جیمز اوکیف طول می کشد تا پیروزی در دامان ABC News نیش اما مورد علاقه خود را رسانه های گلی نیست جشن: ‘خوب غم و اندوه’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

داده خود را سخاوتمندانه پرداخت شغل—فریب قربانیان unsuspecting به خصوص جریان اصلی روزنامه نگاران به blurting چیزی به طور بالقوه حرفه ای-پایان دادن به دوربین های مخفی و میکروفون و سپس انفجار آن آنلاین—آن را حقیقی به شنیدن جیمز اوکیف بنیانگذار و رئیس پروژه Veritas, لاف زدن در مورد اخلاق شخصی و یکپارچگی است.

“من سعی می کنم به رفتار خودم با چنین درجه بالایی از یکپارچگی” اوکیف گفت: Daily Beast این هفته به عنوان او را جشن گرفتند و در عین حال یکی دیگر از شکاف در استعاری تفنگ—تعلیق جانباز ABC News خبرنگار دیوید رایت. “ما بسیار خوش شانس است و ما باید این ارزش های اصلی که من حدس می زنم نادر است. ما ایستاده در اصل. من هرگز به حل و فصل دعوی یا گواهى دروغ نمىدهند. من هرگز نمی ایستادگی در صداقت است.”

بررسی محدودیت های بیرونی گستاخی می دانند, اوکیف تصریح کرد: “ما یک ضرب المثل در پروژه Veritas: ما آن را ’12 منصفه در شانه ما قانون است.’…ما سعی می کنیم به رفتار خودمان را مانند وجود دارد 12 منصفه تماشای ما در تمام زمانها. این چیزی است که من به کارکنان است.”

اوکیف که در رشته فلسفه در دانشگاه راتگرز در زادگاهش نیوجرسی بود و جناح راست محوطه دانشگاه روزنامه نگاری firebrand دوست دارد به استناد به عنوان الهام بخش مختلف روشنفکران و نویسندگان مانند اواخر رسانه های نظریه مارشال مک لوهان (کسی که با او mispronounces به عنوان “McLellan”) و هنوز هم زندگی روزنامه نگاری ethicist فیلیپ مایر به عنوان الهام بخش برای او مشکوک.

مایر اما رد افتخار گفتن Daily Beast: “خوب غم و اندوه است.”

اوکیف آمده است یک راه طولانی از خود “چریکی رسانه ای” روز از یک دهه پیش به عنوان یک خودخوانده محافظه کار avenger که یک بار masqueraded به عنوان یک دلال محبت ورزشی فدورا عصا و مادر بزرگ tatty chinchilla خز به منظور شرمسار لیبرال استقرار.

او تا سال 2018 جبران شد $395,940 در حقوق و مزایا با توجه به پروژه Veritas آخرین در دسترس عموم فدرال تشکیل پرونده مالیاتی. در ضمن خود ممرنکک نیویورک-بر اساس عملیات طبقه بندی شده توسط IRS به عنوان مالیات معاف خیریه مطرح $8,677,317 که سال های زیادی از آن در ناشناس سهم اختصاص یافته از طریق راست متمایل DonorsTrust صندوق و صرف $9,696,338—با $735,298 متهم به هزینه های قانونی به تنهایی.

اوکیف ادعا پروژه Veritas دارای بیش از 10 ، 000 فرد اهدا و بیش از 50 کارمند تمام وقت—از جمله امی و برنده سابق رادیو فردا تولید و محکوم David Letterman اخاذ جو Halderman (که کاهش یافته است مصاحبه درخواست). اوکیف را به کارکنان خود را مشغول استخدام undercover “خودی” در سازمان های خبری و سازمان های دولتی (“افرادی که مایل به قرار دادن دوربین بر روی بدن خود و فیلم و از دست دادن شغل خود را” اوکیف گفت) و یا دیگری در حال اجرا تصویری نیش در تصور دشمنان است.

بنابراین در شب Feb. 11 مقدماتی نیوهمپشایر یکی از اوکیف این عملیات که ظاهرا معرفی خود به عنوان یک فیلمساز مستند, مخفیانه ضبط دیوید رایت و زمان ABC اخبار تولید اندی, Fies بودند که decompressing در منچستر, N. H. هتل بار و تاسف دولت از اخبار تلویزیون کسب و کار.

رایت یک مگنا اظهار تقدیر هاروارد گراد با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آکسفورد شد و به خصوص مخالف مصلحت با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “خروس” اعلام اولویت خود برای الیزابت وارن بیش از برنی ساندرز (“پیر” “نمی خواهید به هر چیزی انجام می شود” “مسیح”) و اعلام خود را یک سوسیالیست.

“این واقعا باد آنلاین” اوکیف جشن بین چاپ مصاحبه های رادیو و ظاهر از جمله در Sean Hannity را همزمان رادیو نمایش; Hannity همچنین برجسته دیوید رایت و روح خود را در ساعات پر بیننده فاکس نیوز نشان می دهد پنج شنبه شب. “در بسیاری از پوشش” اوکیف ادامه پیروزمندانه. “در حال حاضر داستان است که در واقع شماره 8 روند چیزی که در توییتر در ایالات متحده است.”

داشتن شده است stoking خود را تبلیغ ماشین از سپیده اوکیف در هتل MGM در آکسان هیل-گلاسمانور, مریلند, فقط در خارج از واشنگتن دی سی استخدام یک کامیون مجهز با صفحه نمایش های ویدئویی بازی رایت نوار در یک حلقه آن را به عنوان rumbled از طریق خیابان; او همچنین آماده شدن برای حضور در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در نزدیکی فورت واشنگتن جایی که او برنامه ریزی شده بود به سخنرانی در روز شنبه.

“من صحبت کردن در یک ساعت رئیس جمهور صحبت در سه ساعت در همان مرحله در واقع” او اشاره کرد با آشکار لذت.

در سال 2015 یک ماه قبل از او خود را اعلام کرد ریاست جمهوری پیشنهاد تهمت ارسال پروژه Veritas $10,000 بررسی از خود را در حال حاضر از بین رفته eponymous بنیاد (که توقیف با رئیس جمهور پرداخت 2 میلیون دلار به سازمان های خیریه مختلف در دسامبر 2019 به حل و فصل ایالت نیویورک دادستان کل طرح دعوی در دادگاه ادعا سوء استفاده از منابع).

“این بود که ناخواسته” اوکیف گفت: در مورد تهمت را سخاوتمندانه “اما او دوست داشت Al Sharpton داستان ما”—یک پنهانی تصویری از اریکا گارنر در حال حاضر متوفی از پلیس نیویورک چوک-برگزاری قربانی اریک گارنر شکایت در مورد فعال حقوق مدنی را به اتهام حرص و طمع: “او در مورد این [چشمک زن یک دست, ژست برای پول].”

“آن را به پایان رسید تا در صفحه اول نیویورک پست,” اوکیف به یاد می آورد. “رئیس جمهور فرستاده من یک کپی از پستشلیک مقاله و گفت: چیزی به اثر” کار خوب جیمز اوکیف!’ و سپس کمک مالی به دنبال.”

روز قبل از پاشش آخرین حرکت شبیه چمچه زنی بر روی دیوید رایت اوکیف به ABC اخبار مدیران یک پیشرفت غربالگری. او تا به حال توسعه یافته همان حسن نیت ارائه میدهد به ABC در ماه نوامبر گذشته زمانی که پروژه Veritas به دست آورد و داخلی فیلم Good Morning America لنگر امی Robach شکایت که شبکه خود را نشسته بر روی آیتم مصاحبه با جفری اپستین و شاهزاده اندرو متهم ویرجینیا رابرتز Giuffre.

“ما فکر می کنیم آن را اخلاقی به درخواست برای نظر ما قبل از انتشار داستان” اوکیف توضیح داد. “ما در حال تلاش به عمل در ایمان خوب است در اینجا و آنچه که خبرنگاران انجام است که به درخواست برای اظهار نظر قبل از ما رفتن ، و آنها به ما یک به طور انحصاری است.”

ABC اخبار رئیس جمهور جیمز Goldston بی درنگ مجازات رایت و دیزنی متعلق به پخش از شبکه و جلب اعتماد برای پروژه Veritas: “هر گونه اقدام که خسارت شهرت ما را برای انصاف و بی طرفی و یا به ظاهر از به خطر انداختن آن مضرات ABC News و افراد درگیر. دیوید رایت متوقف شده است و برای جلوگیری از هر گونه ظاهر ممکن است از تعصب او خواهد بود reassigned دور از پوشش سیاسی وقتی که او برمی گردد.”

رایت تعلیق شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط همکار روزنامه نگاران از جمله پوینتر ارشد رسانه نویسنده تام جونز (“این احساس به عنوان اگر شبکه غارنوردی به فشار یک مارپیچ ساز و برگ است که واقعا نیست حداقل کمی علاقه مند به انصاف”) و واشنگتن پست رسانه وبلاگ نویس اریک Wemple که نوشت که ABC اخبار باید به جای صدور “اعلامیه در امتداد این خطوط: ما افتخار می کنیم از کار دیوید رایت و ما محکوم کردن این تلاش برای تسلیحاتی خود را سر و باز بودن.”

اوکیف برای تحت تاثیر قرار همدردی خود را برای آخرین معدن. “من درک می کنم که چرا آنها [ABC News] آن را انجام داد. از سوی دیگر من ستایش رایت برای صداقت خود را. من فکر نمی کنم که کسی باید به حالت تعلیق از کار خود را برای حقیقت گویی.”

رایت نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

همه 35 اوکیف شده است جناح راست مشهور برای بیش از یک دهه از زمانی که او هماهنگ مرگ 40 ساله انجمن سازمان های جامعه برای اصلاحات در حال حاضر بودجه فدرال سازمان غیر انتفاعی است که در میان دیگر ماموریت های در حال ثبت کم درآمد و اقلیت رای دهندگان.

در پاییز سال 2009 اوکیف منتشر شد یک سری از فریب آمیزی ویرایش مخفی-دوربین فیلم که در آن او وانمود به قانون-دانش آموز پسر, جوان, فاحشه, بازی های برگزار شده توسط یک دوست به آنها نشان داد تا در های مختلف بلوط دفاتر در سراسر کشور کشید و بی توجه به کارکنان به گفتگو در مورد به حداقل رساندن مالیات بر درآمد خود را در داستانی جنسی, قاچاق, کسب و کار, ظاهرا کارکنان زیر سن قانونی دختران از ال سالوادور.

خشم اعضای کنگره به سرعت قطع کمک های مالی و بلوط به زودی ورشکست شده است. در طول حضور در تلویزیون برای ترویج ویدیوهای خود اوکیف flaunted خود را رسانه ها-سیرک زرنگ و دانا با پوشیدن خود را دلال محبت ،

اوکیف اما نمی پدیدار کاملا صدمه ندیده است. او شکایت کرد که در سال 2011 توسط خوان کارلوس ورا بلوط کارمند بود که پس از اخراج یکی از پنهانی ویدئوها به دروغ به تصویر کشیده و او را به عنوان شرکت کنندگان حاضر در انجمن-قاچاق طرح; ورا در واقع تا به حال به نام پلیس گزارش هشدار دهنده برخورد با امکان جنایی. در سال 2013 اوکیف حل و فصل دعوی با 100.000 دلار پرداخت و یک عذرخواهی به ورا.

چند تا از اوکیف دیگر اقدام به نیش کمتر موفق شدند.

در میان آنها بود او از سال 2010 طرح به فریب خبرنگار CNN Abbie Boudreau به کاتالینا 27 قایق بادبانی مجهز به اسباب بازی های جنسی, کاندوم دوربین مخفی—پوچ و مسلما misogynistic تلاش در واقعیت نشان می دهد فتنه که شکست خورده قبل از آن زمانی شروع شد که Boudreau (که شده است می خواهم به امید مصاحبه اوکیف یک فیلم مستند در جوان محافظه کاران) عاقلانه حاضر به هیئت مدیره.

حتی این اواخر فرهنگ جنگجو اندرو Breitbart در زمان اوکیف را مدتی مربی و کارفرما به نام قایق جست و خیز “ناخالص و توهین آمیز است.”

“ما یک نمایش است که می رود به 20هفتم قرن muckraking روزنامه نگاری” اوکیف گفت: Daily Beast مقایسه خود را به آپتون سینکلر که نشان داد در شرایط غیر بهداشتی به نوبه خود از قرن صنعت بسته بندی گوشت می آمد و برنده جایزه پولیتزر شیکاگو خبرنگاران Pam Zekman و ویلیام گاینس که هر دو مشغول به کار تحت پوشش.

“وجود دارد یک کتاب به نام های اخلاقی روزنامه نگاری توسط فیلیپ مایر و آن را در مورد یک حزب-رضایت ضبط. استفاده از پنهان دستگاه ضبط حداقل که در آن یک حزب است و حاضر نیست دوراهی اخلاقی است که مخالفان ما را باور کنیم” اوکیف گفت.

دفاع از خود دیوید رایت نیش اوکیف ادامه داد: “این تهاجم به حریم خصوصی… آن را یک عمل فریب در خود و برای خود. آن را استراق سمع چرا که او در حال صحبت کردن با غریبه ها. و آن را نمی کند را تشکیل می دهند به دام افتادن. در روزنامه ها که فقط به نام ‘گزارش’ هنگامی که شما نقل قول مردم است.”

رسیده در صفحه اصلی در چپل هیل در ایالت کارولینای شمالی اخلاقی روزنامه نگاری نویسنده فیلیپ مایر مقاومت نقش اوکیف اخلاقی سنج.

“آسمان خوب است… آن را ناراحت کننده خواند و گفت: زمانی که مطلع اوکیف ادعا می کنند که مایر 29 ساله کتاب مشروعیت خود را پنهانی کمین.

“که به نظر من” مایر اضافه شده است. “من حاضر به گرفتن مسئولیت برای هر چیزی که او می کند به دلیل چیزی است که من نوشتم.”

اوکیف bristled زمانی که خواسته خود را در مورد محکومیت کیفری—یک گناه به بزه —به وجود آمد که از ژانویه 2010 بازداشت و زندانی همراه با سه همدستان پس از یک بد تصور مراجعه به آن دموکرات ایالت مری تقبیح و در New Orleans ظاهرا به کم ارزش کردن او ادعا می کند که او همراه بودند غرق در طول Obamacare بحث است.

در ابتدا به اتهام جنایت مربوط به گوشی دستکاری—از آنجا که آنها از لباسهای به عنوان تلفن تعمیرکاران و اوکیف برنامه ریزی شده بود به فیلم آنها تظاهر به بررسی تقبیح و دفتر تلفن— اوکیف در نهایت copped به مراتب کمتر جرم جدی وارد یک ساختمان فدرال تحت ادعای نادرست و محکوم شد به 100 ساعت خدمات اجتماعی یک 1500 دلار جریمه و سه سال آزادی مشروط.

“اگر شما را که شما دستگیر شدند چه خواهد شما انجام?” او خواستار ذکر است که پروژه Veritas نمی اندازی تا چند سال بعد. “چه کار می کنید اگر شما تا به حال هیچ پول و هیچ سازمان ؟ و آنها نمی من اتهام بزه آنها متهم با یک جنایت که من مرتکب نشده. هیچ کدام از آن مسائل خود را, مقاله, من شرط می بندم.”

اوکیف را با قلم مو با این قانون باعث می شود آن را غیر قانونی برای اوکیف به جمع آوری پول برای پروژه Veritas در فلوریدا ویسکانسین و چندین ایالت دیگر—مگر, البته, او دریافت عفو ریاست جمهوری که expunges این اعتقاد از رکورد خود را.

“آنچه را که سابقه کیفری است که شما صحبت می کنند ؟ چه جرم است؟” اوکیف خواستار شدند. “اگر میخوای آورد تا” من یک سابقه کیفری و میخوام عفو با مغلوب ساختن پیشی جستن ” اگر این چیزی است که شما میخوای به من می گویند من فکر می کنم شما باید به من بگویید چه که واقعی جرم و جنایت بود—چرا که یک داستان جذاب است. من نوشت: یک کتاب کامل در مورد آن.”

اوکیف ادامه داد: “آیا شما می دانید که من نشان داد من گواهینامه رانندگی در ورودی آن ساختمان است ؟ من یک خبرنگار با آی فون. که بسیار جالب واقعیت نیست ؟ می تواند از آن مورد بود که من به دروغ متهم کرد؟”

اوکیف با اشاره به این که سال بعد چندین دادستان فدرال استعفا داد و در میان یک رسوایی مربوط را نامناسب وبلاگ نویسی در مورد اوکیف و دیگر متهمان; او ادعا کرد که او آنتاگونیست در رسانه ها شد نشئه خود را در مورد حقوقی معرض خطر است.

“دیو Weigel [دیرین سیاسی خبرنگار در واشنگتن پست] خیلی خوشحال است که او توییتی در مورد آن در این روزنامه نگار چیزی. او گفت که او بود—نقطه علامت تعجب, شکلک چهره— “امید او مورد تجاوز قرار گرفته در زندان’ و دیو Weigel از دست داده و کار خود را در سال 2010 صحبت کردن در مورد آن به طوری که بسیاری از روزنامه نگاران بسیار خوشحال بودند در مورد آن.”

در روزانه وحش درخواست Weigel (که استعفا از پست—بود اما در نهایت rehired—پس از برخی بی تدبیر ایمیل بر روی یک سرور خصوصی برای روزنامه نگاران عمومی شد) از طریق بررسی ایمیل های ذخیره شده خود را از 10 سال پیش و این یکی در مورد اوکیف: “او یا رفتن به یک بحث های رادیویی نشان می دهد و یا شروع یک زندان وزارت”—به سختی تلاش برای شوخی در مورد تجاوز جنسی در زندان.

برای اوکیف از واشنگتن پست (که برای من کار می کرد برای 23 سال) چیزی است که از یک نهنگ سفید. او با افتخار سیاهی آنچه که او خواستار “هفت retractions” این روزنامه منتشر شده مربوط به مقالات در مورد او در طول سال اگر چه وجود دارد تنها به نظر می رسد شش اصلاحات و یا توضیحات خاص واقعی اظهارات—نه جدی تر “retractions”—در تصاویر او ایمیل فرستاده شده به این نویسنده.

و اوکیف در ادامه به چسبیدن به یک, عجیب و غریب, دفاع مملو از تاریخ بازنگری پروژه Veritas’ شرم آور تلاش در اواخر سال 2017 به گول زدن پست خبرنگاران به انتشار ساختگی ادعا توسط یکی از فعالان Jaime T. فیلیپس است که به عنوان یک 15 ساله او بوده است آغشته و پس از آن — آلاباما جمهوریخواه نامزد Roy Moore, که پس از آن او را سوار در سراسر خطوط دولت برای سقط جنین می سی سی پی.

در عوض پست—که برنده پولیتزر برای آن گزارش در چند آلاباما زنانی که رفت و در تاریخ ثبت می گویند مور زمانی که او یک مرد رشد کرده است در اوایل خود را به اواسط 30s و آنها نوجوانان گرفته بود آنها را بر روی تاریخ آنها را بوسید و در حداقل یک مورد نگاه و لمس 14 ساله دختر بچه جنسی—فرار معکوس نیش در اوکیف سازمان به صورت کامل با ویدئو به عنوان آن گزارش تیم دقت در معرض پروژه Veritas را دروغ.

اما اوکیف اصرار داشت او هیچ دلیلی برای شرمنده و حاضر به اذعان آن قسمت نشان داده حداقل در این مثال که واشنگتن پست آن را به بهترین سطح برای تعیین حقیقت.

“گاهی اوقات ما به خطر بیافتد در ما مخفی کار می کنند. آن اتفاق می افتد…گاهی اوقات شما نمی توانید یا شما دمیده شده دریافت.”

Bafflingly او در مقایسه با پروژه Veritas’ طرح به وضع لخت پست‘s گفته جنس بنجل روزنامه نگاری به افسانه ای روزنامه نگار سیمور هرش به گل نشسته برنده جایزه پولیتزر کار به کشف من لای کشتار توسط سربازان ایالات متحده بیش از 100 غیر نظامی در طول جنگ ویتنام.

“من نمی توانم اثبات منفی” اوکیف گفت. “فقط به خاطر سیمور هرش هفته را صرف تلاش برای تایید چیزی در او نیست” — اما او آیا—”او نیست بنابراین می گویند هیچ ویتنام قتل عام.”

در آشکار تقلا gaslighting, اوکیف را رد آشکار—که “قصد من به آنها اطلاعات جعلی و آنها را منتشر کنید.” نه در همه, او ادعا کرد. “قصد من این بود برای دیدار با آنها و گفتگو و انتشار محتویات مکالمه اگر من به دست آمده است.”

داستان در این مورد شده اند که “این افراد [در پست] واقعا انجام برخی از چیزهای بی وجدانی در پشت درهای بسته. ما می دانیم که. ما فقط بدست داستان نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>