“من دیده ام هرگز کسی کوه گشت مانند این — تا کنون’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

با او بعید جیغ وداد بازی کردن در سراسر سه شنبه, نقشه, جو بایدن شکل 2020 دموکراتیک اولیه — و دو فرد مسابقه برنی ساندرز که به نظر می رسید مانند یک رویا لوله چند روز پیش.

“من دیده ام هرگز کسی کوه گشت مانند این — همیشه” مت Seyfang متخصص نماینده شمارنده که تا به حال کار کرده و پیت Buttigieg گفت: از بایدن غیر منتظره تار و مار.

مایک بلومبرگ را ضعیف نشان دادن پس از گذراندن نزدیک به 600 میلیون دلار در تبلیغات او در حال حاضر با توجه به رها کردن. و الیزابت وارن استدلال را به نفع نامزدی در رقابت کنوانسیون از دست بخار به عنوان سناتور انجام شده به مراتب کمتر از انتظارات از جمله با شرم آور سوم-پایان محل در خانه خود دولت است.

“بدیهی است که بلومبرگ و وارن برخی از روح جستجو برای انجام” Seyfang گفت.

برنی ساندرز ادعا کرد بزرگترین جایزه شب, California, هر چند با رای برگه هنوز بیرون معلوم نیست که چگونه نماینده count وجود دارد که لرزش.

اما از نظر انتظارات بازی آن را غیر قابل انکار بایدن شب او به عنوان برنده حداقل نه نفر از 14 متحده — از جمله تکان دهنده از یک پیروزی در تگزاس و در وارن ماساچوست که در آن او هرگز برگزار می شود یک رویداد کمپین و یا افتتاح یک زمینه ،

همچنین بایدن و ساندرز انتظار او خواهد دنباله نمایندگان در پایان از سه شنبه اما بایدن به پایان رسید و شب پیش بینی شده به جلوتر خواهد بود.

مقیاس خود برنده شد و بزرگ از لحاظ جغرافیایی — در حال اجرا از خلیج چساپیک در ویرجینیا به وست تگزاس دشت — و همچنین جمعیتی است. بایدن برنده رای دهندگان سیاه با حاشیه بلکه حمایت بیشتری از زنان نسبت به زن تنها در مسابقه. او به ثمر رساند در حومه شهر و مناطق روستایی جنوب و غرب است. او عمده ضعف بودند با افراد جوان و Latinos با آنها ساندرز mopped تا در کالیفرنیا کلرادو و بخش هایی از تگزاس.

ناگهانی شتاب رانندگی بایدن موج در سراسر 14 متحده آمد و پس از تعیین برنده در کارولینای جنوبی نشان دادن او تنها متوسط هنوز شلوغ زمینه که اعتراض به رای دهندگان آمریکایی. که منجر به سریع خروجی توسط پیت Buttigieg سپس ctq که همراه با Beto o’rourke ستاره دار در خشن تلویزیونی تجمع در دالاس.

با هیچ آگهی در بودجه صحبت می کنند و یک بند کفش سازمان بایدن قرار داده و در سه روز نمایشگاه چگونه به اهرم خالص حرکت به یک پیروزی. او همچنین نشان داد که خود را بی پایان نمایش آن در عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر مهم نیست که چقدر بعد از همه.

“دموکراتیک در انتخابات مقدماتی برخی از نامزدها دست کم گرفتن اهمیت آفریقایی-آمریکایی و رای دهندگان گفت:” استیو Ayscue یک استراتژیست دموکرات. “متعارف سیاسی حکمت همیشه درست نیست. اما این بوده است بسیار سازگار است.”

به عنوان ساندرز underperformed در شنبه فشار ramped تا در وارن به رها کردن مسابقه. “تصور کنید اگر ترقی خواهان تثبیت شب گذشته مانند میانه های تلفیقی که برنده شده اند؟” تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.), یک ساندرز جانشین در توییتر نوشت.

سوپر شنبه متحده کاهش یافت و مانند دومینو به بایدن: آلاباما, آرکانزاس, مینه سوتا, North Carolina, اوکلاهما, ویرجینیا و حتی ماساچوست است.

خلیج وزارت امور خارجه بود شوکه بزرگترین داده شده است که آن را به وارن و همسایه به ایالت ورمونت برنی ساندرز. تا زمانی که بایدن تگزاس فرود آمد.

برای یک نامزد یک بار در نظر گرفته شده نان تست بایدن به مبارزه طلبیده انتظارات ضرب و شتم بهتر بودجه رقبا و ساخته شده بیانیه ای پیروزی شنبه که انتظار می رود به تیرکمان بچه گانه او را به دور بعدی متحده با تأثر است که مطابقت بایدن را به رای دهندگان مشخصات. آنها می تواند کمک به او در ساخت یک سرب بیش از ساندرز به عنوان ریاست جمهوری اولیه باریک به بالفعل دو مرد نژاد.

“سه شنبه نشان داد بایدن واقعا این مرد که ایجاد ائتلاف قرار می دهد و با هم قطعه از حزب دموکرات است. تمام حرکت با بایدن تا زمانی که کنوانسیون گفت:” مت زاویه تگزاس دموکراتیک استراتژیست.

“این یک داستان از حرکت و مردم در حال تنظیم در فک خود را. این یک تگزاس بیان: “من میخوام گره دندان من و در این مبارزه’ — به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” زاویه گفت. “رای دهندگان نمی خواهید کامل است. اما آنها می خواهند یک جنگنده با آنها.”

سه شنبه نبود و در مجموع پیروزی بایدن.

ساندرز برنده مگا جایزه کالیفرنیا با وجود صرف کمی زمان و یا پول وجود دارد و همچنین به عنوان کلرادو و خانه اش در ایالت ورمونت است. اندازه مطلق از دولت دموکراتیک به ساندرز افزایش نمایندگان برای کمک به او باقی می ماند در مشاجره با بایدن.

اما سه شنبه همچنین نشان داد حدود ساندرز’ درخواست تجدید نظر نسبت به خود 2016 نامزدی. دو از ایالات متحده را از دست داد — مینه سوتا و اوکلاهما — ساندرز برنده شده بود در سال 2016. او همچنین انتهایی در ایالت مین کشور دیگری او برنده است که در سال. کالیفرنیا که او از دست رفته در سال 2016 بود که خودنمایی میکند ،

بایدن به حال عنوان انتظارات از رفتن به سه شنبه. او با تمرکز بر برنده متحده کمپین گفت و به جای تمرکز بر چیدن خاموش را انتخاب کنید و کنگره منطقه — به خصوص آنهایی که با سنگین آفریقایی-آمریکایی جمعيت — به حداکثر رساندن نقاط قوت خود و صرف محدود دلار است.

که استراتژی تغییر نمی دهد اگر چه بایدن منابع مالی و موقعیت در انتخابات به احتمال زیاد خواهد شد.

“استراتژی ما برای سه شنبه و حرکت رو به جلو همواره متمرکز در اطراف نمایندگان. اگر شما نگاه در رسانه های ما-خرید آن همیشه متمرکز بر آتشبس در منطقه” گفت: آنیتا دان بایدن بالا کمپین مشاور. “بنابراین ما در هدفمند مناطق در می سی سی پی و میسوری و ما در حال رفتن وجود دارد.”

در حالی که این انتظار زیادی تزریق سهم آگهی خرید تا کنون بوده است کوچک برای بسته های پول در مبارزات انتخاباتی. بایدن به عنوان مثال صرف فقط $25,000 به تبلیغ در لیتل راک آرکانزاس هدف قرار دادن رای دهندگان سیاه. در میشیگان, کمپین محفوظ است فقط $500,0000 در آگهی های تلویزیونی زمان که نیمی از آن است که میله میله برای دیترویت و بقیه در سراسر Lansing, Grand Rapids و سنگ چخماق است. یکی دیگر از $455,000 محفوظ بود در میسوری نزدیک به نیمی از آن سنت لوئیس و یک چهارم در کانزاس سیتی.

“برنی صرف بیش از 20 میلیون دلار در سه شنبه تبلیغات وجود دارد و یک دوره از زمان ما نیست که هر چیزی را به صرف در هوا” دان اشاره کرد.

بزرگ بعدی دسته ای از کشورها رای در مارس 17: آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو. نظر سنجی به طور مداوم نشان می دهد بایدن را مورد ضرب و شتم ساندرز به آسانی در فلوریدا.

“بایدن برنده میشه فلوریدا. من هیچ شکی در مورد آن گفت:” استیو Schale بالا فلوریدا دموکراتیک مشاور که سر pro-بایدن فوق العاده PAC متحد کردن کشور است.

Schale که کمک راهنمای اوباما-بایدن مبارزات انتخاباتی در فلوریدا در سال 2008 و 2012 گفت: بایدن را افزایش پس از خود را کج پیروزی در کارولینای جنوبی کمک کرد PAC صندوق 1.4 میلیون دلار در تبلیغات رادیو و تلویزیونی هدف نقاط در سه شنبه متحده برای تکمیل مبارزات انتخاباتی را صرف.

اوهایو است که شخصی برای بایدن انتخاباتی: این دولت خانه از مدیر کمپین گرگ شولتز که به رهبری اوباما-بایدن کمپین عملیات وجود دارد در حالی که Schale در فلوریدا بود. در اوهایو و ایلینوی بایدن دوباره شمارش در یک ائتلاف طبقه کارگر سفید پوستان و آمریکایی های آفریقایی تبار به افزایش جلوتر است.

آریزونا یک آزادیخواه-تکیه دولت با وزش دموکراتیک رای دهندگان نیز می تواند به نفع بایدن اگر چه ساندرز’ کمپین می گوید درخواست تجدید نظر خود را با Latinos می تواند اجازه می دهد او را به انجام این دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>