جیز نگه جفت راجرز مرکز تمرینات به عنوان تیم انتظار کلمه ای در فصل به طور منظم

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Toronto Blue Jays از سر گرفته تابستان اردوگاه های آموزشی در راجرز مرکز در روز سه شنبه با یک جفت از جلسات تمرین آمد که در میان ادامه داد: عدم اطمینان در مورد این تیم در حال حاضر و آینده در نظر دارد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

چند جزئیات در دسترس به عنوان یک برنامه ریزی کنفرانس تماس با مدیر چارلی Montoyo رانده شد به شنبه و دسترسی رسانه ها به ورزشگاه به تعویق افتاد یک روز تا پنج شنبه.

رسانه های اجتماعی را با ارائه یک نگاه اجمالی به این ورزشگاه به عنوان یک عکس خالی ورزشگاه با سقف باز شد ارسال شده در Blue Jays’ حساب توییتر روز سه شنبه بعد از ظهر با یک “صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین” عنوان و یک جفت از emojis.

بازیکنان وارد شهر یکشنبه شب از طریق تیم منشور از Dunedin, Fla., و شروع به کار کردن یک روز بعد. جیز آبی’ 60-برنامه بازی منتشر شد دوشنبه شب اما این تیم هنوز نمی داند که در آن بازی خواهد کرد بازی های خانگی این فصل است.

این تیم ابراز تمایل خود به بازی در Rogers Centre اما لازم بود برای اردوگاه های آموزشی و تایید و مورد نیاز خواهد بود از دولت و مقامات بهداشتی.

وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که تصمیم گیری ساخته شده ممکن است. این آژانس بهداشت عمومی کانادا را بلافاصله بازگشت یک پیام و انتاریو ورزش و وزیر فرهنگ و ارشاد لیزا مک لود نمی ارائه یک جدول زمانی در یک ایمیل پاسخ.

سازمان دیده بان | آبی جیز در شهر:

CBC Sports’ Devin Heroux شکسته شدن Toronto Blue Jays بازگشت به کانادا و چگونه این تیم و لیگ قصد دارد در اقدام پیش از متخلفان در روز افتتاحیه. 1:35

بسیاری از باشگاه ها انتظار بازی در خانه خود ورزشگاه در این فصل اما تورنتو چهره اضافی مانع از آنجا که از مرز و قرنطینه قوانین در طول بیماری همه گیر. در اردوگاه های آموزشی, بازیکنان و کارکنان تیم هستند جدا از عموم مردم در یک محیط بسته در ورزشگاه و هتل متصل به محل.

جیز آبی نیز کاهش یافته است نظر مثبت اخیر COVID-19 آزمون است که تحت تاثیر این تیم است.

متعدد بازیکنان و کارکنان آزمایش مثبت در ماه گذشته و ایالات متحده آمریکا امروز گزارش روز دوشنبه گفت که 12 بازیکن تا به حال به باقی می ماند در فلوریدا پس از دیگری Blue Jays بازیکن تست مثبت است.

بازیکنان نیاز به پاک شود با دو منفی COVID-19 آزمون برای پیوستن به اردوگاه های آموزشی. یک سخنگوی تیم را تایید نمی کنند که چگونه بسیاری از بازیکنان در تورنتو اما گفت: دومین پرواز چارتر بود و انتظار می رود برای رسیدن به بعد در این هفته.

جیز آبی در حال برنامه ریزی برای باز کردن خود را به طور منظم فصل جولای 24 در جاده ها در برابر اشعه خلیج تمپا. تورنتو اولین بازی خانگی برای مجموعه 29 جولای برابر اتباع واشنگتن.

اگر راجرز مرکز حکومت این تیم گفت: این امر به احتمال زیاد تغییر تمرکز به TD Ballpark را در Dunedin. که تبدیل شده است به طور فزاینده ای نامطلوب گزینه داده های اخیر سنبله در COVID-19 مورد در فلوریدا.

دولت گزارش 7,347 موارد جدید COVID-19 روز سه شنبه. انتاریو در ضمن گزارش 112 موارد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>