‘من آن را سال’: بولتون کتاب گره خورده می شود تا در ماه نوامبر گذشته

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آینده بگویید همه باعث شده است مبارزه با رئیس جمهور بیش از اطلاعات طبقه بندی شده که می تواند کشیدن در ماه به عنوان شورای امنیت ملی وکلا تعیین آنچه که او می تواند فاش علنا از وقت خود را در کاخ سفید است.

در حالی که شورای امنیت ملی را قبل از انتشار بررسی فرایند است که به طور معمول نسبتا ساده بولتون مورد ممکن است پیچیده تر است. ادعای او گزارش می کند در کتاب مرکزی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان استیضاح دادگاه که می تواند سیاسی روند و منجر به یک نبرد قانونی طولانی.

این بدان معناست که رئیس جمهور وکلا می تواند در تئوری بطری بولتون مقاله—و مواد منفجره اتهامات گفته شده است شامل—تا گذشته انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“اگر همه بودند اقدام در ایمان خوب است, آن شاید ممکن است ممکن است برای حل و فصل طبقه بندی مسائل را در مقدار مناسب از زمان احتمالا چند هفته گفت:” استیو Aftergood یک طبقه بندی کارشناس که هدایت فدراسیون دانشمندان آمریکایی ” پروژه در دولت پنهان کاری. “اگر مردم اقدام در ایمان خوب این اختلافات می تواند برای معطل ماه یا بیشتر طول بکشد.”

طولانی مدت بررسی دوره می تواند برای کاخ سفید است که به دنبال جلوگیری بولتون از عموم شهادت در واکنش به استیضاح دادگاه در مورد تهمت خودداری از کمک نظامی کمک به اوکراین است. و کارشناسان گفت که در حالی که قبل از انتشار بررسی روند قرار است به کار گرفته می شود تنها توسط کارشناسان موضوع با یک شرط نیاز به نقد و بررسی این مواد از لحاظ سیاسی ماهیت انفجاری از بولتون ادعا می کند ممکن است در قرعه کشی دیگران را به مخلوط.

“سوابق اداره باید سرب خالص طبقه بندی سوالات کار به عنوان مورد نیاز با جامعه اطلاعاتی گفت:” جاشوا Geltzer سابق شورای امنیت ملی وکیل که مشورت در چند قبل از انتشار بررسی در حالی که در دولت است.

که در واقع آنچه بولتون وکیل چاک کوپر خواسته خود Dec. 30 نامه به الن شوالیه که ریاست شورای امنیت ملی دفتر که در دسته بندی نقد و بررسی, خواست او را به محدود کردن دسترسی به نسخ خطی “کسانی که حرفه ای مقامات دولتی و کارکنان به طور منظم شارژ با مسئولیت چنین بررسی است.”

در بیانیه ای در روز یکشنبه کوپر متهم کرد کاخ سفید از فساد قبل از انتشار بررسی روند بنحوی که هر گونه نشت در مورد کتاب آمد از کاخ سفید خود را. بولتون تیم نیز اشاره کرد که آن را فرستاده فقط یک نسخه از کتاب خود پیش نویس; کاخ سفید گفت: در پاسخ به این که هیچ کس در خارج از شورای امنیت ملی تا به حال بررسی آن است.

پرسش پدید آمده, اما در مورد دیگری بود که در جریان خطی و چه کسی نادرست تزریق ملاحظات سیاسی به طبقه بندی نقد و بررسی.

جک گلد اسمیت رئیس سابق DOJ دفتر مشاور حقوقی نوشت: این هفته که او می تواند گواهی دادن “از تجربه شخصی” است که “قوه مجریه اغلب گردش خطی ارائه شده برای prepub نقد و بررسی به طور گسترده ای از جمله به مقامات سیاسی و آن را اغلب می پرسد برای حذف به دلیل داشتن هیچ ربطی به” با افشای اطلاعات طبقه بندی شده.

کسانی که اتهامات جدید به دست آورد فوریت پس از رئیس جمهور توییتی در روز چهارشنبه که بولتون نوشته بود “تند و زننده & نادرست کتاب” که شامل “تمام طبقه بندی شده امنیت ملی است.” تنها چند ساعت بعد از سی ان ان برای اولین بار گزارش داد که کاخ سفید تا به حال شناسایی مواد طبقه بندی شده در مقاله.

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به دنبال یک کنفرانس خبری در هفته گذشته در سوئیس که در طی آن رئیس جمهور ذکر شده “امنیت ملی” از جمله دلایل او مخالف بولتون شهادت در واکنش به استیضاح محاکمه. در آن زمان این سخنان بودند به عنوان سیگنالی که کاخ سفید به دنبال جلوگیری از یک پتانسیل سنا احضاریه از بولتون.

“مشکل با جان است که آن را یک امنیت ملی مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما در مورد آن فکر جان او می داند که برخی از افکار من. او می داند آنچه که من فکر می کنم در مورد رهبران. چه اتفاقی می افتد اگر او نشان می دهد آنچه که من فکر می کنم در مورد یک رهبر خاص و آن را بسیار مثبت و پس از آن من مجبور به مقابله به نمایندگی از کشور ؟ آن را می شود بسیار سخت است. آن را به کار بسیار سخت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در سوئیس یک روز قبل از نایت شورای امنیت ملی طبقه بندی رسمی با ارسال نامه ای به بولتون وکیل و هشدار داد که این مقاله به نظر می رسد حاوی “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” از جمله برخی در TOP SECRET سطح که نیاز به حذف شود و قبل از انتشار آن.

چهارشنبه شب کوپر منتشر Jan. 24 پاسخ به شوالیه خواست او را به سرعت بررسی بولتون فصل در اوکراین است.

“ما باور نمی کنیم که هر یک از این اطلاعات می تواند منطقی در نظر گرفته شود طبقه بندی” کوپر نوشت: در این نامه “اما با توجه به این که سفیر بولتون می تواند به نام شهادت به عنوان اوایل هفته آینده ضروری است که ما باید نتایج بررسی خود را از این فصل به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

دو روز بعد آمد بولتون بمب: او ادعا که رئیس جمهور به او گفت در ماه اوت که او می خواست برای حفظ خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد متعهد به بررسی جو و هانتر بایدن—ساخت بولتون تنها نزدیک شاهد به این درخواست تا کنون. داستان منتشر شده در نیویورک تایمز مطرح فشار بر کاخ سفید و وزارت خارجه برای روشن شدن بولتون کتاب و اجازه می دهد او را به شهادت در استیضاح محاکمه. برخی از سناتور جمهوریخواه پس از آن حمایت از یک برنامه به نقد و بررسی نسخه خطی در یک طبقه بندی و تنظیم آنها به عنوان وزن که آیا به حکم شهادت او.

تحلیلگران کشف و ضبط بر روی دنباله ای از حوادث به افزایش این احتمال که دولت مسدود کردن بولتون کتاب به دلایل سیاسی. آن را بعید است که پت Cipollone کاخ سفید را بالا وکیل و پیشرو در دفاع مشاور در رئيس جمهور در سنا محاکمه شده بود در تاریکی چپ چند اشاره کرد.

“این است که نادر به کاخ سفید, مشاور خود را درگیر اما برای بولتون من نمی توانم باور کنم که آنها نمی هشدار او گفت:” Geltzer. “ما استفاده می شود برای اطمینان از سیاست هیچ نقشی,” او اضافه شده است. “فقط حرفه ای امنیت ملی پرونده ریاست مقامات ساخته شده تماس بگیرید. اما در حال حاضر ؟ آن را سخت بدانید که چه چیزی اتفاق می افتد در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید.”

معاون کاخ سفید مشاور پاتریک Philbin گفت: کاخ سفید و مشاور دفتر “مطلع شد” که بولتون مقاله نشسته بود در شورای امنیت ملی برای بررسی اما رئیس جمهور قانونی تیم کاهش یافته است می گویند که آیا هر یک از آنها در جریان شدند بولتون کتاب پیش نویس قبل از جزئیات آن ساخته شد ،

براد خزه امنیت ملی وکیل که وکالت مقامات رفتن را از طریق فرایند توافق کردند که بولتون ممکن است در یک مورد خاص. در حالی که به نقد و بررسی “قرار است به کار گرفته می شود تنها توسط کارشناسان موضوع که لازم نیاز به بررسی مواد در واقعیت چیزی به عنوان سیاسی بحث برانگیز این شکی نیست که دیگران آن را دیده اند بیش از حد” او گفت:.

کمی وجود دارد بولتون و وکیل خود می توانید انجام دهید برای سرعت بخشیدن به روند خزه گفت. در زیر موجود قانون مورد او اشاره کرد آنها فقط می توانند یک طرح دعوی در دادگاه به چالش داوران’ طبقه بندی تعیین هنگامی که این فرایند کامل است و تصمیم نهایی صادر شده است.

“وجود دارد یک راه گریز برخی از ما سعی می کنید برای بهره برداری—که به بی تاخیر ادعا می کنند اما این فقط یک مکانیزم به آنها را به پایان نقد و بررسی” خزه اضافه شده است. “من تا به حال آن را در سال گذشته است.”

یک چالش قانونی می تواند موثر باشد در وادار کردن دست دولت گفت: پسر Snodgrass سابق دستیار وزیر دفاع جیم Mattis آورده است که اقدام قانونی علیه پنتاگون سال گذشته برای بی جهت برگزاری تا مقاله خود را در طول فرایند بررسی. “دولت می داند که آنها را برنده نیست در شایستگی اگر خودداری به دلایل سیاسی” Snodgrass گفت. “اما آنها هنوز هم شما نیاز به رفتن را از طریق بدون هیچ زحمتی و پرداخت هزینه های قانونی اگر شما می خواهید به وجود دارد.”

گسترده تر مشکل او گفت این است که این روند هنوز هم می تواند “به راحتی مورد آزار قرار گرفته” سیاسی انتصاب.

بولتون همکاران می گویند بعید است با توجه به زندگی حرفه ای طولانی در امنیت ملی که او نمی خواهد که پیچیده درک چه چیزی است و نمی طبقه بندی شده.

“وجود دارد و صفر فرصتی است که سفیر بولتون که تا کنون از افشای هر گونه مواد طبقه بندی شده است که صدمه دیده گسترده تر منافع امنیت ملی گفت:” علامت گذاری Groombridge سابق مشاور ارشد بولتون. او اشاره کرد “که در نزدیکی اتفاق در عملیاتی نگه داشتن جزئیات مانند منابع [و] روش طبقه بندی شده.”

به عنوان مشاور امنیت ملی, Bolton ارشد طبقه بندی مقام دوم تنها به رئیس جمهور Aftergood اشاره کرد بنابراین “خود را طبقه بندی قضاوت خواهد بود احتمالا به خوبی آگاه است.”

بولتون وکیل اشاره به این که در ماه گذشته اصرار به کاخ سفید پس از ارسال کتاب برای نقد و بررسی است که مشتری خود را “با دقت به دنبال جلوگیری از هر گونه بحث در این مقاله از حساس compartmentalized اطلاعات (“علمی”) و یا دیگر اطلاعات طبقه بندی شده.”

بولتون کتاب عوامل علاوه بر این—مت Latimer و کیت Urbahn شدند دستیاران به وزیر دفاع دونالد رامسفلد و نشان داده اند چندین سابق امنیت ملی با مقامات سطح بالا گواهی عدم سوء پیشینه از جمله سابق FBI مدیر James Comey و Snodgrass.

Urbahn گفت: در متن پیام است که تیم او کار کرده بود از طریق طبقه بندی مسائل “چند بار” هر چند او کاهش یافته است به مشخص کنید که چگونه آنها انجام می شود بنابراین در بولتون مورد به طور خاص. نه شوالیه نامه جزئیات که در بخش نسخ خطی دفتر او تا به حال تلقی راز است.

“فکری صادقانه به مردم و مخالف در چه چیز دیگری ممکن است طبقه بندی شده” گفت: Groombridge که در ادامه به حدس و گمان که برخی در شورای امنیت ملی در نظر گرفته ممکن است “گفتگو و اختلاف نظر بر سر سیاست مهم به عنوان طبقه بندی شده به خصوص از آن است که احتمال دارد این گفتگوها خواهد cast داشتن دیگران و به ویژه رئیس جمهور.”

هنوز هم گفت: خزه بولتون بالا-سطح امنیت ترخیص و دانش عمیق از طبقه بندی مسائل نمی خواهد که او را مصون از نیاز به اجرای کتاب خود با کاخ سفید است.

و چکیده ای از مقاله خود را نیز به احتمال زیاد پیچیده توسط این واقعیت است که به عنوان مشاور امنیت ملی بولتون بود ضروری به جریانهای چندگانه اطلاعات طبقه بندی شده از سازمان های مختلف که هر کدام می تواند ادعا می کنند سهمی در نقد و بررسی و اصرار خاصی redactions, Aftergood اشاره کرد.

“از نظر قانونی بولتون به طور قابل توجهی محدود عدم افشای توافق نامه است که او را امضا کرده اند به عنوان یک بیماری خود را از دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده” Aftergood گفت. “در واقع او در حال حاضر خود را متعهد به پیروی از prepublication فرایند بررسی.”

بولتون ارائه شده به شهادت در سنا را در جریان استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او subpoenaed. اما کاخ سفید نشان داده است که می خواهد به دنبال جلوگیری از شهادت او بر این اساس که هر گونه اطلاعات مربوط به او می تواند ارائه طبقه بندی شده است و/یا موضوع برای اجرایی امتیاز.

یکی ممکن است وضوح می تواند برای بولتون به شهادت در یک جلسه بسته. “سنا پس از آن که سود فوری از شهادت او در حالی که متن سخنان خود می تواند محرمانه برای عموم در موعد” Aftergood گفت.

این هنوز مشخص نیست هر چند که آیا بولتون را دریافت کنید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با مجلس سنا در همه قبل از محاکمه به پایان می رسد.

“ما باید به حل و فصل در یک روز اگر ما نیاز به شهود یا نه توضیح ، جیمز Lankford (R-Okla.) به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “این مسئله ای است که برجسته است که ما لازم نیست که یک راه خوب قادر به پاسخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید