Ivanka Trump در جمعه ساخته شده است اولین حضور عمومی در هفته به پا زدن کردن, کشاورزی, بخش, جدید, جعبه مواد غذایی برنامه در تولید و توزیع کننده در لورل, Md.

او پیوست کشاورزی منشی سانی پردو و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان — با هر سه با پوشیدن ماسک — به مشتری جلب کردن راه اندازی 3 میلیارد دلار برنامه. این ابتکار با هدف اتصال مازاد تولید گوشت و لبنیات با مواد غذایی بانک ها و دیگر سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت مردم نیاز دارند.

“من افتخار می کنم که اکثریت دریافت کنندگان کوچک و منطقه ای تامین کنندگان مواد غذایی که اولویت بندی کوچکتر مزارع و سازمان های غیر انتفاعی در مناقصه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد است. او عینک سیاه, ماسک صورت آراسته با یک پرچم آمریکا پین به جز زمانی که ارائه اظهارات او.

USDA برنامه به طور فزاینده ای تحت آتش برای اعطای برخی از عمده قراردادهای شرکت با کمی به هیچ تجربه کار با کشاورزان و یا بانک های مواد غذایی.

قابل توجه تکه از $1.2 میلیارد دلار اولیه قراردادهای وزارت کشاورزی ایالات متحده اعطا شده است مورد سوال توسط رهبران صنعت به عنوان سیاسی گزارش این هفته است. برای مثال $39.1 میلیون قرارداد به CRE8AD8 (تلفظ “ایجاد یک تاریخ”) در تگزاس-بر اساس برنامه ریزی رویداد شرکت متخصص در اسراف در مراسم ازدواج و رویدادهای شرکت را به دست آورد خاص موشکافی.

ساحلی Sunbelt شناخته و توزیع کننده در خارج از واشنگتن دی سی به نظر می رسد به خوبی موقعیت خود ارائه 4.5 میلیون دلار قرارداد. این شرکت در خدمت کسب و کار پوشا از نیوجرسی به ویرجینیا. دارای نزدیک به 1000 کارکنان — آورده و 50 بوده است furloughed — برای کمک به بسته بندی جعبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد است.

ساحلی Sunbelt است که به ارائه هزاران نفر از جعبه با یک مخلوط از آمریکا-رشد میوه و سبزیجات تازه. جعبه های دیگر در این برنامه شامل محصولات لبنی از قبل پخته شده گوشت یا ترکیبی از هر سه.

اما چندین شرکت های کمتر شناخته شده را نیز دریافت معاملات بزرگ در برنامه بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهد بود برای شروع حمل و نقل جعبه در روز جمعه. برخی از awardees به نظر می رسد عدم کامیون, گواهینامه های مناسب ذخیره سازی سرد و یا پرسنل به ارائه مواد غذایی برای هزاران نفر از مردم هر هفته.

وزارت کشاورزی ایالات متحده شده است تحت فشار برای نجات میلیون ها پوند از اتلاف مواد غذایی به عنوان مدعیان و خطوط در مواد غذایی بانک ها باید دارای عقاید. آن را در حال حاضر شده است دو سال پس از عرضه زنجیره ای خراب شد بعد از رستوران ها و هتل ها و مدارس و دیگر موسسات در سراسر کشور به حال تعطیل و رفاه اجتماعی فاصله دستورالعمل ها است که منجر به یک اختلال گسترده به تقاضا است.

پردو گفت: در صورتی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به حال او و گفت: “‘, پسرم, من می خواهم شما به من یک برنامه است که کار خواهد کرد.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im