جی Bouwmeester در سلامت خوب بعد از قسمت قلبی می گوید هم تیمی Pietrangelo

St. Louis Blues کاپیتان الکس Pietrangelo می گوید هم تیمی جی Bouwmeester است که در سلامت خوب برخی از هفت هفته پس از cardioverter defibrillator کاشته شده در قفسه سینه خود را.

Pietrangelo گفت که او و هم تیمی های خود را گاهی اوقات متوقف کنید Bouwmeester در حالی که NHL است در وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او گفت که او را خوشحال و برای دیدن Bouwmeester گرفتن از طریق پیاده روی خود را در سنت لوئیس-منطقه محله است.

گفت: “تعظیم خوب” بلوز کهنه defenceman ارائه به روز رسانی سه شنبه طی یک NHL ویدئو کنفرانس شامل بخش مرکزی بازیکنان.

36 سال Bouwmeester شده است را رد کرد از بازگشت به بازی در این فصل از جمله پلی آف پس از سقوط بر روی نیمکت در طول دوره از یک بازی در آناهایم اردک در فوریه. 11.

سازمان دیده بان | Bouwmeester فرو می ریزد و بر روی نیمکت در آناهایم:

بلوز’ defenceman چپ نیمکت روی یک برانکارد و پس از سقوط در طول یک استراحت در بازی اول دوره است. 0:50

او صرف five nights at UC Irvine, مرکز پزشکی در اورنج کانتی, کالیفرنیا جایی که او تا به حال دستگاه کاشته شده برای نظارت بر عملکرد قلب. این ضفبرلترس می تواند در ارائه یک شوک به قلب اگر آریتمی رخ می دهد به بازگرداندن ضربان قلب منظم.

Pietrangelo گفت Bouwmeester شد و در حال حاضر به طور منظم در Blues بازی های خانگی و شیوه های قبل از فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12.

“بود که به نوعی یک نفس هوای تازه برای ما دانستن او و در مورد و حلق آویز در اطراف بچه ها,” او اضافه شده است.

Pietrangelo گفت Bouwmeester طرح بود به ماندن در سنت لوئیس تا زمانی که فصل به پایان رسید قبل از اینکه به دنبال پزشکی ترخیص کالا از گمرک به بازگشت به خانه به ادمونتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر