لس آنجلس — در صبح روز جمعه جمعیت آب و هوا فعالان بومی گروه های حقوق برخی ولگرد تام Steyer حامیان مشهور از جین فوندا به Joaquin Phoenix به نورمن لیر و یک مرد در لباس پوشیدن به عنوان Kermit the Frog بسیج بر روی تپه ای در خارج از لس آنجلس شهرستان سالن. روز قبل از مراسم اسکار, رنگارنگ جمعیت آمده بود برای آتش مته جمعه–آب و هوا در اعتراض به رهبری جین فوندا و با الهام از گرتا Thunberg این بخشنامه به عمل “مانند خانه خود را بر روی آتش بود.”

پس از اکتبر فوندا باعث شده است تا اعتراضات هر جمعه در واشنگتن دعوت از سخنرانان به بحث در مورد آب و هوا و عدالت انجام نافرمانی های مدنی و دستگیر شده با آرایه ای از فعالان و بالا مشخصات همکاران–Sally Field, Ted Danson, Rosanna Arquette, Catherine Keener و سام واترستون به نام چند. فوندا خودش بازداشت شده است پنج بار یکی از آنها را در آستانه از 82 تولد و دیگری از آن فرود آمد تا او با یک شب در زندان است. هر تمرین با تمرکز بر جنبه های مختلف بحران آب و هوا با کارشناسان انجام یک زندگی جریان “آموزش-در” قبل از این تجمع آغاز شد. یک مجموعه مشترک از خواسته های به تمام اعتراضات با هم: حفاظت از بومی زمین, سرمایه گذاری در جوامع نهفته محیط زیست و نژاد پرستی و احیای تنوع زیستی گسترده اجرای کشاورزی پایدار و سبز معامله جدید است.

اما این ماه فوندا پیچیده او دی سی تظاهرات و پرواز برگشت به لس آنجلس جایی که او قصد دارد به میزبان دریل تا در تابستان. این بازیگر آمده بود خانه به دلایل شخصی–به ساقه در فصل آینده از فضل و فرانکی–اما وجود عوامل دیگر پشت سر او تمرکز در کالیفرنیا. “من بسیار هیجان زده هستم نه فقط به خاطر من خانه هستم اما از آنجا که من متوجه شدم این است که در خط مقدم بحران آب و هوا,” فوندا گفت: این جمعیت در سخنرانی افتتاحیه. مانند بسیاری از, در حضور, بازیگر و فعال, عینک تمام قرمز در همبستگی: روشن و قرمز مایل به زرد سنگر و یک رابین هود-به دنبال پر طرفدار فدورا. “آتش سوزی و مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و … وحشتناک بیماری–سرطان و آسم و نقص تولد—رنج می برد توسط افرادی که زندگی در سایه حفاری نفت. این پنجمین اقتصاد در این سیاره است. به معنای واقعی کلمه چه اتفاقی می افتد در اینجا می تواند بر سایر نقاط کشور و سایر نقاط جهان.”

سهشنبه مشخص شده اولین اعتراض پشت در خانه اش دولت و برای اولین بار با لینک مستقیم mission: پایان دادن به صنعت سوخت فسیلی به طور خاص در کالیفرنیا است. فوندا و صلح سبز در حال همکاری با آخرین فرصت داد ائتلافی از بیش از 700 دولت و گروه های ملی اختصاص داده شده به پایان سوخت های فسیلی استخراج و سازماندهی یک 2,500 منطقه حائل بین مته سایت ها و مناطق مسکونی. در سخنرانی افتتاحیه این بازیگر خاطر نشان کرد جمعیت که سابق رژیم صهیونیستی. جری براون شناخته شده برای حمایت خود را از انرژی های تجدید پذیر به حال موفق به مقابله با سوخت فسیلی میباشد. او ستایش کنونی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آشکار تعهد به آب و هوا فعالیت, اما هشدار داد که بدون فشار او می تواند به شبیه تله. “وجود دارد هزاران تن از نفت مجوز در انتظار فرماندار میز برای تصویب این سال” فوندا گفت. “او باید امضا نمی آنها را.”

اگر در گذشته هالیوود به فعالیت شده و انتقاد به عنوان کم عمق یا ناف نگران این تجمع در زمان مجزا رویکرد متفاوت است. مشاهیر سرعت افزایش یافت–Phoenix, لیر, Catherine Keener, Rooney Mara, کیت مارا, Rosanna Arquette, Bonnie Wright, June Diane Raphael, Rainn Wilson and Paul Scheer ساخته شده ظاهر–اما آنها نبودند ، به جای فوندا شاغل دوستان خود به معرفی سازمان و فعالان محلی. “اجازه دهید آن صورت, 99 درصد از افراد مشهور در حال idiots” Rainn Wilson گفت: از روی سکو “از جمله خودم. اما ما در اینجا به افتخار مردم بر روی زمین است که آیا مردمی کار changemakers در سیستم است.”

ویلسون معرفی سزار آگور یک جامعه سازمان با مرکزی کالیفرنیا, عدالت زیست محیطی شبکه که در Kern County, منطقه همواره به بدترین آلودگی هوا در ایالات متحده است. آگور یک ریشو بیست-چیزی که به جمعیت چگونه شهر خود شده اند. “ما شده اند به اهداف از آلودگی. ما شده اند به اهداف از آلودگی,” او گفت:. “من با ما تماس بگیرید ‘اهداف’ زیرا آنها احترام نمی گذارند ما. اگر آنها به ما احترام چرا آنها قرار داده است چاه های نفت در کنار خانه ما در کنار مدارس ما?”

پس از آگور مردی به نام همین مارتین آب و هوا و فعال ساکن جنوب L. A. محله آلوده به یک زباله های سمی سایت در زمان میکروفون…. “پیام ساده” مارتین گفت. “S. O. S. زمانی که شما دچار مشکل هستند در دریا شما ارسال سیگنال پریشانی: SOS–نجات کشتی ما. خب من گفت: S. O. S برای ما–نجات خودشان ما.” مارتین در ادامه به توصیف چگونه او رو به آب و هوا و عدالت کار خود و همسرم 8 ساله خواهر زاده شد مبتلا به سرطان مرتبط با مواد شیمیایی قرار گرفتن در معرض. درگذشت همسرش از بیماری او. خواهر زاده خود را در بهبودی است. “من نشسته در کنار همسر و به بستر مرگ او به عنوان لرزاند, آخرین نفس” مارتین گفت. “من ایستاده در خط مقدم در هر روز است. من زندگی می کنند در حدود 300 فوت از 24 ساعت سمی دفع زباله واحد است که ضربات به پنجره من به عنوان من خواب است. ما برای نجات خودمان است. آنها در حال رفتن به آن را ذخیره کنید برای ما.”

بعد Joaquin Phoenix, زمان, مرحله, جویدن آدامس در RayBans و “حیوانات برابری” sweatsuit. اما به عنوان جمعیت تشویق او انداخت تمرکز به حال یکی دیگر از سازمان a 17-year-old فعال معرفی وی به عنوان “ما آینده رئیس جمهور:” Nalleli Cobo که مبارزه شده است چاه های نفت در جنوب L. A. پس از او شد 9. Cobo به مدرسه رفت 30-از بدنام L. A. نفت به خوبی شناخته شده به عنوان AllenCo حفاری سایت. او با ثابت خون دماغ آسم مزمن و تپش قلب آنقدر قوی او اغلب تا به حال در بیمارستان بستری شود. اما Cobo که آغاز شده و با عبور از آگهی و اعتراض به عنوان یک preteen گفت: جمعیت چگونه جامعه خود را به حال بدست AllenCo بسته در سال 2013. “ما شروع به رفتن به جلسات جامعه و اجازه دادن به این مقامات منتخب می دانند که کار برای ما” Cobo گفت. “ما آنها را در آن کرسی و ما می توانیم به راحتی آنها را.”

محلی تمرکز طنین انداز با شرکت کنندگان که درک به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که تا چه حد دولت باید خود را برای دیدار با بیان اهداف آب و هوا. در میان جمعیت که صبح شد Nithya رامان یک پیشرو نامزد برای شورای شهر لسآنجلس قدرتمند ترین شورای شهر در کشور ساخته شده است که مترقی مسکن سیاست و عدالت محیط زیست یک بخش کلیدی از پلت فرم. “وجود دارد یک گم شده حس فوریت در تالار شهر می آید به آب و هوا” رامان گفت. “لس آنجلس قصد دارد در رفتن کربن خنثی در دو دهه پس از سازمان ملل متحد آب و هوا مهلت 2030. که قابل قبول نیست به ویژه هنگامی که اثرات تغییر آب و هوا آسیب پذیر ترین ،

زمانی که این تجمع به پایان رسید فوندا و لیر رهبری جمعیت در ماه مارس از طریق مرکز شهر L. A. نسبت به یک ساختمان بلند در قلب منطقه مالی. معترضان واصل به لابی پل Hastings, برج, خانه, به ماوریک منابع طبیعی که در عمل تعداد زیادی از چاه های نفت و گاز در جنوب کالیفرنیا و دره مرکزی. فوندا که هنوز درگیر در دادرسی از قبل از دستگیری نمی تواند شرکت در نافرمانی مدنی برای 90 روز. اما به عنوان بازیگر به تماشای خارج از فعالان مانند رامان نشستم در لابی طبقه و شروع به آواز خواندن.

“من نمی دانم اگر کسی در حال رفتن به بازداشت” فوندا گفت. “اما نافرمانی مدنی است و به طور طبیعی…ما راهپیمایی ما باید درخواست ما را نوشته اند ما باید لابی—و آنها گوش نیست. اما ما در حال رفتن به تبدیل شدن به بزرگتر و بزرگتر و تبدیل به یک ارتش که خاموش دولت در صورتی مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im