Jagmeet سینگ معذرت خواهی به سابق, Nova Scotia نامزد ستم توسط حزب در سال 1993

NDP رهبر Jagmeet سینگ در هالیفاکس در این آخر هفته برای استانی حزب دموکراتیک ملی کنوانسیون سالانه. اما قبل از حضور در این رویداد او ساخته شده یک توقف در هالیفاکس شمالی یادبود کتابخانه در روز شنبه به یک عذرخواهی.

“آفریقایی, Nova Scotia جامعه ایفا کرده واقعا بخش قابل توجهی در کمک به کانادا و به نوا اسکوشیا و برای بسیاری از تاریخ جامعه نادیده گرفته شده است و نادیده گرفته شده و من فکر می کنم این مهم اذعان کرد که گفت:” سینگ گفت: در کتابخانه صورتی که در حال وقوع بود در ایران.

ادامه مطلب: ‘این است که دست یافتنی’: NDP جداول جهانی pharmacare لایحه به دنبال لیبرال حمایت

بخشی از آن اذعان شد به رسمیت شناختن چگونه Lynn Jones, شد که برای اولین بار در کانادا متولد شده آفریقایی کانادا به اجرا در فدرال انتخابات شد ستم توسط حزب 27 سال پیش زمانی که حزب دموکراتیک ملی مجموعه ای را برای جشن 100 زن نامزد شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سال 1993 حزب آماده یک رویداد در انتظار زن دیگری بود که در حال اجرا در دیگر سواری بلامنازع بود و حزب 100 زن نامزد شده است. روز قبل از نامزدی رسمی شد اما جونز برنده نامزدی به عنوان NDP نامزد در هالیفاکس, روش سوارکاری با ساخت 100.

اما نادیده گرفته شد.

“همه چیز تنظیم شد تا برای دیگران به طوری که آنها تصمیم گرفتند برای تغییر” جونز گفت که در حال حاضر صندلی جهانی کنگره آفریقایی (Nova Scotia فصل) که به دنبال غرامت برای اطلس تجارت برده.

بیشتر بخوانید: مجموعه chronicling چهار دهه از این استان نوا حقوق مدنی راه اندازی شد

سینگ می گوید که یک اشتباه بود.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به عنوان رهبر ملی حزب دموکرات جدید از طرف من به عنوان به خوبی به عنوان حزب را از طرف من می خواهم برای معذرت خواهی به آفریقایی کانادا و آفریقا, Nova Scotia جامعه گفت:” سینگ.

عذرخواهی ساخته شده بود در آخرین روز از میراث آفریقایی ماه که جشن سهم از کانادایی ها.

جونز می گوید او شگفت زده شد چقدر عذرخواهی به معنای به او.

“شما فکر می کنم که مهم نیست که چه اتفاقی افتاده است. آن را رفته آن را با بیش از. اما پس از آن دوباره ظاهر من متوجه شدم این بود” جونز گفت که مهم تر از عذرخواهی خود عمل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: N. S. شهر حرکت می کند به آدرس نگرانی های پس از ‘تماشای گوزن در حالی که سیاه و سفید” حادثه

“حزب موافقت کرده است که به پیشبرد مسائل غرامت.”

سینگ گفت: جامعه ای که بخشی از پیشبرد مسئله غرامت به معنی نگاه کردن به بتن استراتژی به کار نزدیک با کانادایی ها و نوا Scotians به اطمینان حاصل شود آنها را در نقش رهبری.

آن چیزی است که استانی حزب در حال حاضر گرفته شده گام به سوی ایجاد یک تنوع صندوق سینگ گفت. در این نشست سالانه این آخر هفته که صندوق تغییر نام داد پس از ایوان Atwell — مردم این استان نوا زن انتخاب شود به عنوان یک MLA در استان است.

“این مهم است برای تشویق مردم از جوامع مختلف به قرار دادن نام خود را به جلو. تمام افرادی که احساس می کنند در حاشیه آنها احساس آنها نمی باید این فرصت را به شرکت” گفت: Atwell.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر