefe گفت اندرسن. “او آینده را از آسیب. ما نیاز به او را به عقب رفتن. این تیم شده است در بهترین حالت آن زمانی که فرد شده است در بهترین حالت خود.”

تورنتو صاحب لیگ 24-بهترین صرفه جویی در صد در 2019-20 در .897. به طور کلی اندرسن نشسته در .906 نسبت به ترکیب .918 او قرار داده تا او در طول سه فصل گذشته با برگها.

و پس Jan. 6 خود را صرفه جویی در صد است فقط .871.

“زمانی که من در من بهترین من واقعا نمی نگرانی در مورد آنچه [با] چیزهایی که من نمی توانید کنترل کنید” اندرسن گفت. “این چیزی است که من مشغول به کار در به تازگی … فقط تلاش برای مطمئن شوید که گذاشتم 100 درصد تلاش و تمرکز بر روی آنچه که من انجام دهید و چه کار من است.

“بیش از گذشته کمی آن بوده است چه از دست رفته است.”

بسیار شبیه به اخلاق کار در مقابل او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>