IWK خدمات بهداشت روان گزارش بهبود در زمان انتظار برای جوانان, کودکان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

IWK مرکز بهداشت گزارش بهبود در تعدادی از اندازه گیری جنبه های خود را به خدمات بهداشت روانی برای کودکان ، جوانان و خانواده ها است.

با توجه به نتایج این هفته منتشر مشتریان, در حال دریافت مراقبت بهتر در سریعتر زمان که مقامات می گویند شروع با یک سیستم شیفت نزدیک به یک دهه پیش است.

“در سال 2012 ما ساخته شده یک تغییر در مدل ما مراقبت” توضیح دکتر روانشناس Sharon Clark. “ما در آغوش یک مدل از UK به نام انتخاب در رویکرد مشارکتی است و در زمان ما به جای شفافیت بیشتر متفاوت فکر کردن در مورد چگونه ما تعامل با خانواده و واقعا کنجکاو بودن در مورد آنچه که خانواده ها نیاز به زمانی که آنها می آیند برای مراقبت از ما.”

ادامه مطلب: N. S. دولت راه اندازی وب سایت به کمک دانشجویان دانشگاه دسترسی به سلامت روانی پشتیبانی آنلاین

“چه اتفاقی افتاد در سال 2012 شروع واقعا فکر متفاوت” کلارک گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چهار حوزه را اولویت های اصلی برای خدمات بهداشت روانی: دسترسی به کیفیت مراقبت و بهره وری و رضایت کارکنان.

در هر منطقه نتایج مثبت دیده شده است از جمله:

  • 75 درصد بهبود در زمان انتظار
  • 98 درصد بیمار و خانواده رضایت در کیفیت مراقبت
  • 82 درصد از کارکنان گزارش سطح بالایی از رضایت
  • 90 درصد از ملاقات حضور داشتند

سطح بالایی از قرار ملاقات ساخته شده آنها اعتبار برای تغییر در ارجاع و مصرف سیستم است که تضمین می کند لغو قرار ملاقات پر سرعت.

ادامه مطلب: Halifax, بهداشت روان, راه رفتن در درمانگاه پروژه مجبور به نزدیک به دلیل کمبود بودجه

“آنها به طور مداوم به تماشای این لغو به طور مداوم بر روی گوشی با خانواده ها تلاش برای کشیدن آنها را به این نقاط” توضیح کارن کری, که با این نسخهها کار به عنوان یک دسترسی ناوبر. “به طوری که ما با داشتن شکاف در تقویم و ما در حال گرفتن مردم است.”

در حالی که بسیاری از این موفقیت را می توان به تغییر در مدل مراقبت به طور مداوم به دنبال چه چیزی است و کار نمی کند و تغییرات مناسب است یکی دیگر از عناصر آنها نشان می دهد تحت فشار قرار دادند تا قابلیت های خود را بیشتر از قبل.

بیشتر بخوانید: “من احساس می کنم که مهم نیست’: مردم در حال انتظار برای سلامت روانی و حمایت در آتلانتیک کانادا

“واقعا تلاش تیم ما از تیم مدیریت ما رزرو و ثبت نام تیم تمام اعضای ما سرپایی تیم باید ایده های در مورد چگونه به ارائه بهترین مراقبت و در حال حاضر ما باید ایده ها و فرآیندهای است که به کمک آن ایده را به زندگی می آیند” گفت: کلارک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما به طور مداوم با داشتن این گفتگو توضیح داد:” کری. “ما در حال آوردن آنها را به هم تیمی های مختلف, ما در حال آوردن آنها به سطوح بالاتر ما که شنیده می شود و ما با توجه به زمان برای کمک به ایجاد این تغییرات و نگرانی های ما را به جدول که در نهایت کمک به خانواده ها در دراز مدت با گرفتن خدمات ملاقات سریع تر است.”

Follow @Jeremy_Keefe

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>